Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-11 13:50:12

LOGOUT.hu

Ajánlott tollak (penek):
Wacom AES 2.0 Active Stylus Pen
Wacom Bamboo Ink
LG Stylo 5 / 6 pen

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) espi38 válasza Zozo0525 (#750) üzenetére


espi38
őstag

igen jó rá hibátlan kb két hete rakattam fel rá és nem jött fel széleken sem :R

(#752) Shinjike87 válasza Zozo0525 (#750) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Egy üvegfóliát nagyon balfaszul nem lehet felrakni. Hogy jönne fel a széle? Hát "üveg", merev. Nem volt még lekerekített oldalú telefonod? Amúgy véleményem szerint nincs különbség a kínai 400 Ft-os és a MM-os 10 000 Ft-os között. Hacsak nem a nyereség. :D Dehát hülyékből a legkönnyebb megélni.

(#753) Zozo0525 válasza Shinjike87 (#752) üzenetére


Zozo0525
őstag

Elotte iPhone volt, rengeteg ebay....foliat vettem mindegyik széle feljött, aztan egyszer meguntam az mm-ben feltetettem egyet utana semmi baj nem volt igaz draga de a tobbi sem volt olcso ha összeadjuk

(#754) Shinjike87 válasza Zozo0525 (#753) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Nekem világéletemben kínaiak voltak. Lehet használattól is függ.

(#755) Zozo0525 válasza Shinjike87 (#754) üzenetére


Zozo0525
őstag

Elotte nekem volt mar szinte minden (csak a Huawei maradt eddig ki) eddig nem volt folia probléma iphone nal igen. Mm ar kicsit zavar de minőségi cucc es nem kell hetekig várni

(#756) Ignisvvt válasza espi38 (#666) üzenetére


Ignisvvt
csendes tag

A Voda honlapján fent van, hogy fekete csak online.

(#757) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!
Remélem jó helyen járok.
Jelenleg van egy Galaxy Note 9-em és gondolkodom a levàltàson. A kiszemelt egy LG Velvet, DS tokkal.
Azonban akad egy kérdés, ami fontos volna nekem:
Van olyan opció, hogy csak a másodlagos képernyő aktív?
Előre is köszönöm a segítséget!

But who is watching the guardians?

(#758) dimrus1 válasza Mr. Y (#757) üzenetére


dimrus1
csendes tag

Szia!
A fő képernyő alvó állapotba tehető, a két kijelző tartalma felcserélhető, a másodlagos kijelző kikapcsolható.

Imre

(#759) Mr. Y válasza dimrus1 (#758) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Köszönöm szépen!

But who is watching the guardians?

(#760) olivera88


olivera88
veterán

Használ valaki valamilyen okoskarkötőt Velvethez? Kerestem LG de nem találtam.
Samsung Fit2est néztem ki, remélem kompatibilis Velvettel.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#761) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Szia
én garmin fenix3 órával használom azzal tökéletes gobdolom a többivel is működik

(#762) Midway válasza Zozo0525 (#748) üzenetére


Midway
senior tag

[link] Ez jó rá. Én ilyet rendeltem első+hátsó csomagban.
De van csak első is. Nem jön fel a szélein sem.

(#763) Zozo0525


Zozo0525
őstag

köszönöm, mennyi idő míg megjön? 1 hét?

(#764) Ignisvvt válasza #22743424 (#694) üzenetére


Ignisvvt
csendes tag

Igen, az volt. Mától levitték megint.🙂

(#765) Midway válasza Zozo0525 (#763) üzenetére


Midway
senior tag

Picit több volt ,ha jól emlékszem. Talán 10 nap

(#766) Zozo0525 válasza Midway (#765) üzenetére


Zozo0525
őstag

Köszönöm akkor kitalalom estig mi legyen, hosszú a 10 nap sajnos

(#767) #22743424 válasza Ignisvvt (#764) üzenetére


#22743424
törölt tag

Levitték, majd fel most megint le. Most drágábban tudnám megvenni mikor megvettem. :)
Nektek is kiírja a telefon, hogy gyorstöltés? 10%-ról másfél óra a teljes feltöltéaig. QC3-as töltőt használok hozzá. A HTC U11 töltőjév el töltöm.

[ Szerkesztve ]

(#768) Mr. Y válasza #22743424 (#767) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Még mindig vásárlás előtt állok, viszont erősen hajlok felé. Minden esetre, lenne még pár kérdés, amivel fárasztanálak benneteket.

