Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-11 13:50:12

LOGOUT.hu

Ajánlott tollak (penek):
Wacom AES 2.0 Active Stylus Pen
Wacom Bamboo Ink
LG Stylo 5 / 6 pen

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Inarus válasza sz.cs (#149) üzenetére


Inarus
addikt

Telenorosként nem tapasztaltam ilyet.

(#152) persil


persil
nagyúr

Sziasztok!

Hat en egy fel oraja vettem at, de mar most ezredmasodpercek valasztanak el attol, hogy foldhoz vagjam izombol.
Mitol az isten nyilatol vibral a kamera? Ez valami elbenazott beallitas, vagy kaptam egy rossz keszuleket? Mintha valami rossz neon csovet akarnek lefenykepezni. A mate 20-amon az eg vilagon semmifele vibralas nincs, akar mit fotozok, a nap barmely szakaban.

Mi lehet ez?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#153) Remekelek28 válasza persil (#152) üzenetére


Remekelek28
őstag

Teljes világosságban is? Nrm falamilyen fényforrást fotóztál?

(#154) persil válasza Remekelek28 (#153) üzenetére


persil
nagyúr

Teljesen mindegy abbol a szempontbol, hogy a mate 20 ugyanott, ugyanugy nem csinalja.

De teljes, normalis fenyben meg nem tudtam, mert csak ma este ota van nalam. De ez igy ebben a formaban - ha nem hibas keszuleket kaptam - akkor iszonyatosan verlazito.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#155) vivo2000


vivo2000
tag

Üdv mindenkinek én is belépek a klubba egy ezüst színűvel,egész jó kis telefon ez én kellemesen csalodtam benne...👌

(#156) Shinjike87 válasza persil (#154) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Küldj már róla valamit, így elképzelni nem tudom, miről beszélsz.

(#157) persil válasza Shinjike87 (#156) üzenetére


persil
nagyúr

Pedig aranylag egyszeruen ertelmezheto a vibral szo. :D

Egyebkent azt kell elkepzelni, mintha valami regebbi monitort akarnal lefenykepezni es a kepfrissitesbeli kulonbsegek miatt a telo keresojen azt latod, ahogy vibral a monitor.

Na ilyet csinalt, csak a targy nem egy monitor volt, hanem macskako, asztal, ajto, stb. egy normal lampas szobaban es az utcan. De fura mod azota nem tapasztaltam ilyet.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#158) Remekelek28 válasza persil (#157) üzenetére


Remekelek28
őstag

Nem lehet jött egy frissitésed az megoldotta?

(#159) persil válasza Remekelek28 (#158) üzenetére


persil
nagyúr

Igazabol az sem kizart, mert eleg sok appom frissult es nem neztem egyesevel, hogy miket csinal, szoval lehet volt benne rendszerfrissites is.

Egyebkent ma is lattam, bar nagyon halvanyan es csak egy helyen. 🤷

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#160) Shinjike87 válasza persil (#159) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Monitornál nekem eddig minden telóm csinálta. Máshol nem tapasztaltam, a Velvettel sem. De nem kérdezem meg, P20-ról miért váltottál erre, ha a kamera a lényeg.

(#161) persil válasza Shinjike87 (#160) üzenetére


persil
nagyúr

Mate 20*

Sok oka van, de nem a kamera a lenyeg, hanem a tokeletes mukodes. Ha ennyit tud, az oke, de ha kifogtam egy szart, akkor deruljon ki, erted hogy mondom.

Az a "baj" hogy nem tudom barmikor reprodukalni, van, hogy latom es van, hogy nem. 🤷

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#162) Remekelek28 válasza persil (#161) üzenetére


Remekelek28
őstag

A mate 20-szal voltak gondok? Milyen jellegűek? Az lg knrk amugy elég stabil a szoftverük.

(#163) persil válasza Remekelek28 (#162) üzenetére


persil
nagyúr

A mate 20-szal az a legnagyobb gond, hogy huawei es rohadt mod meguntam ezt a trump fele hisztiparadet. A legjobb telom volt, de nekem ennyi ebbol eleg.

