Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ujfelhasznal


Ujfelhasznal
tag

Ezen hol van a noccs? Így már nem is kell, pfujj...

(#2) utomi


utomi
senior tag

Imádom,hogy ki vannak írva a kínai árak amik csodásan hangzanak csak mire ide ér a cucc 2x ennyibe fog kerülni. Így még mégis minek kiírni bármit? Az is jobb ha annyi lenne,hogy a magyar árak még nem ismertek!

(#3) Edge


Edge
veterán

én már kivárok a pixel 3 órákig.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#4) Somatom válasza utomi (#2) üzenetére


Somatom
veterán

Az csak a bluetooth verzióra vonatkozik. Bár, fura, hogy abban Wifi sincs.

"A 4G képes modellek 86 ezer forintért szerezhetők be narancs és fekete színben

Itt nincs Jüanos átszámítás. Ennyi forintért megkapod. Azt, hogy honnan és hogyan, kérdezd a cikkírótól!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6) ates válasza Somatom (#4) üzenetére


ates
aktív tag

Szerintem ezek kínai árak............ft-nak megfelelő jüanért szerezhető be.

[ Szerkesztve ]

(#7) Somatom válasza ates (#6) üzenetére


Somatom
veterán

A 4G modellhez nem ez van írva. Kijelenti, hogy 86 ezer Forintért szerezhető be.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) Jeanne d'Arc

Nőiesebb verziót kérnék!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#9) Somatom válasza Jeanne d'Arc (#8) üzenetére


Somatom
veterán

Én legfeljebb nőies Modot tudok elképzelni, de nem hiszem, hogy olyat fog valaki gyártani. ;]
Egy nő mit ért nőies teló alatt?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#10) RRamstein válasza Somatom (#9) üzenetére


RRamstein
tag

Szevcske alakú, bugyi lila nyuszi füles valamit :D

(#11) Somatom válasza Jeanne d'Arc (#8) üzenetére


Somatom
veterán

Basszus, benéztem a topikot! :W Azt hittem, hogy valamelyik Moto Z topikban vagyok. Sorry! Így már értem a felvetésed és jogos.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#12) alexander12 válasza Jeanne d'Arc (#8) üzenetére


alexander12
aktív tag

Nem bírtam linkelni 😁

[ Szerkesztve ]

kíváncsi, OP8T

(#13) adise


adise
őstag

"1 napos használat" illetve "teljes feltöltés 100 perc". Innentől kezdve minden más felesleges

(#14) tomboy0013 válasza Jeanne d'Arc (#8) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én meg férfiasabbat :D

(#15) Crytek


Crytek
veterán

1 napos használat.. Ez az a dolog teszi ezt az órát értéktelenné..

Next PC Upgrade: 2022

(#16) Ricardo


Ricardo
félisten

Nekem is az egy napos üzemidő tűnt fel legnkább. Ez így nem igazán használható.

(#17) Romvr


Romvr
őstag

Érdekes. Nekem Huawei W1-em van már 2 éve és ha elfelejtem töltőre rakni akkor is kibír 2 napot vígan használva. Ha ügyesen spórolok a fényerővel és az always-on üzemmódot kikapcsolom akkor 3 napot is elzötyög. Úgy tűnik tettek egy lépést hátra fele.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#18) Golyo69


Golyo69
senior tag

Beszarok az ilyen 1-2 napos uzemidokon... Nem is ertem, okes az amazfit nem tud ennyit de 30-40 nap vígan megy.... Nem toltogetnem naponta az oramat az tuti.

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#19) pusszycat válasza Jeanne d'Arc (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kapsz. :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#20) Romvr válasza Golyo69 (#18) üzenetére


Romvr
őstag

Felhasználás kérdése. Én estére amúgy is leveszem az órát. Mindig is így csináltam meg a Casio val is. Akkor meg miért zavarjon hogy nem csak úgy lerakom az asztalra hanem egy töltőre helyezem?