1) A DualScreen tok tényleg visszahajtható 180 fokkal, mint egynéhány videóban mutatják, vagy az árt neki?

2) Eleddig Galaxy Note telefonjaim voltak. Úgy tudom, ezzel az eszközzel is van kompatibilis toll. Mennyire más, mint a Note esetében (itt olyanoktól kérdezem, akik tapasztalták már mindkettőt)?

3) DualScreen tokhoz lehet üvegfóliát felrakni? Furcsa kérdés lehet, de pl a Note tokokhoz már nem fért fel.

4) Úgy láttam, hogy ennek a DualScreen toknak mágneses a töltő kivezetése. Azonban azt is néztem, hogy mintha meglenne a Type-C minden tüskéje. Ez azt jelenti, hogy Thunderbolt képes marad, vagy csak sima töltőport lesz?

5) Ez azokhoz, akik használják: Mik a leggyakoribb, általatok használt példák, ami indokolja a DualScreen tokot?

Előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

But who is watching the guardians?

(#769) schawo válasza Mr. Y (#768) üzenetére


schawo
titán

visszahajtható

kicsit lassabb, lemarad pár pillanatot a tollhegyről, inkább a néhány generációval korábbi note sebességét tudja. Cserébe sokkal kényelmesebb, és a két gomb jobb, mint az egy.

lehet üvegfóliátv felrakni

teljes funkciós az kivezetés

több office alkalmazás párhuzamosan, vagy videózás közben is lehet dolgozni

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#770) Mr. Y válasza schawo (#769) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Köszönöm az infókat

But who is watching the guardians?

(#771) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Létezik képernyő védő fólia a DS tokra?

+ schawo
Nem, sajnos nem teljes a mágneses kivezetés. Tegnap jött meg a telefon. 11 helyett 5 kiállása van. Vagyis nem jó TB3-hoz.

But who is watching the guardians?

(#772) Shinjike87


Shinjike87
aktív tag

Olyan problémám akadt, hogy nem látni bele a Messenger üzenetbe, eddig viszont mutatta. Alkalmazáson belül az értesítés előnézete, azaz az üzenet megjelenítése engedélyezve van. Mi lehet a probléma?

(#773) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Nekem lenne még egy olyan kérdésem, is, hogy rá lehet-e venni a telefont, hogy a Google billentyűzettel is tudjon osztott képet? (alul a billentyű, felül a kép)

But who is watching the guardians?

(#774) b4rn3y válasza Shinjike87 (#772) üzenetére


b4rn3y
csendes tag

Csak tippelek, Messengerben az értesítések előnézetei be van kapcsolva?

(#775) Shinjike87 válasza b4rn3y (#774) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Igen, a kérdést is úgy tettem fel h ez be van kapcsolva. De azóta magától megjavult. Ki érti ezt...?

(#776) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Adódott egy probléma. Van egy Thunderbolt dokkolóm (a Note 9-hez használtam) és rá akartam csatlakoztatni ezt a telefont is. Azonban ez a kép fogadott:


Mi lehet a probléma?

But who is watching the guardians?

(#777) #22743424 válasza Mr. Y (#776) üzenetére


#22743424
törölt tag

Oda van írva nem támogatja ez a telefon azt a funkciót. Sztem csak HDMI-n keresztül megy. [link]

(#778) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Azon keresztül sem. Sajnos nem néztem eléggé utána a dolgoknak. A 4G-s Európai modell nem támogatja a Desktop módot, ezzel a ThunderBolt 3 porton keresztül nem képes külső monitorra csatlakozni.
Az abszurdum a dologban nekem az, hogy a DS tokkal megcsinálja. Akkor mi a F*sz a különbség? Nem érdekelne, hogy DT mode vagy sem, csak tolja ki.
5G-s modellt nem akartam, mert azt nem forgalmazzák itt hivatalosan, így ha fellépne bármi gond a jövőben, ezt szívesebben kezelik a szakszervizekben.

Eh, itt mindenki hülye. Már nem a fórumon, hanem a gyártók világában. Szerintem amúgy csak szoftveres korlát. Hiszen fizikailag képes rá, erre a tok a bizonyíték. Ez olyan dolog, mint a szolgáltatófüggőség. Fizikailag nincs benne más Tuner.

But who is watching the guardians?

