Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) dannyl válasza alcapone386 (#50) üzenetére


dannyl
addikt

Online nincs készleten, pedig elvileg akkor kéne legyen, ha nálatok kapható.

(#52) golan7 válasza dannyl (#51) üzenetére


golan7
tag

Szerintem a Telekomnál az eSim verzió van készleten! (Nekem is ilyen lett, pedig a sima Sim-esnek jobban örültem volna!)

(#54) golan7 válasza dannyl (#53) üzenetére


golan7
tag

Én Mate 10 pro-val vettem csomagban, akkor még volt!

(#55) alcapone386 válasza dannyl (#51) üzenetére


alcapone386
őstag

Valóban esimes es jelenleg nem elérhető, de várhato készlet.

Emagon van.

(#56) alcapone386


alcapone386
őstag

Jött frissítés.

(#57) Markyxx válasza alcapone386 (#56) üzenetére


Markyxx
tag

Szia,

Van rá használati tapasztalat, hogy futásnál telefon nélkül, bekapcsolt GPS-el és LTE-vel meddig bírja az akksi?

Honor 90

(#58) alcapone386 válasza Markyxx (#57) üzenetére


alcapone386
őstag

Sajnos esimet nem használok, igy csak GPS el próbáltam+bluetooth 4-6 óra biztosan összejön. Persze kikapcsolt kijelzővel. Lehet több is összejön, de ennél többet nem használtam a GPS-t.

[ Szerkesztve ]

(#59) Szombó


Szombó
senior tag

Szasztok. A Telekom jóvoltából nekem is lett egy ilyen órám. A ne zavarj módot nem lehet programozni?

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#60) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Sziasztok, agyalok az oran, valaki megtudja mondani,hogy kulso alkalmazasok tolthetok e ra? Foleg Tasker erdekel, vagy IOT otthon automatizalashoz.

(#61) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!

Mennyire ajánlott az óra? Apukámnak szeretnénk karácsonyra P10 Lite mellé. Ahogy látom a telekomnál egész jó áron kapható az LTE modell( de ez nem lenne kihasználva, gondolom ez nem hátrány).
Hasonló árban van az új GT óra, melyik lehet jobb választás szerintetek?

(#62) Szombó válasza koxkids (#61) üzenetére


Szombó
senior tag

Szerintem a GT nem ilyen jó,csak szebb. Most írtak róla tesztet a mobilarénán.Én szeretem.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#63) alcapone386 válasza Szombó (#62) üzenetére


alcapone386
őstag

Gt akksiban jobb, de nem lehet alkalmazásokat rárakni. Azzal gazdálkodhat az ember ami rajta van. Watch 2-t en 1-2 naponta töltöm, de appokat play áruházból tudok rá rakni. Persze csak azok az appok mennek rá ami wear os el kompatibilis, de van bőven.

GT okosórának kinéző nagyon jó aktivitásmérő, hosszú üzemidővel és 5bar vízállósággal.
Watch 2 ez okosóra, 1-2naponta töltést kíván, de minden okosóra funkciót tud. Sajnos 5bart nem tudja, de nem is úszok benne:) Alvásfigyelése és pulzusmérés nekem kiváló.

Amúgy GT ről most sok magyar teszt jelent meg. Google be írd be hogy huawei GT watch.

Ha wear os lenne rajta, na akkor nyert volna meg engem.

Wear 2-t használom én is és tesóm is nagy megelégedéssel. Általában hazajövök du. feltöltöm 1 óra alatt aztán veszem is vissza.

[ Szerkesztve ]

(#64) alcapone386 válasza Kiskopika (#60) üzenetére


alcapone386
őstag

Igen vannak appok. Wear tasker pl.

Ötlet: írd be telefonon áruházban a keresendő app neve elé, hogy: wear. Ha wear az mehet watch 2 re is.

(#65) alcapone386 válasza Szombó (#59) üzenetére


alcapone386
őstag

Pontosan mire gondolsz?

(#66) Szombó válasza alcapone386 (#65) üzenetére


Szombó
senior tag

Pl.a mi band 3-ban belehet állítani hogy mondjuk 22 órától reggel 7-ig legyen alvó módban.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#67) alcapone386 válasza Szombó (#66) üzenetére


alcapone386
őstag

Itt alvást erzékel és ne zavarjba kapcsol. Nap közben alszol, akkor is erzékeli az alvást.

[ Szerkesztve ]

(#68) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

A kartyas verzional sajat internet eleressel, ha a telefont otthon hagyom is tukrozi az ertesitest es tovabbitja a hivasokat?

