Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) eszterencs válasza darthsmoke (#45) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Aki meggondolta magát, újra a linkre kattinva tudja magát törölni.

(#52) gerii válasza nonsen5e (#18) üzenetére


gerii
addikt

A mostani Lumiáknak sem kell sok hely, de lehet azok is dummyk lesznek :D

(#53) HookR


HookR
addikt

Moddingverseny csak a tavaszin van?

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#54) darvinya


darvinya
titán

Ismét felteszem, mert másodjára sem kapok választ.

Kerékpár biztonságos tárolására van lehetőség?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#55) petipetya válasza darvinya (#54) üzenetére


petipetya
nagyúr

"Kerékpártároló az I-es és III-as fogadócsarnok előtt."

Hogy ez pontosan mit jelent, passzolom. Valami bringaexpo nevű rendezvény kapcsán azt írja a gugli, hogy az 1-es kapunál lévő tároló őrzött.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#56) FID válasza HookR (#53) üzenetére


FID
őstag

Igen, de lesznek gépek.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#57) anderledani válasza Bocha (#41) üzenetére


anderledani
őstag

Ezzel a belépővel a teljes playIT-en lehet mozogni?

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#58) petipetya válasza anderledani (#57) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen. Korábbi rendezvényen is így volt, de ezt leírták most is.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#59) anderledani válasza petipetya (#58) üzenetére


anderledani
őstag

Rendben. Nekem már van Master Cardos ingyen jegyem de egy barátom is akar jönni neki kértem.

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#60) Bogyi007 válasza anderledani (#59) üzenetére


Bogyi007
veterán

A MasterCardos is névre szól vagy lehetek jófiú és ott odaadhatom valakinek?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#61) darvinya válasza petipetya (#55) üzenetére


darvinya
titán

Google nekem is a barátom.
Szervezők több infót tudnának adni erről, és milyenségéről.

Kösz

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62) jacis


jacis
nagyúr

Én megyek mint minden évben minden alkalommal :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#63) kisza25 válasza BiP (#39) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Aláirásodba:
egyenlőre≠egyelőre :D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#64) axioma


axioma
veterán

Azert azt nem is egeszen ertem, hogy a Mastercard akcio miert csak a gamepod-on volt meghirdetve, itt a mobilarenan nem kapott egy fooldalas hirt egy honapja... legalabbis nem valoszinu hogy nem vettem volna eszre. Jo, a mastercard tobb adatot ker es nem bizom benne hogy utana nem direktmarketingre hasznaljak, mig az MA reszerol ilyen nem varhato, szoval jobb igy, na de akkor is fura. Van valami kulonleges indok ra? Mar tavaly is ez volt, hogy sokkal hamarabb volt info a tarsoldalakon, mint itt.

(#65) anderledani válasza Bogyi007 (#60) üzenetére


anderledani
őstag

az nem szól névre.

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#66) erkxt


erkxt
tag

MSI, ASUS, ASROCK? Csak, hogy a legnagyobbakat említsük. Ők nem jönnek már?

(#67) BiP válasza axioma (#64) üzenetére


BiP
nagyúr

Emiatt jól le is maradtam róla. Egyszer jött egy levél, de akkor még béta és bugos volt, nem volt elérhető, aztán meg szép csendben le is zajlott ezek szerint.

(#68) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Sorozatban a 3. már, alig várom, hogy ott lehessek :B

Finn the human

(#69) kpal


kpal
veterán

Lumia 950/XL :)

(#70) Achill3uS válasza oriic (#36) üzenetére


Achill3uS
veterán

tudtam, hogy a tavalyival fogtok példálózni :) igen azon tényleg sokan voltak, mióta össze lett hozva a két rendezvény. a korábbi évekről beszéltem, ahogyan én láttam a dolgot.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#71) haxiboy


haxiboy
veterán

Nagy eséllyel mi is megyünk barátnőmmel zsákmányolni néhány relikviát...Veleteches gumikacsa lesz? :C :C :C :C :C :C

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#72) matteo_szg válasza erkxt (#66) üzenetére


matteo_szg
őstag

ASUS a G csarnokban lesz, a gaming szekcióban, mint mindig. Illetve a komplett A csarnok ASUS ROG branding alatt működik. Az említett GoKart pályát is az ASUS-ROG támogatja.

