Hirdetés

2024. március 1., péntek

Gyorskeresés

(#1) sharp4

sharp4
őstag

Még ez is?!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#2) kbyte1024 válasza sharp4 (#1) üzenetére

kbyte1024
addikt

Jaja csorikat még az ág is húzza :U

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) aprokaroka87

aprokaroka87
nagyúr

Mondjuk azt nem értem hogy a már meglévő eszközöket ez hogyan érinti.

Vagy ilyenkor elpárolog a widewine licensz?

(#4) janeszgol

janeszgol
félisten

Huawei forever!

(#5) Silenzio válasza aprokaroka87 (#3) üzenetére

Silenzio
addikt

Gondolom úgy, hogy a régebbi licensszel nem kompatibilis többé az HBO Max.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#6) killertibi

killertibi
tag

P30-am van, és bár az ilyen szolgáltatások nem érintenek, de egészen felháborító amit meg lehet tenni a gyártón keresztül az emberekkel. A mai napig egy valid, pörgős telefon, amit még vagy 2 évig eszembe sem jutna lecserélni, és akkor ilyenekkel kényszerül a felhasználó egy egyébként kiváló telefont cserélni. Köszönjük szépen.

(#7) aprokaroka87 válasza Silenzio (#5) üzenetére

aprokaroka87
nagyúr

Mondjuk a HBO Max tapasztalataim szerint a mostani widewine licenszel is elég " bogaras "

Hiába van widevine L1 licensz mindkét telefonomon, HBO max appon keresztül még a HD sincs meg, Kodi pluginon keresztül meg megy az FHD is normálisan.

(#8) joelke HU

joelke HU
senior tag

Nahát. Ezen most kiakadtam. Egy huawei tabom van, android 7 fut rajta. Pont netflix meg a hbo max miatt használom a mai napig... Erre ez. Ehh... De hogy normális infót se tudnak adni, hogy mikortól kapcsolják le, azért az erős. :F

Motorola G51

(#9) k-adi

k-adi
nagyúr

azt hittem hogy pont a HMS-es OS lesz kioffolva
hát, pont fordítva
érdekes

(#10) szkaroly

szkaroly
senior tag

HBO Max mostanában mindent megtesz hogy megutáltassa magát mindenkivel. Ha így haladnak sikerülni fog.

Poco X3 Pro

(#11) csorbajeno válasza k-adi (#9) üzenetére

csorbajeno
veterán

Miért, a HMS-es Huawei támogatott? Nekem nem volt egyértelmű.

(#12) StanDoFF válasza killertibi (#6) üzenetére

StanDoFF
tag

A P30 pro-t a huawei maga tette tönkre. Állítólag akkoriban a legjobb fényképeket csináló készülék volt, aztán évről évre butították a szoftvert annyira, hogy mára egy 3310-es nokia is szebb képeket csinál nála. :(

(#13) Decske

Decske
aktív tag

Mate 10 Pro topikban pont volt erről szó, AppGalleryből meg telepíthető. :))

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#14) Fall-N

Fall-N
veterán

Tök nyolc, mert az HBO Max is meg fog szűnni és a Discovery veszi át a helyét. Mondjuk a Huawei sorsán nem változtat.

(#15) totron válasza Fall-N (#14) üzenetére

totron
őstag

Összeolvadásnak hirdetik, bízzunk benne, hogy a ma ismert HBO-sajáttartalmak nem illannak el a semmibe.

aprokaroka87, Android alatt Kodin át nem megy?

[ Szerkesztve ]

(#16) k-adi válasza Fall-N (#14) üzenetére

k-adi
nagyúr

ahhoz egy újabb app dukál :D

(#17) Fall-N válasza totron (#15) üzenetére

Fall-N
veterán

Egy részük eltűnik sajnos vagy nem kap folytatást. Az EU-s részleg meg gyakorlatilag ki lett végezve, köztük hazai is. :(

k-adi: Amennyire spórolnak lehet csak kicserélik a logókat meg a splash screent. :D

[ Szerkesztve ]

(#18) totron válasza Fall-N (#17) üzenetére

totron
őstag

Krokodilkönnyek és tömeges tüntetés lesz ebből; megmozdul a világ. Ja nem, lenyeli a veszteséget, a pénzvonat meg dübörög tovább. Kis remény azért pislákol bennem őrlángként a biztonság kedvéért.

