Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bird


Bird
addikt

A múltkori topikod korábban ami a vírussal volt kapcsolatos zárták. Most miért lenne másképp? Félve kérdem... :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#2) updog


updog
senior tag

Nagybetűs user hozzászólása: "Fáradjatok légyszíves a megfelelő topicba, ezt zárom" in 3..2...1....? :D

(#1) Bird megelőztél :D

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#3) lolller válasza Bird (#1) üzenetére


lolller
tag

Mert egy személyes blog, és érdekelnek a vélemények. Nem a vírus érdekel. :)

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#4) Bird válasza lolller (#3) üzenetére


Bird
addikt

jól van. Látom átment a lényeg.... :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#5) lolller válasza Bird (#4) üzenetére


lolller
tag

Ezért érdemes írnod. Ha a moderátor úgy gondolja, majd zárja. Remélem átment a lényeg. :R

Parancsolj, már nincs köze a vírushoz. Remélem Neked is megfog így felelni. ;)

[ Szerkesztve ]

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#6) kemotox válasza lolller (#5) üzenetére


kemotox
addikt

Hiába tolod túl az értetlenkedést. Nem nekünk nem tetszik, hanem a modiknak. Jogosan, mivel van vírusos topik. Hiába próbálod megmagyarázni, hogy a posztodnak nincs köze hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#7) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ameddig van benne profit. ;]
2026 talán.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#8) lolller válasza kemotox (#6) üzenetére


lolller
tag

Jól van barátom, te úgy is mindenhol mindent jobban tudsz, csak azt nem értem minek mész mindenhova okoskodni, ha te úgy mindennel is képben vagy? Fogod magad tovább görgetsz aztán nem kopik az ujjacskád...

Roppant toxic a viselkedésed....

[ Szerkesztve ]

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#9) lolller válasza Klaus Duran (#7) üzenetére


lolller
tag

Nem akarok ebből politikai kérdést akkor megnyitom valamelyik híroldalt. :D Tényleg az érdekel, hogy ti miben reménykedtek? Én bízom, csak abban, hogy nyáron már talán részlegesen visszakapom a korábbi életem?

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#10) Bird válasza lolller (#9) üzenetére


Bird
addikt

Kérlek gondolkodj egy picit. 3 millió nyugdíjast ezzel a tempóval 6 hónap mire beoltanak. Utána jönnek "csak" a rendvédelmi szervek, meg a "többiek". Eddig az EU tudott csak vakcinát szerezni az ország nem... OV is elégedetlen a hazai beszerzésekkel. ;] Kétlem, hogy ez érdemben olyan nagyot változna. Maximum a kínai meg az orosz vakcina ami segíthetne.

Fentiek alapján a válasz az, hogy NEM! Nem fogod visszakapni az előző életed még idén sem. :)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#11) lolller válasza Bird (#10) üzenetére


lolller
tag

Ez rendkívül elkeserítő, ha Neked lesz igazad... :( Én bízom benne, hogy kicsit felpörögnek az események. Mennek az évek a kukába... Azért merült fel bennem, mert tavaly nyáron is mindenki úgy csinált mintha nem lenne semmi, most már vakcina is van...

BTW: köszönöm a válaszod! Pont ezekre lennék kíváncsi, kinek mi az egyéni véleménye. :)

[ Szerkesztve ]

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#12) Bird válasza lolller (#11) üzenetére


Bird
addikt

Hozzátartozóm révén komolyabban ismerem az egész történetet. Kormányunk erősen húzogatja az oroszlán bajszát, így az EU-s csatornák biztos hogy nagy tételben kilőve. Tessék lássék adagok érkeznek csak.... A kínai vakcina pedig nagyon távoli lehetőség egyelőre, ahogy az orosz is (szerencsére).

A Pfizer elmondása szerint heti 2 millió vakcinát tudnak előállítani. Nem jók a kilátások sajnos.... :(

Ja és valaki kiszámolta, hogy ezzel a tempóval (első 3 hét adata) 6 évbe telne az egész lakosságot beoltani. :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#13) kemotox válasza lolller (#8) üzenetére


kemotox
addikt

:DD

(#14) lolller válasza Bird (#12) üzenetére


lolller
tag

Ti mivel tudjátok elfoglalni magatokat ebben az időszakban? Eddig úgy érzem jól viseltem, de az utóbbi 1-2 hónapban már nagyon nem jó... Nagyon hiányzik a nyári fesztivál szezon, a pihenés... Ilyenkor mindig biztattam magam, hogy még egy kicsit kell kibírni, de ez már nem a kicsi... :( Legrosszabb, hogy a fényt sem látom az alagút végén.