De akin 24/7 rajta van annak valóban gond az üzemidő. Én nem ezt a tábort erősítem.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#21) koxminator


koxminator
senior tag

December óta van meg a HW2 Sport, 4Gs-, NFC-s verzió, mivel csak ilyet kaptam akkor (Classic nem kapható itthon, legalábbis akkor nem volt). Ugyan kikapcsoltam a 4G-t és az NFC-t (Simple, mikor leszel már végre Wear OS-re???), de simán elmegy 3 napot, van, hogy 4-et is (emaileket, Vibert, stb. nézegetek rajta + rádió vezérlés). Szóval ez az 1 nap arra vonatkozhat, hogy ha minden be lett kapcsolva és használatban is van. Érdekes, hogy Apple Watch meg alapból 1 napot tud, ott ez nem probléma? :N

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#22) Ricardo válasza koxminator (#21) üzenetére


Ricardo
félisten

" Érdekes, hogy Apple Watch meg alapból 1 napot tud, ott ez nem probléma?"

Ez minden hasonló eszköznél probléma. legyen már normális üzemidő.

(#23) Golyo69 válasza Romvr (#20) üzenetére


Golyo69
senior tag

Persze én ezt értem, de akkor se 1-2 nap legyen már azért 2018--ban az elég vicces!

Pl. mikor elutazom és rajtam az óra, nem viszem a töltőm akkor nem kell foglalkozni akár egész utazás alatt

de ez csak az én véleményem :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#24) kbyte1024 válasza Golyo69 (#23) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nem csak a tiéd.A nevesincs kinai cuccok tobbet tudnak uzemidoben! Es nem gagyik!Tehat arra se lehet fogni,hogy kevesebb cucc megy rajtuk.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#25) koxminator válasza Ricardo (#22) üzenetére


koxminator
senior tag

Persze, én is jobban szerettem volna, ha kibír 1 hónapot, de sajnos az a technológia még nem áll rendelkezésre (vagy legalábbis nekünk halandóknak nem). Jelenlegi kínálatból ennyi van.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#26) Golyo69 válasza koxminator (#21) üzenetére


Golyo69
senior tag

Nekem minden ilyen pár napos üzemidő gáz :)

1-2 3-4 tök mindegy...sztem kevés

Pl. én vettem asszonynak is mert szereti ha látja ki hivja ( amazfit bip )
+ ugye nő..nincs a zsebében a teló, nem látja,hallja nem érzi a táska mélyén...
de mivel van rajta óra ezért tudja hogy hívom, hívják és felveszi a telót. :D sok veszekédestől menti meg, mikor fontos dolgok miatt hívom....
Miband volt neki azt is imádta pont ezek miatt!!

És ö is mondta ha pár naponta tölteni kéne nem is kéne neki, nincs kedve foglalkozni vele. havonta 1 szer felrakjuk és kész

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#27) macilaci78 válasza Romvr (#20) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Te estére leveszed, mást meg az óra rezgése ébreszt, alvásfigyelő, stb.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#28) Gabonetta válasza macilaci78 (#27) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Töltöd a kezeden.
😂

(#29) utomi válasza #45553408 (#5) üzenetére


utomi
senior tag

És akkor ott van ,hogy a WiFis 120e ! Hol van akkor a cikkben említett áron az óra ? Nem gond ha nem néz utána csak ne írjon senki a cikkbe kínai fals árakat !

(#30) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Csak én sokallom azt a 140-210mm-es csuklóátmérőt? :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#31) Romvr válasza macilaci78 (#27) üzenetére


Romvr
őstag

Én már nokia 3310 óta telefonra kelek. Ha valami megmoccan a csuklómon csak odacsapok és alszom tovább. De az asztalon pihenő telefonra csak fel kell tápászkodnom és kinyomni. Akkor meg már optimális testhelyzetben vagyok a felébredés nevű produkció folytatásához.