MSI, ASRock nem lesz...

[ Szerkesztve ]

jupiiii

(#73) anderledani


anderledani
őstag

A gokart ingyen lesz? Ha nem, mennyibe fog kerülni?

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#74) Rollee


Rollee
aktív tag

Sziasztok!

Bajáról mennék kocsival, ha valaki szeretne betársulni dobjon rám egy sms-t.06/30/3924-459
Egyedül nem érné meg kocsival mennem, mert a vonat olcsóbb.

Üdv.: Rollee

Ismertem egy olyan csúnya nőt, hogy amikor e-mailben elküldte a fényképét, felismerte az antivirus...

(#75) kpal


kpal
veterán

Debreceni egész jó volt. :)

(#76) sgery válasza TESCO-Zsömle (#21) üzenetére


sgery
őstag

Tudja valaki tényleg kint lesz az Oculus? Mert az rendkívül érdekelne :)
Vagy amúgy ki lehet próbálni valahol a fővárosban?

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#77) bubuka80


bubuka80
tag

Azt lehet valahol látni, hogy hányadik vagyok a várólistán? Csak mert ha 598-dik, akkor inkább veszek elővételben jegyet.

(#78) ittakary


ittakary
nagyúr

felszabadítottam egy helyet :R

(#79) M@no


M@no
tag

Uhh, nem gondoltam volna, hogy sikerül jegyet kapni még a regisztrációval, de örülök neki. Még sosem mentem ki a kiállításra, úgy hogy most várom. :)

(#81) Victor91


Victor91
tag

Én is megyek, de nekem szombatra van jegyem.

A biztonsági öv nem akadályoz annyira a mozgásban mint a tolószék...

(#82) kengyel


kengyel
nagyúr

Jó lenne egyszer már eljutni !

kengyel

(#83) foka


foka
aktív tag

Szombaton megyek és viszem a live.MOD.repeat-et :DDD

Üdv: Fóka

(#84) Peld


Peld
csendes tag

Sziasztok
Még nem voltam veletech-en. Mobil csere előtt állok, és az érdekelne, hogy lehet e vásárolni a kiállításon, vagy csak nyomkodni és ismerkedni a technikával? Illetve ha lehet, akkor korábbi tapasztalataitok alapján milyen mértékű kedvezmények jöhetnek szóba?

(#85) hszilard666


hszilard666
veterán

Hubakker 3-4 éve voltam utoljára playiten, ami akkor még BGS volt, de most a veletech kedvéért kilátogatok :B Lesz kint valaki akivel lehet majd pacsizni? :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#86) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Sajnos most derült ki, hogy vasárnap nem tudunk menni. Megpróbáltam törölni a vasárnapi szabad jegyfoglalást (a fiamét is az Ő nickneve ssdhun) de azt dobja fel, hogy a regisztrációs idő lejárt! Sikerült töröltetni a jegyfoglalást? Nem szeretném elvenni a lehetőséget mástól, aki el tudna menni!

[ Szerkesztve ]

(#87) Joeker67 válasza Peld (#84) üzenetére


Joeker67
aktív tag

A korábbiakon igen jelentős engedményekkel lehetett vásárolni éstermészetesen nyomkodni is lehet! :))

(#88) #35692544


#35692544
törölt tag

nem tudok menni töröltem magam :R

(#89) jFox


jFox
őstag

Én is törölni akartam magam, mert közbejöttek dolgok, de azt írja, hogy "regisztrációs idő lejárt".
Akkor hogy tudom törölni magam, hogy más tudjon menni?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#90) Locutus válasza darvinya (#54) üzenetére


