Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) k5.20 válasza cozmo (#150) üzenetére


k5.20
senior tag

Úgy tudom, Magyarországon nem lehet ezzel fizetni, ezért nem elérhető, illetve nem kompatibilisnek jelzett Play-áruházban.

(#152) cozmo válasza k5.20 (#151) üzenetére


cozmo
őstag

igen én is erre a következtetésre jutottam. pedig itt van a hogyan...

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#153) Langsam válasza cozmo (#149) üzenetére


Langsam
aktív tag

Két éve biztos volt alkalmazás a HW1re a kapcsolat megszakadás jelzésére. Egy hétig próbálgattam , mert pontosan 50 %os arányban jelzett. Vagy igen, vagy nem. :DD
Illetve többször előfordult, hogy már bent a munkahelyen szólalt meg az óra, hogy otthon hagytad a telefont. Azóta nincs infóm. Én is bekapcsoltam a fejlesztőit, de nem merem tesztelni. :DDD .
Tegnap kérdezték tőlem, hogy bírja az akksi. Mondták hogy kapcsoljam ki a Gps-t, mert az a legnagyobb fogyasztó. Szerintem nem, de nekem az óralapon lévő hőmérséklet miatt kell a hely meghatározás, mert sokat utazom. Erre azt mondták, hogy azt is (mármint a helyet is)
a netről szedi le az óra.
Üdv

[ Szerkesztve ]

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#154) Kiskopika válasza Langsam (#153) üzenetére


Kiskopika
senior tag

En a cerberus alkalmazast hasznalom telefonon mar evek ota. Van az orara is. Elhagyas lopas eseten zarolhato keresheto a telefon. Lezart kijelzonel all kikapcsolast szimulal, illetve meg egy csomo dolgot. Nah es ez tudja a jelezni ha megszakad a kapcsolat az oraval szinte 5 mp en belul.

(#155) Black_Raven válasza Kiskopika (#154) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ja a Cerberus ott van az órán a Play áruházában. Fejlesztőiben én is bekapcsoltam de semmit nem csinál, de az telefon Playen sem találtam hozzá semmit, csak üzenetekhez, az meg minek mikor jelzi rendesen rezgéssel(nálam hang off)ha jött valami.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#156) cozmo


cozmo
őstag

Na megvan a tökéletes megoldás telefon otthon/autóban felejtés ellen. Töltsétek, sokminden mást is tud de én csak ezt a funkcióját használom. Külön telepíteni kell mindkét eszközre, és aztán a mobilon beállítani. Tud hanggal és rezgéssel is jelezni ha eltűnik a telefonod a közelből.
Feel The Wear - Notifications TTS

A másik ajánlott app zenehallgatáshoz képnézéshez az órán, már ha erre ingerenciád van. Bár tetű lassan másol fel egy több száz megás albumot az órára, de megcsinálja. Mindkét eszközre telepíteni kell.
Music Player for Wear

Na mi van még? Számológép... Calculator For Wear OS

Ha tudni szeretnéd mi a zene a rádóban akkor Shazam

Messenger a miheztartás végett. messenger Mindkét eszközre telepíteni kell.

Ha mennél a boltba, fitneszbe de nem akarod a klubkártyád cipelni digitalizáld ezzel. Mindkét eszközre telepíteni kell.
Wear Codes for Wear OS

Ha már a papíron bevásárlólista is old school-nak számít. Okos bevásárlólista - Listonic

SMS kezelő, már ha pattintottál az órába SIM-et vagy eSIM van és használod. Üzenetek

És még:
Google térkép hogy ne tévedj el.
WatchMaker ha nem elég a millió órakép csinálj magadnak mint én. Mindkét eszközre telepíteni kell.

Bogyó Felhő Wear Óra Launcher - Bubble Cloud a MAGYAR CSODA

És még sorolhatnám napestig.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#157) k5.20


k5.20
senior tag

Akkor én is referálok kicsit, mert valaki érdeklődött a sporttal kapcsolatos teljesítmény ügyében a múltkoriban:

Indláskor az akku: 98%-n

Futás időtartama: 1:25:52
Rögzítés: előre telepített Workaut app-al.
Folyamatos pulzusmérés.
Folyamatos zene stream-elés a Gogle Play-ről
2 bejövő telefonhívás
Bluetooth fülhallgató végig kapcsolva (LG HBS 900)
4G hálózati kapcsolat
Külső hőmérséklet: -2 körül.

