Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5172) tomboy0013 válasza ghiottone (#5168) üzenetére


tomboy0013
veterán

Kiderül, bár jókat olvasni meg látni róla videókba, bár az olvastam én is hogy csúszós. Annyira ez nem érdekel mert a telefont is csúszósnak tutulálják, nekem nincs gondom a fogásával mert az előző üveg külsejű telóm is tok nélkül használtam. Fórumtárs se panaszkodott rá akinek van. Plusz az egyetlen tok amivel tetszik a telefon. :D

Peaner:
Én mikor először használatba vettem a telót feltűnt hogy erősebb térerőt mutat mint az F2 Pro-m aminek elég jó antennája van. Azóta használom sokat autóban is menet közben, meg itthon sem túl acélos a térerő de szerencsére nincs vele gondom. Ettől pedig tartottam.

A melegedéssel és fogyasztással kapcsolatban van egy érdekes dolog ami a launcher-es írásod miatt jutott eszembe:
Az F2 Pro-mat Android 13-as PE ROM-mal használtam és január környékén elkezdett csak úgy random melegedni és merülni a telefon. A fórumokat bújva rájöttem, hogy a Pixel launcher okozza a gondot. (Itt is írta egy srác az F2 topikban aki szintén PE ROM-ot használt). Lecseréltem MS launcher-re és megoldódott, aztán pár nap múlva vissza Pixel-re és megint pár óra használat után kezdte a merülés melegedés kombót. Aztán pár hétre rá már nem csinálta és megoldódott magától. Biztosan lehet kapcsolat a két dolog között. Pixel launcher-rel lehet néha valami gixer.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.