(#69) alcapone386 válasza Kiskopika (#68) üzenetére


alcapone386
őstag

Én úgy tudom, hogy nem tükrözi. Különálló esim kell. Az a baj, hogy jelenleg, ha van egy telefonszámod, arra csak 1 sim aktiválható. Tehá olyan nincs, hogy most a mobil az aktív aztán másik nap az órán aktív ugyan az a mobilszám. Készülékenként kell 1-1 mobilszámhoz tartozó sim/esim. Max hívást tudsz átirányítani. Külsős app nem tudom van-e, hogy neten átlőjje az infókat.

[ Szerkesztve ]

(#70) Kiskopika válasza alcapone386 (#69) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Es ha csak adatkartyat teszek bele? Akkor az uzenetek emailek atjonnek ettol fuggetlenul nem, csak a gsm hivasrol maradok le. Ha jol ertem... :F

(#71) alcapone386 válasza Kiskopika (#70) üzenetére


alcapone386
őstag

Sajnos nem teszteltem. Nem tudom hogyan vitelezhető ez ki:( Tehát nem tudom, hogy telefon otthon hagyása esetén, hogy tudja a készülék neten keresztül átküldeni az üzeneteket.

(#72) koxkids válasza Szombó (#62) üzenetére


koxkids
őstag

A W2-n van magyar nyelv? :)
Vagy csak angol nyelv érhető el rá?

(#73) Szombó válasza koxkids (#72) üzenetére


Szombó
senior tag

Én nem találtam rajta magyar nyelvet.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#74) alcapone386 válasza koxkids (#72) üzenetére


alcapone386
őstag

Sajna nincs.

(#75) Rellind


Rellind
senior tag

Sziasztok. Ma megyek átvenni a Telekomhoz az órát. :))
Akinek van, plusz szíjat hol vett? :U

(#76) alcapone386 válasza Rellind (#75) üzenetére


alcapone386
őstag

Nekem még nincs masik szíj, de hálisten standard van rajta. Bármelyik órásnál kapható asszem 20mm es szíj jó bele. Vagy ebay:)

(#77) asddsa válasza koxkids (#61) üzenetére


asddsa
tag

Ha belefér, hogy kell 2-3 mp, hogy felébredjen, akkor persze. :D
Nekem nem fért bele :D
Karlendítéstől számolva azonnal szeretném látni az időt, nem pedig késleltetve :D
Amúgy ez a HW és a Wear sajátossága sajnos. Fura hogy nem említik sehol sem. Bár ha megtúrod a netet, megtalálod :) " wear os tilt to wake lag "

[ Szerkesztve ]

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#78) Rellind


Rellind
senior tag

Első benyomások. HW2 eSim
Első okosórám,elsőnek természetesen szívtam a telefonom (Honor 7) és az óra összepárosításával. Volt egy kis loop az update közben...rákerestem a neten természetesen sokan mások is szívtak :DDD A szíj kicsit gagyi,sőt nagyon...Azt le fogom cserélni.

Estére meglett az update 2.1-es Wear OS. Teljesen gyors,használható egyelőre. :)) Google Playben vannak appok, ha nem is rengeteg :)
eSim./Telekom :( Flottásoknak egyelőre nem elérhető. Dolgoznak rajta állítólag. Üzletben azt az infot kaptam,elsősorban a lakossági előfizetőknek elérhető az úgynevezett Multisim. :U

(#79) Kiskopika válasza alcapone386 (#71) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Meg van az ora, Sim es verziot vettem, es meglepetesemre, bt nelkul csak kartyarol uzemelve ha online az ora is megkapom a messenger viber uzeneteket ennek nagyon orulok. A hivasokat atiranyitom taskerrel ha nincs bt kapcsolat igy teljesen kivalthatja a telot olyan helyzetekbe mikor szukseges.

(#80) alcapone386 válasza Kiskopika (#79) üzenetére


alcapone386
őstag

Használd egészséggel:) Én épp most frissítek Pie-re telefonon, aztán kíváncsi leszek miben tud többet:)

(#81) Rellind


Rellind
senior tag

Tud valaki free appot az órára, amivel lehet a pdf-eket olvasni...Ne röhögjetek, nem ezen akarom a Háború és békét olvasni :DDD :DDD :DDD :DDD
Másra kell :D :D :D

(#82) alcapone386 válasza Rellind (#81) üzenetére


alcapone386
őstag

Hali. Play aruhazba ird be hogy wear pdf.

[ Szerkesztve ]

(#83) dannyl válasza Rellind (#81) üzenetére


dannyl
addikt

Puskázni nem szép dolog :P :DDD :))

[ Szerkesztve ]

(#84) Rellind válasza alcapone386 (#82) üzenetére


Rellind
senior tag

Órán próbáltam és csak a Documents for Wear -t dobta fel és csak az első oldalt láthattam, a többiért fizetni kellene...

