Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Jézusom....:(

(#2) Vakegérke válasza művésznő4 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kell az ilyennek bíróság? Egy fenét. Vesszen a férgese.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Remus389


Remus389
veterán

volt egy hasonló eset pár hete Miami-ban

úgy látszik kezd divatba jönni

más szó nincs erre: elborzasztó

aki pedig "férfi" létére ilyet tesz egy gyengébb nővel, azt hiszem nem érdemli meg nemhogy börtönkosztot egyen, de a levegőt sem

mondjuk Kínában nem sz*roznak az ilyenekkel, persze itthon járna neki jutalmul fűtött kényelmes cella, meleg étellel, tévével és könyvtárral az adófizetők pénzén

mentségére szóljon talán hogy valami durva drog hatása alatt állt vagy bolond.

persze ettől még nem érdemli meg hogy tovább folytassa az életét, normális országokban elbánnak az ilyennekkel, Kínában nem kell attól tartani hogy megússza

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#4) Domxc válasza Remus389 (#3) üzenetére


Domxc
senior tag

"mentségére szóljon talán hogy valami durva drog hatása alatt állt vagy bolond
persze ettől még nem érdemli meg hogy tovább folytassa az életét"

Az a Miami-i srác volt, de ő csak bepiált. Ez így eléggé komoly. Lassan mindenkitől félhetünk. Én nem ítélném halálra a fickót, mert az semmit nem old meg. Ha kijózanodik, akkor úgyis ő magától akar majd meghalni, szerintem hamarosan Dong is öngyilkos lesz.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#5) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Romantikus... :DDD

Mentalita'

(#6) Ptech válasza nincsisbéla (#5) üzenetére


Ptech
őstag

Zombirandi ;]

(#7) mexicanraven válasza Domxc (#4) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Igen a drogos sztori kamu, mefedronnak nincs ilyen hatása.

when the sun shines, we'll shine together

(#8) horush


horush
addikt

Hát igen, a halálbüntetés eltörlése hatalmas balgaság volt. Itthon sem erőszakolnának meg 80 éves néniket egyesek, hogyha tudnák, hogy a fejüket veszik érte.. :U Mondjuk ez lehet túl kegyes halál, ráférne az ilyenre a karóbahúzás is.

"mentségére szóljon talán hogy valami durva drog hatása alatt állt vagy bolond."

Szerintem ez nem mentség semmire. Nem is értem, hogy hogy lehet ez (vagy a sokszor felhasznált őrült állapot) enyhítő körülmény bármire. Senki sem kötelezte őt arra, hogy drogozzon / igyon. Ha meg őrült, ergo veszélyes a társadalomra, akkor szintén felesleges élnie. Az őrültek esetleg kaphatnának gyors, fájdalommentes halált kegyelemből.

[ Szerkesztve ]

(#9) Domxc válasza mexicanraven (#7) üzenetére


Domxc
senior tag

Te márcsak tudod. ;]

Egyébként ezeknek biztos, hogy belül vannak problémáik, csak mindig ráhúzzák az okokat valamire. Jelenesetben az alkoholra, amitől valószínűtlen, hogy ilyen dolgokra lenne képes egy ember. (bár mondjuk amiket Lauda meg Dara csinál néha.. :U ;] najó, ez nem a poénok helye)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#10) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Azt a miami szörnyűséget is belinkeltem, ha megnézitek a bejegyzés elejét. Az legalább ennyire durva, ha nem durvább.....:((( :(

(#11) Иван


Иван
őstag

Én megmondtam újévkor minden ismerősömnek: 2012 a zombi apokalipszis éve.

