Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) cozmo


cozmo
őstag

Szerintem kurvajól sikerült az új wear os 2.3 frissítés. Azóta bőven 50% töltöttség felett állandóan rinyál, a "ModemTemProtect", hogy "Mobile data automatically disabled" :U

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#202) Langsam


Langsam
aktív tag

Már 40 %-os akkunál jelez, hogy bekapcsolná az energia takarékos módot. Ami egy vicc.
Nem látom, hol lehet beállítani más értéket, mondjuk 25 %-ot, mert az olvastam hogy az alá nem célszerű leengedni az akksit. Köszi. Üdv

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#203) Black_Raven válasza Langsam (#202) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én már engedtem le, nem volt semmi. Viszont érdekes ez az energiatakarékos mód. Én elutasitottam, ennek ellenére, onnantól egy üzenet sem jött át az órára.:(

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#204) Kiskopika válasza Black_Raven (#203) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Nekem minden masodik nap estere 20% - 15% marad ezzel az energia takarekos lofuttyel de ugyan ugy jonnek az ertesitesek. Es 2 teljes napot kihuzok vele. Igaz nincs benne futas edzes.

(#205) Black_Raven válasza Kiskopika (#204) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem tudom mitől lehet, de amúgy is megbolondult a 2.3 óta. Viszont raktam rá bőrszijat és nekem sokkal jobban bejön mint a gyári, és végre le tudom tenni/ tölteni rendesen mint egy órát.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#206) Rellind válasza Black_Raven (#205) üzenetére


Rellind
senior tag

Képet :C

(#207) Black_Raven válasza Rellind (#206) üzenetére


Black_Raven
veterán

dupla lett.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#208) Black_Raven válasza Rellind (#206) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nappal jobb kép lenne, de tessék.[kép]
[kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#209) Badboys


Badboys
őstag

Üdv!
Gondolkodom egy ilyen óra meg vásárlásán Jelenleg a T nél csak fizikai simes kapható az Esimes nem. Melyiket érdemes meg venni? Mennyire korlátozott a Play árúházi alkalmazások használata? Számlapok mennyire változtathatók vagy korlátozódott csak a gyáriakra. Gyakorlatilag mennyi a tényleges akksi idő egy közepes használat mellett? Valóban lehet vele úszni, kibírja? Valaki használja netán HTC U11 el? Ezzel szeretném használni és nincs tervbe véve másik telefon.Sajnos 6 X túl vagyok így nem szándékozom cserélni elégedett vagyok vele. Viszont egy ilyen óra piszkálja a fantáziám. Nem szeretnék benne csalódni mivel eddig azt mondtam,hogy óra az amelyik mechanikus és automata.Köszönöm,ha választ kapok kérdéseimre.

(#210) Rellind válasza Black_Raven (#208) üzenetére


Rellind
senior tag

Nem rossz :C

[ Szerkesztve ]

(#211) k5.20 válasza Badboys (#209) üzenetére


k5.20
senior tag

Üdv,

e-SIM vs. fizikai SIM: az e-SIM nél nincs rés a paizson, azaz az óraház zártabb.
Ha más eszközben nem akarod azt a SIM-kártyát használni, jó az e-SIM.

Play áruház - az órán jól, csak a wear-alkalmazások fognak működni. Egyre bővül a körük, de nincs azért mindenből.

Számlap - dögivel van mindenféle, de magadnak is készíthetsz, vannak ilyen app-ok.

Aksiidő - személy és használat függő, de 1 nap megvan gond nélkül.

Én futok és tusolok benne, azt bírja.

(#212) randras_83


randras_83
addikt

Sziasztok. Meghalt a Watch 1em így helyette kaptam egy eSim-es Watch 2-t. Tetszik szép okosabb, viszont banális kérdésem van, az outdoor watchface esetében hogy vegyem rá hogy Celsius ban írja ki a hőmérsékletet? Vagy béna vagyok vagy nincs ilyen opció... Előre is köszi

https://www.flickr.com/randras83/

(#213) Badboys válasza k5.20 (#211) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm,de még lenne egy kérdésem a Ram Rom nem kevés egy kicsit? Nézegettem a kínai választékot is és ott többnyire 1/16 os verziók vannak és volt aki arra is azt mondta,hogy 2019 ben nem szabad megvenni ilyen kevés ram rom verziót. Ez pedig attól is kevesebb.

