Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Black_Raven válasza Badboys (#250) üzenetére


Black_Raven
veterán

Csak a címből olvasva, ez Xiaomi Amazfit Pace-re való. Nem hinném hogy jó neked.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#252) randras_83 válasza Badboys (#250) üzenetére


randras_83
addikt

Mert ez nem a Watch 2-höz való azért.

https://www.flickr.com/randras83/

(#253) Black_Raven válasza randras_83 (#252) üzenetére


Black_Raven
veterán

Inkább úgy mondanám, nem a WearOS-es órákhoz való.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#254) Badboys


Badboys
őstag

Ez a Watch Maker ahogy látom fizetős és azt írja,hogy havonta 2500 ft? Egyszer még kifizetném,de havonta ezek normálisak?Bocs,de akkor ezt jó benéztem,de egy ilyen számlapot honnan tudnék letölteni. Meg egyáltalán mi kell hozzá,hogy föllehessen tenni? A GPS hez kell valami apk mert és ilyen dolgot sehol sem találtam az órában pedig egész délután ezzel szórakoztam,hogy megismerjem. Tegnap este föltöltöttem rep módba tettem reggelre 9% ot esett. Este18 óráig,hogy nyomkodtam 60% ment le ez sok vagy jó?

(#255) Black_Raven válasza Badboys (#254) üzenetére


Black_Raven
veterán

A Play áruházban is van sok óralap. Írd be a Play keresőbe: Watchface for WearOS 2. a gps-hez milyen apk-t akarsz? nem kell hozzá. Egy rendes app kell hozzá, ha nem elég a gyári Health. pl Runtastic, vagy mire kell? Az órán lévő Play áruházból is le tudsz tölteni bármit, látom nem nézted, ott is van óralap. Általában a felrakás ezeknél az appoknál is úgy van, hogy a telefonon telepited, aztán az órán is feldobja és ott is telepited, aztán a saját appjában beállitod milyen legyen, vagyis berakja a WearOS by google app Watchface listába. Egésznapi nyomkodással több töltés is kellhet. Ez nem telefon.:) Csak az első napokban, nyomkodtam én is mintha muszáj lenne.:) amikor már beállitottál mindent, és tudod mi hol van, akkor jön a rendeltetés-szerű használat, addig nem érdemes nézni a fogyasztást, de mobilnál is így van.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#256) Hauptmann válasza Badboys (#254) üzenetére


Hauptmann
addikt

A Premium Club kerül havonta 2500-ba.

(#257) Black_Raven válasza Badboys (#254) üzenetére


Black_Raven
veterán

Telefonon most írtam be a Playbe, ezt raktam fel rögtön.:)csak próbából..

Ami természetesen megjelelent a Telefonon lévő WearOS appban is.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#258) Badboys


Badboys
őstag

Lassan,de biztosan haladok sajnos az Angol tudásom egyenlő a 0 val. A Magyar hiánya a legnagyobb probléma. Sikerült 2 face letöltés ez már haladás. A telefonról törölhetők az adott facehoz tartozó appok vagy maradnia kell? Nagyon meg kellene próbálnom az XDA an lévőt mivel abban van a kedvenc óra lapom. Baromira görcsölök mert nem szeretném elbaltázni az órát. A telefont basztatom meg a rávaló programokat,de ez valahogy más periféria. Iszonyú balféknek érzem magam az órával.Jelenleg még 2 napig az extra Watch Maker megy a telefonon,de nem szeretnék havonta fizetni 2500 forintot ezt,hol tudom lemondani? Sosem vettem a Playról semmit így nem tudom. Biztosan fogok még zavarni ami nem tiszta. Eddig azt gondoltam vissza küldöm a T nek a cuccost,de a kihívás nagyobb ösztönző,hogy maradjon.

