Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) .Szaki. válasza Parallaxis (#19) üzenetére


.Szaki.
addikt

"Az, hogy nincs hangszóró és a képernyő rezgetésével ad ki hangot a készülék, már önmagában felejtőssé teszi a készüléket."

Ez pontosan így van. A Xiaomi sem véletlen kukázta ezt a megoldást a Mi Mix2-nél.

"A kiugró kamera meg addig jó, amíg el nem romlik a mechanika, utána csak bosszúság."

Amiről szó van, nem tudok semmit, viszont azt a módszert simán el tudnám képzelni, ami a Huawei Matebook-nál debütált. A gombsorok közt van egy, amit ha benyomsz, akkor kiugrik a kamera. Ez simán tudna működni, ez nem tud elromlani. Ha pedig elromlana, akkor az csak jót tenne a néppel.. ;]

"Ugyanis a sziget nem belóg a képbe, hanem a látott képet terjesztik ki a felső kávára, körülfolyatva a hardveres elemeket. "

Ez egy tök jó érv és őszintén szólva eredetileg én is ebből indultam ki, de ez sajnos hibás felvetés. Ez egy telefonnál lehet igaz jelenleg, ez pedig az LG G7, ahol ez a rész fekete sávval van kitöltve, ebből gondolom én azt, hogy bármilyen más tartalom fogyasztásakor is az fekete marad, míg a többi készülék esetében, mondjuk egy videó nézésekor, vagy cikk olvasásakor tényleg kiharap a notch egy darabot. Ez utóbbi esetben nyilván nem zavaró, mert nem a kijelző tetején olvas az ember, de mondjuk egy videóból tényleg kiharap egy részt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.