Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Shadowbull válasza 7Heads Drago (#950) üzenetére


Shadowbull
addikt

Te most pontosan miről is beszélsz? Mert rettentő zavaros vagy.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#952) 7Heads Drago válasza 7Heads Drago (#950) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Melegedési lehetőséget biztosít a Bmw az M86-os út mellett: [link]
Nem egyedi eset és van olyan ország ahol már be is perelték a céget. A cikk jó pár linket hozz.
Prémium autó ez? Ugyan már...... :W :W :W
Még szerencse hogy kis mennyiségben gyártanak. Nem is értem miért nem kötelezik a gyártót ellen lépésekre.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#953) Shadowbull válasza 7Heads Drago (#952) üzenetére


Shadowbull
addikt

Kis mennyiségben? LOL.

Öreg, kopott autó kiég. Mindennapos dolog.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#954) 7Heads Drago válasza Shadowbull (#953) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Próbálod itt elbagatelizálni... Az ismerősnek a pár hónapos is kiégett. És csak per után volt hajlandó fizetni a BMW, pedig egyértelműen az autó volt a hibás a tűzért. Nem mellesleg miért normális az szerinted hogy kiég kortól függetlenül? Akinek csak öreg autóra telik az fulladjon meg? És te akarsz nekünk példát mutatni, észt osztani és vered itt a melled a tapasztalataidra?
A cikk alján egy rakás link van hasonló esetekkel. Koreában nyilván a 20 éves Bmw tulajok perelték be a BMW-t....... :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#955) worxland válasza Shadowbull (#953) üzenetére


worxland
addikt

"Öreg, kopott autó kiég. Mindennapos dolog." - pontosítanék: Öreg, kopott BMW kiég. Mindennapos dolog.
Mondjuk eddig apám egyik BMW-je se égett ki (kopp-kopp)...

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#956) Shadowbull válasza 7Heads Drago (#954) üzenetére


Shadowbull
addikt

Figyi, nem kéne így belefeszülni a világba, mert nem tesz jót az idegeidnek.
Rengeteg autó gyullad ki naponta a világon, viszonylag újak is. Minél öregebb egy autó, annál valószínűbb hogy kigyullad. Ezek sajnos tények, és függetlenek attól hogy kinek mennyi pénze van.
Akinek öreg dízelek van, ami megfutotta már a Hold-Föld távolságot kétszer, minden szét van benne kopva annak bizony számítani kell rá hogy kigyullad. Ez sajnos ilyen sztori.

A BMW a hibás szériát visszahívta, a téma lezárult, a vergődés felesleges. Aki nem bízik benne az eladja aztán kész.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#957) Shadowbull válasza worxland (#955) üzenetére


Shadowbull
addikt

Öreg kopott dízel kiég, minden márkából. A kenőolaj felkapása és a motor megszaladása tipikus dizeles jelenség.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#958) axioma válasza Shadowbull (#957) üzenetére


axioma
veterán

Na igen, itt jon a kov. gumicsont, hogy ha mar fustos, akkor benzin, a dizel nem arra valo h 1-2t-t mozgasson. A benzines bmw-t meg nem lehet ertelmes aron eladni, csak a dizel bmw van mindenhol hajpolva. Mig Toyotabol nem is remlik h ismernek dizeles tulajt.

(#959) Shadowbull válasza axioma (#958) üzenetére


Shadowbull
addikt

Fater pont most mesélte, fiatal kollégája vett egy E39 525 dizelt. Egymillió forintért. Persze már régen véres a torka, ráköltött még 900e-t de még mindig szar, úgyhogy eladja... Valami 18 éves roncs, régen el kellett volna bontani.

Aztán ha jövő héten kiég valahol akkor bekerül a médiába, "kiégett a luxus BMW" címmel, az egyszeri kommentelő meg megy reklamálni hogy ez bizony a cég felelőssége...

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#960) axioma válasza Shadowbull (#959) üzenetére


axioma
veterán

Hat h dizelt gyart amit 12-15 eves koraban ezek szerint zuzdaba kene vinni a tuzesetek tul magas kockazata miatt de ez nincs benne a gepkonyvben, sot itt hirdeted h premium minoseg, az kinek masnak lenne hibaja mint a cegnek?
[Nem, a gyari szervizre korabbi peldaim miatt ne is mutogass, raadasul azok a jarmu 3 eves kora elott tortentek.]