Érkezéskor az akku: 51%-n

Ha zenét az órán tárolom és onnan játszom, szerintem javulhat a teljesítmény.
Következő alkalommal kipróbálom.
Illetve jönnek más futó-appok.

Majd referálok.

(#158) frivo


frivo
csendes tag

Mindenki frissített már 2.2re? Én egyelőre nem tettem meg. Eléggé lepontozták play áruházban.. Vélemény?

(#159) Langsam


Langsam
aktív tag

WhatsAppot használ valaki ? Nálam nem jelzi az óra a netes hívást. Üdv

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#160) k5.20 válasza k5.20 (#157) üzenetére


k5.20
senior tag

Ami még meglepett: a gps igen szépen követi az irányt. Nincs " ökör-hú...zás" jelenség.[kép]

(#161) Black_Raven válasza cozmo (#156) üzenetére


Black_Raven
veterán

Köszi felraktam a FtW appot, működik, de legalább 1 -2perc kell neki mire jelez. Nem voltam elég kitartó a keresésben.:D Még1× :R

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#162) cozmo válasza Black_Raven (#161) üzenetére


cozmo
őstag

Nincs mit, pont elég arra hogy észleld hogy valami hiányzik a zsebedből. :DDD

(#158) frivo: Nekem fent mégis csak 2018.03.01 a biztonsági folt kiadási napja. :W

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#163) Black_Raven válasza cozmo (#162) üzenetére


Black_Raven
veterán

Így van pont elég és csak 1 perc.:D a Google mondja hogy 3 hónapig biztonságos a Spl szint, akkor miért nem frissitik?vagy a Huawei xarik rá?:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#164) Langsam válasza cozmo (#162) üzenetére


Langsam
aktív tag

Köszi a teszteket, sajnos szerintem csak az azonnali jelzés az elfogadható a kapcsolat megszakadására. Ha elindul a jelzési folyamat akkor én már kint vagyok az utcán, elindultam a kocsival, 1-2 perc múlva már legkevesebb az utca végéről kell visszafordulni, ami nem jó. Általában az utca végére érve magamtól is eszembe jut hogy mit hagytam otthon. Tehát életszerű segítséget csak az jelent, ha azonnal szól ha megszakad a kapcsolat. Ez gyakorlatilag az, hogy kiléptem a házból, de még nem indultam el kocsival. Ez pont jó.
Nyilván a semminél jobb az 1-2 perc, de nekem nem éri meg, hogy még ezzel is terheljem a gyorsan merülő órát. Üdv

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#165) cozmo válasza Langsam (#164) üzenetére


cozmo
őstag

Megfelel? :U

Megjegyzem van "snooze" is beépítve többször is jelez, ha nem nyúlsz az órához. Jelezvén hogy feldolgoztad az infót.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#166) k5.20


k5.20
senior tag

Órával szeretnék hangot rögzíteni.
Van-e valakinek jó tapasztalata valamelyik app-al?
(Telefonon a RecForge II Pro-t használom, azzal elégedett vagyok)

[ Szerkesztve ]

(#167) Black_Raven válasza cozmo (#165) üzenetére


Black_Raven
veterán

Bizony ennyi, csak első alkalommal volt több, épp ma néztem, keményen fél perc csak, ami pont jó. A Band2 prom is fél perc után szól, és az a gyári Health része.:)tehát jó az app és nem zabál, mert nem volt benne az akku statisztikában.
Jaj bocs, ezt Langsam fórumtársnak szántam.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#168) Langsam