Vakegérke: tetszik vagy nem, mindenkinek joga van a tisztességes tárgyaláshoz. És ez így van rendjén.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#12) Remus389 válasza Domxc (#4) üzenetére


Remus389
veterán

Az a Miami-i srác volt, de ő csak bepiált. én azt hallottam bedrogozott, de ha piálástól ilyen kegyetlen dolgot művel az csak súlyosbítja a bűnét, persze ott helyből lelőtték az állatot(persze itthon még a zsarut vágnák ezért hűvösre)

mindegy a média mindent mond, nem én boncoltam, tehát nem tudom

"srác, ő" ugyanmár, nem érdemli meg ezt a jelzőt, vadállat, ez! Azt felejted el hogy ez nem olyan hogy pisztollyal lelősz valakit, megeszed az arcát.. ez embertelen, sőt ha a "szemet szemért" elvet követjük, bekéne kenni zsírral a képét és bemártani a piranják közé, arra azt mondanám ugyanazt kapja amit adott, nem? éljen úgy tovább(a börtönben). nem ez lenne az igazságos? legalább

Lassan mindenkitől félhetünk. Én nem ítélném halálra a fickót, mert az semmit nem old meg.
pedig igen, ha csak egy embert elriaszt akkor már megmentett valaki(illetve két élet menekül meg, az elkövetőé is), nem is beszélve az áldozat és a tettes családtagjainak fájdalmáról, igenis van értelme

Ha kijózanodik, akkor úgyis ő magától akar majd meghalni, szerintem hamarosan Dong is öngyilkos lesz. ugyanmár, ne magadból indulj ki, ezek nem emberek, aki ilyet tesz az nem ember, vígan elélne ő még

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#13) Löncsi


Löncsi
őstag

Like a BOSS.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#14) Lauda


Lauda
félisten

Ha meg borzongani akarsz: [link] [link] Keleten ez a divat, leonti savval oszt kesz. :W

(#15) moha21 válasza mexicanraven (#7) üzenetére


moha21
addikt

"A mefedron hosszútávú hatásai:

A mefedron hosszú távú hatásairól szinte semmi sem ismert a szer röveid történelme miatt. A BBC News tudomása szerint az egyik fogysztó 18 hónapos folyamatos fogyasztást követően függő lett, és pszichiátrián kellett kezelni hallucinációk és fokozott izgatottság miatt. "

"A mefedron mellékhatásai az alábbiak lehetnek: koncentrációzavar, fogcsikorgatás, vizuális fókuszálás hiánya, rövidtávú memóriazavar, hallucinációk, szeszélyes viselkedés, tág pupillák. A leggyakrabban előforduló mellékhatások a nagy dózisú, vagy folyamatos használat következtében jöttek elő, vagy pedig olyankor, amikor más szerekkel együtt használták a mefedront. A mefedron mellékhatásai közül az alábbikról számolnak még be az internetes fórumozók: testhőmérséklet ingadozás, felgyorsult szívverés, légzési nehézségek, étvágytalanság, fokozott izzadás, izgatottság, paranoia és depresszió."

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#16) moha21 válasza Lauda (#14) üzenetére


moha21
addikt

Ne az ilyeneket én is savba mártogatnám a heréjükkel kezdenem. :W

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#17) Domxc válasza Remus389 (#12) üzenetére


Domxc
senior tag

A "de ő" a kínai vadállatra vonatkozott, kicsit félreérthető volt. A Miami-i vadállatnak szétlőtték a pofáját, de megérdemelte.

Ha (!) tényleg nem volt tudatánál és úgy kajálta meg a csajt (tényleg ami nem valószínű, mert az alkoholnak lehetetlen, hogy ilyen mellékhatása legyen) akkor nem ítélném halálra. Ha (!) magánál volt akkor sortűzzel a másvilágra.

Löncsi: Bírom ám a pofádat, de ez kvára nem volt vicces. Inkább "Like a manhunt/zombie/cannibal".