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#15) Bird válasza lolller (#14) üzenetére


Bird
addikt

42 éves, családos ember vagyok, így a válasz egyszerű: munkával és a családdal. :DDD :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#16) lolller válasza Bird (#15) üzenetére


lolller
tag

Munka az itt is van, vakulásig. Gyerkőcök még nincsenek, csak nagyon érzem magamon is a feszültséget, hogy nincs hol kiengedni a gőzt...

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#17) 8th


8th
addikt

Mikor?

Optimista válasz: Talán majd ha lesz elég oltóanyag és a túlnyomó többség él is vele.
Pesszimista válasz: Soha. Az újabb és újabb mutációnak hála az idők végezetéig velünk marad ez a vírus szóval meg kell tanulni együtt élni vele. Ráadásul az emberek töredéke leszarja az egészet és már csak azért sem fogja magát beoltatni.

Én totál antiszociális vagyok eddig se nagyon találkoztam emberekkel a maszkviselés pedig pajzs alatt évek óta napi rutin így már fel sem tűnik ha munka után is rajtam van szóval a magam részéről pont telibeszarom meddig tart ez a buli. Az oltást ettől függetlenül felveszem nem magam miatt mert nem vagyok veszélyeztetett korú egészségi állapotú hanem a többség érdekében. Aki nem hajlandó még ennyit sem megtenni, hogy visszakapja a régi életét az nekem ne sírjon mint a f.k. Kussoljon.

A vallás akkor keletkezett amikor az első csaló találkozott az első ostobával

(#18) #90088192 válasza lolller (#16) üzenetére


#90088192
törölt tag

Honnan van goz? Marmint mi az ami fusztral? Mert nem az a bajod valojaban, hogy minden le van zarva, hanem a csak a tuneti kezelesed, egy adott problemara, amit most eppen nem tudsz csinalni.
Nem lenne jobb, ha megoldanad a problemat, es akkor a kornyezettol "majd fuggetlenul" tudsz olyan eletet elni, ahol nem kell a idegesnek/bezartnak lenned. Mert a bezertsag nem egy fizikai problema, inkabb mentalis, ahogy ertelmezem a bajodat. :R

(#19) lolller válasza 8th (#17) üzenetére


lolller
tag

Én is így vagyok ezzel, ha lenne lehetőség én is kérném az oltást. A maszk már nem is zavar. Én azzal már kiegyeznék, ha elkezdenénk létszámkorláttal, maszkban már egy normálisabb életet élni.

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#20) wintikek


wintikek
tag

Engem nem érdekel, vírus előtt is, közben is, utána is élveztem/élvezem az otthon kockulást :))
Olyan szinten nem hat meg, hogy már már kezdem rosszul érezni magam :DDD
Ha menni akarok valahova azt is meg tudom oldani, hogy este 8-ra hazaérjek, ha ~200km-re megyek családlátogatni akkor meg ott tudok aludni. Nem annyira élhetetlen számomra.
Étterem, színház, ilyesmi olyan szinten hidegen hagy, hogy el sem tudom mondani.

[ Szerkesztve ]

(#21) lolller válasza #90088192 (#18) üzenetére


lolller
tag

Kereskedelem... Itt mindig muszáj jófejnek lenni, ha nem megy akkor is. Attól még, ha felidegesítenek és erőt veszek magamon, de feszültség gyűlik. Gondolom, hogy ez, de kellene egy jó pszichológus is kibontani ezt. :D

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#22) lolller válasza wintikek (#20) üzenetére


lolller
tag

Már én is beleraktam 60órát a cyberpunkba ami az évben jött azt pörgettem, de nekem hiányoznak a haverozások rendesen. :D

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#23) #90088192 válasza lolller (#21) üzenetére


#90088192
törölt tag

Add el magad jobban jarsz :DDD

(#24) lolller válasza #90088192 (#23) üzenetére


lolller
tag

Gondolkoztam is, hogy feladom magam Spanyolországba. Megfagyni nem fogok, a tenger mellett meg csak kibírom valahogy ennek a sz.rnak a végét. :D

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#25) D1Rect válasza lolller (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

A természetbe még mindig ki lehet menni, most már nincs is sár.
Engem egyedül a sportolás betiltása zavar, de lehet lassan én is kiváltom már a szabad edzeni kártyát.

(#26) lolller válasza D1Rect (#25) üzenetére


lolller
tag

Igen, ezért lett egyre sürgetőbb az autóvásárlás is. Most erre feküdtem rá.