Locutus
veterán

Még autó tárolására sincs nagyon biztonságos lehetőség :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#91) hszilard666 válasza jFox (#89) üzenetére


hszilard666
veterán

Akkor nem adná nekem valaki oda a free entry-t?! :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#92) StLui


StLui
veterán

Én is próbáltam törölni magam, de nem sikerült

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#93) anderledani


anderledani
őstag

Hali!
Az lenne a kérdésem a staffhoz, hogy át tudnátok-e írni a Prohardveres jegyfoglalásomban a nevet? Mert az egyik barátom nem tud menni (én még 1 hónapja kértem mastercardosat magamnak) de egy másik igen.
Előre is köszi

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#94) KerA12


KerA12
csendes tag

Épp most tudtam meg hogy holnap is melo és nem tudok menni :W .Próbálom magam törölni de nem birom.
Nem szívesen veszem el más helyét aki esetleg menne. Remélem lessz estig egy megoldás hogy átadjam a helyem másnak.

nem vagyok én újonc, csak a régi Account-omnak annyi :( KerA1756

(#95) MasterMark


MasterMark
titán

Ha 10 után érünk oda akkor is be lehet menni?

Switch Tax

(#96) róland


róland
veterán

Köszönöm a lehetőséget, hogy bekerülhettem a 200-ba.

DE: Úgy alakult a programom, hogy nem tudok kimenni. :( A meghívómat gondolom, kiadja majd valakinek a rendszer. Viszont a rendszer már nem engedi törölnöm a saját regisztrációmat. Így itt kérem a szervezők közreműködését.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#97) GyéBen


GyéBen
tag

Én is megpróbáltam törölni a regisztrációt, de a rendszer nem engedi.

(#98) MasterMark


MasterMark
titán

Pontosan hova kell majd állni?

Switch Tax

(#99) Bog válasza MasterMark (#98) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

VIP pult, vasárnapi tiszteletjegy. 10-től egész nap lehet jönni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#100) M@no válasza Bog (#99) üzenetére


M@no
tag

Ez hasznos infó nekem is, már alig várom, hogy ott legyek. :)

(#101) nonsen5e válasza Bog (#99) üzenetére


nonsen5e
addikt

:R

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#102) petipetya válasza Bog (#99) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi, éppen meg akartam kérdezni valakitől. :R

A Pillangóhoz az 1-es kapu van a legközelebb, úgyhogy az jó is lesz.

"nincs rá lezsóidő"

(#103) nexus6


nexus6
aktív tag

Én most értem haza. Köszönöm a MA-nak hogy kint lehettem!!! Furcsa volt a gyerekek között sétálni, de most tetszett, hogy elég szellősen voltak a pavilonok és nem voltak 5 millióan. Anno a keresztfiamékat vittem mindig ki, most lehetett próbálgatni játékokat is. Lehet csak én érzem így, de most nem voltak olyan túl szupi akciók. A veletech rész tetszett inkább, a telós standoknál, meg az asus és az alienware résznél voltam a legtöbbet. A samsungtól nagyobb készülék választékot vártam, az lg és a huawei szuper volt. Főleg a honor cuccok tetszettek. A xiaomi nekem most kicsit csalódás volt. Köszönöm még egyszer! Továbbra is hű olvasótok: nexus6

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#104) TROG AIR


TROG AIR
aktív tag

Én sikeresen regisztráltam itt a ph-n,de a vip pultnál és egyik pultnál sem szerepelt a nevem.
Vettem belépőt,nem haltam bele,csak kicsit roszul esett hogy a "sikeres regisztrációm" ennyit ért a gyakorlatban. :(

430 pozitív , 0 negatív....

