Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) mekkGyver válasza Sccotti (#200) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

igen
Annyi a negatívum, hogy van egy pici késése, de alig észrevehető. Nagy kár még, hogy nem lehet beletenni a telefonba, mint a Samsung note-nál, ezért ha néha kellene, akkor sosincs nálam...

[ Szerkesztve ]

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#202) Sccotti


Sccotti
csendes tag

Nekem Note-om van de nem sokszor használom a ceruzát benne, de ennél is ki fogom próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#203) jimmy399


jimmy399
senior tag

Szaliasztok! A minap vettem észre, hogy nem tudok küldeni sms-t, csak fogadni.
Na mondom remek. Feltúrtam a manual-t, google túrás... Semmi.
Aztán beugrott valami smsc beállítás. Nem volt megadva sms központ szám. Azt hittem hogy ezt a telefon automatán lekéri.....

[ Szerkesztve ]

--- N/A ---

(#204) jimmedly


jimmedly
senior tag

Üdv mindenkinek! Vettem egy winget a szoftver verzió V10c-EUR-XX. Az android javítási szint 2020 szeptember. A dobozon EUA a régió kód, frissítést nem talál. Erre ez a legfrissebb verzió?

(#205) mekkGyver


mekkGyver
aktív tag


2021. ápr. 2. az utolsó frissítés dátuma.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#206) jimmedly válasza mekkGyver (#205) üzenetére


jimmedly
senior tag

Akkor mi a fenéért nem talál frissítést??

(#207) TommyX_ válasza jimmedly (#204) üzenetére


TommyX_
őstag

Nekem is EUA-s a telefon és nekem se talált frissítést.
Én meguntam és manuálisan frissítettem a telefont az LG Up programmal, ezt a szoftvert raktam fel.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#208) jimmedly válasza TommyX_ (#207) üzenetére


jimmedly
senior tag

Akkor nem egyedi eset, köszi!

(#209) jimmedly válasza TommyX_ (#207) üzenetére


jimmedly
senior tag

És még egy kérdés, elnézést! Melyik lg up jó a winghez?

(#210) jimmedly válasza jimmedly (#209) üzenetére


jimmedly
senior tag

Megvan.

(#211) jimmedly válasza TommyX_ (#207) üzenetére


jimmedly
senior tag

Az HUN régiós romot fel lehet tenni az EUA-ra updateval is igaz? Ha nem muszály nem akarok refurbisht mert már be van lakva.
Anno a G4-nél cseréltem romot manuálisan, sőt a G6-on is ha jól emlékszem, de az nem most volt. 😊

[ Szerkesztve ]

(#212) TommyX_ válasza jimmedly (#211) üzenetére


TommyX_
őstag

Nekem felment refurb nélkül simán, de előtte kell a megfelelő verziójú LGUP_Common.dll.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#213) jimmedly válasza TommyX_ (#212) üzenetére


jimmedly
senior tag

Azt hová tegyem?

(#214) TommyX_ válasza jimmedly (#213) üzenetére


TommyX_
őstag

c:\Program Files (x86)\LG Electronics\LGUP\model\Common\ könyvtárban kell kicserélni erre a verzióra: 2.1.0.23

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#215) jimmedly válasza TommyX_ (#214) üzenetére


jimmedly
senior tag

Most szedtem le a 2.1.30 verziót, de megkeresem azt amit írtál.

(#216) TommyX_ válasza jimmedly (#215) üzenetére


TommyX_
őstag

Ha találtál újabbat szerintem jó lesz az. :K
Én amikor kerestem, akkor csak az volt amit írtam.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#217) jimmedly válasza TommyX_ (#216) üzenetére


jimmedly
senior tag

Akkor rendben! 😊
Pont most akartam írni hogy a nagy égnek se találom! 😊
Ja csak azon most elakadtam h ennek a dllnek a nevében f100tm van, a mienk pedig f100emw...

[ Szerkesztve ]

(#218) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. Gondoloztam a telefon beszerzésén, de ez a zöld képernyő mizéria elégge eltántorított. Hallott valaki erről vagy van itt a fórumba olyan akinek a telefonja ettől szenvedett ? Illetve hallottam már beégett kijelzőről 3 hét után, nem tudom mennyire elterjedt ez is, minden esetre nem fest jó képet a már leköszönő Lg-től :((

Köszi a segítséget

Nothing Phone (2a)

(#219) TommyX_ válasza mrThomi (#218) üzenetére


TommyX_
őstag

Nálam még nem jött elő, a telefon 2020.12.02.-es vásárlás.
Most hallottam róla, hogy írtad. :U

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#220) mrThomi válasza TommyX_ (#219) üzenetére


mrThomi
addikt

Rendben köszi az infót, szerintem egyenlőre ráhagyom. Még eléggé drága, ha jobban bezuhan az ára meglatom hogy vallalom e a kockázatot mindennek tudatában. Eddig majdnem minden Lg telómmal baj volt

Nothing Phone (2a)

(#221) jimmedly válasza mrThomi (#220) üzenetére


jimmedly
senior tag

Rémhíreket minden tipusról terjesztenek. Van otthon egy Wing, egy Velvet, egy G8x és egy V40. Mindnek hibátlan a kijelzője. Beégetni be lehet minden amoledet állandó max fényerővel záros határidőn belül szerintem.