(#259) Black_Raven válasza Badboys (#258) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az az XDA-s nem jó neked. Már írtuk hogy nem erre az órára való.. Én letöröltem a telefonról az óralap appot. Lemondani szerintem a Watcmaker appban lehet, de majd ír akinek volt már, mert én fizetőset nem töltöttem le.
Én vissza küldtem volna, de nem lehetett, mert személyesen vettem.:) Ez szép óra, jó óra de közel se ér sztem 90k-t. Főleg nekem, mert nem használom ki, de nem is igazán tudnám, mert nagyobb igénybevételnél belassul mint a fene, csak kapkod levegő után.:( Biztosan nem venném mégegyszer, de egyiket sem ami ilyen specifikációval fut.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#260) Badboys


Badboys
őstag

A WatchMakernél kiválasztom óra típusát jön next és utána az enable és hiába nyomok rá nem lép tovább ez miért van?

(#261) Pjotr válasza Badboys (#258) üzenetére


Pjotr
senior tag

Facer. ingyen van egy csomó, nagyobb márkák is, tag heuer, panerai, seiko, stb

(#262) Black_Raven válasza Pjotr (#261) üzenetére


Black_Raven
veterán

Tudnál linket is hozzá?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#263) Badboys válasza Black_Raven (#262) üzenetére


Badboys
őstag

Tessék az oldal.https://www.facer.io/watchfacer Ezzzel is az a gond,hogy le kell tölteni a fazer appot az órára. Be kell regisztrálni az oldalon és telón lévő appban. Meg tettem a letölltött face rögtön meg jelent az órán. Azt nem tudom hova menti mert sehol sem találtam. Amikor másikat töltöttem le az jelent meg az órán. Azt kellene fölfedezni,ha cserélem akkor honnan tudom újra vissza tenni Ez is sajnos 7 nap ingyenességet ad utána havi 5$..Egyébként nagyon toppos oldal.Ne törődj vele,hogy 404 et ír.Lépj be a Browse watchface be s onnan jó.

[ Szerkesztve ]

(#264) Badboys válasza Pjotr (#261) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm meg találtam,de problémás,ha elolvasod a fölötted lévőt akkor tudni fogod miért.

(#265) Badboys


Badboys
őstag

Bocs az ismétlésért,de a szerkesztési idő lejárt. Ezen az oldalon is szuper lapok vannk,de és nem tudok letölteni mindig a play árúházba dob a Watchfazer letöltésbe,de ott az van,hogy letöltve. Így nem tudom,hol a gáz.

(#266) Pjotr válasza Badboys (#263) üzenetére


Pjotr
senior tag

Az ingyenes oralapokat használom egy hónapja, nem fizettem semmit. A telefon appban tudod cserélni őket.

(#267) Pjotr válasza Badboys (#264) üzenetére


Pjotr
senior tag

Csak a prémium fizetős. Nem jól írta a kolléga. Kis reklámot kibír az ember.

(#268) Bilux


Bilux
veterán

Multi SIM QR kód beolvasása után ezt írja.

Mi lehet a baj?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#269) Pjotr válasza Bilux (#268) üzenetére


Pjotr
senior tag

Nekem esimre váltani se sikerül a Telekom oldalon.

(#270) Bilux válasza Pjotr (#269) üzenetére


Bilux
veterán

Settings-connectivity-mobile-sim status alatt neked mik vannak? Network stb stb vagy üres neked is!?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#271) Pjotr válasza Bilux (#270) üzenetére


Pjotr
senior tag

10 almenü

(#272) Bilux válasza Pjotr (#271) üzenetére


Bilux
veterán

Köszi nekem is

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#273) Badboys


Badboys
őstag

Tegnap elrontottam nem lett link a másik jó oldalra[link]

(#274) Szombó


Szombó
senior tag

Sziasztok.
Valamiért nem működik a Huawei Watch 2 kihangosítóként a telefonnal. Az értesítések bejönnek. Csak a telefon hangja hiányzik. A 9.0 elött ment.(Galaxy S9) Valakinek ötlete?

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#275) Pjotr válasza Szombó (#274) üzenetére


Pjotr
senior tag

Be van pipalva az opció az órán?