(#105) Locutus


Locutus
veterán

Én secperc alatt bejutottam a tömeg mellett a regisztrációmmal :)

Kicsit nekem is az volt az érzésem, hogy 12 éves kis kockákra, és vér istvánkákra van kihegyezve az esemény, ugyanakkor én is meg tudtam azért nézni amiért mentem, és még annál is több érdekességet. És a gyerek se unatkozott :)

De jövőre csak akkor jövök, ha lesz belső zárt parkoló használat. Nem kicsit rizikós az expónál kint hagyni az autót, és sajnos mindenki erre kényszerült most... ki tudja miért. Persze mivel az én cégem is állított már ki ott, simán el tudom képzelni, hogy ez nem a veletech szervezők hibája. Ahogy a méregdrága kaja, a kosz, a lepukkadt épületek, valamint a kulturált ülő/evő helyek és a szellőztetés szinte teljes hiánya sem. Mivel a család több tagjának vettem jegyet a helyszínen, azért talán jogos elmondanom, hogy 2900ft-ért fejenként több is beleférhetne... Dehát messze van még ide a bécsi, vagy a nürnbergi expo :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#106) #70516736


#70516736
törölt tag

:R
Nagyon jó volt
Tíz elött kint voltam még a tömeg előtt be lehetett menni a vip bejáraton
A samutól több telót vártam volna a többiek azért oda tették magukat
A 950xl elég ütősre sikerült kár hogy majdnem 300k lesz az ára a dokkolóval
Átnéztem a játékos részre elég kellemes hostess lányok voltak ara felé :DDD

A másik épületben meg a honvédség és az amerikai foci is jó volt
Külön köszönet Bochának a vip pihenő belépőért :R

[ Szerkesztve ]

(#107) Locutus válasza #70516736 (#106) üzenetére


Locutus
veterán

Nem lesz az olyan drága :)
699 euro a 950XL, és a M$ most adja hozzá a dockot is, ha jan 31-ig regisztrálja az ember a készüléket a promo appon keresztül. De még külön dokkal is csak 810 eurora jön ki. Az közel se 300k ;)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#108) Bocha válasza Locutus (#105) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ami azt illeti, mi az általad felsorolt dolgok egy részében pont jobbnak éreztük a Hungexpót, mint a Symát. A beltéri parkolás legalább a személyzet számára megoldott volt (ezért sem volt hely arra, hogy a látogatók beállhassanak, de az is valami, hogy a kiállítóink be tudtak), a levegő minősége és hőmérséklete a nagyobb belmagasságnak köszönhetően klasszisokkal jobb volt, mint korábban. A méregdrága kaja nyilván probléma minden magyar rendezvényhelyszínen, a kosszal kapcsolatban is csak annyit tudunk tenni, hogy megfelelőnek tűnő mennyiségű takarítószemélyzetnek fizetünk és reklamálgatunk, de ami azt illeti, szerintem most az sem volt veszélyes, éltünk már át rosszabbat. :)

Én személy szerint amúgy büszke vagyok rá, hogy idáig eljutottunk, Magyarországon, sőt, talán a régiónkban is úgy gondolom, hogy kimondottan kulturáltnak számít ez a rendezvény.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#109) #70516736 válasza Bocha (#108) üzenetére


#70516736
törölt tag

Semmi probléma nem volt
A symában nem voltam, de emlékszem az elsőre ami egy kocsmában volt a belvárosban, a másodikra a lurdy házban, családiasabb, szakmaibb volt de ahogy beszéltük a fejlődés nem álhat meg

(#110) TROG AIR válasza TROG AIR (#104) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

Időközben kompenzálva lettem a belépési problémám miatt,köszönöm.
Utoljára akkor voltam Veletech-en mikor a Millenárisban volt rendezve (2013?),akkor is tetszett-most is.
Kicsit tartottam attól ,hogy pangani fognak az épületek,de minden tér jól be volt lakva-rendezve.
A modding szekcióban és a ph-s szekcióban időztem jobban,a mobilarénás srácok jól és tartalmasan nyomták.

430 pozitív , 0 negatív....

(#111) Yondaime 四代目


Yondaime 四代目
tag

Majd talán jövőre. :O :U

Személyesen vagy DPD futárral postázok, egyéb esetben nem vállalok garit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.