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#18) #56573440


#56573440
törölt tag

azért annál a népcsoportnál jellemző hogy hiányzik egy két enzim, és pl az alkoholt nem igazán tudják jól kezelni... magyarul elég hamar taccsra vághatja magát jobb esetben (ott sem általános, de gyakrabban előforduló mint máshol), simán el tudom képzelni hogy azért is borult meg, nomeg persze ki tudja még mi volt benne... kínában az ilyet hamar eltűntetik, bekerül egy börtönbe, onnan meg hivatalosan soha nem jön ki. nem ő lenne az első...

(#19) Löncsi válasza Domxc (#17) üzenetére


Löncsi
őstag

Chill bro.

Kínaiak ilyenek, másolnak, gondolom ezt a csávót is a Miami eset motiválhatta.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#20) Remus389 válasza Domxc (#17) üzenetére


Remus389
veterán

nem érted, ilyesmire nincs semmilyen mentség

ilyen emberek nem érdemlik meg hogy az áldozat és családja által befizetett adók után eléldegéljen a börtönben a pénzükön

egyszerűen nincs mentség, semmilyen drog vagy elmebaj nem kifogás

nem baj talán majd akkor megérted ha a te lányod/édesanyád/húgod arcát enné meg egy állat, (mérhetetlen fájdalmat és anyagi terhet okozva az áldozatnak és családtagjainak), akkor te lennél az első aki halálra ítélné

ilyesmire nincs mentség és nem a vérszomj beszél belőlem, ilyen "ember" nem érdemli meg az életet, csakis a túlvilágot(és kívánnak neki lassú átmenetet a pokolra, ez a minimum)

Löncsi: jah a kínaiak már ezt is másolják :D :C

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#21) moha21 válasza Remus389 (#20) üzenetére


moha21
addikt

Egyetértek, bár inkább csak a drogos/piás részével.

Az elmebaj az betegség, ettől függetlenül az ilyen esetet valóban egy golyóval el lehetne intézni.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#22) Domxc válasza Remus389 (#20) üzenetére


Domxc
senior tag

"nem baj talán majd akkor megérted ha a te lányod/édesanyád arcát enné meg valaki, akkor te lennél az első aki halálra ítélné"

Ebben igazad van, csak ez NEM fog bekövetkezni. De manapság nagyon halálos ítélet sincsen, a gond csupán az.

Löncsi: Ok. Balotellit is lemásolták, BTW.

Lauda: Hagyjuk ezt. Utálom, ha ilyen helyzetekben előhozzák a családomat. Én sem hozom szóba, hogy lehet, hogy a te anyádnak/lányodnak is letépik majd az arcát.
Ez így durva/sértő/indiszkrét és tudom, hogy bárkivel megtörténhetett volna, de mégis csak ezzel a nővel történt meg.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#23) Ptech válasza Löncsi (#19) üzenetére


Ptech
őstag

:K ;]

(#24) Lauda válasza Domxc (#22) üzenetére


Lauda
félisten

Gondolod az a no ugy indult el aznap, hogy estere nem lesz arca?

(#25) művésznő4 válasza Lauda (#24) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Pont ezen gondolkodtam én is....:( Istenem, hogy történhet meg ilyesmi... Emberek, akik állatokként viselkednek... és mindennek tetejében szabadon garázdálkodnak az utcákon, KÖZÖTTÜNK! :((( Azért nem kis félelemmel tölti el az emberlányát, ha engem kérdeztek...:U

szerk.: És oké, hogy Kína, meg Miami, de mi lesz a következő...? :F

[ Szerkesztve ]

(#26) Remus389 válasza Domxc (#22) üzenetére


Remus389
veterán

amennyiben nincs húgod, lányod, édesanyád akkor biztos nem

persze kicsi rá az esély, de képzeld el mit éreznél...

