Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-11 13:50:12

LOGOUT.hu

Ajánlott tollak (penek):
Wacom AES 2.0 Active Stylus Pen
Wacom Bamboo Ink
LG Stylo 5 / 6 pen

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Gzolo válasza Juhaszatti (#13) üzenetére


Gzolo
senior tag

Fura, G7-ben ugyanezen hardver mellé odatették a Quad DAC rendszert, van arcfelismeréses feloldás, sőt , az Android 10-zel van 4K 60fps videó. 2 év telt el, és sikerült megint visszalépni.

Ráadásul 180g átlagos? :Y A G7 csak 162g és már ezt is soknak érzem fél óra után.

[ Szerkesztve ]

(#52) francz'70 válasza Evil Snowman (#34) üzenetére


francz'70
aktív tag

Ez dícséret ennek a telónak :D

Még mindig tartom magam ahhoz, hogy ez Velvet egy nagyon lite-os semmitmondó külcsín, max. csajoknak.
Azt meg végképp nem értem miért választaná bárki ezt a konkurenciával szemben (P30 pro, Note10 lite.... stb.) :F

[ Szerkesztve ]

(#53) Polarstar válasza francz'70 (#52) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A Velvet olyan csajos dolog, nem. Elvégre bársony. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#54) janeszgol válasza francz'70 (#52) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem nem tetszik a Note 10 Lite, de simán azt választanám ezzel szemben.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#55) danielrevesz


danielrevesz
kezdő

Azért az elég durva, hogy kis tulzással 2020-ban 200k egy tényleg full középkategóriás telefon. Érdekes.

(#56) Zé. válasza danielrevesz (#55) üzenetére


Zé.
tag

,,Elég durván " esni fog az ára, már most is kaphato 170K ért. Az IP 68-as vízállóság, és a korrekt magyar
szervíz, ami elöny a hasonlók között. A 48 Mp-es fotózási lehetöség is a gyakorlatban semmit nem ér,
csak reklám marketing. Föleg OIS nélkül! Aki meg
ragaszkodik a jól bevált LG-s dolgokhoz, az esetleg GX8-at, vagy majd V60- at vásárol!

(#57) francz'70 válasza janeszgol (#54) üzenetére


francz'70
aktív tag

Annyira nekem sem, a létjogultságát is megkérdőjeleztem
(nekem + om van) de én is azt választanám.

(#58) Zé. válasza janeszgol (#54) üzenetére


Zé.
tag

Holnap jelenik meg a Note 20 az alap, szerényebb - érdemesebb megfizetni majd a felárat, mert a gyakorlatban az már idöállóbb, minden szempontból megfelelö, ellentétben a Note 10-el...

(#59) janeszgol válasza Zé. (#58) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszi. a hírt elolvasom majd, de a Samsung 2020-as ajánlata semmilyen szempontból nem nyűgözött le. Csak volt egy felvetés (Velvet vs Note 20 Lite), és arra reagáltam. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#60) francz'70 válasza Zé. (#58) üzenetére


francz'70
aktív tag

ellentétben a Note 10-el...
Gondolom a lite-ra utaltál ;)

(#61) Zé. válasza francz'70 (#60) üzenetére


Zé.
tag

Igen-igen!

(#62) Rinocerosz válasza SkyLine3000 (#22) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Nekem az LG nagyon tetszik főleg a gyors áresés miatt és a felületük is elég jó. Viszont a fő probléma, hogy ide álltalában nagyon kiherélt verziók érkeznek és így inkább maradok a Samsung S szériánál. Azért remélem, hogy 1x majd vissza térnek egy remek V szériával. :K

(#63) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

A fotók minőségét továbbra sem lehet hová tenni.

TOVÁBBRA IS OLVASÓI IGÉNY EGY EGYMÁSHOZ MÉRHETŐ EGYSÉGES ALAPOKRA HELYEZETT KAMERA MINŐSÉG TESZT!

(#64) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Kár a 845 miatt ha 55 lenne benne akkor erősen elagyalnek rajta így marad a Poco F2 és OP 7T duó mint esélyes P20 utód. :(((
mod.: mondjuk még így is erős alternatíva. Még mindig saját szervizük van ugye? A Váci útiak többször is nagyon korrektek voltak velem G4 esetén garancia időn túl is. (alaplap)

Külsőre tényleg baromi szép bár a G5-öt leszámítva nekem szinte a teljes G széria tetszett külsőre még a G Flexek is.

