Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-12 16:59:17

LOGOUT.hu

Google Pixel 7 | 7 Pro topik
(szerkesztés alatt)

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Google Pixel 7 Pro review | Finder

VOLTE alapból működik VOWIFI nincs***!
5G a decemberi stabil kiadás óta van!
(**VoWiFi beállítást igényel, leírás itt, de nem mindig mindenkinek működik)

Specifikációk, tesztek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) tatomi92 válasza hYpErKe (#2199) üzenetére


tatomi92
aktív tag

Nálam működik.

iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

(#2202) ghiottone válasza hYpErKe (#2199) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Olvastam máshol is: [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2203) szlaci888 válasza hYpErKe (#2199) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Nálam is működik, 4 éves Vitara.

(#2204) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Nálam működik a Bluetooth, Sima Pixel 7, gyári ROM, VW Arteon,

Köszönöm én is mindenki áldozatos munkáját a "szájbarágós" leírás elkészítése miatt, lassan rászánom magam én is.

Amire még várnék az a OTA frissítés, az mikor derül ki hogy működik e?

köszi

(#2205) K82 válasza szabi__memo (#2200) üzenetére


K82
őstag

Akkor kicsit félreérthető volt mert a frissítések menni fognak majd OTA-n keresztül is, addig sideload. Rootolva alapból a sideload az egyszerűbb és gyorsabb, a 7-es szériánál (még) nem működik egy lépésben az OTA+root. Ha fent van egy custom rom ugyanúgy vagy OTA vagy sideload, minden adat marad.
A rendes manuális Google update alatt úgy értettem h a Google-féle frissítést akarod feltolni Hentai-ra. Annak borítékolható előre az eredménye.

HUNgabus: amikor kiadják (rövidesen), van Telegram csatornájuk pontosabb infókért.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#2206) K82


K82
őstag

[link]
Úgy néz ki hamarosan lesz változás Yettel és Vodafone hálózaton.

Pixel / OnePlus Pad

(#2207) TaylorPro válasza K82 (#2206) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nagyon helyes. Elsőnek a bétában lesz benne.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#2208) HUNgabus válasza K82 (#2205) üzenetére


HUNgabus
senior tag

köszönöm, azt nézegetem, de úgy vagyok vele szerertem az első kézből lévő, már "kipróbált és letesztelt" infókat, majd ha itt is müködik többeknek felrakom, addig marad a gyári végül is Telekom E-SIM müködik minden, csak van egy régebbi Yetel és az is jó lenne ha menne, meg az 5G se lenne rossz ha már "fizetek" érte,

nem cagyok egy nagy mágus így nem "biztosra" megyek, nehogy vmi gebasz legyen aztán mehet vissza a Stock ROM, sok szarság van a telomon, céges dolgok, nem törölgetném 2-3x ha nem muszály, végül is működik most is ,

(#2209) hYpErKe válasza ghiottone (#2202) üzenetére


hYpErKe
tag

Akkor úgy látom, itt a kis csoportunkban csak én vagyok a szerencsés akinél nem megy. :O

Pixel --> Pixel 7

(#2210) szabi__memo válasza K82 (#2205) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A rendes manuális Google update alatt úgy értettem h a Google-féle frissítést akarod feltolni Hentai-ra. Annak borítékolható előre az eredménye.
Így értettem. Végülis rom csere, de nem tudtam, hogy van megoldva a hentai-ra tátolva veszik-e minden. De akkor igen. Köszi

(#2211) kristoof92 válasza K82 (#2206) üzenetére


kristoof92
tag

Nem vagyok benne a csoportban, mit írtak ott?

(#2212) K82


K82
őstag

szabi__memo: Szerintem még mindig kicsit elbeszélünk egymás mellett. A Google által kiadott security patch-ek eddig is benne voltak a custom rom-okban, adott esetben megelőzve a telefon gyártója által kiadott frissítéseket is. Lehet olyan gyártó ahol csak negyedévente jön egy update a telefonra, míg custom esetén lehet ugyanúgy havi frissítést kapsz. Vagy mondjuk megszűnik a gyártói támogatás, a telefon még bőven használható sebességben és kapsz rá egy friss androidot.
Tehát egy Lineage, Hentai vagy bármilyen jó nevű rom esetében biztos lehetsz abban h megkapod a security patcheket de csak miután ők is kiadták a telefonra, a Google-féle OTA-t nem tudod rá feltolni.

kristoof92: van egy Reddit-poszt ami alá kommentelt egy Google-nél dolgozó srác, tesztelte a VoLTE-beállításokat Yettel és Vodafone hálózaton, ha minden jól megy akkor a következő nagy update tartalmazni fogja ezeket. Talán március, de bármi lehet belőle.

