Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Badboys


Badboys
őstag

Másnál is fehér a Wear? Az óra kép sem jelenik meg mint eddig.Töröltem az appot újra telepítettem akkor sem történik változás.

(#452) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Gondolkodom egy ilyen óra vételén. Megéri szerintetek? Fizetni lehet a Google Pay-en keresztül vele?

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#453) eversman


eversman
tag

Sziasztok!
Sajnos megmekkent az órám szíja, így kéne valami új. Ha direkt erre a típusra keresek rá, akkor elég gyér a választék. Van esetleg valakinek ötlete, hogy honnan lehetne szerezni, ahonnan gyorsan ide is ér, vagy esetleg valami más típus szíja jó lehet?
Köszönöm előre is!

(#454) Rellind válasza eversman (#453) üzenetére


Rellind
senior tag

Írtam privát.

(#455) Copilot64 válasza Rellind (#454) üzenetére


Copilot64
tag

(#456) kitsiwoaw válasza cellpeti (#452) üzenetére


kitsiwoaw
csendes tag

Szia,
Gpay nem működik, de pl Simple appot rá tudsz telepíteni és azzal tudsz fizetni.

Kiss Norbert

(#457) cellpeti válasza kitsiwoaw (#456) üzenetére


cellpeti
veterán

köszönöm ,ez lett volna a következő kérdésem :C

Tigris, tigris, csóvafény...

(#458) csonti70


csonti70
csendes tag

Sziasztok!
A fiam kapott egy Huawei watch 2 órát .A kérdésem az lenne Magyar nyelvet lehet rá varázsolni?

Köszi

(#459) alcapone386 válasza csonti70 (#458) üzenetére


alcapone386
őstag

Szia. Sajnos wear os nem tud magyarul, es custom rommal sem tudtam eddig magyarosítani:(

(#460) csonti70 válasza alcapone386 (#459) üzenetére


csonti70
csendes tag

Köszi.

(#461) kitsiwoaw


kitsiwoaw
csendes tag

Valakit érdekel HW2?
Eladnám, kihasználatlanság miatt.

Kiss Norbert

(#462) koxminator válasza kitsiwoaw (#456) üzenetére


koxminator
senior tag

Szia,

ez a Simple appot rá tudsz telepíteni dolog érdekelne hogyan, mert a Play áruház szerint az óra nem kompatibilis, magyarul nem lehet rátelepíteni, akárhogy próbáltam.

Köszi.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#463) kitsiwoaw válasza koxminator (#462) üzenetére


kitsiwoaw
csendes tag

Szia,

az alabbi video alapjan mukodik:
https://youtu.be/NR8nCT0qess

Kiss Norbert

(#464) deka10 válasza kitsiwoaw (#463) üzenetére


deka10
senior tag

Próbáltam több internetes radió apk val de nem működnek, telepítés az sikeres volt de maga az app nem indul. Van valami amit még kell állítani vagy van olyan oldal ahol a kompatibilis apk meg vannak adva.?

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#465) deka10


deka10
senior tag

Az apk pure -ról letöltött simple radio elindul és működik is, még próbálok pár apk-t, de most már horgászás és edzés közben is hallgathatok rádiót, teló nélkül.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#466) Mackoteso77


Mackoteso77
friss újonc

Sziasztok!

Tudnátok segíteni? A Watch 2 órámból, ahol a szíj csatlakozik, letört egy darab, így nem tudja tartani a szíjat. Ki kellene ezt a keretet cserélni, de nem találok senkit, aki bevállalná. Találtam keretet, csak le kellene cserélni. De az is érdekelne, ha tud valaki keretet. Bármilyen megoldás :O
Ismertek valakit, aki megtenné?

(#467) alcapone386 válasza Mackoteso77 (#466) üzenetére


alcapone386
őstag

Basszus hasonló cipőben jártam. Annyi szerencsém volt, hogy nekem nem tört le teljesen. Pillanatragasztó megfogta, de ahogy keresgéltem sehol nem találtam csak tokozást:(

Esetleg huawei szerviz nem vállal ilyet?

(#468) deka10 válasza Mackoteso77 (#466) üzenetére


deka10
senior tag

Mekkora rész tört le?

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#469) Mackoteso77 válasza deka10 (#468) üzenetére


Mackoteso77
friss újonc

Pont akkora, hogy már a tű ne menjen bele :)

[ Szerkesztve ]

(#470) deka10 válasza Mackoteso77 (#469) üzenetére


deka10
senior tag

Korábban horgászorsóknál alkalmaztunk pillanat ragasztó és grafit por keveréket illetve egy csepp ragasztó egy késhegynyi grafit por. Elég hirtelen lépnek reakcióba egymással viszont nagyon erős kötést alkotnak, ha meg van a letört rész pótlása csak mintára kell csiszolni jobb mint az eredeti.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#471) Mackoteso77 válasza alcapone386 (#467) üzenetére


Mackoteso77
friss újonc

Sajnos nem, mert most figyelj, Ausztriában vásárolták boltból, de Németországban volt kiadva (nem tudom hogy ez hogy volt, de a huawei központban mondták) ezért nem tudnak vele foglalkozni, mert csak azok az órák adhatók be, amik Horvátországban, Szlovákiában, Csehországban vásároltak. Érted? Én nem.. :D Unión belül csak ezeket az országokat veszik figyelembe. Viszont visszavihetem Ausztriába...