... nem hinném hogy a Csillag börtönt kívánnád neki meleg koszttal, hanem lassú fájdalmas halált

naiv vagy és túl liberális

a liberalizmus is lehet jó dolog, de ilyen állatokra ne vonatkozzon, mert az fasizmus

igenis védje meg magát a társadalom ezektől és igazság szolgáltassék

ha Magyarországon ilyesmi történne, a lakosság nagyrésze a halálát kívánná(lányos családapák főleg), és nem rossz emberek, csak igazságot akarnak

persze kapna itthon egy életfogytot, vagy 20 évet

a lány vagy illető ha túléli nem kap semmit, még elégtételt se

nem fogod fel hogy valakinek tönkreteszi az életét(főleg egy lánynak), ettől még az is jobb ha megöli

szóval ilyenre nincs mentség, a normális eljárás egy gyors tárgyalás és egy nem hunámus kivégzés, ennyi. az összes más megoldás nem igazságos

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#27) Ptech válasza művésznő4 (#25) üzenetére


Ptech
őstag

Jajj, jajj mindmeghalunk, jajj, jajj.

(#28) Vakegérke válasza Иван (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, a gyilkosoknak is vannak jogaik. Én azonban hasonló helyzetekben inkább a törzsközösségi törvénykezés híve vagyok.

Ami az illeti, megúszhatta volna a csaj a dolgot, csak bepánikolt.

Dong "egy közeledő kocsi elé állt, megállásra kényszerítve azt. A férfi ezek után felugrott az autó tetejére, artikulátlanul üvöltözve ütlegelni kezdte azt, miközben a kocsiban ülő nő segítségért kiabált, majd megpróbált elmenekülni."

Amikor Dong felugrott a kocsira, de legkésőbb amikor ütlegelte, egyes sebesség, padlógáz, probléma némi anyagi kár árán letudva.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) művésznő4 válasza Ptech (#27) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Azért nem. :) De....mit ne mondjak, ezen után nem szívesen állok meg senkinek sem kocsival. Még akkor sem, ha megpróbál feltartani...:U

Vakegérkével értek egyet! Ugyanezt csináltam volna!!! :U Kit érdekel, ha leesik a kocsim tetejéről, ha már egyszer volt olyan hülye, hogy felmászott rá?? Első dolgom lett volna felhúzni az ablakomat és gázt neki...:W

[ Szerkesztve ]

(#30) Иван válasza művésznő4 (#25) üzenetére


Иван
őstag

Hagyjátok már ezt a rimánkodást, erőszak mindig vol és mindig lesz. Sőt, történelmünk egyik legerőszakmentesebb korát éljük...

Mit vártok? Hogy minden bűnözőt lőjenek le azonnal, tárgyalás nélkül? Nem sokkal civilizáltabb, mint piásan a másikat megtámadni. Vannak bekattant emberek és kész, pont, ennyi. Holnap lehet te futsz egy ilyenbe bele, de ez az élettel jár, tök fölösleges ezen borzongani, meg paranoiában leélni az életedet... HA meg annyira félsz, uzsgyi ki Amerikába, veszel magadnak egy stukit és akkor ha valaki hirtelen mozdulatot tesz, lőhetsz is.

"És oké, hogy Kína, meg Miami, de mi lesz a következő...? "

Ez meg pont annyira hatásvadász, mint a két incidenst felfújó média viselkedése :U

SZERK
Remusz: civilizáltabb országokban nem szokás kínzással egybekötött kivégzéseket tartani (főleg nem tárgyalás nélkül, vagy tisztességes nélkül). Egyszerűen nem fogom fel, hogy elítélitek a másik arcának leharapását, de te is megkínoznád őt... Csak én látom itt a logikai ellentmondást? Ja, hogy a nagyobb jóért? Mert ezekből az eszmékből sosem lett baj...

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#31) Ptech válasza művésznő4 (#29) üzenetére


Ptech
őstag

Egy-két elszigetelt eset miatt szerintem nem kellene. Félelemben is szar lehet élni azért. Médiahisztinek nagyon jó, lehet csámcsogni rajta.