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#27) totron válasza updog (#2) üzenetére


totron
őstag

legyetek szívesek

A mutálódást vártam már, Anglia megmutatta, Ausztráliában szintet is lépett. Mint tudjuk, nem illik mindmegdöglünket írni, de a sokáig velünk marad kijelentés gyanúsan valószerűnek tűnik az alkalmazkodásával, hatékonyabbá (ember számára gyötrelmesebb tünetek) válásával. Élni akar. A mi kárunkra. Ijesztő volt persze az egész eleje, újdonság is volt a mi kis modernkori, digitáltyúkszaros életünkben, de az igazi félsz belém ezekkel a mutálódó lépésekkel költözik. Hiába jön jól a digitál rész, lesz még itt nemulass-szag van.

[ Szerkesztve ]

(#28) D1Rect válasza totron (#27) üzenetére


D1Rect
félisten

(#29) lolller válasza D1Rect (#28) üzenetére


lolller
tag

Tetszik a zombivírusos film. Ezért készültem erre egész életemben, erre csak a karantén van sehol egy zombi. :DD :W

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#30) D1Rect válasza lolller (#29) üzenetére


D1Rect
félisten

Nyugi, az oltás kifejlesztése és bevezetése pont olyan mintha egy zombie film felvezetője lenne. ;]

(#31) 8th válasza D1Rect (#30) üzenetére


8th
addikt

:DDD

A vallás akkor keletkezett amikor az első csaló találkozott az első ostobával

(#32) nevemfel


nevemfel
senior tag

Egy-két év minimum.

Forget your troubles, c'mon get happy

(#33) prolad


prolad
őstag

Tippre szeptember. Utána 1 hónap alatt látszatszinten rendbetenni a dolgokat és indulhat a féléves kampány áprilisig.

Ha szepzemberig nem is, februárban még tuti, lehet egészen az órállításig, nem tudom idén mikor van. Aztán amikor az emberek Húsvétkor sem mehetnek sehova, már világosban haza kell érni, kiderül tavasz közepén, hogy idénre meg is roggyant az államkassza+nagy ütemben elkezdenek oltani, akkor talán elekeudik enyhíteni a korlátozásokat.

(#34) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

soha.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#35) Gdi


Gdi
senior tag

"Mikor mehetünk bárhova?"
Jelenleg a naprendszer elhagyása is igen nehézkes, szóval szerintem ebben a szimulációban nem kerül rá sor.

[ Szerkesztve ]

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#36) Lalikiraly válasza Gdi (#35) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

A választásokig biztosan. Majd előtte bejelentik, hogy legyőztük...
Csak itt az a gond, hogy a TV ben ajnározott Magyarország Jobban teljesít, addigra a béka segge alá kerül. Főleg ha itt is meglépik, hogy minden zárjon be, az emberek meg fizetés minden nélkül majdcsak ellesznek valahogy... Az nem baj, hogy családok ezrei nélkülöznek, meg idősek fagynak meg a saját otthonukban. De figyelünk egymásra, meg vigyázunk ám. Persze, közbe éjjel meg halálra késelnek a villamoson. Jah éjjel már nem, csak este 8 előtt...

Mondjuk én a kijárási tilalommal egyetértek, mert itt a paneloknál legalább nem Mónika showznak egész éjjel.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#37) UnA válasza prolad (#33) üzenetére


UnA
Korrektor

Idén már nem lesz óraátállítás.

(#38) #90088192 válasza UnA (#37) üzenetére


#90088192
törölt tag

??? Vegre? Ez is megtortenhetett? Tudom azert mert megzavarja a teheneket :DDD

(#39) Lalikiraly válasza UnA (#37) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Mival maradunk a téli időszámításnál? Eddig azt mondogatták, hogy a sok paraszt azt akarta hogy a nyárira álljunk át még egyszer... Bár én még élő embertől ezt sem hallottam.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#40) lolller


lolller
tag

Egyelőre a szavazás úgy áll, hogy idén még sehova sem kell menni. Nyáron enyhítenek a korlátozásokon vagy maradunk 8 után otthon?

Úgy látszik abban azért sokan egyetértünk, hogy ebben a formában nem sokat érnek a korlátozó intézkedések.
Nem tudom hányan vagytok akik szintén a kereskedelemben dolgoznak, de úgy érzem vásárlóként is felmerül bennetek, hogy menni sehova sem, de a plázában lehet tobzódni.

Sajnos, hogy mindenhol ilyen kormányok vannak, ha tavasszal tényleg mindenhol bezártunk volna 1 vagy 2 hónapra akkor nem kellett volna hosszútávon tönkretenni a gazdaságot és az embereket. Persze, ezt üres államkasszával nyilván nem lehet. Helyette nyögjük inkább évekig.