170 körül az 5G-s változat nagyot rúghatott volna a Nord miatt az OP-n. Így kihagyott ziccer.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#65) tomboy0013


tomboy0013
veterán

2 éves hardver, nincs arcfelismerés, lassú töltés és 200 ezer Ft? :C A kameráról ne is beszéljünk.
Szánalmas.
A szép dizájn is sokat ér ha annyira csúszós hogy úgyis tokba kell rakni. Bár nekem pl. egy szürke Poco F2 Pro sokkal jobban bejön dizájnra (is).

(#66) Micsurin válasza tomboy0013 (#65) üzenetére


Micsurin
nagyúr

200k VS 240k rendes garival.

Csak a bibi korrekt saját szerviz VS TMX alá Telemax. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#67) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Céges vásárló vagyok, arra úgyse nagyon van gari. Így máris 142.000 a Poco és 170.000 az LG GSM-ből, mínusz ÁFA. De mondjuk össze se nagyon lehet hasonlítani a 2 telót, annyival jobb a Poco, ha a hivatalos árát is nézzük.
Én inkább csak a dizájnra gondoltam.

(#68) Micsurin válasza tomboy0013 (#67) üzenetére


Micsurin
nagyúr

1 év garancia akkor is van. És újra Telemax VS korrekt saját szerviz.

Ha lett volna már ügyed a TMX-szel aminek a végén van egy összegányolt telod ami trébb mint előtte a fogyvéd meg széttárta volna a kezeit értenéd. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#69) judas13


judas13
addikt

Mindent félretéve tényleg ez a legszebb LG nálam is amit valaha láttam.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#70) Remekelek28 válasza Micsurin (#64) üzenetére


Remekelek28
őstag

A smartshopnál 173000 ért adják az 5G s velvetet és ott is viheted a váci uti szervizbe.

(#71) judas13 válasza Gempas 70 (#43) üzenetére


judas13
addikt

Nálunk is adja hozzá az A1 a smart TV-t. Csak nincs TV-nk így különösen nem dobott fel az ajánlat. :)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#72) tomboy0013 válasza Micsurin (#68) üzenetére


tomboy0013
veterán

Kellékszavatosság van vállalkozóknak, aminél neked kell bizonyítani, hogy amikor eladták a terméket akkor már hibás volt. Ez nagyon távol áll a garanciától.
Inkább magam javitom, vagy javíttatom a telót és jóval olcsóbban megveszem.
Megértem akinek ez szempont mert nekem is az volt régebben, de ma már annyival többe kerül egy gyári garis teló, hogy nekem nem éri meg a többletköltséget, úgy hogy eddig 1 telóm volt egy apróság miatt szervizben 7 éve amit én hamarabb megoldottam volna mint a szervíz. Pláne, hogy még a GSM árról is 27%-kal olcsóbb nekem a teló. Persze tudom én egy viszonylag egyedi eset vagyok. De van ilyen oldala is ennek a témának.

(#73) MikeWazowski válasza francz'70 (#52) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1
én is max nőknél tudom ezt a telefont elképzelni, nem csak a neve miatt, hanem az egész megjelenése nőies.
Ezt írtam én is korábban, hogy hol választanám ezt egy p30 pro vagy note 10 lite helyett.... vicc.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#74) Degeczi válasza tomboy0013 (#67) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Valóban össze sem lehet hasonlítani: a Poco-ban se vezeték nélküli töltés, se eső elleni védelem.

(#75) MrPetya19 válasza Degeczi (#74) üzenetére


MrPetya19
addikt

Meg asztali mód, stylus támogatás.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#76) Sgr_A válasza Rinocerosz (#62) üzenetére


Sgr_A
addikt

az a baj hogy abból is csak a "kiherélt" exynos érkezik ide

(#77) tomboy0013 válasza Degeczi (#74) üzenetére


tomboy0013
veterán

Pontosan. Cserébe bika és időtállóbb hardver, notch nélküli nem hajlított kijelző, értelmes gyorstöltés, jobb és plusz egy hasznos kamera, jobb szoftveres támogatás, és hűvös készülékház nagy terhelés esetén is a normális hűtéssel, ami a kiegyensúlyozott teljesítmény miatt igencsak hasznos nyáron is (eddig csak a Poco F1-emnél találkoztam ilyen jó megoldással és ezt az F2-re tovább fejlesztették), a többi telefonom irritalóan forrósodott.
És esetemben 30 ezerrel olcsóbb is. Hmm vajon melyiket válasszam :DDD
Jó lesz ez az LG, ha beesik 100 körülire az ára egy pár hónap múlva. De ennyiért viccnek is rossz.

