Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#776) 7Heads Drago válasza Shadowbull (#767) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hat, nalad sokkal tobb. Tobbek kozott azert mert amiota csiphiany van en elso kezbol kapom az informaciokat, arrol is hogy milyen alkatreszeket erint, mi volt a kivalto ok, es hogy allunk pillanatnyilag.
Leállíthatnád már magadat a zöldségekről. Itt csak te dolgozol az egész fórumon ilyen helyen senki más. Mindenki más hülye és nem ért hozzá úgy állítod be a dolgokat. :W :W :W
Tobbek kozott azert mert amiota csiphiany van en elso kezbol kapom az információkat
És az hogy nálatok mi megy az nem azt jelenti hogy máshol is az van. Felesleges a rizsa. Láttam hogy készül a CLA, A, B osztály. Amg is pont ugyanott készül ahol a sima. És attól hogy te kikiáltod prémiumnak egy kalap szar marad az egész. Az igazi prémium nem itt kezdődik az biztos. A legtöbben a motor teljesítménytől voltak elájulva, a belteret mivel mi raktuk össze tudtuk hogy miből van összerakva és senki se nézte sokba.
Voltam olyan üzemben is ahol tényleg prémium kárpit készült, csak azt nem itthonra gyártották és nem is I3-ba ami szerinted prémium. :DD :DD :DD :DD :DD
Nevetséges az egész autó kinézete.
Tőlem céges marketingdumát garantáltan nem hallottál.
Látom megint csak hazudozásra futja.
Pedig nem ezt bizonyítod. Érdekelne hogy az üzem melyik részén dolgozol, hogy ennyire elfogult vagy. Egy termék használhatósága amúgy se a gyártósoron fog kiderülni, hanem kint használat közben. És ha normálisan sikerült összerakni akkor jó eséllyel nem 1-2-3 évesen.
Majd ha 8-10 évig használsz valamit és szervizeled akkor már tisztában vagy az előnyökkel és hátrányokkal. És mindjárt nem leszel tőle hanyatt esve. Mondjuk az érdekes hogy magadnak egész más típust veszel. Homlok egyenest mást mondasz és máshogy cselekszel.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.