(#961) Shadowbull válasza axioma (#960) üzenetére


Shadowbull
addikt

Mi köze van ahhoz a cégnek hogy 15 évesen, az előirt karbantartásokat nem megkapva, sufniban, szakszerűtlenül mókolva mi lesz a termékével?

Semmi az égvilágon.

Nem a tüzesetek magas kockázata miatt kell bezúzni, hanem azért mert az előző tulajok baxtak a szakszerű, rendszeres és előírás szerinti karbantartásra és a jármű nem felel meg a biztonságos üzemeltetés feltételeinek. Műszakijának sem szabadna lenni.

És akkor azt meg sem említem hogy Magyarországon egyszerűen nincs olyan, már nem az első tulajdonosnál lévő, három-öt évnél idősebb dízel prémiumautó, aminek ne lenne visszatekerve az órája, akár többször is. A Magyarországra importált ilyen használt autók 100%-a manipulált, gyakran 2-300e kilométerről visszatekerve 100 alá.

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#962) axioma válasza Shadowbull (#961) üzenetére


axioma
veterán

Mondjuk alapveto oka lehet, hogy a szakszerviz is b.szik javitani, mint mondtam. Ha van hibakereses es javitas is, nem csak az olajcsere felarazva, akkor nem szolnek egy szot sem. Vagy ha egy trivialis melora ha mar odarendeltek a jocskan tejelo ugyfelet, akkor megcsinalnak a munkat, vagy emberszamba vennek ha nem olyan aki leuvolti a pultos fejet akkor is, nem grasszalna ki az orra elott az akire 1.5 oraja vart... Budaors, mielott kerdezed.

(#963) 7Heads Drago válasza Shadowbull (#956) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nekem 15 éves dízel Golfom van. Bent vagyok több Golfos topikban is. Lehet hogy titkolják hogy kiégnek az autók? :F :F :F Több Volkswagen is van/volt a családban. Volt ami bőven 10 évet volt használva munkásautónak. Nem égett le egy se. Sőt Mo. rá lehet mondani hogy a Vw Németországból behozott szemétdombja le lett az elmúlt időben. Rengeteg problémás motorjuk van, de kiégésről még se tudok egyről se.
Linkelj már nekem hasonló cikket ahol az öreg kiöregedett VW-k kiégését taglalják. A BMW-ről több cikk is van, pedig mint kiderült jóval kisebb darabszámban készülnek és mégis. A Mercinél, Audinál se tudok hasonlóról. Azok is prémium márkák. A szüleimnek 17 éves Opeljük van. Az udvarban a villám is belecsapot és mégse égett ki. (motorvezérlőt kellet cserélni)
Többször leírtam hogy más esetek is vannak a cikkben, Te ezeken csak úgy átlibbensz, mint egy gazella. Koreában 1226 ember perelte be a céget és fizetek nekik kártérítést, ezután több 100.000 autót hívtak vissza.
Bódi Csabi autója a BMW szervize után 20 perccel gyulladt ki és égett le. Jó öreg volt.... 8 éves. [link]
Ez egy 5 éves 2013-as gyártású modell: [link]
Persze lehet hogy csak szalonnát akartak sütni és csak a helyiek csaptak ekkora lármát.
Ez is jó öreg széria: [link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#964) Shadowbull válasza 7Heads Drago (#963) üzenetére


Shadowbull
addikt

Kabe 3 masodperc keresessel lehet egy csomo kepet talalni amin Golfok egnek eppen az utcan. Itt van ez, vagy ez. Van ujabb is. Ez peldaul ket napos auto volt...

Nekem nemigen tudsz ujat mondani az AGR hutos sztoriban, ott a visszahivasnak semmi koze nem volt ahhoz hogy ki peret es ki nem.

A "Bodicsabi" autoja tipikus szetkopott dizel felporges, semmi koze nincs az AGR visszahivasos esethez. Masodik detto.