[ Szerkesztve ]

(#32) művésznő4 válasza Иван (#30) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Elnézést, ha nagyon drámai voltam. Csak arra gondoltam, hogy akár itthon is simán megtörténhet ilyesmi, annak ellenére, hogy a magyar nép talán valamivel "konszolidáltabb" bizonyos dolgokban, mint az amcsik vagy a kínaiak...

(#33) Löncsi válasza művésznő4 (#25) üzenetére


Löncsi
őstag

szerk.: És oké, hogy Kína, meg Miami, de mi lesz a következő...? :F

Hungary, Budapest, Parlaiment:

Orban, the Hungarian Prime Minister, under the influence of "fülkeforradalom", attacks Gyurcsany face and later starts eating his balls. Vona Gabor (president of Jobbik), tries to take off Orban from Gyurcsany, but he realizes that this cannibalism is fun, so he joins the act. Police came too late, so 99% of Gyurcsany body were eaten...

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#34) Remus389 válasza Иван (#30) üzenetére


Remus389
veterán

Hagyjátok már ezt a rimánkodást, erőszak mindig vol és mindig lesz. Sőt, történelmünk egyik legerőszakmentesebb korát éljük... térjünk erre vissza akkor ha egy tőled erősebb vadállat neked ront, leüt és megzabálja az arcodat

utána nem lesz életed, láttad hogy néz ki a Miami áldozat? szerinted vakon, undorító arccal lesz öröme még az életben?(oké az egy hajléktalan volt, de egy normális embert képzelj el)

és ezek után jó életet fogsz neki kívánni a börtönben?

aligha

én már leírtam mit kell ezekkel csinálni, cseppnyi szánalmat vagy megértést se érzek ilyenek iránt

ha választanom kéne hogy csontig zabálja le az arcom a szemeimmel valami 2 méteres vadállat, vagy simán lőjjenek le, utóbbi

gondolj bele, egyből nem leszel ilyen liberális meg elnéző, akkor sem ha valamelyik hozzád közeli emberrel történik

Remusz: civilizáltabb országokban nem szokás kínzással egybekötött kivégzéseket tartani (főleg nem tárgyalás nélkül, vagy tisztességes nélkül). Egyszerűen nem fogom fel, hogy elítélitek a másik arcának leharapását, de te is megkínoznád őt... Csak én látom itt a logikai ellentmondást? Ja, hogy a nagyobb jóért? Mert ezekből az eszmékből sosem lett baj.. én nem azt írtam le mit írnak le a jogszabályok, hanem mi az igazságos

az az igazságos aki akkora fájdalmat okoz egy embernek(amit hosszú ideig haláláig el kell visenie), kapja meg ő is ugyanazt, illetve legalábbis megközelítőleg ugyanazt

ha ad valaki neked egy pofont csak úgy minden előjel nélkül, ha te ugyanúgy pofán vágod nem igazságos? viszont ha nem mersz visszaütni akkor benned marad

ugyanígy joga van a társadalomnak is éppúgy visszaütni, nem pedig enyhébb ítéletet adni
régen így volt

tárgyalást pedig megérdemel, miért ferdítesz? kaphat egy rövid tárgyalást persze, utána pedig ízlelje meg mit is művelt

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#35) művésznő4 válasza Löncsi (#33) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jajj. o.O

(#36) Domxc válasza Remus389 (#26) üzenetére


Domxc
senior tag

Már az előbbi hsz-eddel is meggyőztél, nem kell tovább folytatni és mint előbb írtam, irritál ha a családomat is fölöslegesen belekeverik ebbe. Inkább mondd azt, hogy csak nekem rágják le a pofám. (tudom, tudom, hogy itt nőről van szó, de tökmindegy)
Nem vagyok túlzott liberalista, de tegyük fel, ha belekevernek a piádba kemény drogot, megeszed egy ember arcát, másnap meg csak a kivégzésedre térsz magadhoz, akkor mi a nagy büdös lóláb van. A te gondolatmeneted szerint, meghalsz.
Az meg akkor az elkövető szempontjából igazságtalan.
Persze, így, ilyen körülmények között dögöljön meg Dong, de érzed, hogy mi van akkor ha nem mindenért csak az elkövető okolható és bevezeted ezt a törvényt?