(#472) alcapone386 válasza Mackoteso77 (#471) üzenetére


alcapone386
őstag

Ooo hogy szakadjon rájuk az ég:( Ez vicc:( Még ha fizet az ember, akkor se csinálják meg?!:W

(#473) Tibi1967


Tibi1967
csendes tag

Sziasztok!
Sajnos bedöglött az órám , tegnap előtt délutánra lemerűlt,tegnap már csak 3 órát bírt. ma már a töltést se veszi! 2018-ban vettem, állítólag 2 év gyártói gari van rajta. Érdemes szervízbe vinnem, vagy engedjem el? Valaki tapasztalat a szervízről!

Üdv:
Tibi

Mate 40 Pro+Watch Active- 2-R825F 44mm+Huawei Watch 3 Pro

(#474) Badboys válasza Mackoteso77 (#471) üzenetére


Badboys
őstag

A hazai huawei szerviz egy guriga taknyot sem ér. Mivel az unión belüli vásárlás nem hagynám annyiban. Az unioban bárhol vásárolt termékre vonatkozik a garancia. Ezektől ne sokat várj tróger banda.

(#476) frivo


frivo
csendes tag

Képzeljétek! Nemrég el küldtem az órám postán egy hivatalos huawei szervíze, mert nagyon gyorsan merült az akku. Az egy év Telekom gari már letelt, de a 2 év gyártói garancia időben még benne vagyok. Ma kaptam üzenetet a szervíztől, hogy sem alkatrész sem csere készülék nincs a gyártótól igy egy Huawei Watch GT2-őt ajánlanak cserébe. Először megörültem, de jó, lesz egy új órám...
Utána olvastam: a GT2 nem wear Os-t használ hanem valami huawei rendszert. Ergo nem lehet telepíteni rá Strava appot pl, meg sok alkalmazást... Nincs wifi sem esim (számomra ez nem gond). Szóval öröm az ürömben....
Tapasztalat? Valaki használ GT2-őt? Valaki járt hasonló képpen?

(#477) Hauptmann válasza frivo (#476) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nekem biztos nem kéne valami fos, zárt rendszerű óra egy wear OS után. De sajnos úgy néz ki, ez a jövő. Nem értem az okát.

(#478) TomKiss


TomKiss
tag

Kicsit kihalt a fórum, de hátha van még valaki, aki tud tanáccsal, tippel szolgálni.
Az óra alján a töltőcsatlakozók elkezdtek "kilukadni". A 4 csatlakozóból 3 közepén olyan, mintha elkopott volna, szó szerint kilyukadt a csatlakozó.
Látott már valaki ilyet? Érdemes ezzel szervizhez fordulni? Ha nem akkor mit lehet ezzel kezdeni? A töltő csatlakozás már igen csak instabil ebből kifolyólag, mindig játszani kell, hogy elkezdje tölteni :(

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#479) alcapone386 válasza TomKiss (#478) üzenetére


alcapone386
őstag

Beviheted szervizbe, de nagy valószinűséggel olyan árat fognak mondani, ami kicsapja a biztosítékot. Így, hogy lyukas mindenképpen foglalkozni kell vele. Egy kézmosás is probléma lehet szerintem.
2 lehetőség jutott az eszembe.

1.: (én ezt választanám,mindenképp tipúsnak megfelelőt): link
2.: létezik elektromosságot vezető ragasztó is, ezzel betömíteni a lyukat, de vízállóság így kérdőjel.

(#480) Hauptmann


Hauptmann
addikt

A hátulján lévő szenzorok közül csak a két szélső világít zölden?

(#481) deka10 válasza Hauptmann (#480) üzenetére


deka10
senior tag

Igen a két szélső világít, a középső a szenzor.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#482) Hauptmann válasza deka10 (#481) üzenetére


Hauptmann
addikt

Akkor rosszul emlékeztem.

(#483) Badboys


Badboys
őstag

Szervízben kötött ki az óra garanciális javításra. Nem javítható. Aki szervízben köt ki az ezzel számoljon. Vissza sem kaptam a rosszat. SGW 3 lett az utód. Fényévekkel jobb. Viszont megmaradt egy csomó dolog most szenvedek, hogy ne maradjon a nyakamon. Priviben akit érdekel.