(#276) Black_Raven válasza Badboys (#273) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sikerült már felrakni a watchfacet? Felraktam én is a Watchmakert, de a freet használom.Ezt. Ez legalább az amoled feketét használja.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#277) Badboys válasza Black_Raven (#276) üzenetére


Badboys
őstag

Igen mind kettő fönt van van. A Facernél az a gondom,hogy a leszedett számlap nincs sehol elmentve. Körbe néztem a ,de nem találom. A Display-Change watch face mappában nincs pedig gondolom ott kellene lennie csak a Facer mappa van benne ,de az üres. Sajnos ezt nem értem. Rendeltem hozzá kijelző védőt+egy fekete fém szijjat. Ma is gondolkodtam a vissza küldésen,de megint lebeszéltem magam - lebeszéltek róla.Gondoltam egy kínain,azt meg nem merem bevállalni. Szerintem marad 70 be jött 2 év garival. A jobb kínaiak is 60 körül mozognak.

(#278) Pjotr válasza Badboys (#277) üzenetére


Pjotr
senior tag

Facer számlapot tedd be kedvencek közé a telefonon. Ott fogod elérni és váltani őket.

(#279) Black_Raven válasza Badboys (#277) üzenetére


Black_Raven
veterán

Miért, ez nem kínai?:D Én sem adom el, hülye lennék, vagy 30k-bukni rajta, és még óra sem lenne. Már megszoktam.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#280) Badboys válasza Pjotr (#278) üzenetére


Badboys
őstag

valami instrukciót légy szíves,hogy miként kell mert azért nem vágom még az egészet. Főleg,hogy nincs honosítva. Az angolom meg 0. Köszi

Black_Raven: Igen ez is kínai,de úgy gondoltam,hogy onnan venni.

[ Szerkesztve ]

(#281) Pjotr válasza Badboys (#280) üzenetére


Pjotr
senior tag

Settings/Bluetooth/play phone voice call on watch

[ Szerkesztve ]

(#282) Szombó válasza Pjotr (#275) üzenetére


Szombó
senior tag

Szia,Igen be van.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#283) Badboys válasza Pjotr (#281) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm,de telefonon nincs ilyen opció play phone voice call on watch. Sőt a telefon állandóan azt írja,hogy nincs kapcsolódva. Az órában meg ott van,hogy kapcsolódva. Nem is értem. Ami még gond,hogy semmilyen hívásra,sms re nem rezeg az óra. Pedig nem nyomkodtam el semmit. Főleg,hogy fordító segítségével fordítgatok mindent. Mit baszkurálhattam el? Miért nem jelzi,hogy jött sms vagy volt bejövő hívás?

(#284) Black_Raven válasza Badboys (#283) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az órán a Soundnál állitsd be hogy rezegjen ha hívnak(also vibrate for Calls).2 a telefonon az Alkalmazásokban a WearOs by google appnak adj engedélyeket mert alapból nincs. A telefonon szintén az Alkalmazásoknál a Speciális beállitásokban a Hozzáférés értesitésekhez pipáld be a WearOs appot. Ezek után nyisd meg a WearOS by Google appot és a Notificationsra kattintva a Change watch notificationsban állitd be melyik appok küldjenek értesitést(az ósszes jelölt). Ha ezek után sincs hivás/üzi akkor dobd ki a telót/órát.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#285) Black_Raven válasza Badboys (#283) üzenetére


Black_Raven
veterán

Még 2 apróság. Az órán az Apps&notifocatonsra kattintva a Notifications preview-et High-ra állitsd. Ugyanott lejjebb görgetve az utolsó a Vibration Pattern-t állitsd: Double-ra.:) Jó szórakozást, már csak napok kérdése és beállitasz mindent.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#286) Bilux


Bilux
veterán

Kész az esim programozás. Multi SIM is megvan most már önálló életet él az óra is :C

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#287) Badboys válasza Black_Raven (#285) üzenetére


Badboys
őstag

Sajnos minden úgy van ahogy le írtad. Volt most egy reset .