De csöppenjünk már vissza a valóságba. Sajnos a mai Magyarországban, akár az egész embert lenyelheted egészbe, akkor sem kapsz többet 10-20 évnél a böriben. :(

33: LOL.

Az meg a másik. Én is egyetértek Egérrel, biztosan padlógáz. Zombitámadásnál sem ugrok ki a kocsiból és kurjongatok Pókembernek, hogy ments meg, hanem max. zombivérfoltos lesz a keréknyomom, de megúszom épségben. Azért a nőnek is sok esze volt.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#37) horush válasza Иван (#30) üzenetére


horush
addikt

Én egyáltalán nem izgulok, de ha lehetőségem lenne, a halálbüntetést a lehető leggyorsabban visszahoznám. Persze tárgyalás kell.

[ Szerkesztve ]

(#38) moha21 válasza Иван (#30) üzenetére


moha21
addikt

"Csak én látom itt a logikai ellentmondást? Ja, hogy a nagyobb jóért? Mert ezekből az eszmékből sosem lett baj..."

Nincs itt ellentmondás, szemet szemért ennyi.

Tessék : [link] itthon ez megy. mennyivel jobb nem?

3 év nevetséges.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#39) fordfairlane válasza horush (#37) üzenetére


fordfairlane
veterán

A két eset (Ámerika bizonyos államai, Kína) két olyan régióban történt, ahol létezik halálbüntetés.

x gon' give it to ya

(#40) fordfairlane válasza Löncsi (#33) üzenetére


fordfairlane
veterán

So the Act of National Cannibalism was born in Hungary, during the heat of 2012...

x gon' give it to ya

(#41) Domxc válasza moha21 (#38) üzenetére


Domxc
senior tag

Szemet szemért? Akkol elvileg neki is "csak" az arcát kellene lerágni, nem megölni. Jelentkező?

43.: Tényleg, erre nem is gondoltam.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#42) horush válasza fordfairlane (#39) üzenetére


horush
addikt

Nem kifejezettem ezekre az esetekre írtam. Hidd el, itthon is lennének elegen, akiknek kijárna. Pl. mint már írtam: "Itthon sem erőszakolnának meg 80 éves néniket egyesek, hogyha tudnák, hogy a fejüket veszik érte.. :U"

(#43) moha21 válasza Domxc (#41) üzenetére


moha21
addikt

Írták a piranha-kat...

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#44) fordfairlane válasza horush (#42) üzenetére


fordfairlane
veterán

Az igazságérzetem egyébként nekem is ezt diktálná, de szerintem a halálbüntetés visszaállítása túl nagy hatással nem lenne az ilyen súlyos bűncselekmények számát illetően.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#45) Иван válasza horush (#37) üzenetére


Иван
őstag

Hát, a dolog tárgytalan, mert nincs lehetőséged.

Amúgy arra gondoltál már, mi van akkor ha valakit véletlenül küldenek a bitófára? Odamész a gyerekéhez, és elnézést kérsz? A tényleges életfogytiglanival nem tudom mi a gond. Mielőtt jössz az adófizetők pénzével, a költségvetésnek nem tudom hány százalékát adja ki az a pár életfogytiglanis, de nem hiszem, hogy az okozná a hiányokat. :U

moha21: a szemet-szemért elv az egyik legnagyobb idiótaság. Elég erősen önbíráskodó, bosszúálló szaga van, ami nem igazságszolgáltatás. Képzeld el, valaki elüt, lebénulsz mondjuk deréktól lefelé. Erre őt is lebénítják deréktól lefelé.