(#222) jimmy399


jimmy399
senior tag

Sajnos 1 éve sincsen meg a telefon de az usb portja megadta magát. Nem lehet semmit beledugni mert elalkad a 96%-nál. Kosz pedig nincs benne. QPI vezeték nélküli töltővel töltottem meg ritkán hallgattam róla fülessel zenét.

--- N/A ---

(#223) jimmy399 válasza jimmy399 (#222) üzenetére


jimmy399
senior tag

Megoldottam :) Belement szösz-mösz, kiszedtem tűvel és most már jó.

--- N/A ---

(#224) jimmedly válasza jimmy399 (#223) üzenetére


jimmedly
senior tag

😊👍👌

(#225) Remekelek28 válasza jimmedly (#221) üzenetére


Remekelek28
őstag

Szia. Egy wing Velvet összehasonlitást tudnál irni ? Akku ,kamera ,használhatóság. Sebesség. Hangzás.

(#226) jimmedly válasza Remekelek28 (#225) üzenetére


jimmedly
senior tag

Sajnos nem igazán. Az egyiket a fiam, a másikat a feleségem használja. A velvet a 4G változat, snapi 845, a wing 5G snapi 765. A wing állandóan nyúzva van, ki se esik a fiam kezéből, de bírja. Hat óra kijelző idő megvan -nyitogatás nélkül jórészt-, és szerintem a velvetnél is. Ha nem nyitogatod szerintem a wing jobb sotot tud. Hangzás, fotó minőség nekem kb hasonló. Ami nekem feltünő az az hogy a wing nagyon minőségi, én nagyon szeretem kézbe venni. Persze picit vastagabb a második kijelző miatt, de egyébként érezni hogy anyagból van.
A velveten ugye van 3,5 csatlakozó is, a wingről hiányzik. Engem zavarna ennek a hiánya, a fiam vezeték nélküli cuccokat használ, neki nem gond. 😊
Ja és ami még nem elvetendő hogy a wingben 8 giga ram van, míg a velvetben négy. Hosszú távon szerintem számítani fog.

[ Szerkesztve ]

(#227) Remekelek28 válasza jimmedly (#226) üzenetére


Remekelek28
őstag

Köszi az infokat. Valoszinű a Velvet mellett lesz lehetőségem kipróbálni a winget is. Ezért érdeklődöm előre. A velvetben 6 gb ram van. Mindegyik modellben.

(#228) jimmedly válasza Remekelek28 (#227) üzenetére


jimmedly
senior tag

Igaz, elírtam, most nézem én is, hat van minden velvetben. 😊

(#229) jimmedly


jimmedly
senior tag

Üdv mindenkinek!
Wingre melyik a legutolsó frissítés? Nekünk EUA régió van (globál európa) de arra nem jön semmi. DEC-re vagy a magyar rígiósra kijött már a 11?

(#230) mekkGyver


mekkGyver
aktív tag

Sajnos az LG tudtommal bedobta a törölközőt, így gondolom már nagy update sem lesz, max. a biztonsági frissítések.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#231) Decske válasza mekkGyver (#230) üzenetére


Decske
aktív tag

Az LG nem éppen ezt kommunikálta/kommunikálja. Állítólag még a 13-as droid is jönni fog Wingre meg Velvetre. Link

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#232) mekkGyver


mekkGyver
aktív tag

Ez jól hangzik... viszont azóta eltelt fél év! Akkor most mi van? Pedig nagyon sajnálnám, mert hardveresen nagyon jó telefon. Lassan egy éve használom tok és fólia (főképernyő) nélkül zsebben hordva, és semmi baja. Karc mentes a kijelző, a mechanika olyan, mint új korában. Az LG minden tudását beleadta, ami akkor volt a piacon, sőt... Egy hónapja jöttem rá, hogy van benne "Dex" funkció. TV-re dugva olyan felület van, mintha PC lenne, ahogy a Samsungoknál, közben a telefon 2 kijelzőjén bármit lehet csinálni, szóval TV-vel gyakorlatilag már 3 kijelzős! :D

[ Szerkesztve ]

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#233) Remekelek28 válasza mekkGyver (#232) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ebben nincs Dac zene igaz?

(#234) jimmedly válasza mekkGyver (#232) üzenetére


jimmedly
senior tag

Jönnek a frissítések. Nekem G8x van, a feleségemnek velvet, a fiamé a wing. Itt az EUA régióval van pribléma. Ez a régió hiába global europe, valamiért le van maradva a frissítésekkel más modelnél is nem csak a wingnél. Le akarom a romot cserélni rajta, más régiósra. Kíváncsi voltam hol tart más régión.
MekkGyver neked milyen régiós és mikori biztonsági csomag van rajta?