(#779) #22743424 válasza Mr. Y (#778) üzenetére


#22743424
törölt tag

Igazad van :R most olvastam utána én is. Szomorú és bosszantó :( LG Velvet 4G a HDCP2.2-t támogatja. Az asztali üzemmódhoz azonban HDCP2.3 szükséges. Ezért ez a funkció sajnos nem támogatott.pff

[ Szerkesztve ]

(#780) Lacusch69


Lacusch69
tag

Sziasztok! Telefoncsere előtt állok (P20-ról), ez a teló is a jelöltek közt van (P40 Lite, Nord N10 esélyes még a T-nél).
Használja-e valaki Honor Band 5-tel párosítva?

Egy Volvóval ütközni teljesen veszélytelen. Ha egy Saabban ülsz...

(#781) Marquess


Marquess
tag

Hello.
Behalt a Galaxy S10-es telom 2 ev utän. Gondolkozom uj telon... Most az Lg velvet Snapdragon es zold" verzioja 410 euro. ( Teljesen Uj)
Mit gondoltok, megeri?
Foleg a Kamera resze erdekelne meg netezes es zeneles...
Bocs,de Nemet billentyuzet" :)
:R

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#782) b4rn3y válasza Marquess (#781) üzenetére


b4rn3y
csendes tag

Szerintem megér annyit, bár én egy kicsit elfogult vagyok.

A kamera nem egy nagy durranás, fix fókuszos a széles látószögű lencse, tehát olyan nagy részletességre nem érdemes számítani, de általános dolgokra jó így is (pl lefotózni egy szobát, tájat, stb).
A főkamera szerintem elég jó, hozza az árnak megfelelőt.
Én azt mondom, hogy privát használatra teljesen jó, de nem ezzel fogom lőni a poszternek valót.
Netezés teljesen rendben, gyors, szép, stb.
Zenélés - nincs quad dac, bár engem mezei júzerként ez nem zavar. Normálisan szól fülessel, nincs sistergés és hasonlók. Szépen működik bluetooth-al is, aminek amúgy átlagnál nagyobb a hatótávja. Kihangosítva jó, hogy van sztereó, de mélyekre nem érdemes számítani, de legalább elég hangos és nem torzít.

Összefoglalva talán úgy lehetne jellemezni az egész telefont, hogy mindenben elfogadható, de semmiben sem kiemelkedő. Szerintem ennyiért korrekt csomag.
(A kínai márkákkal nincs annyira jó tapasztalatom, bár elismerem, hogy látszólag jobb ár-érték arányt képviselnek).

(#783) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Egyéni rekordot döntöttem. 4 nap után lett elegem a Velvetből, eladósorba is rakom. Jó lesz még egy ideig az öreg GNote 9.

But who is watching the guardians?

(#784) #22743424 válasza Mr. Y (#783) üzenetére


#22743424
törölt tag

Azért a S G N9 még a mai napig is remek telefon. Öszintén megmondom nem is értem mit vártál egy olyan telefontól ami fele annyiba kerül újonnan mint egy S G N9? Ez egy középkategóriás telefon ami a teszi a dolgát és kb ennyi. Talán a V60 ami eléri azt a szintet. Én magam S10- ről sem váltanék erre. :)

(#785) Shinjike87 válasza Mr. Y (#783) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Mik voltak a legfőbb problémáid vele? Gondolom nem csak a dokkoló inkompatibilitás.

(#786) Mr. Y válasza Shinjike87 (#785) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

- Legnagyobb szerepet a dokkoló inkompatibilitás okozta.

- Aztán, a N9-et volt, hogy átküldtem a gipszkarton falon és még csak meg se karcolódott, a Velvet meg már nyikorgott kézbevételkor, főleg a DS tokban. Vigyázni kellene rá, mint a hímestojásra, az meg nem igazán egyezik a munkakörülményeimmel.

- Alapvetően munkához vettem, hogy PC-ről átvigyem a Webfejlesztést telefonra, így bárhol lehessen dolgozni. Nos, kézben tartva túl széles a képernyő (fektetve és igen nagy kezű ember vagyok) ahhoz, hogy normálisan lehessen vele gépelni 2 ujjal, a széthúzott billentyűzet meg nem esik kézre. Nem lehet módosítani külső billentyűzethasználatra úgy, hogy azt is a másik képernyőre tegye. Asztalra téve pedig Laptop módban túl kicsi a gépeléshez.

- Nem lehet módosítani a képernyő felbontását és ez egy elég fontos dolog, pl az említett Webfejlesztésnél.

- Megnéztem a tollat is. Aztán, mielőtt aktívan kezdtem volna eret vágni, elővettem a 6 éves Note 5-ömet és annak is fürgébb és pontosabb volt a lekövetése, mint ennek. Szóval, aki Note-ről vált, csalódni fog a tollban.

