Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11551) ToniSoprano válasza ΞΔGLΞ (#11540) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Azért a droidon sem fenékig tejfel minden eben az árkategóriában:

Honor 4C ami jó telefon 50 ezerért, dobálja a mobil és wifi hálózatot [link] A megoldás a hálózateldobálásra a fix 3G, vagy 2G, de egyik sem igazán ideális.

Samsung J5 LTE, tök jó telefon lenne, főleg hogy 60 körül van dual simes teljes értékű LTE-es, de jeleleg a Viber, másnak a messenger is, 15 perc alvóidő után nem jelez, nem fogad hívást:
[link] Bár ezt lehet megoldják majd.

Samsung A5 szép elegáns teló fém kerettel 90-100 ezer Ft, a kolléga nem tartotta tokban, a fényes műanyag részek össze vissza vannak kopva a kamera körül, és pl. a fényes hang fel le gombok már 1 hónap után elkezdtek kopni, mára foltosan kaptak.

[ Szerkesztve ]

(#11552) ΞΔGLΞ válasza ToniSoprano (#11551) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én nem is arra értettem, hogy milyen gagyi telefonok vannak androidon, mert az tény, hogy van dögivel, hanem arra, hogy szinkronizációban a win-t körbegyalázza....még mindig!

[ Szerkesztve ]

(#11553) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

535-re meg nem képes frissülni. Állandóan elszáll ezzel a hibával.

[ Szerkesztve ]

(#11554) mdraco válasza ΞΔGLΞ (#11553) üzenetére


mdraco
őstag

Tegnap én is kaptam hasonló hibát, újraindítottam a telefont és utána ment.

Valakinek ragadt be a migrálásnál? Nálam a (step 18 of 22) 62%-ál áll több mint fél órája.

[ Szerkesztve ]

(#11555) blise


blise
tag

sziasztok
Olyan hibával találkozott valaki, hogy ha valakit hívni akarok a névjegyek közül, akkor nem is tárcsáz (mellesleg ilyenkor a befejezés felirat szürke marad (piros helyett)). Ha ugyanezt a számot beírom manuálisan, akkor pöcc röff. Több névjeggyel is jártam így, és biztos, hogy a formátum jó, ill. emlékszem, hogy édesanyámat hívtam már korábban a névjegyek közül.

''A katona, ha vki mozog annak szalutál,ha valami nem mozog, azt odébb viszi, ha nem lehet odébb vinni, akkor lefesti...''

(#11556) chipesz válasza ΞΔGLΞ (#11553) üzenetére


chipesz
őstag

Nagyon művészi lett ez a fotó. 😀

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#11557) ToniSoprano válasza ΞΔGLΞ (#11552) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Ja sajnos, csak annyi hogy ezek a 100 ezer Ft alatti kategóriában a nagyon keresett és agyondicsdért telefonok. De a szinkronizációs problémával egyetértek.

Nem neked írtam, inkább a tapasztalatomat osztottam meg, amikor körbenéztem droid fronton a duals simes és ezen felül micros SD-vel bővíthető telefonok között, ott sem minden fenékig teljfel az 4,5-5*-os értékelésekellenére.

(#11558) mdraco válasza mdraco (#11554) üzenetére


mdraco
őstag

Tárgytalan a kérdés, több mint egy órát volt beragadva :)
De most is a .107-et rakta fel, hogy akarja Gabe Aul hogy teszteljük az upgrade-t .122-re :W

[ Szerkesztve ]

(#11559) ΞΔGLΞ válasza mdraco (#11558) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szerintem van valami gubanc a rendszerrel. :U

------------------------

(#11556) chipesz

Office Lens-szel készült, de muszáj volt PS-ben is kidekorálni egy cseppet mattra a feketét, mert a kijelzőben olyan dolog tükröződött, amit nem akartam, hogy látszódjon. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11560) kato78 válasza ΞΔGLΞ (#11553) üzenetére


kato78
tag

Nálam is jelentezett, reboot na meg pár órával késöbb ment újra a dolog. Valószínüleg MS-nél volt vmi gebasz. Illetve ma is belefutottam, 8.0 -ról migráltunk 8.1 -re, ahol a reboot után ok volt minden.