Langsam
aktív tag

Köszi a tájékoztatást.
Az igazi az lenne, ha külső program nélkül be lehetne állítani, hogy azonnal szóljon a kapcsolat megszakadása esetén, vagy hogy csak X másodperc múlva. Először csak diszkrét rezgéssel, majd esetleg hanggal is, ez is személyre szabhatóan. Nem is értem, hiszen hardveresen és szoftveresen minden adott lehet hozzá. És az egész okos óra történet éppen arról is szól, hogy nem kell állandóan zsebben hordani (vagy pont ott :) ) a telefont, de tudjuk hogy áll egymáshoz képest a két eszköz, ezért adott lehetne ennek magától értetődése. Persze nem ez a legnagyobb gond az életben :D csak elmélkedtem. Üdv

[ Szerkesztve ]

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#169) Black_Raven válasza Langsam (#168) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez pont arról szól hogy 4 hosszút rezeg és egy üzenet fogad az óra kijelzőjén, hogy Elfelejtetted a telefonod?, de ha akarod akkor is szól ha vissza csatlakozik a telefonra az óra. A fogyasztásáról ez a battery shot sokat mond.[kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#170) Langsam válasza Black_Raven (#169) üzenetére


Langsam
aktív tag

Köszi.
Két kérdés még. :)

1. Hirtelen elkezdte azt az óra, hogy amikor létrejön a kapcsolat a telefonnal, hiába van beállítva az órán a kapcsolatoknál hogy az órán hogy játssza le a hívásokat, a kékfog ikon a telefonon már jelzi (pontosabban nem jelzi :) ), hogy ez nem került aktiválásra, és ha az órán veszem fel a hívást akkor írja is, hogy használjam a telefont, pedig be van állítva az órára is. Ez az elején jó volt, aztán már nem működik, mindig még egyszer ki és be kell kapcsolnom. Mitől lehet?

2. Ha már kérdezek, tudtok olyan androidos programot az Áruházból, ami nemcsak a wifi erősségét méri (azzal nincs baj) hanem az internet erősségét, sávját is? Van egy 500as előfizetésünk, nemrég cseréltek modemet, a net a számítógépre közvetlenül mindig jó, de sokszor előfordul, hogy wifin keresztül alig tudunk elolvasni egy hírt a telefonon. Igaz, sok eszköz (telefonok, laptopok, stb.) van rajta, de elvileg bírnia kéne. Köszi. Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#171) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Masnal is elofordul hogy Bt kapcsolat eseten, jelzi a telefon a kapcsolatot az oraval, ilyenkor minden szep es jo fel is tudom venni a hivast az oran majd azon keresztul beszelni. De Bt kapcsolat szakadas utan a telefon nem jelzi a kapcsolatot, de az ertesitesek tovabbra is megerkeznek az orara, de a hivas felvetel utan mar csak a telefonon tudok beszelni. Remelem erthetoen irtam le :))

(#172) Langsam


Langsam
aktív tag

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket minden kedves Fórumtársnak! Üdv :R

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#173) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Sziasztok! Boldog Karácsonyt mindenkinek! Egy kérdés: az mitől lehet, ha hívnak az óra csak egyszer rezeg és végig mutatja a piros/zöld telefon ikont, a másik híváskor meg rezeg rendesen végig amíg fel nem veszem? mikor milyen kedve van? csak BT kapcsolat sim nélkül használom. :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#174) Black_Raven


Black_Raven
veterán

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#175) Uzi74


Uzi74
senior tag

Samsung Watch LTE és a Huawei Sport 2 esim közül (4G telefon nélküli használati eset) melyiket választanátok?
Van esetleg aki mindkettőt próbálta?
LG Urbane lenne nyugdijazva, a 4G opciók és a google pay ami hiányzik nekem
(google pay-t paypal kontón keresztül használom jelenleg telefonos fizetésre)

[ Szerkesztve ]

(#176) k5.20 válasza Uzi74 (#175) üzenetére


k5.20
senior tag

Lehet csak én nem értem a kérdést: tehát telefon nélkül, önállóan akarod használni?

Mondjuk én, ha Samu a telefonod, akkor azt venném, mert jónéhány funkció csak úgy használható ki.
Én a Huawei-t vettem végül (igaz a Samsung külsőre jobban tetszett) mert xiaomi telefonom van, amihez a Huawei valahogy "jobban" passzolt, illetve itt van Play.
A Samsungon - ha jól tudom - nem elérhető a Play.