- Az OTG-hez szüksége van külön áramforrásra? Legalábbis csak úgy volt hajlandó elfogadni külső billentyűzetet.

Mindent összevetve nem lenne ez rossz telefon. Csak nekem nem vált be. A telefonáláson kívül lényegében nem tudta kielégíteni az igényeimet. Ennyi.

But who is watching the guardians?

(#787) OPiiPO válasza Mr. Y (#786) üzenetére


OPiiPO
addikt

Azt akkor megállapíthatjuk hogy webfejlesztésre nem alkalmas az LG Velvet - mondjuk azért az előre tudható volt hogy nem fogja felvenni a verseny munkára való alkalmisággal a Note sorozattal szerintem ;)

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#788) Mr. Y válasza OPiiPO (#787) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Lényegében. Ha a Note 5-ömnek lenne TB3 képes C portja HDCP2.3 szabvánnyal, az életben nem váltottam volna le a 9-es szériára.

[ Szerkesztve ]

But who is watching the guardians?

(#789) mortalhand


mortalhand
csendes újonc

Sziasztok.

Telefonvásárlás előtt állok az alábbi készülékeken gondolkozok:
Samsung galaxy note 10 lite, Lg velvet, Xiaomi mi 10t lite.

Inkább a kamera lenne nekem fontos és hogy minél tovább legyen hozzá támogatás, ti ezek alapján melyiket ajánlanátok?

(#790) OPiiPO válasza mortalhand (#789) üzenetére


OPiiPO
addikt

Kamera + minél tovább támogatás: a Note-ra szavaznék, noha nekünk is Velvet van. Samunál 3 évig jönnek a főverziók.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#791) mortalhand válasza OPiiPO (#790) üzenetére


mortalhand
csendes újonc

Köszi a választ!

Esetleg azt meg tudnád még légyszíves mondani te milyen okból választottad a Velvetet?

(#792) OPiiPO válasza mortalhand (#791) üzenetére


OPiiPO
addikt

Ezen szempontok alapján döntöttem mellette: nagy és kitűnő minőségű képernyő, jó készenlét, jó szoftvertámogatás, nem utolsósorban nagyon tetszik, ár. Kamera másodlagos szempont volt.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#793) Remekelek28 válasza OPiiPO (#792) üzenetére


Remekelek28
őstag

És a hsngzásminőség is elég jó. Illetve stabil a rendszere.

(#794) OPiiPO válasza Remekelek28 (#793) üzenetére


OPiiPO
addikt

pontosan

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#795) Shinjike87 válasza mortalhand (#789) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Amennyiben fontos a szuperstabilizátor videófelvétel közben, akkor Velvet. Ha nem fontos, lehelletnyit nagyobb felbontásban fotóz az N10 lite. Mindkettő van itthon, és a ceruza mellett eltörpül nálam a Velvet, viszont kell a szuperstabi. Xiaomi a maga kis ügyetlen menüje miatt nem fekszik, hiába a nagymarketinges megapixel blabla.

[ Szerkesztve ]

(#796) Remekelek28 válasza Shinjike87 (#795) üzenetére


Remekelek28
őstag

Multkor volt nálam egy Oissal felszerelt G7. És egy más fölé rakva a két telefont sétáltam videozás közben és a velvet jobban kisimitotta a rázkodást. Vslsmit nagyon jol megcsináltak.

(#797) Shinjike87 válasza Remekelek28 (#796) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Baromi jó stabilizátora van 30 fps-nél, talán jobb még a normál Note 10-nél is. Ezt a funkcióját imádom. Csak cserébe a 60 fps meg egy hangyás, alacsony felbontású szar.

[ Szerkesztve ]

(#798) darthsmoke


darthsmoke
Korrektor

[link]
Ez alapján lehet, hogy csak szeptemberben lesz Android 11, mire már megjön a 12 is. Nem mintha olyan észvesztő újdonságok lennének benne, ami nélkül nem lehet élni, de ez akkor is szánalmas, pláne, hogy az 5G-s verzió már megkapta... :W

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#799) schawo válasza darthsmoke (#798) üzenetére


schawo
titán

az 5G-s verzió már megkapta*

*: az 5G verzió Koreában már megkapta.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#800) Remekelek28 válasza darthsmoke (#798) üzenetére


Remekelek28
őstag

Én a 8-9- meg 10 közt se éreztem semmit. Abszolut nrm érdekel bevallom. Most is itt kopogtat már vagy 2 hete egy frisdités de nem tudom rávenni magam h telepitsem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.