(#214) k5.20 válasza randras_83 (#212) üzenetére


k5.20
senior tag

A Huawei wear-ben, beállítások, mértékegységek.

(#215) k5.20 válasza Badboys (#213) üzenetére


k5.20
senior tag

Ram és storage, ami téged érdekel. Az android wear egy órára butított keretprogram. Nem kell neki annyi RAM, mint egy okos telefonnak. A tárhely 4GB, ebből kb.2 szabad. Zenének elég annyi.
A kínai órák normál androidot futtatnak, nem a wear változatát. Ott azért kell a több RAM.

(#216) randras_83 válasza k5.20 (#214) üzenetére


randras_83
addikt

hát ez az, metrikuson van, de az istennek nem vált, a weather alkalmazásban meg nem láttam opciót.

https://www.flickr.com/randras83/

(#217) Hauptmann válasza randras_83 (#216) üzenetére


Hauptmann
addikt

Hard reset, majd a nyelvbeállításnál brit angolt választasz amerikai helyett.

(#218) Badboys válasza k5.20 (#215) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm a jó pap is holtig tanul. Jobb kérdezni mint hülyén meghalni.

[ Szerkesztve ]

(#219) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Érdekes, ezt még sose használtam és most aktiváltam először.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#220) randras_83 válasza Hauptmann (#217) üzenetére


randras_83
addikt

Igen ettől tartottam. :DDD

https://www.flickr.com/randras83/

(#221) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Jött Wear frissítés. Mi van benne, nem találtam róla infót.

(#222) Badboys


Badboys
őstag

Valóban ennyire gáz az üzemidő? Reggel rendeltem egyet t től,de akkor nem veszem át inkább.

(#223) randras_83 válasza Badboys (#222) üzenetére


randras_83
addikt

mihez képest gáz? a watch 1-hez képest jobban bírja.

https://www.flickr.com/randras83/

(#224) Badboys válasza randras_83 (#223) üzenetére


Badboys
őstag

Egy átlagos felhasználáshoz kellene. Értesítések email,sms,úszás,kerékpározás,hívás értesítő, erre gondoltam.

(#225) randras_83 válasza Badboys (#224) üzenetére


randras_83
addikt

Spec én hajnalban vettem le töltőről 5 körül, most van benne 55%
Mondjuk úszáshoz nem annyira ajánlott, ha jól emlékszem, vagy igen?

Más valaki használja fém szíjjal? Ha igen dobna be képet, esetleg linket?

https://www.flickr.com/randras83/

(#226) Kiskopika válasza Badboys (#222) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Én tegnap reggel 5 kor vettem le a töltőről és most 27%. Szerintem ez teljesen korrekt

(#227) Badboys válasza randras_83 (#225) üzenetére


Badboys
őstag

Úgy gondolom,hogy felszíni úszáshoz az 50 méter ok.

(#228) Badboys válasza Kiskopika (#226) üzenetére


Badboys
őstag

Köszi.de ez annak függvénye mennyit használja az ember az energia rabló appokat.

(#229) Black_Raven válasza Badboys (#224) üzenetére


Black_Raven
veterán

Úszáshoz, tuti felejtős az óra, a használatiban vagy hol, át van húzva a piktogram. Nekem 2 napot simán megy, de no sim, no gps, no wifi, vagyis csak akkor ha letöltök valamit..gps szintén, csak ha kell.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#230) Hauptmann válasza Badboys (#222) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nekem két napot kibír. Reggel BT szinkronizálás, GPS csak ha kell, wifi szintén csak akkor, amikor nem tudom a telefont elővenni, és azon nézem az értesítéseket.

Pont most van töltőn, hétfőn ilyenkor töltöttem utoljára. Ez így szerintem vállalható.

(#231) Rellind válasza Badboys (#222) üzenetére


Rellind
senior tag

LTE,GPS,BT on,többi off. Este azzal alszom,100%-on,reggel 6kor 80%. Feltöltöm,100%-ra majd délután 4kor olyan 50%...