Persze én is ismerek olyat aki szerintem már 15 éve még csak le se vette az óráját (felhúzós). Ő sem célközönsége ilyen kütyüknek.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#32) pusszycat válasza Romvr (#31) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha nem lenne a szundi funkció,nálam problémák lennének. :)

@L3zl13: Nekem 190 a csuklóm,bicepsz 440 ehhez társul egy laza 100 kg. :)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#33) L3zl13 válasza pusszycat (#32) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szerintem az általad említett adatok nem "átmérők", hanem kerületek. Vagy pedig súlyos testi deformitásban szenvedsz... :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#34) pusszycat válasza L3zl13 (#33) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

kerület,az lesz az... :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#35) Cranberries válasza #45553408 (#5) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Azt nem nézted ugye, hogy egy 2017. 05. 16-ai cikket sikerült belinkelned? Ez a topik a Huawei Watch 2 (2018)-ról szól.

(#36) Bazsa74


Bazsa74
tag

Üdv.
Használ valaki ilyet? Én most vettem. Egy Huawei Mate 10 pro-val párosítottam bluetoothon. Minden értesítés megérkezik, kivéve a hívások és az sms-ek. Már reseteltem, millió újrainditás mindkét készüléken, de semmi. Van ötletetek?

Off

(#37) gti16v


gti16v
őstag

Igen,tuti arra vonatkozik az üzemidő,ha van benne sim ,vagy aktiválva az Esim

(Amúgy ma vettem,nekem nagyon bejön)

[ Szerkesztve ]

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#38) Szultino válasza gti16v (#37) üzenetére


Szultino
csendes tag

Szia, tudsz róla tapasztalatokat írni? Átmennek a mobilról a hívások neten keresztül akkor is, ha messze van egymástól a két eszköz? Köszönöm

(#39) gti16v


gti16v
őstag

Szia, át...Nagyon elégedett vagyok vele,az üzemidővel is.

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#40) alcapone386


alcapone386
őstag

Sziasztok. Ma vettünk egyet telekom jóvoltaból. Most ismerkedem vele. Eddig tetszetős. Esimes változat. Sajnos, hogy 2018 as változat-e azt nem tudom, de valahogy csak ki lehet deríteni...:)

(#41) george68


george68
újonc

Sziasztok. Ha érdekel valakit, nekem van egy teljesen új Huawei Watch 2 simes Carbon Black okosóra független. 08.13-án tegnap lett vásárolva a telekomnál. 78.000Ft az ára. Jófogáson megtalálható.

[ Szerkesztve ]

(#42) asddsa válasza gti16v (#39) üzenetére


asddsa
tag

Milyen beallitas kell h atmenjenek neten a hivasok? Mukodik wifin is?

[ Szerkesztve ]

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#43) Joe.36 válasza Bazsa74 (#36) üzenetére


Joe.36
addikt

Szia sikerült megoldani ezt a problémát neked ? Üdv. Joe

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#44) golan7 válasza Bazsa74 (#36) üzenetére


golan7
tag

Nálam működik rendesen!

(#45) dannyl


dannyl
addikt

SIM használat nélkül (normál SIM-est szeretnék venni) nem sok buzerálással mennyit megy el az óra? Illetve hol lehetne venni egyet?

(#46) golan7 válasza dannyl (#45) üzenetére


golan7
tag

Én minden második nap töltöm! Sim nélkül, de alvás figyelés, lépés számláló bekapcsolva!

(#47) dannyl válasza golan7 (#46) üzenetére


dannyl
addikt

Én estére tuti kikapcsolnám, meg a lépésszámláló se érdekel. Úgyhogy akkor egész tűrhető lenne szerintem.

(#48) alcapone386 válasza dannyl (#47) üzenetére


alcapone386
őstag

Van rajta ne zavarj üzemmód. Ha alvást érzékel mindent kikapcsol, csak a pulzus illetve az alvás figyelés megy. Persze a ébresztő is beindul amikor kell. Én nagyon szeretem. Folyamatos bluetooth kapcsolat nappal es 2 naponta töltöm. Persze durvabb használattal naponta. De akkor is gyorsan feltölt.

[ Szerkesztve ]

(#49) dannyl válasza alcapone386 (#48) üzenetére


dannyl
addikt

Már csak azt kéne tudnom, hogy honnan lehetne még venni...

(#50) alcapone386 válasza dannyl (#49) üzenetére


alcapone386
őstag

Én telekomnál vettem. Itt 2018 as kapható.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.