A velvet meg megtetszett. Mo djuk kb fel evente cserelek telefont, altalaban kulonosebb valos ok nelkul. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#164) Remekelek28 válasza persil (#163) üzenetére


Remekelek28
őstag

és lehet hogy pénzt se kapsz a mate 20 ért.. talán még épp eladható,de 2 hónap mulva már nem biztos..

(#165) janeszgol válasza persil (#163) üzenetére


janeszgol
félisten

Szép is a Velvet. Nézd, ennek én is próbáltam anno utánanézni, hogy miért van az, hogy a világítás frekvenciáját valamikor kiméri, valamikor nem. Ha amúgy jól működik (gondolom azóta már kipróbáltad nappal is), akkor nincs gond. Nálam sincs gond amúgy az említett telefonokkal.

(#166) persil válasza Remekelek28 (#164) üzenetére


persil
nagyúr

Igen, errol beszelek, nem akarom megvarni, hogy a vegen egy milkat se kapjak erte.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#167) persil válasza janeszgol (#165) üzenetére


persil
nagyúr

"Amugy" jol mukodik, igen. Nagyon tetszik.

Az egyetlen problemam, hogy a gesztus vezerles pl a mate 20-hoz kepest ertekelhetetlen. Az alulrol felhuzas, hogy a home-ra jussak, hihetetlen bena a huawei megoldasahoz kepest. Azon 100-bol 100x pontosan ugy es akkor mukodik, ahogy en akartam. A velveten imadkozni kell, hogy 10-bol 5x ugy tortenjen, ahogy szerettem volna. Meg itt pl vegig kell varni az animaciot, hogy a feladatkezelot be lehessen zarni, mig a huawei fele gesztusvezerlesnel akar azonnal is odabokhetek az ures reszre es bezarja.

De ezek mar csak szorszalhasogatasok, ugy "normal" szemmel nezve nagyon jo kis telefon, bejott, nem bantam meg.

Szrk.:
A gesztusos dolog margojara: NEM szar, csak a huawei sokkal jobban oldotta meg.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#168) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Az euronicsnál most 189 ezer az ára. 2 év gyári garival. Nem is tudtam,hogy mát 2 év az LG nél. [link]

(#169) Shinjike87 válasza Remekelek28 (#168) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Nekem azt mondták, 1 év jótállás, 1 év szavatosság.

(#170) Remekelek28 válasza Shinjike87 (#169) üzenetére


Remekelek28
őstag

Én is ugy tudtam,de akkor lehet csak az euronics vállalta be a 2 évet.

(#171) schawo


schawo
titán

Érkezik egy ilyen + második kijelzős tok.

Autóba nagyon kell a Qi, nfc-ről és amoled-ről nem vagyok hajlandó lemondani. Egyszerű képlet volt. Nfc + amoled + Qi töltés + kedvező szolgáltatói ár, és ezt dobta a gép: LG Velvet. A többi tulajdonsága csak extraként szerepel.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#172) OPiiPO válasza schawo (#171) üzenetére


OPiiPO
addikt

Kb. ugyanez itt is :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#173) schawo


schawo
titán

Telefon, második kijelzős tok és Wacom toll megérkezett. Nagyon elégedett vagyok vele, kiváló az egész csomag.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#174) Inarus válasza schawo (#173) üzenetére


Inarus
addikt

Melyik Wacom tollat vetted?

(#175) schawo válasza Inarus (#174) üzenetére


schawo
titán

Bamboo Ink gen2

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#176) schawo válasza Inarus (#174) üzenetére


schawo
titán

A Wacom weboldala szerint csak az kompatibilis a Velvettel. [link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#177) schawo


schawo
titán

Ebben valószínűleg nagyobb akkumulátor van, mint ahogy hirdetik. Az AccuBattery korábban az összes telefonomnál szinte pontosan eltalálta az értéket.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#178) Remekelek28 válasza schawo (#177) üzenetére


Remekelek28
őstag

Hogy birja az akkud? Mennyi kijelzőidő jön ki?
Kamerája jó?