(#11561) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Nálatok is jelentkezett már olyan, hogy, amikor megnyomtátok a vissza nyilat, akkor rezgett a telefon és nem csinált semmit?

(#11562) mdraco


mdraco
őstag

Vajon mi lehet ez a configuration update?

(#11563) Nooeca


Nooeca
senior tag

Kicsit belekeveredtek az emberek mert Faston Redstone build van, ugyanakkor az nem tölthető le, csak olyan telefonra amely már TH2-es Windows10-el van ellátva.

Amelyek még 8.1-es rendszerűek azoknak a TH2 van mint elérhető Insider a Slow és Release körön. Faston nem lát buildet és annyi...

És ugye ebbe a belekeveredésbe került bele az, hogy nem lehetett valamikor letölteni a .122-t, mert mint a Fast 107-re volt célozva 8.1-es készülékeken.

Nem tudom nálatok mi a helyzet, de nálam .107-en az a megoldás, hogy bekapcsológomb+lefelenyíl nem indítja újra a készüléket... most rakom fel a .122-t 520-ra.

[ Szerkesztve ]

(#11564) mdraco válasza Nooeca (#11563) üzenetére


mdraco
őstag

Ez bizony még mindig preview állapotban van, néhány ikon üres és két onedrive van, amiből egyik üres ikonnal van.

(#11565) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Még mindig semmi :( Marad a 107.

:( :( :( :(

[ Szerkesztve ]

"Hosszú és eredményes életet!"

(#11566) juve600 válasza GordonSamway (#11565) üzenetére


juve600
nagyúr

fent van a windows preview ??
csak azért kérdem mert én is annélkül akartam multkor frissiteni :D

(#11567) Tarisznyarák válasza ToniSoprano (#11551) üzenetére


Tarisznyarák
tag

Nálam nyárig van a MS-nak ideje bizonyítani a WP10-zel, ha addig semmi akkor Xperia XA lesz a következő telefonom.

(#11568) kato78 válasza GordonSamway (#11565) üzenetére


kato78
tag

Ha Fast Ringen vagy, nem kapod meg a .122 -t, legalábbis eszerint: [link]

[ Szerkesztve ]

(#11569) GordonSamway válasza kato78 (#11568) üzenetére


GordonSamway
aktív tag

Azt tudom.De leírtam ,hogy "Release Preview" frissítettem 107-re. És mindeddig semmi :(

"Hosszú és eredményes életet!"

(#11570) GordonSamway válasza juve600 (#11566) üzenetére


GordonSamway
aktív tag

Windows Preview?? [link] Insider kell a Win10-nek nem? :)

Amúgy erre a Preview-re gondoltál???

"Hosszú és eredményes életet!"

(#11571) ToniSoprano válasza Tarisznyarák (#11567) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Nálam is ugyanaz a helyzet, ha nyárig közepéig nincs valami előrelépés a 10-zel akkor lépek, egyelőre a Samsung J5 Dual LTE amit kinéztem, ha a Viber leállási problémát javítják addig. A Xperia XA dual is eléggé tetszik, remélem lesz Magyaroszágon hivalatos garival, néztem támogatja az LTE 800 Mhz B20-at.

[ Szerkesztve ]

(#11572) watador600


watador600
senior tag

Aki használja az Easy Transfer nevű programot, annak az működik rendesen?

Nekem csak akkor megy rendesen, ha a képernyőt bekapcsolva hagyom. Ha kikapcsolom, akkor megszakad a kapcsolat, majd mikor a telefonra nézek, akkor olyan mintha meg se nyitottam volna, eltűnik.