(#177) Uzi74 válasza k5.20 (#176) üzenetére


Uzi74
senior tag

Moto z2 force telefonom van, azzal használnám általában együtt, de néha - sportoláskor vagy ha nincs kedvem vinni a telót akkor csak az órát vinném.
(a roaming működik rendesen az esim-es verzióval? apple watch-nál az felejtős pl. ahogy olvasom) LTE B20-as támogatás mindkettőnél van, ugye?
Milyen limitáció lenne nem samsung telóval használt samsung watch-ra? Afórumokon keresve nem olvastam ilyenről még...
Google Pay és wear os miatt a Huawey a vonzóbb, gyorsasá, üzemidő a samsung fele mutat.

Lehet várnom kellene egy 3100-as processzorral szerelt LTE-t támogató Wear órára...

(#178) asddsa válasza Uzi74 (#177) üzenetére


asddsa
tag

Egyikben sincs B20

És érdekelne, hogy sikerült működésre bírni itthon a google pay -t :D

[ Szerkesztve ]

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#179) XORANDOR


XORANDOR
kezdő

Sziasztok!

A cégemnél a napokban jutottunk hozzá HW2 -es órákhoz, esim eszközök. Korábbi felvetésre írok. Kétféleképpen is lehet használni az órákat:

1.
Multisim - a fő hívószámodhoz kapsz egy esim számot, amit aktíválsz és mindkét eszköz ugyanazzal a "fizikai" hívószámmal fog működni. Ha a telefonod csörög, akkor az óra jelzi, ott is tudod fogadni a hívásokat és tudsz is indítani és a hívott félnél az eredeti számod jelzi ki. (ugyanazzal a hívószámmal mindkét eszköz működik együtt és külön-külön is)

2.
Új esim, de külön előfizetéssel - mint az előző esetben az óra itt is kap egy külön hívószámot, csak amíg a multisimnél a főszám alá van rendelve és mindkét eszköz azon kommunikál kifelé, addig ebben az esetben a kapott hívószám nincs alárendelve, hanem külön fog működni, mintha kettő telefonod lenne, külön előfitéssel és szolgáltatásokkal.

Telekomnál vettük, segítőkészek, de látszik/érződik, hogy nagyon új még ez nekik (is), mert mire mindent működésre bírtunk, több simet kellett cserélnem mint az elmúlt 20évben, mert valami beállítás mindíg rosszul sikerült. De a végére megoldódott. Mi a multisimet kértük, mert nekünk erre volt szükség. Amúgy nagyon klassz órák, eddig jók a tapasztalatok. Elfogadható üzemidő, akár egész napos aktív használat mellett is. Este felrakom töltőre, éjszákra felveszem alvás funkciókat figyelek, és következő este felé rakom ismét töltőre. De emellett nincs edzére is használva. Ezt a részét még nem próbáltam, hogy a lehető legtöbb funkciót használva, mennyit bír, de erre is sort kerítek majd :)

[ Szerkesztve ]

(#180) Uzi74 válasza asddsa (#178) üzenetére


Uzi74
senior tag

Olyan paypal accountra regisztráltam, ami mögött német fizetőeszköz van, nem tudom magyarországról is megy-e. Magyarországon még nem teszteltem, csak a németeknél
[link]

(#181) Hauptmann válasza Uzi74 (#180) üzenetére


Hauptmann
addikt

Sziasztok,

Beszálltam én is a topic-ba, egyelőre ismerkedem az órával.

(#182) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Tudtok olyan óralapról, ami sötét, van rendes másodperc mutatója, és jelez holdfázist, időjárást,kiírja a napnevet, napot, hónapot? Eddig csak olyat találtam, amiből valami hiányzott.

