Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) Remus389 válasza Иван (#30) üzenetére


Remus389
veterán

Hagyjátok már ezt a rimánkodást, erőszak mindig vol és mindig lesz. Sőt, történelmünk egyik legerőszakmentesebb korát éljük... térjünk erre vissza akkor ha egy tőled erősebb vadállat neked ront, leüt és megzabálja az arcodat

utána nem lesz életed, láttad hogy néz ki a Miami áldozat? szerinted vakon, undorító arccal lesz öröme még az életben?(oké az egy hajléktalan volt, de egy normális embert képzelj el)

és ezek után jó életet fogsz neki kívánni a börtönben?

aligha

én már leírtam mit kell ezekkel csinálni, cseppnyi szánalmat vagy megértést se érzek ilyenek iránt

ha választanom kéne hogy csontig zabálja le az arcom a szemeimmel valami 2 méteres vadállat, vagy simán lőjjenek le, utóbbi

gondolj bele, egyből nem leszel ilyen liberális meg elnéző, akkor sem ha valamelyik hozzád közeli emberrel történik

Remusz: civilizáltabb országokban nem szokás kínzással egybekötött kivégzéseket tartani (főleg nem tárgyalás nélkül, vagy tisztességes nélkül). Egyszerűen nem fogom fel, hogy elítélitek a másik arcának leharapását, de te is megkínoznád őt... Csak én látom itt a logikai ellentmondást? Ja, hogy a nagyobb jóért? Mert ezekből az eszmékből sosem lett baj.. én nem azt írtam le mit írnak le a jogszabályok, hanem mi az igazságos

az az igazságos aki akkora fájdalmat okoz egy embernek(amit hosszú ideig haláláig el kell visenie), kapja meg ő is ugyanazt, illetve legalábbis megközelítőleg ugyanazt

ha ad valaki neked egy pofont csak úgy minden előjel nélkül, ha te ugyanúgy pofán vágod nem igazságos? viszont ha nem mersz visszaütni akkor benned marad

ugyanígy joga van a társadalomnak is éppúgy visszaütni, nem pedig enyhébb ítéletet adni
régen így volt

tárgyalást pedig megérdemel, miért ferdítesz? kaphat egy rövid tárgyalást persze, utána pedig ízlelje meg mit is művelt

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.