Vagy van egy jobb alternatíva?

Szerk.: a háttérben futás engedélyezve van, és win 8.1 van fent.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#11573) mdraco


mdraco
őstag

Azt hiszem, ez a build már használható szinten van, most jutott el erre a szintre nálam. Marad is. Most már tényleg jobb mint a 8.1 :D

(#11574) ΞΔGLΞ válasza watador600 (#11572) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez így működik, igen.

----------------

Más:

Mi a fene van ezzel a RIOS engine-nel, olyan néha, mint a betárcsázós net hőskorában! Lassú, mint a dög már több napja!

[ Szerkesztve ]

(#11575) watador600 válasza ΞΔGLΞ (#11574) üzenetére


watador600
senior tag

Ohh, ezt nem tudtam. Van olyan alternatíva, ami kikapcsolt képernyőnél is működik esetleg?

--------------

Nekem is nagyon lassú pár napja, de azt hittem, hogy nálam van a baj :D

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#11576) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Nincs frissítésem feladom :(

"Hosszú és eredményes életet!"

(#11577) Pukimaki válasza GordonSamway (#11576) üzenetére


Pukimaki
tag

Miért nem frissítesz slow-ról?
Nekem fast volt a .107, most slow-ról van a .122

Lumia 640XL dual sim és 950XL

(#11578) GordonSamway válasza Pukimaki (#11577) üzenetére


GordonSamway
aktív tag

Release Preview kicsit megkésve de itt van :)

"Hosszú és eredményes életet!"

(#11579) ADGCF


ADGCF
tag

Üdv Mindenkinek! Decemberben lettem Lumia 640 (DS) tulaj, Androidról váltottam. Hiányosabb alkalmazások terén valamennyivel tény, viszont rájöttem, hogy egy csomó mindenre nincs szükségem onnan, mert nem érzem hiányukat. Régóta olvasom aránylag ezt a fórumot, sok mindent tudtam meg innen. Insider-es dologban én is részt veszek. Van egy probléma, aminek nem tudom az okát, illetve azt, hogy lehet-e rajta változtatni. Perfect Music nem vált magától zenét, ha le van zárva a képernyő. Vagyis vált, a cím is változik, csak automatikusan nem indul. Ez akkor zavaró tud lenni nagyon, amikor buszon egyik kezemmel kapaszkodok, másikban a táskám és akkor nyúljak telefonért zeneváltás miatt... Addig meg csend, ami által hallom bizonyos "társadalmi rétegek kommunikációját", ami higgyétek el harsány és nem túl kellemes. Jelenleg .122-es build van, .71 óta van ez. Egyedül Perfect Music tudja kezelni a 2000+ db. zenét mappa szerint normálisan. Van mód, amivel tudok javítani ezen? (Háttérben futását nem tudom befolyásolni.)

[ Szerkesztve ]

(#11580) Pukimaki válasza GordonSamway (#11578) üzenetére


Pukimaki
tag

Lumia 640XL dual sim és 950XL

(#11581) 0.44 válasza GordonSamway (#11578) üzenetére


0.44
tag

En ugyan ezen vagyok, es nekem egybol frissitett erre a build-re (szoval fast ringesekkel egy idoben).

Egyebkent durvan sok a javulas ebben a build-ben. Sebesseg es akkumulator uzemido is. Most jott el az ideje kiadni.

(#11582) KunEmber válasza 0.44 (#11581) üzenetére


KunEmber
senior tag

Vannak idegesítő hülyeségek, de a .29 óta nagyon nagyot javulta rendszer, ez tény.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#11583) kato78


kato78
tag

Jó reggelt, legyen szíves valaki megnézni, hogy ha HDR(hatásos felvétel) módban készít a .122 builddel képeket, akkor annak mekkora lesz a felbontása? A .107 -nél még sajnos bugos volt, ott max 1280*720 -ban készítette a készülék a képeket. Köszönöm elöre is! :)

(#11584) Etikusz


Etikusz
tag

Sziasztok!

