Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#397) Dovloran


Dovloran
senior tag

Én szerda óta vagyok használója a készüléknek és teljesen meg vagyok vele elégedve. Az első perctől fogva tokban tartom és semmi baja (így a kopás dologra nem tudok reagálni). A kamera minősége nagyon jó és még ez a bokeh dolog sem gagyi, pedig féltem tőle. A Lightning után a MicroUSB az egyetlen olyan dolog ami kényelmi szempontból kicsit más, de a gyors töltés teljesen kárpótol. A kijelzőre mindig öröm ránézni, tényleg nagyon szép. Meglepően a teljesítmény is igen jó és nem akadozik a rendszer. Nagy örömmel tapasztalom, hogy az Android, mint operációs rendszer nagyon sokat fejlődött a KitKat és Lollipop óta amikor még agyon root-oltam ROM-oltam stb...a telóimat. Most ennek nem érzem szükségét amin én vagyok a leginkább meglepődve, sőt a fejlesztői beállításokat sem piszkálom, max annyira, hogy ADB-vel leszedjem a telóról azt a kevés bloatware-t ami van és ezt is tök jól meg lehet csinálni root nélkül. Egyedül ami még mindig zavaró kicsit az a biztonsági frissítések lassú kiadása az iOS-hez képest, de erre igazából számítottam is. Összességében egy pillanatra sem bántam meg, hogy nem egy túlárazott készüléket vettem ismét csak azért, mert rajta van egy jobb gyártó neve, kevesebb hardveres vagy akár szoftveres tudással. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.