(#78) Degeczi válasza tomboy0013 (#77) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Azzal egyetértek, h az LG árának 100 közelébe kell majd jutnia, de ettől még tény, h sokunknak alapvetően fontos az alábbi két feature, melyek hiánya kizárja a Pocót.

(#79) tomboy0013 válasza Degeczi (#78) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ezért írtam én le a saját álláspontom és nem másét. ;)

(#80) Micsurin válasza tomboy0013 (#72) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen és igen de azért azt érzed, hogy a tied jelenleg egy réteg ráadásul szűk réteg felállás. :)

Remekelek28 köszi de a 765 is karcsú meg a 845 is. A P20 után egyik sem lenne előrelépés. :( Pedig nagyon szép a telo, G8 ThinkQ-val meg a külseje a bajom pedig tökre szeretem az LG felületét.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#81) glutamin válasza Zé. (#42) üzenetére


glutamin
őstag

Fiatal hölgyeknek ájfón kell. :)

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#82) elfelejtette válasza glutamin (#81) üzenetére


elfelejtette
veterán

Nem is igaz. Nálunk is a gyereknek i11 Pro van... :DDD
A francba. :DDD

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#83) manokaki


manokaki
őstag

A fiamnak jó lesz a 4. szülinapjara !

(#84) jacis válasza glutamin (#81) üzenetére


jacis
nagyúr

...meg aki megveszi nekik...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#85) SkyLine3000 válasza Micsurin (#80) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Mire nem elég az említett két proci? Átlagembernek mindenre elég. Én még a 808-al is vígan elvagyok. :D Persze, aki a sebességet hajkurássza, aszfalt 12-vel játszik minden nap és az antutu 100 ponttal kevesebbet gurít, annak biztos nem elég. :)

[ Szerkesztve ]

(#86) Micsurin válasza SkyLine3000 (#85) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mivel a nap 24 órájából 18 at nem töltök otthon és mégis sok az üresjárat marha sokat játszok telon. :)

Szóval nekem nem hátrány ha nem 2 éves a SoC főleg mivel nem egy évre akarok megint telefont venni. Réteg igényeim vannam ez van, normális telefon értelmes hw-vel nem valami géymőr külső. Valószínűleg marad a Poco mint alternatíva. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#87) Alchemist válasza Juhaszatti (#13) üzenetére


Alchemist
addikt

Jahhh, ez egy 6.5" feletti phablet, my ass... :(

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#88) SkyLine3000 válasza Micsurin (#86) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Persze, ez a rétegemberek gondja, nem az átlagé. Én telón max sokobannal, fekete őzvegyel (kártya) játszom néha. Mondjuk klotyón. :D Ez a teló akármelyik soc-vel egy átlagembernek tökéletes. Azért arra kíváncsi lennék, hogy melyik az a MediaTek, amit a 3. változatba akarnak belepakolni? P22 vagy mi?? Meg amúgy minek?

[ Szerkesztve ]

(#89) Ricardo válasza SkyLine3000 (#88) üzenetére


Ricardo
félisten

" Ez a teló akármelyik soc-vel egy átlagembernek tökéletes. "

Persze, de nem ennyiért. Átlagember nem vesz ennyiért telefont. Aki meg igen, az általában megnézi mit vesz. ebben a katekóriában meg vannak jobb ajánlatok.

(#90) Schuler888 válasza Gzolo (#51) üzenetére


Schuler888
senior tag

Lehet nem artana kicsit erositeni 20dekat tartani nem kene hogy megerolteto legyen egy atlagos kondicioju felnott szamara, es ez alatta is van..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#91) Micsurin válasza SkyLine3000 (#88) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Gondolom te nem utazol napi szinten 3 órát vonattal és nem telnek el a napjaid 2-3 óra lyukas időszakokkal tarkítva. Ha 855 lenne benne 200-ért kapásból mennék érte a Pocoval szemben, főleg az IP68 miatt.

200ért egyébként nem az átlag Béla fogja ezt a telefont venni mivel pl a vodában átlag Béla ha már huha telefont vesz akkor az eladó csajszi ráfogja az új Galaxy S200at tolni valami laza 30 ezres díjcsomagban 2 évre hűbéri lánccal persze 0Ft-ért. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#92) Gzolo válasza Schuler888 (#90) üzenetére


Gzolo
senior tag

Érdekes , hogy egy tényre - a mai telefonok nehezek - egy személyeskedő válasz jut eszedbe.
Átlagos kondíciójú felnőttként úgy gondolom, hogy egy kézzel csúklóval tartani huzamosan - mondjuk mert vonatozom minden nap 1 órát - egy 160 grammos telefont sem kellemes.