De jatszhatunk meg ilyet hogy nekiallunk linvadaszkodni, sok ertelme nincs.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#965) Shadowbull válasza axioma (#962) üzenetére


Shadowbull
addikt

A magyar szakszervizek alkalmatlansaga egy masik sztori.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#966) axioma válasza Shadowbull (#965) üzenetére


axioma
veterán

Nem, mert igy lesz az osszes oreg dizel bmw veszelyes ami itthon van.

(#967) Shadowbull válasza axioma (#966) üzenetére


Shadowbull
addikt

legkesobb 4-5 eves korukban mindegyik abbahagyja a szakszervizek latogatasat. Utana mar csak fuggetlen szervizek maradnak, ahogy oregebb az auto ugy egyre igenytelenebb es egyre tobb a kontarkodas. Tisztelet a kivetelnek persze, lasd itt a BMW topikon Ezredest, ok tudjak mit csinalnak es szepen meg is csinaljak. Csak hat az draga, gyakran dragabb mint amennyit az auto er.

De ez amugy nem BMW sajatossag.

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#968) Reggie0 válasza Shadowbull (#967) üzenetére


Reggie0
félisten

Igaz, a Ferrari/Lambo is ki szokott gyulladni. Lehet a BMW csak probalja oket utolerni :)

(#969) axioma válasza Shadowbull (#967) üzenetére


axioma
veterán

A mindegyik tul nagy szo. En tudok olyanrol, amire ez nem volt igaz. Ja mondjuk nem is dizel...

(#970) Shadowbull válasza axioma (#969) üzenetére


Shadowbull
addikt

Oké, akkor 99%.

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#971) 7Heads Drago válasza Shadowbull (#964) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nem képet kértem, hanem cikket ami azt taglalja hogy túl sok a BMW tűz. Mivel én se képet raktam be. De sebaj. A második kép nem jó. Az első tényleg egy 2-es Golf? Ezt jól leérvelted egy minimum 30 éves autóval.
semmi koze nincs az AGR visszahivasos esethez.
Hol állítottam hogy van? A BMW szervizét dicsértem csak. Egy kalap szar a BMW. Jól néz ki, drága és nem megbízható és ha úgy hozza jól ég.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#972) 7Heads Drago válasza Shadowbull (#965) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És ez kinek a hibája? Ha a BMW megkövetelné nem lenne baj, csak szarnak rá.
A kontárkodás meg nem csak az önjelölt szakik sajátja, élen járnak benne a szakszervizek is. Amikor kifizettetik veled és nem cserélik ki, akkor valahogy nincs kedved oda vinni legközelebb is. A kis műhelyeknek sokszor több a becsületük mint a szakszervizeknek.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#973) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Egész jó lett az ára az új Astranak: 7.390.000 1.2 TSi motorral.
Pl egy Golf 8,6-ról indul 1.0 motorral ami ugye már vicc.
És még a felszereltsége és a kinézete is jobban tetszik, mint a Golfnak.


Talán egyedül az Opel 3 hengeres benzinjétől félnék picit megbízhatóság terén. És ha jól látom az 1.4-es 3 hengeres.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#974) axioma válasza 7Heads Drago (#973) üzenetére


axioma
veterán

Es ez mitol illik ebbe a topikba? Mar a benzines is tul draga, azert mutatod?

(#975) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Be kellene már fejezni a hazudozást: [link]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#976) axioma válasza 7Heads Drago (#975) üzenetére


axioma
veterán

Ilyen alapon ha akar egyetlen fustosnek kilyukad a benzintankja/elfogy az olaja stb. akkor az osszes fustos hazudik a hatotavrol...

(#977) Rolly válasza axioma (#976) üzenetére


Rolly
veterán

Az én belső égésű autóm 4,5liter átlag fogyasztást tud hivatalosan... Valójában 5.8 az átlagon (előző tulaj ak 6,8, tehát még nehéz lábú sem vagyok :) ) akkor most kit pereljek, hogy egy tankkal 1155 km helyett csak 900 kmt tudok megtenni? :)

(#978) 7Heads Drago válasza axioma (#976) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez gyenge érv lett. :K

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#979) k-adi


k-adi
nagyúr

Egy Cadillac Lyric-et elfogadnék azért :) de gondolom MO-n esélytelen ilyen

Hétvégére megy egy Aston Martin Valhalla-t

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.