(#484) Hauptmann válasza Badboys (#483) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az a baj a mostani órákkal, hogy mindegyik saját, zárt fos oprendszerrel van, nem is tudom, hogy létezik-e még új óra WearOS-el. A Samsungnál meg a tizen az, ami visszatart.

Amúgy mi volt a baja?

(#485) alcapone386


alcapone386
őstag

Nálam egyik napról a másikra a gps vétel szünt meg :( Minden jó, de gps csak akkor van ha google fit et használok és az a telóról szedi a gps adatokat. Ettől függetlenül minden jó :) Sajnos factory sem segített. :( Igaz custom rom van, de eddig jó volt.. :(

(#486) Badboys válasza Hauptmann (#484) üzenetére


Badboys
őstag

Úgy merült mint az U-Boat. Kerékpározás után lehetetlen volt végig görgetni a menüt. Bármilyen programot akartam indítani nem lehetett, Volt HR meg minden és utána sem lett semmi változás, Ezt meguntam. Tizen, hát én is féltem tőle, de sokkal gördülékenyebb vannak frissítések, rengeteg program szinte bármi. Amit használtam a Huawein mert megvettem ide is tovább tudtam vinni és működik, jobban mint a hüvelyen. Szóval nem bántam meg. Jó áron vettem a T től az SGW 3 at. Pedig azt mondtam nem kell többé ilyen óra. Aztán eltelt 2 hét óra nélkül és egyre jobban hiányzott. Úgy voltam Huawei többet nem hiába kínáltak helyette másikat.

(#487) felali


felali
tag

Sziasztok!Most lettem tulaja egy ilyen órának lenne pár kérdésem.Hogy tudom pl a mesengert rá telepiteni?Be állitottam a wear Os alkalmazásba hogy jelezze a messenger üzeneteket de nem megy.Egy Zeblaze Thor Pro rol váltottam azon 5.1 android volt ott simán ment.Köszi

(#488) xcamper


xcamper
csendes tag

Sziasztok!

Nem találom sehol a bejegyzést, valaki említette, hogy nem jó a töltés nála. Valószínűleg a csatlakozó nem jó, erre kapott egy linkelt aliról, ahol hátlapot lehet venni. Ezt én is sikeresen beszereztem, viszont sehol nem találok videót/leírást arról, hogy lehet a hátlapon lévő cuccokat áttenni egyikről a másikra (hangszóró, hr szenzor, stb). Esetleg valaki tudja mi a trükkje?

Köszönöm előre is a segítséget.

(#489) koxminator válasza xcamper (#488) üzenetére


koxminator
senior tag

ifixit oldalán nézz utána, akkucserés, szétszedős-összerakós videók vannak fent

(én most rendeltem Ali-ról "original replacement batteryt", előtte én is ez alapján nyitottam ki és chekkoltam a pontos típust)

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#490) xcamper válasza koxminator (#489) üzenetére


xcamper
csendes tag

Köszönöm ezt már néztem. Akksi cserére tökéletes, viszont a hátlapról semmi infót nem látok.

(#491) cozmo


cozmo
őstag

Valami történt! :Y
Megjelent az új wear frissítés után a PAY!
Sikerült is, hozzá adnom a Revolut kártyám. Napok kérdése és le is tesztelem vele az nfc fizetést. ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#492) koxminator válasza cozmo (#491) üzenetére


koxminator
senior tag

igen-igen, én már 1 hete beállítottam, próbáltam vele sparban fizetni, de nem tudtam - az óra rezgett, de nem történt semmi, szerintem szimplán annyi a magyarázat, hogy sparban még nem lehet gpay-jel fizetni..egyébként még mindig az a vágyam, hogy a k..(edves) otp a smartbankot megcsinálja wear os alá és aztán onnantól kezdve bárhol lehetne fizetni vele, de nem telik rá nekik a milliárdjainkból :(((

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#493) TomKiss válasza cozmo (#491) üzenetére


TomKiss
tag

Nekem a K&H-s kártya van regisztrálva, és tudtam vele fizetni.
Kicsit problémás, mert meg kell adni a képernyőzárat, majd elindítani a pay alkalmazást. Akkor lehet vele fizetni, amikor a képernyőn a kártya képe látszik.

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#494) koxminator válasza TomKiss (#493) üzenetére


koxminator
senior tag

Én ugyanígy csináltam, Revolutot adtam hozzá, de azzal nem engedte ugyanezt.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#495) cozmo válasza koxminator (#494) üzenetére


cozmo
őstag

Nekem ma Revolut kártyát hozzáadva sikerült fizetni.
Mondjuk arra is figyelni kell, hogy nem minden Revolut kártya támogatja az érintésmentes fizetést.

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#496) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Sajnos, 4 év után nyugdíjazom az órát, a hátlapi szenzor végleg elköszönt, újraindítás után sem mér semmit. Jó óra volt, szerettem, maradok továbbra is a WearOS-nél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.