Pixel / OnePlus Pad

(#2213) TODI1111 válasza K82 (#2206) üzenetére


TODI1111
addikt

Nemhogy a csoportba nem vagyok benne, de facebookom sincs. :D
Mit írnak?
Na, mire leírtam már megválaszoltad másnak. :D

[ Szerkesztve ]

(#2214) TaylorPro válasza K82 (#2206) üzenetére


TaylorPro
addikt

Pixel 8 Hazel

(#2215) Drag77 válasza TaylorPro (#2214) üzenetére


Drag77
senior tag

Kíváncsi leszek, mehetünk vissza Stock romra :)

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#2216) natë válasza Drag77 (#2215) üzenetére


natë
nagyúr

Azért nagy összegben ne fogadj arra, hogy ez meg is történik.

(#2217) TaylorPro válasza Drag77 (#2215) üzenetére


TaylorPro
addikt

Számítottam rá hogy ez lesz, ha már a Telekomnál meglépték. Figyelni kell a bétát, elsőnek abban lesz benne.

natë: Szerintem meglépik.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#2218) natë válasza TaylorPro (#2217) üzenetére


natë
nagyúr

A volte-t talán.
Mondjuk amikor utoljára beszéltem a Google supporttal, mereven elzárkóztak bármiféle hazánkat érintő hálózati változtatással.

(#2219) bbendre válasza TaylorPro (#2217) üzenetére


bbendre
őstag

A telekom esetén a USA global carrier volt az indok. Azaz ha valaki az USA-bol elmegy egy olyan országba ahol elérhető a saját hálózata ne legyen gondja ha nincs már 3G.

Én sem tudom teljesen elhinni, hogy ez hirtelen megváltozna és minden hálózat támogatott lenne, ahogy natë is mondja. De persze semmi sem lehetetlen.

Tavasz végén, nyáron már tuti lesz VoLTEm és 5Gm is szerencsére. Ennyit már kibírok.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2220) K82 válasza bbendre (#2219) üzenetére


K82
őstag

Vki kérdezte már tőlem is miért épp a Telekom, de leragadtam Németországnál. Pedig kiszúrja a szemem a polcon az USA Telekom SIM...

Pixel / OnePlus Pad

(#2221) zuzozuzo


zuzozuzo
tag

Sziasztok. Szerintetek a magyar nyelv felismerese vajon belekerul valaha a pixelekbe? A hangfelvevonel az atiras nagyon kiraly lenne ha mukodne magyar hanggal is.

(#2222) DrDoktor válasza zuzozuzo (#2221) üzenetére


DrDoktor
tag

Lotto

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#2223) natë válasza zuzozuzo (#2221) üzenetére


natë
nagyúr

Szerintem nem, de lehet, hogy igen, vagy nem.

(#2224) vadászcsiga válasza zuzozuzo (#2221) üzenetére


vadászcsiga
félisten

iPhone-on jól működik a diktálás, úgyhogy a technológia meg van.

(#2225) TaylorPro válasza vadászcsiga (#2224) üzenetére


TaylorPro
addikt

Most van nálam egy iPhone SE 2016. Céges selejtből szedtem ki. Leszedtem róla a már rágyógyult törött üvegfóliát, és full karcmentes a teló. De mindene, csak lestem. Az akku tuti cserélve lett mert látszik az üveg peremnél és nagyon jól is bírja, teló szerint 100%. De nem is ez a lényeg. Röccenéstelenül megy rajta minden. Amikor mondják hogy fluid, na ez az. 2016-os kiadás, hihetetlen. Erre mondom én hogy Pixel vagy iPhone. Ezt el is kérem és jó lesz cégesnek.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#2226) natë válasza TaylorPro (#2225) üzenetére


natë
nagyúr

Hidd el, ha belakod és tele lesz céges crapware-rel, bedöccen az is.

(#2227) TaylorPro válasza natë (#2226) üzenetére


TaylorPro
addikt

Lehet. Csak telefonálni kell, arra bőven elég. Van infód a Hentai Januárról?

Pixel 8 Hazel

(#2228) natë válasza TaylorPro (#2227) üzenetére


natë
nagyúr

Az OTA-n dolgoznak, hogy ne kelljen side load-olni.

(#2229) natë válasza natë (#2228) üzenetére


natë
nagyúr

Ma kijön, még sideloaddal.

(#2230) natë


natë
nagyúr

Kint az új build. (hentaiOS)

[ Szerkesztve ]

(#2231) tatomi92 válasza natë (#2230) üzenetére


tatomi92
aktív tag

En nem latom sehol.. (pl. Telegram)

iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

(#2232) natë válasza tatomi92 (#2231) üzenetére


natë
nagyúr

Patreonon fent van, Telegramon pedig linkelték. Az mondjuk lehet, hogy a fizetős usereknek első körben.

[ Szerkesztve ]

(#2233) TODI1111 válasza natë (#2232) üzenetére


TODI1111
addikt

Itt nem lehet linkelni?
Mire megkérdeztem már látom szerkesztetted a hozzászólást.

[ Szerkesztve ]

(#2234) Bandita4141


Bandita4141
tag

Sziasztok!
Több tesztet is néztem a Pixel 7 pro telefonról, nagyon jókat mondanak róla. Jelenleg iphone 13 pro max-om, apple watch 6-al. Valaki váltott már iphoneról pixelre, mik a tapasztalatok, gyorsaság, gördülékenység, kijelző, akadások stb?