(#19) eclipse19 válasza totron (#18) üzenetére

eclipse19
senior tag

Az én MediaPad M3 8.4-emen mondjuk soha nem játszott le semmit mióta Max lett a Go-ból, pedig a 7-es droid eddig elvileg támogatott volt.
Most már mindegy... :W

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#20) pitrikzoli72

pitrikzoli72
csendes tag

Akkor én megszüntetem az előfizetésem :((

(#21) joey04

joey04
titán

várható volt. egyre használhatatlanabbak lesznek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) Dantee_Mikoo

Dantee_Mikoo
csendes tag

Azzal hogy néhány hónap alatt a GO-ból MAX majd bejelentették hogy Discovery, és tönkretették az egészet olyan tartalmak törlésével amik népszerűek voltak.. Mintha a Netflix a legnagyobb címeit kidobálná a kukába just for fun. Örültem a Maxnak hogy akkor még több tartalom, de így.. Nem látok rá sok esélyt hogy életképes marad, főleg azok alapján amikről szó volt hogy mire akarnak fókuszálni.

"Nem a világ lett rosszabb, a hírszolgáltatás lett jobb"

(#23) hallerlaller

hallerlaller
addikt

Ha lemondjátok pár hónap múlva jön egy kupon hogy egy évre 14.360 Ft, de inkább odaadtam valakinek,kell a francnak.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#24) Thronks.90 válasza aprokaroka87 (#3) üzenetére

Thronks.90
tag

Elképesztő. Mate 20 Pro-m van, nem is tervezem lecserélni egy darabig. Éppen most mondtuk le a Netflixet, hogy át nyargalunk az HBO- ra, de így akkor marad a Disney(?)... :W

https://www.twitch.tv/thronks_

(#25) DrDoktor válasza StanDoFF (#12) üzenetére

DrDoktor
tag

Ekkora hülyeséget ..Állítólag........

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#26) SLDR PC

SLDR PC
csendes tag

Szuper, Mate 20 pro és Mate 9 készülékekkel élünk a mai napig nagyon jók minden téren. Ezek szerint előbb utóbb az összeset eléri a vég, csodálatos :( túl jók ezek szerint és le akarják cseréltetni??? :F

Ha valami komolyan érdekel, foglald le egyértelműen a későbbi félreértések elkerülése végett!

(#27) Narxis válasza pitrikzoli72 (#20) üzenetére

Narxis
nagyúr

Zoli ne tedd! Talán meggondolják magukat ha látják mekkora a népharag.

Thanos was right.

(#28) hallerlaller válasza Narxis (#27) üzenetére

hallerlaller
addikt

Mindenképp megéri lemondani még akkor is ha használod, lásd #23, amúgy meg letojják mit gondolunk itt európában róluk úgy látszik.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#29) #95462144 válasza Narxis (#27) üzenetére

törölt tag

Sokra nem megy senki a népharaggal, amikor nem kapták meg a legfrissebb widevine DRM licencét és mivel a streaming szolgáltatók ezt használják nem az HBO lesz az egyetlen, ami a közeljövőben elérhetetlen lesz a Huawei termékein...

[ Szerkesztve ]

(#30) cskamacska válasza hallerlaller (#28) üzenetére

cskamacska
addikt

Youtube - KnowledgeHusk: The Collapse of HBO Max

Nem kimondottan Európával van gondjuk, a belső céges ügyeskedés kinyírja az egész birodalmat.

Amúgy lehet hogy tényleg technikai akadály, a DRM további megoldatlansága miatt nem fog tovább menni. Más kérdés hogy 2022-ben DRM-től függni teljes retardáció. A streamingen megjelenő nem saját tartalmak vagy már rég elérhetők, az új saját tartalmak pedig pár órán belül elérhetők lesznek kalóz csatornákon. Widevine-t oda dughatják fel ahova akarják, az ellen nem véd. :U

Ugyanakkor a kalózok nem üzemeltetnek könnyen, bármilyen eszközön elérhető streaming szolgáltatást. :K A nyomorult agyú Disney/Warner exec-ek előfizetői a KÉNYELEMÉRT fizetnek havidíjat, nem azért mert máshonnan a nézők nem tudnák megoldani. Mely kényelmet nyirbálják meg, ha egyes készülékeken nem lesz a szolgáltatás elérhető... :o