(#93) Micsurin válasza Gzolo (#92) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szerintem inkább az aktuális telod kialakítása formája okoz gondot és fel sem tűnik.

Mérj le egy órát milyen nehéz pl és megfogsz lepődni. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94) peti9918


peti9918
csendes tag

Sziasztok. Hamarosan telefont cserélek. A Xiaomi Mi Note 10, Mi Note 10 Lite, Samsung Galaxy S10 Lite van versenyben ezzel a készülékkel. Küllemre, mindenképp a Velvet a nyerő, de teljesítményben már nem vagyok biztos. Hosszú üzemidő, jó kamera (illetve funkciókban gazdag kamera) az elvárás ezen kívül social media-ra használnám, illetve egy két játékra( ezek egyszerű játékok, bármin elfutnak)
Köszönöm aki segít, hosszú távra választanék, így nem szeretnék rossz döntést hozni, de a felsorolt telefonok nagyon hasonlóak. :)

(#95) SkyLine3000 válasza Micsurin (#91) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Szerencsére az én munkahelyem a lakástól egy ajtónyira van. :) Soha nem kellett a melóhelyemre órákat utazni. Ez a kisváros előnye. (Persze, ha helyben dolgozik az ember)
Ezt a telót nyilván akkor fogja átlagember megvenni, ha már beesik az ára. És mint tudjuk, az LG erre eléggé hajlamos. De azért láttam nem egy átlagembert, aki az orrom előtt vett több100ezer forintos telót, legyen az Samu, iPhone, vagy akármi. És az a gáz, h sok átlagtól lejjebb élő ember még ilyenre is képes hitelt felvenni, holott egy nyamvadt márkás ruhára sem telik, csak egy hamisítvány szabadkai Naki-ra...

(#96) Micsurin válasza SkyLine3000 (#95) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Vonat, lyukasórák mert zseniális órarend felvételi skillekkel is szar lesz, vonat. :DD :W

Igen épp ezt próbáltam Bélával körbe írni neked de ott a Samu és az Apple a menő Béláék körében pont azért amiért a két csíkos agyigyasz is. :)

200k-s árral csak az fura nekem ennyiért ott a G8x amiben dac is adott stb stb. De ja úgy is befog esni.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#97) doooo válasza peti9918 (#94) üzenetére


doooo
veterán

Bár van erre külön topic, de:
Teljesítményben az S10 Lite az abszolút nyerő, ez tuti (Xiaomik gyengébbek az LG-nél is). Kamerában már a Mi Note 10 a legjobb, de a Lite és az S10 is előrébb van az LG-nél. Üzemidőben szintén az S10, valamint Note 10 Lite a legjobb. Ennyit tudok így hirtelenjében segíteni.

(#98) Juhaszatti válasza SkyLine3000 (#88) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"Ez a teló akármelyik soc-vel egy átlagembernek tökéletes."
Szomorú lenne, ha az átlagnak 167mm magas telefon lenne a tökéletes. Tudom, mindenkinél tepsi van, nem is járunk messze ettől a mérettől, de egyelőre még pont annyira rétegigény, mint a kisméretű telefonok. Nagyobb mint egy ceruzás Note 20 Ultra.

(#99) Schuler888 válasza Gzolo (#92) üzenetére


Schuler888
senior tag

Erdekes, hogy szemelyeskedesnek veszed, hogy egy felnott atlagos kondicioju embernek nem kene kunsztnak lenni egy 20deka alatti telot tartani.. az meg miota teny, hogy 160-180g nehez?!

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#100) doooo válasza Gzolo (#92) üzenetére


doooo
veterán

Ha vonatozol, akkor az öleden nyugtatva is tudod tartani a kezedet, amiben a mobil van (max kicsit lejjebb hajolsz, hogy lásd rendesen), de ha van táskád, amit az öledbe rakhatsz, amire rárakod a kezedet, akkor meg pláne kényelmes. Bár fura, hogy ilyeneket kell magyarázni egy "átlagos kondíciójú felnőttnek"...
Egyébként elég probléma, ha 160 grammot nem bírsz el huzamosabb ideig, úgy, hogy számos módon tarthatod a mobilt a kezedben/kezeidben. Soha nem hallottam még emiatt problémázni valakit, legyen szó férfiről, nőről, gyerekről, idősről... Egy 10"-es tab már más lenne, ott elfogadom, hogy egy idő után nehéz tartani, de az teljesen más.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.