Nagy valószínűséggel váltanom kell 620-ről.

Véleményetek szerint 640 LTE megfelelő lesz vagy nézzek más Lumiát útodnak.

Csak telefonálásra kell (sok telefonálás) plusz Office akár 8.1-el.

Válaszotokat előre is köszönöm!

Nokia 3210 (5év)->Nokia 6020(4év)->Nokia 3120c(3év)->Nokia 6303ic(2év)->Nokia Lumia 620(2év)-> Microsoft Lumia 650(2év)->Apple Iphone SE 32GB(2év)->Apple Iphone 8 64GB

(#11585) JamesFinn válasza Etikusz (#11584) üzenetére


JamesFinn
senior tag

Gyakorlatilag ua, mint a 620, csak nagyobb és gyorsabb. :) A glance viszont nem jelenít meg annyi információt, mint a 620-nál. Itt az időt, illetve az elmulasztott eseményeket tudja megjeleníteni.

(#11586) Luck Dragon válasza Etikusz (#11584) üzenetére

Erre a célra tökéletes, főleg ha nagy akkumulátorra gondolok. Sok telefonállás belefér. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11587) old rocker


old rocker
veterán

Gyerekek, ne haragudjatok, négyszer átnéztem a beállításokat, de nem találom:
hol a 3.14csába lehet a PIN kódot módosítani?
Mentségemre legyen mondva, az elmúlt 1.5 napban 3 laptop upgradelését csináltam win 10-re, az ezzel járó + telepítgetésekkel. Kicsit zizi vagyok

Etikusz: tökéletes választás

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#11588) kato78 válasza JamesFinn (#11585) üzenetére


kato78
tag

+naptár bejegyzések, dátum, névnap, akksitöltöttség, ...

(#11589) xhege válasza kato78 (#11588) üzenetére


xhege
addikt

A zárképernyő tudja ezt szerintem, nem a Glance...

(#11590) kato78 válasza old rocker (#11587) üzenetére


kato78
tag

Telefon(tárcsázó)->Beállítások->Sim kártya beállításai alatt megtalálod. Kicsit hülye helyen van.

[ Szerkesztve ]

(#11591) kato78 válasza xhege (#11589) üzenetére


kato78
tag

Ok, megkövetlek, igazad van. :)

(#11592) old rocker válasza kato78 (#11590) üzenetére


old rocker
veterán

Köszi!!!

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#11593) old rocker válasza kato78 (#11590) üzenetére


old rocker
veterán

köszi!!!!!!

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#11594) yaksi


yaksi
aktív tag

Megjött a dokkoló töltő... Egyelőre tetszik. :)

yaksi

(#11595) yaksi


yaksi
aktív tag

Minden telefonon működik az alábbi kód a PIN módosítására, így nem kell keresgélni a menüben:

**04*RégiPIN*ÚjPIN*ÚjPIN#

:DD

yaksi

(#11596) ΞΔGLΞ válasza yaksi (#11594) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez melyik időjárás applikáció?

(#11597) zorzy4 válasza yaksi (#11594) üzenetére


zorzy4
őstag

Jól néz ki az biztos, de én nem szerettem régen se az ilyeneket. Ha hívnak meg kell szakítani a töltést, és ez azért a li-ion akkuknak sem tesz jót. A vezetékes sima töltőnél nincs ilyen gond.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#11598) yaksi válasza ΞΔGLΞ (#11596) üzenetére


yaksi
aktív tag

A Lockmix-szel van kitéve.

yaksi

(#11599) yaksi válasza zorzy4 (#11597) üzenetére


yaksi
aktív tag

Nekem csak éjszaka ül benne, az éjjeliszekrényen.

yaksi

(#11600) ΞΔGLΞ válasza yaksi (#11598) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.