Rocket6: Persze, mert nem csak a HBO mögötti vezetők retardáltak. :D A semmit nem védő DRM erőltetése miatt inkább a Huawei tulajokat szoktatják kalózkodásra, és esélyesen buknak előfizetőket.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#31) #95462144 válasza cskamacska (#30) üzenetére

törölt tag

Azért ennyire nem kell a dolgokat túlgondolni. Itt telefonok és tabletek az érintettek, ami nagyon kis hányadát teszi ki az eszközöknek én pl. soha nem tettem fel telefonra vagy tabletre sem az HBO-t sem a Netflixet illetve tv-n használja a legtöbb ember és nekem sem volt soha affinitásom az egérmozihoz és nem is lesz soha. Bekapcsolom a TV-t vagy a projektort és nézem viszonylag korrekt minőségben és korrekt hanggal.

[ Szerkesztve ]

(#32) totron válasza cskamacska (#30) üzenetére

totron
őstag

Megint el kell mondanom, hogy csak a slágerterémek elérhetők alternatív csatornákon. Ami az HBO egyediségét adja-adta, azok NEM. Lássunk már tovább a népízlésen.

(#35) Persie12 válasza #95462144 (#31) üzenetére

Persie12
aktív tag

Ehhez csak annyit fűznék hozzá hogy mi van akkor viszont ha egy hosszabb autó, vonat, repülő útra mész és el szeretnéd ütni az időt egy kis filmezéssel vagy sorozatozással. Most az mindegy hogy online vagy offline. Nem gondolnám hogy mindenki szívesen kikapná a laptopot például. Ilyenkor sokkal kényelmesebb a telefon/tablet opció, legalábbis is szerintem. Otthon nyilván én is a nagyképernyős opciót preferálom. Abban igazad van hogy a nagyobb hányada a felhasználóknak tv-n/pc-n/laptopon fogyaszt tartalmat. Családból tudok mondani nem egy példát aki elég sokat néz telefonról offline filmet/sorozatot. Most ők annyival megúszták hogy nem Huawei készüléken nézik.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#36) joey04 válasza Narxis (#27) üzenetére

joey04
titán

:DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) Fall-N válasza Thronks.90 (#24) üzenetére

Fall-N
veterán

Azért most is van sok értelmes tartalom az HBO-n, nekem az 1790 Ft-ot megéri. Melette van Disney+ meg Netflix. Utóbbi lemondásán gondolkodom. Helyette lehet az Amazon Prime lesz.

(#38) Graphics válasza pitrikzoli72 (#20) üzenetére

Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Nagy veszteségeket könyvel el s cég emiatt.

Alapból is egyre szarabb lett ez a szolgáltatás.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) pitrikzoli72 válasza Narxis (#27) üzenetére

pitrikzoli72
csendes tag

Az idö haladtával leszoktam a torrentezésről,lehet visszaállok🙂

(#40) erahurka válasza Fall-N (#14) üzenetére

erahurka
félisten

Még nem tudjuk mi lesz az új szolgáltatás neve.

De mire az jön, pont felvásárolja őket a Comcast és bejelenthetik hogy az az app is kuka :C

(#41) NGA

NGA
addikt

Az HBO MAX egy nagy nulla. Akad, alig indulnak el a részek a sorozatban, leakad közben is.

(#42) erahurka válasza NGA (#41) üzenetére

erahurka
félisten

Nálam korrekt de még HBO GO időkben én is tapasztaltam hogy nagyon érzékeny a net minőségére.

(#43) Fall-N válasza NGA (#41) üzenetére

Fall-N
veterán

Nekem telefonon és Mi Bix S-en is akadálymentesen fut. Pedig a net 30 MBit/s (csomagváltás előtt vagyok).

(#44) zserrbo válasza pitrikzoli72 (#39) üzenetére

zserrbo
aktív tag

Hasonlóképp. Nekem ma állt össze a kép. Leveleztem az Hboval is hogy ezt mégis hogy. Miattuk biztos nem fogok új telefont venni. Érdekességképp a Honorok sem támogatottak.

(#45) Donki Hóte

Donki Hóte
veterán

Amikor váltottak HBO GO-ról HBO MAX-ra, akkor egy csomó LG TV-n (a 2018 előttieken, pedig azok nem régi TV-k) megszűnt a vétel lehetősége.

Akkor is ilyen "népharag" szabadult el, de nem lett semmi következménye :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.