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#41) lolller válasza Gdi (#35) üzenetére


lolller
tag

Pedig csábító ötlet. Eddig, csak azon gondolkodtam, hogy véletlen hajótörést kellene szenvedni egy lakatlan szigeten, de ez a mély űr ötlet még jobb is. :))

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#42) totron válasza Lalikiraly (#39) üzenetére


totron
őstag

Elég nagy paraszt lehetek, de engem elég komolyan depyssé tesz, ha a délután közepén már sötét van (téli változat). Ezt egész évben, hááát.. Úgy sem mi döntünk, konstatálni, elfogadni lehet csak.

(#43) janeszgol


janeszgol
félisten

Én eddig is kb úgy éltem, mint előtte. A koncertekről kellett csak lemondanom. Meg a csajozás lett visszafogottabb. Ez utóbbi gáz inkább.

Engem inkább az gondolkoztat, hogy most boldog-boldogtalan vakcinát gyárt. Már 8-10 ország, köztük hazánk is gyárt. Nem fura ez? Csak nem az influenza elleni oltást adogatják be?

[ Szerkesztve ]

(#44) lolller válasza janeszgol (#43) üzenetére


lolller
tag

Igen, kell a szórakozás. :D Nekem a fesztivál szezon hiányzik, de nagyon.

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#45) janeszgol válasza totron (#42) üzenetére


janeszgol
félisten

Délután sötét? Tavasszal és nyáron nem lesz sötét délután 7-8 előtt téli időszámítással sem.

[ Szerkesztve ]

(#46) totron válasza janeszgol (#45) üzenetére


totron
őstag

Majd csak figyeld meg a hatását, rengeteget jelent az az 1 óra.

(#47) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Akkor miért nem közölik meg félórával azt viszont hallásra és senkinek sincs igaza, vagy mindenkinek azt viszlát. De amit művelnek vele az már vicc...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#48) joey04 válasza kemotox (#6) üzenetére


joey04
titán

Abba a topikba a vírusfanok járnak. 3-4 ember kivételével mind világvégét lát, és ha fel mersz szólalni, hogy "picit" túl van tolva a téma, akkor már vírustagadó, oltásellenes, chipes konteos vagy. :D nem igazán ismerik a középutat. ha nem szörnyülködsz azon, hogy hányan voltak a hegyekben maszk nélkül, akkor felelőtlen barom vagy. kajak ezt nézik webkamerákon és ezzel hergelik egymást. :(

támához: már a politikának is elege van belőle (és ugye attól függetlenül, hogy mennyire értünk egyet abban, hogy mennyire veszélyes ez a vírus, tudjuk jól, hogy ez politikai kérdés sajnos, és világszinten az, nem csak itthon), szóval szerintem nyáron már mehet a buli, néhány nagyobb fesztivál még vagy nem lesz, vagy ha lesz, akkor meg csak akkor ha felpörög az oltás, és az oltottak mehetnek csak. Nyaralás hibrid megoldás lesz. részben úgy mint tavaly, hogy kategóriákra lesznek osztva az országok, viszont most lesz egy aduász, ha lesz oltásod, akkor mindegy mennyire fertőzött helyről jössz, jöhetsz. Ciprus meg Görögország is valami hasonlót akar, pár hete olvastam. A maszkot meg 2022 első negyedévében lehet dobni szvsz. Szóval lightos nyitás nyáron, teljes elengedés meg 2022 tavasz.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#49) lolller válasza joey04 (#48) üzenetére


lolller
tag

Próféta szóljon belőled. :R Ezzel Én már kiegyeznék, a maszk már hozzánőtt a fejemhez. Nem is érdekel, de amiket leírtál azok nagyon is. :)

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#50) gidalight


gidalight
tag

Hogy mi? Kussoljon? Talán esetleg hálával kéne fordulnod azon embertársaid felé, akik a ti irracionális* félelmeitekhez alkalmazkodva már egy éve maszkban bohóckodnak. Tudod, egyelőre mi tettünk nektek szívességet, és nem fordítva.

Btw, mindenkinek a saját döntése/felelőssége, h védekezzen. Köszi, én és a környzetem remekül megbírkózik egy hasonló fertőzéssel -minden külső segítség nélkül is.

"Ráadásul az emberek töredéke leszarja az egészet és már csak azért sem fogja magát beoltatni."

Wrong. Az emberek döntő többsége teljesen értelmetlennek tartja ezt az egész egészségügyi vészhelyzetet.

*Mo-n a várható élettartam 76 év, ebből egyet már feláldozott mindenki. ez pontosan 10x akkora veszteség (1\76 x 9770000) mint a koronavírus áldozatainak száma.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.