(#232) Black_Raven válasza Hauptmann (#230) üzenetére


Black_Raven
veterán

Azért nem kell a Wifi, hogy egy értesitést megnézz. Amit nem írtam, BT mindig aktív. A telefonon is BT és mobilnet mindig aktív, vagyis, az óra szed magának mindig annyi netet a telóról amennyire szüksége van BT-,n keresztül, hogy minden működjön. Pl Playen vmi frissülne és tud is. Wifit én Szoftverfrissitésre használom ami többszáz mega. És így egésznap szépen szinkronizál mindent BTn keresztül, nálam csak rezeg, a mailek, üzik hívások, szépen jönnek hiba nélkül. Lényegében a telót kizárólag akkor használom ha telefonálok vagy netezek/zene hallgatáshoz. Ja igen, a pulzus on, tehát mindig méri. És így a 2 nap. Használtam amúgy a Wifi automatic-ot, és tök jól meriti és lassitja az órát, nekem ezért off. Aki pörgősebbet akar, az a 3 animációt tegye 0.5re a Fejlesztőiben.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#233) Hauptmann válasza Black_Raven (#232) üzenetére


Hauptmann
addikt

A BT nem meríti jobban, mint a Wifi?

(#234) Black_Raven válasza Hauptmann (#233) üzenetére


Black_Raven
veterán

Áá, nincs is a listában, annyi hogy a Play áruház mindig szól hogy mi van frissités mert az automatikus tiltva van, és amire bökök az frissülhet bt-n, kb 2-3perc, de nem kell vele foglalkozni a háttérben dolgozik.:) Tegnap reggel 4kor vettem le a töltőről és éjszaka 5órát aludt.:D

Én 2hétig utáltam mert előtt huawei band2 prom volt 2-3hetente töltöttem, most már ki ismertem, mit szeret..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#235) Hauptmann válasza Black_Raven (#234) üzenetére


Hauptmann
addikt

Holnap reggel bekapcsolom a BT-t állandóra, kíváncsi vagyok.

(#236) Black_Raven válasza Hauptmann (#235) üzenetére


Black_Raven
veterán

Látod mi a helyzet, én mindig 2napot mondok, de inkább több mivel harmadik napon töltöm, de 1 óra alatt kész. Amint látod a holnapot kibirja simán, főleg ha alszik velem.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#237) Black_Raven válasza Hauptmann (#235) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ja igen. Ha felrakod a Feel the Wear appot a telefonra utána az órára, akkor szól ha elhagyod a telefont, magyarul semmi mást nem kell bekapcsolni az appban, csak azt hogy rezegjen az óra(nálam 4 hosszút)ha szakad a BT kapcsolat a telefonnal. Másfél hónap alatt 3szor felejtettem otthon/munkában a telefont. Mindháromszor a parkolóig jutottam.:D(25mp után rezeg) De nemcsak rezeg, hanem üzenetben kérdezi: Elhagytad a telefont? és a homlokodra csapsz.. Az app fogyasztása szinte nulla, nem látható a fogyasztók között.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#238) Badboys


Badboys
őstag

Jöhetnek az infók minél több. Ezt a vizes témát nem értem az 50 m vízállósággal ezek szerint csak elméletileg lehet úszni?Akkor mire elég az az IP 58 meg az 50 méter?

(#239) randras_83 válasza Badboys (#238) üzenetére


randras_83
addikt

megkaptam a jelölést, de a gyártó nem ajánlja, max a zuhanyzást.

de ha ennyire fitnesshez kell, akkor miért nem nézel watch GT-t?

https://www.flickr.com/randras83/

(#240) Badboys válasza randras_83 (#239) üzenetére


Badboys
őstag

Utána néztem a vizi dolognak. Több helyen is ezt írják róla.
https://mobilarena.hu/teszt/amit_a_vizallo_telefonokrol_tudni_erdemes

[ Szerkesztve ]

(#241) golan7 válasza randras_83 (#225) üzenetére


golan7
tag

Aliexpress-ről rendeltem!
[link]


[ Szerkesztve ]

(#242) randras_83 válasza golan7 (#241) üzenetére


randras_83
addikt

Köszi, egész vállalható. Rendeltem eBay ről

https://www.flickr.com/randras83/

(#243) k5.20 válasza golan7 (#241) üzenetére


k5.20
senior tag

Nekem is van több szíjam, de kellene még rugós stift (20mm), ez a gyors-oldású, a kis pöcökkel.
Órásoknál eddig nem volt szerencsém... tud valaki jó forrást?