[ Szerkesztve ]

(#235) mekkGyver válasza jimmedly (#234) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Tipus: LM-F100EMW
Hardware: Rev.1.0
Szoftver: V10o-EEA-XX
Kernel: 4.19.81
Bizt.: 2021.július 1.
Cikkszám: QKQ1....

[ Szerkesztve ]

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#236) jimmedly válasza mekkGyver (#235) üzenetére


jimmedly
senior tag

😊👍 köszi!

(#237) TommyX_


TommyX_
őstag

Nálatok mennyire látszik meg a nyoma a kihajtásoknak a fő kijelző hátsó részén?

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#238) jimmy399 válasza TommyX_ (#237) üzenetére


jimmy399
senior tag

A széleken nekem vagy elég sok és mély karcolás amúgy... :S Ez van, a mozgó részek miatt erre készülni kell szerintem, plusz a por és a kosz a réseken bejut és szánt...

[ Szerkesztve ]

--- N/A ---

(#239) jimmedly válasza TommyX_ (#237) üzenetére


jimmedly
senior tag

A fiamén két csík látható, egyelőre elég halványan.

(#240) jimmy399


jimmy399
senior tag

Hellósztok!

Mennyi a szabad tárhely amikor gyári állapotban van a telefon?
Mert nekem 128 GB-os a belső tárhely és elég kevésnek tűnik a 32 giga üres hely bő egy év alatt.

[ Szerkesztve ]

--- N/A ---

(#241) TommyX_ válasza jimmy399 (#240) üzenetére


TommyX_
őstag

Ha jól rémlik, olyan 95-98 Gb szabad hely van.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#242) jimmy399 válasza TommyX_ (#241) üzenetére


jimmy399
senior tag

Igen, 100GB az induláskori hely, most néztem meg én is kb mennyi lehet, köszi az infót! :R

--- N/A ---

(#243) Padlii


Padlii
friss újonc

Sziasztok!
Gondolkodok Wing vásárlásán. Mik az általános tapasztalatok? Minden érdekel :) Jelenleg G8s-et használok, szóval nem lenne új az LG légkör. Mennyire lehet maximálisan kihasználni a két kijelzős módot, arra gondolok, hogyha elforgatom a képernyőt és nézek egy Netflixet, vagy elindítok egy játékot akkor az értesítések (e-mailek, felugró chatfejek), mind az alsó képernyőn jelennek meg? Lehet azokkal az alkalmazásokkal is használni a két kijelzős módot amik alapból nem támogatják a multitaskingot?
Előre is elnézést a bugyuta kérdésekért, de ha ez a telefon megfelelne az én saját szempontjaimnak akkor meg van a következő mobil :DD

(#244) jimmy399 válasza Padlii (#243) üzenetére


jimmy399
senior tag

Helló!
Általános tapasztalat, hogy biztonsági frissítéseket ne nagyon várjál rá, a legutóbbi az július 1-i.
A két kijelzős módot simán ki tudod használni, mert egyszerre akár 4 alkamazást is tudsz látni ha kell.
Az értesítések felül jelennek meg mindíg, az alső a kiegészítő kijelző a felső a fő kijelző.
Lehet olyan alkalmazásokat használni, amik nem támogatják, de pl az instagram/tiktok kizárólag álló módban indul el, mind felső mint alsó kijelzőn, ezeket nem lehet fektetni és nem lehet osztott kijelzőn nézni, mivel csak álló módban működnek. Felugró ablakokban sem lehet használni őket, de ha böngészőből nézed őket, akkor itt már minden működik, amik natív appokkal nem.
Annyi, hogy kicsit fura, hogy kissé lötyög a kijelző amikor össze van csukva a teló.
A fényképező is fasza gimball módban, majd meglátod, ha végül majd megveszed.

--- N/A ---

(#245) tkohun2107


tkohun2107
tag

Üdv nemrég kaptam egy LG wing telót hihetetlen milyen szép a poled kijelző. Amit tapasztaltam használt garis készülék és a felső kijelző mint össze csukva mint kinyitva picit mozog. Ezzel érdemes foglalkozni ? Szerviz foglalkozik ilyen hibával ? Gondolom kopó alkatrészek és használódnak

(#246) jimmy399 válasza tkohun2107 (#245) üzenetére


jimmy399
senior tag

Nekem újonnan eleve mozgott kicsit, ne törődj vele szerintem, mert ilyen kis hézag kell a mozgás miatt, ahogy nyílik.

--- N/A ---

(#247) TommyX_


TommyX_
őstag

Ma érkezett.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#248) gthomma


gthomma
senior tag

Sziasztok!
Ennek is van Battery test -kódja mint a Velvetnek? Ami megmutatja eddig hányszor volt töltve az aksija ?

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#249) jimmy399


jimmy399
senior tag

Kb fél órája telepítettem a novemberi biztonsági frissítést (~2200MB). (Előtte szeptemberben volt).
Jött volna az újdonságok listája is, de azt valamiért nem hozta fel.

--- N/A ---

(#250) jimmedly válasza jimmy399 (#249) üzenetére


jimmedly
senior tag

Üdv!
Milyen régiós a telefon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.