(#179) Inarus válasza schawo (#175) üzenetére


Inarus
addikt

Köszi!

(#180) OPiiPO válasza Remekelek28 (#178) üzenetére


OPiiPO
addikt

Családban most 2 hete van egy, bevált, G6-ot váltott. G6-hot képest a kamera kb. egál, optikai képstabi hiányzik, amúgy képminőségre rendben van. Akkuról semmit komolyat nem tudunk, lévén minden este töltjük, de még este is bőven van benne szufla. Kijelző gyönyörű, szép nagy, oled, egyszerűen pazar.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#181) Remekelek28 válasza OPiiPO (#180) üzenetére


Remekelek28
őstag

Igrn médiamarktban láttam,valóban samsungokat megszégyenitő Oled panelja van. Nagyon szép.

(#182) schawo válasza Remekelek28 (#178) üzenetére


schawo
titán

Egyébként tovább pontosítás után a abp szerint is 4300mAh az akku.

Kameráját még nem próbáltam.

SoT Dual kijelzővel:

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#183) Shinjike87 válasza OPiiPO (#180) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Nekem így néz ki a képlet:
Bekapcsolva a wifi, az adat, a helymeghatározás, a bluetooth, szinkronizál 3 google mail, viber, steam fiók, facebook, messenger fut folyamatosan, napi átlagosan 1 óra telefon, mellette másfél órányi játék, 1 óra zenehallgatás, néhány fotó és estére változó, 30-50% marad még. Ez ugye majd csak romlik, de kezdésnek kimondottan jó.

(#184) Remekelek28 válasza schawo (#182) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ezen nrm tudok eligazodni. :)

(#185) schawo válasza Remekelek28 (#184) üzenetére


schawo
titán

Legalsó sor. Ha folyamatosan be van kapcsolva a kijelző, akkor 6:14 a "kijelzőidő", vegyes használat során 13 óra alatt kb 4

Megint megjegyzem, hogy dual screen telefon

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#186) Remekelek28 válasza schawo (#185) üzenetére


Remekelek28
őstag

De ez csak egy becslés,hogy mennyi szufla van még brnne.
A gyári kijelzőidő érdrkelne. Ha mondjuk már csak 20%on vagy,mennyi lett addig a kijrlzőidő.

(#187) schawo válasza Remekelek28 (#186) üzenetére


schawo
titán

Ez nem becslés, hanem precíz mérés. Sokkal pontosabb, mint egy "20%-on mennyi a kijelzőidő" kiíratás, hiszen ez napi viszonylatban sokat változik, míg az abp hosszútávú statisztikája jobban közelíti az átlagot.

Ez alapján ma 5 órára jött volna ki a vegyes használatú SoT:

Használati szokások: két kártya, sok hívás, sok aktív üzenő alkalmazás (Viber, Messenger, Teams, Whatsapp, Skype), 3 aktív levelezőkliens (Gmail, Outlook, BlueMail), NFC, Bluetooth, GPS, LTE adat és hotspot folyamatosan aktív, kb. 1,5-2 óra Waze navigáció

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#188) Remekelek28 válasza schawo (#187) üzenetére


Remekelek28
őstag

Két kijelzővrl nrm rossz szerintem. :R

(#189) schawo


schawo
titán

ma egy kijelzővel eddig

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#190) schawo


schawo
titán

4 napja használom a telefont és ez alapján az eddigi vélemény:

A készülék nagyon kellemes, jól müködik, gyors. Nem találkoztam esztelen hülyeségekkel, fagyásokkal, bugokkal, hibákkal. Eggyel se. Minden patent. Féltem a 845-től, hogy zabál, forró lesz, de semmi, nagyon kellemes csalódás. Simán vállalható bármelyik mai középkategóriás soccal (pl 765) szemben. A toll nagyon jó, régebben volt Note-om, teljesen hozza azt az érzést. Precíz, gyors, és jól érzékeli a nyomást. A második nagy kijelző tökéletes, olyan, mint a fő. A tok nagyon jó a kis külső kijelzővel, és az extra hívásfelvevő gombbal. A Velvet a két kijelzővel, a tollal még jobb munkatelefon, mint bármelyik S Note. Ehhez jön hozzá a vízállóság, a Qi töltés, az oledek között is nagyon szép kijelző, sztereó hang és jack kimenet.