(#288) Badboys válasza Bilux (#286) üzenetére


Badboys
őstag

Le írnád,hogy sikerült megoldani?

(#289) Black_Raven válasza Badboys (#288) üzenetére


Black_Raven
veterán

Milyen telóval használod?Lehet elég lett volna egy restart, néha elég. Észrevettem hogy a bt fejhallgatóm zavarja, a hívás átvétel miatt, na akkor elég az újrainditás.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#290) Badboys válasza Black_Raven (#289) üzenetére


Badboys
őstag

HTC U11 a restart nem segített.Nem tudom,hogy nem e a messenger a hunyó. Most nincs fönt így viszont ok. Eddig az se jelent meg a kijelzőn hogy hívás van most meg rögtön fölugrik a hívás fogadás képe. Mind kettőt re startoltam ma párszor.

[ Szerkesztve ]

(#291) Black_Raven válasza Badboys (#290) üzenetére


Black_Raven
veterán

én nem raktam, semmi ilyet, minek is hiszen önállóan nem akarom használni csak bt-n keresztül a telóról érkező adatok alapján. Ami kell az ott van(telefon)messenger is, ha jön üzi, úgyis megy az órára is.Sztem csak akkor tegyél appokat ha telefon nélkül akarod használni simmel.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#292) Badboys válasza Black_Raven (#291) üzenetére


Badboys
őstag

Nem rakom vissza semmiképp.Marad így,már tényleg azt hittem szar az óra vagy a teló. Ezt a multi sim kérdést viszont megoldanám mindenképpen,ha már van benne.Azt is furcsállom,hogy az óra ki írja,hogy csatlakozva BT a telóhoz viszont a telefon a beállításokben a BT jelnél meg azt írja nincs csatlakozva. Pedig ott az appon belül és ki írj,hogy mikor csatlakozott az órához. Szóval vannak furcsaságok.

[ Szerkesztve ]

(#293) Black_Raven válasza Badboys (#292) üzenetére


Black_Raven
veterán

BTnél nekem is csak párositott eszköznek látja, de tök üres ha rákoppintasz. A WearOS app számit csak. Nekem Honorom van Pitével, ezt szereti.:) Kár hogy nem tudtak nagyobb akksit belerakni, kb 5 nap üzemidővel bajnok óra lenne. Sajnos az android rendszer megeszi az energiát.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#294) Badboys válasza Black_Raven (#293) üzenetére


Badboys
őstag

Köszi a segítséget majd lesz valahogy. Igen egy combosabb akksi elkelt volna bele,hogy legalább kivinne pár napot.

(#295) Hauptmann válasza Badboys (#294) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nem mindegy, hogy 2 naponta kell tölteni, vagy 3-4 naponta? Ráadásul viszonylag gyorsan fel is töltődik. Nem érzem a probléma súlyát.

(#296) Bilux válasza Badboys (#288) üzenetére


Bilux
veterán

Telekomnál volt a probléma. Egyébként be kell menni a Telekomhoz és igényelni multi SIMet

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#297) randras_83 válasza Hauptmann (#295) üzenetére


randras_83
addikt

én reggelente töltöm, de úgy 50-60 %-ról, szóval a két nap vidáman megvan, akksiban jobb mint a watch 1, illetve abban is. :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#298) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Saját csengőhangot be lehet valahogy állítani?

(#299) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Sziasztok. Gondolkodom egy okosórán. Fossil q explorist és ez kezdenek a befutók lenni. Tudtok esetleg segíteni, ajánlani? Kicsit itt félek, hogy kisebb a kijelző, és kicsit kevésbé elegáns. Vagy igényes bőr szíjjal ez is elegánsabb? Előre is köszönöm.

(#300) asddsa válasza Mátésum (#299) üzenetére


asddsa
tag

Ticwatch Pro :)

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.