[ Szerkesztve ]

(#183) XORANDOR válasza Hauptmann (#182) üzenetére


XORANDOR
kezdő

Én a gyáriak közül a Modular -t használom, amiket felsoroltál az időjárás nincs rajta, viszont a többit szépen mutatja. Az elmúlt időszakban sokat kipróbáltam már, de egyenlőre maradok a gyárinál. Az amelyik az időjárást is mutatja, eddig csak olyat találtam ahol ha loikációt állítottam be, nem talált meg, manuálisan meg csak fővárost engedett vagy legjobb esetben megyeszékhelyet. De még nem adtam fel, ha találok ilyen kombót akkor megosztom :)

(#184) Rellind


Rellind
senior tag

A notification érzékelési területe feljött és nem tudok semmit se elindítani....a kijelző alsó 1/3-a nem reagál semmire...restartolni se tudok....nem tudom "leokézni" :W Van valami más módja a restartnak? :U

(#185) Rellind válasza Rellind (#184) üzenetére


Rellind
senior tag

Update.
Lemerítettem. Indulás után helyreállt a rend.

(#186) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Át lehet állítani valahogy azt, hogy balra húzásnál ne a Google Fit jöjjön be, hanme más app?

(#187) Rellind


Rellind
senior tag

Remélem csinálnak valamit ezzel az akku idővel....reggel 6.40kor vettem le a töltőről, most 65% az állapotjelző szerint. Igaz, minden be van rajta kapcsolva kivéve NFC. ;]

(#188) XORANDOR válasza Hauptmann (#182) üzenetére


XORANDOR
kezdő

Találtam olyat amilyent keresel:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.denite.watchface.blackmetal

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.denite.watchface.blackmetal2

Ezeket haználom most, eddig bevált. Időjárást is szinkronizál. Az a része mondjuk kissé érdekes, viszont kis állítgatás után működik. Cserébe fizetős, de 560HUF szerintem nem sok érte.

(#189) Hauptmann válasza XORANDOR (#188) üzenetére


Hauptmann
addikt

Holdfázist mutat? Nincs benne a leírásban.

(#190) XORANDOR válasza Hauptmann (#189) üzenetére


XORANDOR
kezdő

Az nincs benne, csak a szokásos időjárás + dátum

(#191) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Jött ma ki rendszerfrissítés. Lehet tudni, mi változott?

(#192) Black_Raven válasza Hauptmann (#191) üzenetére


Black_Raven
veterán

A google patch, októberre.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#193) #10036992


#10036992
törölt tag

Sziasztok, más nem jött?

(#194) BikeZ


BikeZ
tag

1 napos üzemidő.......
Nesze neked alvás monitorozás..

Válaszodat előre is köszönöm!

(#195) Hauptmann válasza BikeZ (#194) üzenetére


Hauptmann
addikt

Van az kettő is, csak ügyesen kell bánni a lehetőségekkel (pl. a GPS-t kilőni, ha nem kell).

(#196) Langsam válasza Hauptmann (#195) üzenetére


Langsam
aktív tag

És azt hogy lehet? Mert én csak olyan lehetőséget találtam, hogy be/kikapcsolása annak, hogy az óra használja a saját és a telefon GPS-ét is. Egyszerre. Külön külön nem láttam választást. Pedig az üzemidő miatt lenne a jó, ha az óra csak a telefon GPS-ét használná.
Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#197) k5.20 válasza Langsam (#196) üzenetére


k5.20
senior tag

Szerintem (tapasztalatom szerint) a legnagyobb fogyasztást a mobil-hálózati csatlakozás produkálja.
Akkumulátor menüben, ha jól emlékszem, meg lehet nézni, mi igényli a legtöbb energiát.
Szóval ha 4G-ről átváltod 2G-re, hatalmas plusz-időkerethez fogsz jutni.

(#198) laca63hu válasza k5.20 (#197) üzenetére


laca63hu
kezdő

Szia ! 2G-n kibírhat 24órát ? minden más OFF!

(#199) k5.20 válasza laca63hu (#198) üzenetére


k5.20
senior tag

Nekem most 2G, és telefonhoz bluetooth, így tartok reggel óta 65%-on.
Szerintem simán elmegy 2G-n 24 órát, de majd válaszolnak a többiek is.

(#200) laca63hu válasza k5.20 (#199) üzenetére


laca63hu
kezdő

Facebook messengerről fogad az óra hanghívást ? Esim-en keresztül?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.