(#244) Badboys válasza k5.20 (#243) üzenetére


Badboys
őstag

Szerintem nézz szét az Alin ott biztosan találsz.

(#245) Badboys


Badboys
őstag

Üdv!
Ma megkaptam az órát,de nem tudok mit kezdeni vele. Telepítettem a Wear Os by googl alkalmazást megtalálja a telefon az órát följön egy fehér ablakban a fölirat link with wear os by google a telefonon bt jel huawei watch 2 0067 fölirat benne és csak forog a zöld kör benne és sehova tovább.
Az órában a fölirat on your phone download and open Wear os by googl telefon kép letöltés jellel ,de az óra nem telepít semmit. Létezik,hogy valamelyik nem jó a telefon vagy az óra? Az óra már 3 szor kért hardresetet.Tudna valaki segíteni akinek 30 as a telefon száma fölhíván és akkor szóba hátha többre jutok? Olvasom,hogy ez a Wear frissítés óta rossz akkor mi van hogy tudom enélkül be üzemelni az órát? Egyáltalán mihez kell ez a valami?

[ Szerkesztve ]

(#246) Black_Raven válasza Badboys (#245) üzenetére


Black_Raven
veterán

Wifi kell neki a letöltéshez, mert bluetoothon száz év lenne, a frissitések letöltések. így is 1-2 óra, BT-t kapcsold ki az órán, kapcsolódj Wifivel, aztán irány a Play áruház az órán.És töltsd le a WearOS by Googlet. Többi utána.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#247) Badboys válasza Black_Raven (#246) üzenetére


Badboys
őstag

Szia!
Köszönöm sikerült úgy,hogy a telefonra egy régebbi Weart telepítettem.Most töltőre raktam mert lemerült mint a gyöngyhalász.A kijelzőt hogyan tudom be állítani,hogy amikor a választott számlap kikapcsol ne jöjjön egy másik egyszerű és ott világít nekem egy fél napot? Az XDA ról töltöttem le egy számlap gyűjteményt a laposra onnan hogyan tudom föltenni az órára? Remélem jó rá,ha nem akkor mit jelez az óra vagy egyáltalán föl sem megy? Mi az ami kikapcsolható,hogy ne zabálja az akksit? A kékfogat kell egyáltalán használni vagy maradhat kikapcsolva.

(#248) Black_Raven válasza Badboys (#247) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szerintem közel nem végeztél. A WearOs appnak 2.3 verziónak kellene lennie+Szofverfrissitést kellene csinálnod 8.0.0 októberi biztonsági csomaggal a legfrissebb, Minden menüpontba be kell lépned és beállitani mert millio fölösleges dolog megy. BT akkor kell ha már minden friss, de a Play áruházban is minden appot frissitsd ami kell+ott is a fogaskerékkel tudod beállitani az órán. Az Allways on Displayt kapcsold ki és akkor nem világit mindig. Én háromszor töltöttem mire minden friss lett, és beállitottam mindent.:( az XDA-s óralapoknál le van írva mivel tudod felrakni, én nem használok onnan semmit. Ez a legfrissebb WearOs és Play áruház.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#249) Badboys válasza Black_Raven (#248) üzenetére


Badboys
őstag

Teljesen friss minden ami belinkeltél így jött.Szerintem azt hiszem mára ennyi elég. Majd holnap átnézem a dolgokat. Délelőtt elviszem a párom orvoshoz és majd délután folyt köv. ezek szerint. Köszönöm a segítségedet sokat tettél értem. Jó éjszakát

(#250) Badboys


Badboys
őstag

Itt vannak jó óra lapok,de sajnos ez még nem megy nekem sajnos
https://amazfitwatchfaces.com/pace/view/?id=115

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.