Most neked ettől jobb? Mert az biztos, hogy a másiknak rosszabb, a társadalomnak lett egy helyett kettő roncsa. És az illető lehet meg is bánta, mert mondjuk közben mobilozott. Ehelyett ülhetne egy évet, és újból dolgozhatna. Szar élete lesz - mert tegyük fel lelkiismeretes - de legalább neki lesz lába.

A te rendszered ilyen lenne, ezen az elven.

SZERK
ui: aki szerint meg az életfogytiglanisoknak jó élete van a Csillagban, mert eltartja őket a társadalom meg minden, szerintem nyugodtan beköltözhet. :K

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#46) vhunor válasza Иван (#30) üzenetére


vhunor
őstag

Ha az én feleségemmel történt volna ez, darabokra szedném a faszit szépen lassan, és leülném ami jár érte. Ennyi.

+
Elég erősen önbíráskodó, bosszúálló szaga van, ami nem igazságszolgáltatás.

Sosem volt igazságszolgáltatás. Jogszolgáltatás az igen, mert csak az van közel az objektívhez. Igazságból kb. 6 milliárd futkoz ma ezen a bolygón.

++
Mostani történet, expasi 2 szekrényajtóval nekiment a lánynak, ököllel, kés volt náluk stb. A mostani pasija a védelmére kelt, elverte őket mint szódás a lovát (hangsúlyozom, kés volt náluk!), most ellene folyik az eljárás. Hát ez az igazságszolgáltatás ma Mo-n.

[ Szerkesztve ]

(#47) Remus389 válasza Domxc (#36) üzenetére


Remus389
veterán

Nem vagyok túlzott liberalista, de tegyük fel, ha belekevernek a piádba kemény drogot, megeszed egy ember arcát, másnap meg csak a kivégzésedre térsz magadhoz, akkor mi a nagy büdös lóláb van. A te gondolatmeneted szerint, meghalsz. így van, ha én megeszem egy ember arcát a szemeimmel, akkor megérdemlem a gyors tárgyalást és kivégzést

már mondtam, erre nincs mentség, ez annyira embertelen, undorító, kegyetlen az ilyen emberek nem érdemelnek mást

ha én tennék ilyet akkor én sem, mert veszélyesnek bizonyultam a társadalomra és nem érdemelném meg hogy emberek közé kerüljek

én erre nem látok semmilyen mentséget, a haszna pedig az hogy talán enyhíti a család fájdalmát és a társadalom elégedettségét, az elkövető halála

jóvá nem teheti, viszont picit javíthat a bűnén

mondjuk pl a második világháborúba voltak olyan katonák, őrök akik több száz vagy ezer embert végeztek ki saját kezükkel, nekik is volt mentségük: "parancsra cselekedtem", ami végülis igaz is egy jó katona engedelmes, mégis elítélték őket

akkor ezeknek se legyen semmilyen mentségük...

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#48) mexicanraven válasza moha21 (#15) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ez eddig oké és igaz is, de a tapasztalataim alapján és ismerősi körben még sosem láttam ehhez hasonló jelenséget.

when the sun shines, we'll shine together

(#49) Ringman


Ringman
nagyúr

@ hír.
bulvárszemét, 0 percet érdemelne, marginális jelenség, de sok kattintást hoz, azért nyomják a médiában.
valószínű elmegyógyintézetben lesz elhelyezve, nem börtönben.

@ halálbüntetés
Magyarországon, rekord váderedményesség mellett, móri gyilkosság esetét ismerve nem értem miért kardoskodnak mellette emberek.

@ szigorúbb büntetések kellenek:
nagyobb felderítési arány kell

[ Szerkesztve ]

(#50) moha21 válasza mexicanraven (#48) üzenetére


moha21
addikt

És? Ez még elég gyenge statisztikának. Meg honnan tudja az ember mivel ütik fel a cuccot?

Konkrétan még senki nem tud róla semmit sem, mert annyira új és állandóan változó összetételű cucc. 2 egyforma ember sem létezik, ugye van aki a fűtől is simán befarcol. :-)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.