#dannyl
Ki? :DDD Én? :DDD Nem olyan családból származom ;]

(#85) cozmo


cozmo
őstag

Nem valami pörgős topik. Ennyire szar ez az óra? :U :D Vegyem, ne vegyem?! :U Huawei watch-om megmurdált :O

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#86) frivo válasza cozmo (#85) üzenetére


frivo
csendes tag

Vedd! Jó 😜

(#87) Rellind válasza cozmo (#85) üzenetére


Rellind
senior tag

5 napja hoztam el a Telekomtól. Leszámítva a napi töltést nekem minden ígényemet kielégíti :DDD

(#88) alcapone386 válasza cozmo (#85) üzenetére


alcapone386
őstag

Imádom ezt az órát. Nemrég kapott wear frissítést, azóta még jobb. 20% on vagyok. Tegnap reggel vettem le a töltőről. AOD aktív+bluetooth.

[ Szerkesztve ]

(#89) cozmo


cozmo
őstag

off, de most mindenkit átcsábítok a sötét oldalra. Ezt eddig miért nem találta ki senki okosóráknál?
Mert hogy a casio twincept vezette be ezt ha jól tudom évtizedekkel ezelőtt.


mobvoi ticwatch pro

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#90) cozmo


cozmo
őstag

Na végül én is megvettem. Mert szükségem volt egy önálló telefonként működni képes sim kártyás órára.
Ki mit gondol? Megoldható hogy az óra NFC-jét használva fizessek? Mi kell hozzá?

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#91) Rellind válasza cozmo (#90) üzenetére


Rellind
senior tag

Én elkezdtem nyomozni, de csak felületesen... :U
App nincs rá ha jól tudom....legalábbis az áruház nem dobta fel. Eddig jutottam :DDD

(#92) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Engem az érdekelne, hogy az nfc lehetne e esetleg egyáltalán bármire is használni? pl NFC chippel programozni vagy kapcsolni

(#93) Langsam


Langsam
aktív tag

Sziasztok.
Vennék egy ilyen fizikai sim-es órát.
1. Ha teszek bele sim-et,akkor is megjeleníti a telefon hívásait és üzeneteit is?
Tehát egyszerre két számon leszek az órán elérhető?
2. Telekomnál vehető óra kártyafüggetlen?
3. Előfizetés nélkül vehetek a Telekomnál? (Vodás vagyok)
Köszönöm.
Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#94) cozmo válasza Langsam (#93) üzenetére


cozmo
őstag

1. ha teszel bele sim-et tejes értékű telefon, hívsz, fogadsz, sms-ezel, van hívástörténet.
2. most vettem telekomnál független
3. kifizettem elhoztam, nem volt és nem lett tés előfizetésem

bónusz:
Kapcsoltam hozzá BT fülest és fogadok indítok hívást mint telefonnal.

méreg:
Ez kéne, de nincs a szolgáltatómnál. multi sim

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#95) Langsam válasza cozmo (#94) üzenetére


Langsam
aktív tag

Köszönöm szépen! :R
Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#96) Impair1980


Impair1980
aktív tag

Sziasztok!

Megérkezett az óra. Eddig mindennel megvagyok elégedve. Kérdésem lenne, hogy lehet valamit tudni a Wear OS 2.2 frissítéséről. Szerintetek mikorra várható?

Mert ebben már olyan fejlesztések vannak, ami nagyon jó lehet aksi kímélés szempontból!

(#97) Impair1980


Impair1980
aktív tag

Még egy kérdésem lenne, hogy az óra Bluetooth keresztül kapcsolódik a telefonhoz. Amikor távol kerül az óra a telefontól, akkor lekapcsolódik a Buletooth-ról. Ilyenkor automatikusan kellene kapcsolódni az elérhető WIFI hálózathoz?
Vagy ezek a dolgok hogy működnek, mert nem teljesen világos!

(#98) Langsam válasza Impair1980 (#97) üzenetére


Langsam
aktív tag

Szia. Ha az óra és a telefon azonos wifi hálózaton volt a bluetooth megszakadása előtt, akkor marad változatlan a kapcsolat az óra és a telefon között. Üdv

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#99) Langsam


Langsam
aktív tag

Legalábbis a Watch 1nel így van, gondolom a Watch 2nel is.
Próbálok venni Watch2t, de a Telenornal nincs, netről meg rögtön drágább és 90 napos a garancia, ha számlát kérnék cégnek. Fantasztikusan inkorrekt hirdetésekbe botlok sajnos.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#100) cozmo válasza Langsam (#99) üzenetére


cozmo
őstag

És mi akadálya, hogy a "tökömnél" vedd? :U

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.