Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gs20

    tag

    Sziasztok!

    Két hete van 640XL-em, nekem az androidhoz képest eddig ég és föld, nagyon bejön.
    A leírás szerint frissítettem 10-esre, semmi hibával, buggal nem találkoztam.
    Viszont a wp platform nekem tök új, így lenne pár kérdésem:

    -milyen (free) navi appot érdemes használni? A gyári térképek app here térképei magyaroszágon eléggé elmaradottak (pl 4-5 éve épült ki az utcánk, de szerinte a puszta közepén állok, 5 éve megváltozott utcaneveket nem ismer, stb). Waze nem nyerő, ebben a wp-s verzióban a kompokat nem sikerült kizárnom a tervezésből. Sygic jó lenne, de csak a fizetős verzió lenne értelmesen használható. Amíg 1-2 hónap alatt ki nem derül, hogy hosszabb távra marad-e a telefon, addig nem akarok fizetőst megvenni. Mit ajánlotok? (igo után sajnos az összes kipróbált app nagy csalódás volt)

    -wifin a hálózaton lévő megosztott mappákat el lehet érni valahogy? (egy Zyxel NAS, és egy Linux szerver fut, Samba megosztások vannak, illetve Win10-es gépekről is jó lenne elérni a dolgokat). Androidon simán ment a dolog, gondoltam W10 és WP10 esetén ez még könnyebben kellene menjen, de eddig nem találtam rá megoldást. (felhős megoldásokat, mint gdrive, dropbox stb mellőzném)

    -hol lehet beállítani, hogy adott app fusson a háttérben, és ne záródjon be egy idő után?

    E=MZ²

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés