Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Black_Raven válasza Mátésum (#299) üzenetére


Black_Raven
veterán

Előző oldalon #208&#241-nél láthatod milyen bőr illetve fém szíjjal.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#302) Langsam


Langsam
aktív tag

Sziasztok.
Használ valaki ilyen órát Iphone-nal?
Nem jönnek át az emailek, a telefonon használt wear app értesítési beállításainál nincs is felsorolva az email, miközben egy csomó más kommunikációs forma igen.
Köszi. Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#303) Black_Raven válasza Langsam (#302) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! én androiddal használom, de a Wear appban mint látod a telefon email kliens is, és az általam alapértelmezett Gmail is szerepel.[kép]Sztem próbáld a Wear app adatainak és gyorsitótárának törlésével.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#304) Langsam válasza Black_Raven (#303) üzenetére


Langsam
aktív tag

Szia. Nagyon köszönöm a gyors választ. Sajnos nincs (vagy én nem láttam) az iOs-ban gyorsítótár vagy app adat törlés lehetőséget, előtte Samsung S7-tel használtam az órát, természetesen gond nélkül. iPhonnal korlátozott a kapcsolat, de nem hiszem el, hogy a telefonra érkező emailekről ne tudna az óra valahogy értesíteni. Köszönöm szépen. Üdv

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#305) Black_Raven válasza Langsam (#304) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ilyen alkalmazás információ neked nincs? Aztán az Értesitésekre bökve, ezt kéne átnézned.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#306) Langsam válasza Black_Raven (#305) üzenetére


Langsam
aktív tag

Nagyon köszönöm Neked is a segítséget. Sajnos az iOs elég másként működik, még szoknom kell.
Viszont inspirációt kaptam a javaslatok alapján és végül egy natív gmail alkalmazás megoldotta a gondot, szemben a telefon gyári email kezelőjével szemben.
Köszönöm szépen. :R Üdv

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#307) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Van Wear OS frissítés. Tudja valaki, mik változtak?

(#308) alcapone386 válasza Hauptmann (#307) üzenetére


alcapone386
őstag

Nekem azóta azt irja az ora, hogy nincs internet:( Szóval inkább negatív valtozast esztelek.

(#309) alcapone386 válasza alcapone386 (#308) üzenetére


alcapone386
őstag

Na újra van netem. Nem értem mi lehetett.
Frissítés után semmi változást nem tapasztalok.

[ Szerkesztve ]

(#310) alcapone386


alcapone386
őstag

Megint frissítették a wear os appot. Gondolom másnál is jelentkezett a play áruházban no connection hiba.

(#311) Badboys


Badboys
őstag

A frissítéssel kaptuk ezt a Translatte appot? Nálam eddig nem volt most viszont van és törölni sem tudom. Esetleg valaki hogyan lehet törölni? Inkább magyarították volna az egészet Az baromira jól jönne. :W

[ Szerkesztve ]

(#312) Black_Raven válasza Badboys (#311) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem hiszem, hogy most jött volna. Nekem eddig is fent volt, és nem én raktam föl.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#313) Badboys válasza Black_Raven (#312) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm akkor most rejtély marad,hogyan került oda.

(#314) Badboys


Badboys
őstag

Tegnap írtam egy Emailt a Huaweinek,hogy mégis,hogyan gondolják ezt,hogy nincs nyelvi lokalizáció az órán. Most viszont azt szeretném kérni valakitől,hogy fogalmazza meg és írjuk alá minél többen akkor jelzik az illetékesek felé az igényünket. Vagy akit zavar a dolog az jelezze a Huawei ügyfélszolgálat felé,hogy igényelné a magyarítást. Amennyiben gondoljátok meg kellene lépni. Mondjuk sok reményt nem fűzök hozzá mivel eléggé lakatlan ez az oldal.Amennyiben mégis olvassátok tehetnénk egy próbát. Köszönöm

(#315) Black_Raven válasza Badboys (#314) üzenetére


Black_Raven
veterán

A translate appot, törölni nem, de tiltani tudod. (engem nem zavar az angol, de hajrá.:) )

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#316) Badboys válasza Black_Raven (#315) üzenetére


Badboys
őstag

Igen ezt észrevettem le is tiltottam. Aki beszéli annak valóban nem gond,de nekem gáz. A rengeteg be állítási lehetőséget mire át guglizom? Igaz kaptam emailban egy írásos használati utasítást tőlük. Kinyomtatom,de nem megoldás útközbeni használatra. Sajnos én abban az érában nőttem fel amikor bűn volt idegen nyelvet tanulni az oroszon kívül. Így sajnos lemaradtam erről az opcióról.Igazán most látom kárát. Viszont gondolkodom egy tanfolyam elvégzésén aminek már az életben nem sok hasznát veszem. Mindig az lebegett a szemem előtt,hogy a jó pap is holtig tanul.

(#317) Black_Raven válasza Badboys (#316) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ne izgulj én is forditóval néztem meg a bonyolultabb kifejezéseket, a többi nem vészes. Sztem sima tanfolyamon, nem tanitanak ilyen szavakat. Amúgy az angol nekem sem az erősségem, viszont sokat segitett az XDAról csinált fw telepitések, root és egyéb hasznos dolgok felrakása anno.De teljesen igazad van! Ha a szlovák nyelv benne van, ami szintén nem egy nagy piac, akkor a magyar nyelv kihagyása egy óriási baklövés, főleg mivel szerintem Magyarország nem gyenge a mobil és okos kütyük vásárlásában Kínából és itthonról sem.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#318) Badboys


Badboys
őstag

Ma próbáltam az óráról hívást indítani csak kíváncsiságból bluetuton keresztül és egy atya úristenért sem megy. Mi lehet a gond állandóan azt írja,hogy nincs kapcsolat a telefon és az óra közt pedig van. Az órán ott a jel és Wear alkalmazás is azt írja kapcsolódva. Az E sim nincs aktiválva. Nem erről akarok telefonálni,de kíváncsiság,hogyan kell? Működik e de sajnos nem tudtam megoldani a problémát.

A Huawei Healt kell az órára meg a telefonra vagy nem szükséges. Ugyanez a kérdésem a Huawei Wearral kapcsolatban is.

(#319) Hauptmann válasza Badboys (#318) üzenetére


Hauptmann
addikt

Be van kapcsolva az órán a Bluetooth enüben a 'Play phone voice call on watch'?

(#320) Badboys válasza Hauptmann (#319) üzenetére


Badboys
őstag

Setting-Connectivity-Bluetooth- és ott csak ennyi van ......... Connected-Availabde devices semmi más nincs ott Erre gondoltál?

(#321) Black_Raven válasza Badboys (#320) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen arra gondolt! De ha rákattintanál ott a BTre, akkor a legjtolsó menüpont az amit keresesel.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#322) Badboys válasza Black_Raven (#321) üzenetére


Badboys
őstag

Sajnos hiába tapicskolom az Available devicest nem történik semmi. Az órán ott a jel,hogy csatlakozva a telefonon szintén a Wearban ki írja,hogy csatlakozva. A telefonon a BT ki-be kapcsolásnál, meg az írja nincs csatlakoztatva Akkor mi van mindkettő HR?

(#323) Badboys


Badboys
őstag

A órán a HR megoldotta fogalmam sincs,hogy mi volt a gebasz. Köszönöm

(#324) bakosarpi


bakosarpi
tag

Sziasztok! Az óra működik önálló hotspot-kent? Köszi!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#325) asddsa válasza bakosarpi (#324) üzenetére


asddsa
tag

nem :)

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#326) vadapu


vadapu
csendes tag

Tegnap vettem egy watch 2-t, most ismerkedek vele. Ti mit tapasztaltatok, mennyit kellene az akkumulátornak bírni, mert gyanúsan gyorsan merül. Igaz, most még sokat is nyomogatom...

(#327) alcapone386


alcapone386
őstag

Ha sokat nyomkodod, reggeltol estig birja. Ha nem nyomkodod, AOD-al pl megy nekem 1.5 napot.

[ Szerkesztve ]

(#328) Hauptmann válasza vadapu (#326) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nekem két nap, munkaidőben BT-n összekapcsolva a telefonnal, plusz GPS, a pulzusmérés, illetve a komolyabb alvásfigyelés mindig aktív. Lefekvés előtt töltöm, a második nap végére kb. 20-25% szokott maradni.

(#329) alcapone386 válasza Hauptmann (#328) üzenetére


alcapone386
őstag

Mennyi idős az órad? Nekem nyáron lesz 1 éves, de most elkezdett merülni mint egy tégla (3 napja). Ma megejtek egy FR-t, mert eleinte nekem is megvolt a 2 nap:(

(#330) Hauptmann válasza alcapone386 (#329) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nincs még 1 éves. Kb. 3/4-ed lehet.

(#331) alcapone386 válasza Hauptmann (#330) üzenetére


alcapone386
őstag

Kb egyidősek akkor. Sajna legtöbbször egész este rajta van a töltőn, így nem tartom magam a "ne töltsd fel fullra" elvhez:) Lehet ez fáj az akksinak.

(#332) Badboys


Badboys
őstag

Ma meg szünt a Wear OS. működése a telefonon és nem is kapcsolódnak az órával. A telefonon csak forog az ábra és nem találja az órát.Tapasztalt esetleg más is ilyen jellegű problémát? Remélem nem kell megint HR az órán mert akkor agyf@t kapok. connect your watch és semmi egyéb. Nem jelenik meg az óra és nem tudok tovább lépni. Újra telepítettem a Wear OS t de így sem ok.Újra indítottam az órát,de semmi eredmény. Valami tipp már megint mi a frász van ezzel.

(#333) golan7 válasza Badboys (#332) üzenetére


golan7
tag

Sikerült megoldani?

(#334) Badboys válasza golan7 (#333) üzenetére


Badboys
őstag

Igen nagy nehezen zsinórban 3 HR megoldotta. Ez eléggé lehangoló így. Remélem,hogy mostanában nem kell megint HR. Ti melyik programmal használjátok. A Wearral vagy Healtal? Melyik a jobb? Ennyi HR et az életben nem nyomtam. Sok panaszt olvastam a Wearroól,de a Healtet sem dicsérték. Úgy gondolom,hogy mivel Huawei az óra lehet,hogy jobban passzol hozzá a Healt nem tudom. Erre van valami javaslat ki mivel használja?

(#335) golan7 válasza Badboys (#334) üzenetére


golan7
tag

Fent van mindkettő, de én max. az alvásmonitorozást nézem meg! Nekem kb. havonta kell reset, mert valami mindig behal rajta! Legutóbb nem lehetett "ne zavarj" módba kapcsolni, hiába kapcsoltam be mégis jelzett mindent! Alvás közben elég idegesítő volt!

(#336) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Nekem eddig nem kellett csinálnom soha FR-t. Olyan volt, hogy a pulzusmérő elfelejtett működni valamiért, de azt is egy ki- és bekapcsolás megoldotta.

(#337) frivo válasza Badboys (#332) üzenetére


frivo
csendes tag

Sziasztok! Nekem is folyton elszaródik. Nem rég csináltam full resetet mert új telóm lett. Gondoltam tiszta lappal indulok az órával is. Egy ideig faszán ment minden. Mostanság pl a telo szerint kapcsolódva vannak bluetoothon az óra ebből semmit sem mutat. Vagy épp wifin van csak kapcsolata. Sokszor alig akár reagálni az érintésre is...

[ Szerkesztve ]

(#338) Rellind


Rellind
senior tag

Lehet tudni az óráink is áldozatul esnek a Huawei hisztériának? :F

(#339) alcapone386 válasza Rellind (#338) üzenetére


alcapone386
őstag

Konkrétan a watch 2 -t nemigazán erinti szerintem. Play szolgáltatások maradnak, frissítést meg 1 éve lassan nem kapott az oprendszer. A többi huawei watch meg nem wear os el működik.

Szóval inkább a mobil részleget csinálták ki. Sajnálom, mert mate 30prot nagyon vártam:(

(#340) Rellind


Rellind
senior tag

Pay Enabler.... Valakinek sikerült gatyába rázni az óráját a Google Pay tekintetében? Nekem azt írja ki nem támogatott az app az országmban... :U

[ Szerkesztve ]

(#341) k5.20 válasza Rellind (#340) üzenetére


k5.20
senior tag

Mindenkinek ezt írja ki Magyarországon.

(#342) TomKiss


TomKiss
tag

Hátha van valakinek ötlete. Ha jól emlékszem, akkor a kezdetekkor az óra merülésekor, olyan 15%nál rezgéssel jelzett, hogy merülőben van.
Ezt valahogy sikerült kikapcsolnom, de sehol nem találom, hogy hogyan és hol tudnám újra rezgésre bírni ilyenkor.
(egyéb esetekben, amikor kell, akkor rezeg).
Vagy csak rosszul emlékszem?

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#343) alcapone386


alcapone386
őstag

Nem erre gondolsz?
Settings/Apps and noti/app notification/show all/battery/ itt pedig mind a kettő "on"

Show disabledben pedig látod mit lőttél ki.

[ Szerkesztve ]

(#344) TomKiss válasza alcapone386 (#343) üzenetére


TomKiss
tag

lehet, hogy ez lenne, de mindkettő ON-on van, és még sem rezeg :(

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#345) alcapone386 válasza TomKiss (#344) üzenetére


alcapone386
őstag

Másnál jelzésnél rezeg?

(#346) TomKiss válasza alcapone386 (#345) üzenetére


TomKiss
tag

igen, minden másnál rezeg, csak itt nem.. és éppen ezért nem is vagyok benne biztos, hogy korábban jelzett e, csak úgy rémlik

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#347) alcapone386 válasza TomKiss (#346) üzenetére


alcapone386
őstag

19%on vagyok. Még nem rezgett. Megvárom a power savinget és szolok rezgett-e:)

(#348) alcapone386


alcapone386
őstag

15% nál bekapcsolt a power saving mód, de nem rezgett.

(#349) TomKiss válasza alcapone386 (#348) üzenetére


TomKiss
tag

ugyanez nálam is, de valamiért nekem úgy rémlik, hogy a kezdetek kezdetén rezgett.
Mert egyébként honnan kéne tudnom, hogy merül?
Általában abból veszem észre, hogy nem jönnek meg az értesítések :(
Azért köszi, hogy megnézted.

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#350) alcapone386 válasza TomKiss (#349) üzenetére


alcapone386
őstag

Megvan miért nem rezgett. Mert 40% nál rezeg, akkor kapcsol be a power saving mód.:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.