Köszi hogy segítesz!!!

(#2235) natë


natë
nagyúr

Na, a januári hentai-ban már működik a Yetteles vowifi is, plusz már van ota menü. :C

[ Szerkesztve ]

(#2236) vadászcsiga válasza TaylorPro (#2225) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hiába fluid ha az iOS-től kiraz a hideg, annyira unalmas. Asszonynak most 14 pro van de kb. 5 percet volt a kezemben annyira dogunalom.

(#2237) szkorhetz válasza vadászcsiga (#2236) üzenetére


szkorhetz
őstag

Nekem is XS Max a cégesem, de attól még utálom kézbe venni, hiába fluid, nem szeretek rajta semmit csinálni, csak telefonálni, mert abban tényleg jobb, mint a Pixel.. :D

2234: Mennyire vagy mélyen az Apple dolgokban? Én nem szeretem, de ha te igen és élvezed a használatot, inkább boldog vagy vele, mint nem, akkor szerintem nem leszel elégedett a Pixellel. Mint látod, nekem van mindkettő, de én Droiddal kezdtem, mindig is kényelmesebb, gyorsabb, kézreállóbb volt, de szerintem fordítva legalább ilyen nehéz meglépni a váltást.

(#2238) vadászcsiga válasza szkorhetz (#2237) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kamerája is egy lószar hiába próbálgatom minden jóindulattal, pedig régóta fotózom, kivéve az éjszakait, kár hogy általában abban a napszakban csinálom a legkevesebb képet, kb nullát.

(#2239) natë


natë
nagyúr

(#2240) TaylorPro válasza natë (#2235) üzenetére


TaylorPro
addikt

Megtámogattam én is őket, megérdemlik. És remélem most már fog frissülni előfizu nélkül is.

Pixel 8 Hazel

(#2241) TaylorPro válasza TaylorPro (#2240) üzenetére


TaylorPro
addikt

Én valahogy ide keveredtem és itt támogattam meg őket. A két oldal egymással nem kompatibilis, meg is viccetl mert a másikon léptem be fizetés után és nem volt elérhető a tartalom.

Pixel 8 Hazel

(#2242) TaylorPro válasza natë (#2230) üzenetére


TaylorPro
addikt

Az ujjlenyomat feloldás sokkal jobb lett!

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#2243) redst4r válasza TaylorPro (#2241) üzenetére


redst4r
tag

Akkor most hogy van pontosan? Egyelőre csak a támogatók vagy a havi előfizetők kapják meg a frissítést? Később ez nyilvános lesz? Te már le tudod tölteni miután támogattad őket? (közben látom, hogy igen)

[ Szerkesztve ]

(#2244) TaylorPro válasza redst4r (#2243) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ez úgy működik ha támogatod őket hamarabb megkapod amit közzétesznek. Egy pár nap után szabadon letölthető. Most hogy fent van a januári, ez elvileg most már fog frissülni rendesen OTA előfizu nélkül, ha csak nem lesz valami eszköz azonosító, nem hiszem A letölthető link nem osztható meg mert egyedileg generált a loginodhoz. Ki van ez találva. Max ha valaki feltölti tárhelyre és úgy ossza meg, de ezt meg nem fogják úgy sem. Azt a 2947Ft-ot Paypalon keresztül maximálisan megérdemlik. Én már nem tudtam várni. Az új frissítésben javították az ujjlenyomat feloldást és a felébredést alvó módból. Nálam jelentkezett ez a két hiba. Az ujjlenyomat feloldás jó lett szerintem. NFC fizetésnél mindig szívtam vele.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#2245) natë válasza TaylorPro (#2242) üzenetére


natë
nagyúr

Nyomj 7x a "Your" feletti logóra!

(#2246) redst4r válasza TaylorPro (#2244) üzenetére


redst4r
tag

Persze, nem nagy összeg. És mivel még ilyet sem csináltam :) , hadd kérdezzem meg. Gondolom ilyenkor értelemszerűen nincs bootloader nyitás, hanem csak simán recovery módban "apply update via adb" felrakom és kész?

(#2247) mediumgecso válasza TaylorPro (#2241) üzenetére


mediumgecso
őstag

Akkor ezen az oldalon keresztül is lehet támogatni őket vagy máshol kell?

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#2248) TaylorPro válasza mediumgecso (#2247) üzenetére


TaylorPro
addikt

Itt is. Tartalmilag ugyan az.

redst4r első felrakásnál kell a nyitott bootloader, utána az adb frissítésnél már lehet zárt is.

natë, wow! :DDD :R

Látom mentik az eszköz ID-t, így tudják kontrolálni.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#2249) TODI1111 válasza TaylorPro (#2248) üzenetére


TODI1111
addikt

Akkor ezt át kell nevezni és íígy megy fel?
adb sideload update zip.

(#2250) TaylorPro válasza TODI1111 (#2249) üzenetére


TaylorPro
addikt

Igen. Bármire átnevezheted ha szeretnéd, csak jó parancsot adj ki.

Például:
januar.zip

Pixel 8 Hazel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.