És ezért fizettem összesen 155 (Voda) + 40 +17 = 212e forintot. (Saját matek ráadásul jobban jött ki, mert csökkent az előfizetési díjam 24x2000 forinttal, így nekem most 165 költség mindenestül) Le vagyok nyűgözve. 5-6 éve minden telefonommal elégedett voltam, de nem gondoltam, hogy középkategóriában lesz még olyan, ami lenyűgöz. Nem csak socban érte utol az egy-két-három éves csúcskategóriát, ahogy azt a középkategóriások szokták már jó ideje, hanem szolgáltatásban is, sőt, a második kijelző még ott is extra.

Fotóminőségét még nem tudom, de hétvégén összelövöm asszony Mi 10 Lite-jával, és a lányom iPhone 11 Prójával.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#191) Remekelek28 válasza schawo (#190) üzenetére


Remekelek28
őstag

És nrm utolsó sorban,baromi jól néz ki :) Dícsérték már sokan?

(#192) schawo válasza Remekelek28 (#191) üzenetére


schawo
titán

igen, rendszeresen

Ma is az iphone-os taxis. Kérdezte, hogy ez meg milyen telefon? Mondta, hogy még sose látott ilyet, és tök jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#193) Remekelek28 válasza schawo (#192) üzenetére


Remekelek28
őstag

Értesitő led van a tokban levő kijrlzőn?

(#194) schawo válasza Remekelek28 (#193) üzenetére


schawo
titán

A toknak van egy külső teljes kijelzője, mindent mutat, többek között különféle értesítéseket is. Hagyományos (színes pötty) értesítési ledje nincs, nem volna értelme.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#195) Remekelek28 válasza schawo (#194) üzenetére


Remekelek28
őstag

Az a baj kicsivel távolabbról az aod t nem lehet észrevenni. A ledet észre lehet. Én hiányolom a v30 ból is.

(#196) schawo válasza Remekelek28 (#195) üzenetére


schawo
titán

ez nem hagyományos aod. ezek az ikonok nagyon nagyok

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#197) persil


persil
nagyúr

Az allandoan mukodo aod szerintetek mennyit szamithat teljes fogyasztasban?

Azert kerdem, mert az x masodpercig mukodo aod-nek nagyjabol pont semmi ertelme nincs, mivel igy is ugy is hozza kell erni a telohoz, akkor meg mar ott a duplakopp. Az meg, hogy abban az egy felvillanasban tobbet fogyaszt, mint, ha csak aod lenne, mar nem erdekel.

Szrk.: Mondjuk tenyleg raferhetett volna egy led, a mate 20-on is kenyelmesen elfer, ugyanilyen felso kava mellett. 🤷

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#198) OPiiPO válasza persil (#197) üzenetére


OPiiPO
addikt

V30, S10+ - egyiken sem vettem észre hogy az állandó AOD túl sokat bezavarna a fogyasztásban.
+1, az a mákszemnyi led nem tudom kinek fájt ennyire hogy eltűnt, én nagyon bírtam

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#199) persil válasza OPiiPO (#198) üzenetére


persil
nagyúr

Koszi, akkor lehet teszek vele egy probat.

Csak az van bennem, hogy oled ide, oled oda, akkor is vilagit valami a kijelzon, "kell" hogy fogyasszon valamennyit.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#200) schawo válasza persil (#199) üzenetére


schawo
titán

az a néhány pixel világít alacsony fényerővel

a rendes képernyőhasználat mondjuk 5%-a. ha egy nap 10 órát megy az aod, akkor csökkenti a sotot kb. fél órával.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.