Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Kinézetre nekem nagyon bejön eza billzet, hama urage illuminated egerem van már lassan 3 éve és ezek után lehet, hogy én is benevezek majd egy ilyenre

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Na akkor szerelj fel pár neont a rizskályhádra és össze is lehet hangolni a két cucc világítását. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) domos


domos
senior tag

Szia!

Tetszik a cucc, lehet bepróbálkozom vele én is. Lehetne egy kérésem? Fel tudnád venni hogy milyen a gombok hangja amikor lenyomod és felraknád YouTube-ra? Már ha nem nagy gond.

Köszönöm.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#4) Imifej


Imifej
senior tag

Vettem én is egy ilyent. Szinte tökéletes. Egy bajom van vele. Nem tud azonos színnel pulzálni. Így túl gagyinak tűnik ez a funkció. Meg esetleg jó lett volna, ha bizonyos csoportokat más színnel lehetne megvilágítani (WSAD).

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#5) N€T0X|N válasza Imifej (#4) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Tényleg belerakhatták volna, hiszen egyébként több dinamikus opciója is van (bár szerintem mind értelmetlen :D )

Sent from my keyBoard

(#6) Farkash


Farkash
csendes tag

Sziasztok!

Sikerült beszereznem egy ilyen billentyűzetet, csak egy bajom van vele! Ha kikapcsolom a gépet, a bill nem kapcsol ki és folyamatosan világít... Míg ki nem húzom a gépből... Erre esetleg tud valaki megoldást? :F A válaszokat előre is köszönöm! :R

(#7) Farkash válasza Farkash (#6) üzenetére


Farkash
csendes tag

Probléma megoldva! Bios -->USB töltés kikapcs! :)

(#8) infectedmann


infectedmann
őstag

Én nagyon meg vagyok vele elégedve, talán az egyik legjobb billentyűzet, amit valaha használtam.

(#9) johnnie94


johnnie94
csendes tag

Én is a napokban vettem meg, szerintem ár-érték arányban rendben van. Persze lehetnének hasznosabb világítási programok is, de rendben van így is. Egyetlen bajom van, a num/caps/scroll ledjei, vakító kék ledek. :)) néha kicsit zavaró.
De nem bántam meg a vételt :R

"Egy mérés nem mérés!" - mondta a szaki, majd újra megfogta a fázist

(#10) N€T0X|N válasza johnnie94 (#9) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Én egész egyszerűen lekentem az oldalukat fekete javítófestékkel. Így tökéletes. :K

Sent from my keyBoard

(#11) johnnie94 válasza N€T0X|N (#10) üzenetére


johnnie94
csendes tag

Köszi a tippet, én nem voltam ennyire radikális :R de a fekete szigetelőszalag megtette a hatását :))

"Egy mérés nem mérés!" - mondta a szaki, majd újra megfogta a fázist

(#12) Rundll32 válasza N€T0X|N (#10) üzenetére


Rundll32
tag

Én is beruháztam egyre. Nekem még nagyon szokatlan, csukló támaszos klavi után váltottam... A csuklótámasz hiánya és a billentyűk magassága elég zavaró. Én pl a bal alsó CTRL gombot sokszor lenyomom gépelés közben ami elég fura dolgokat hoz elő.
A másik a driver hiánya, sajnos nem lehet beállítani egy alap világítást ami újraindítás után is megmaradna.
Ezeket leszámítva nagyon igényes és jó minőségű anyagokból készült, masszív billenytűzetről beszélhetünk.

Rendszergazda vagyok, ha röhögni lát, mentsen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.