Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-11 13:50:12

LOGOUT.hu

Ajánlott tollak (penek):
Wacom AES 2.0 Active Stylus Pen
Wacom Bamboo Ink
LG Stylo 5 / 6 pen

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Shinjike87 válasza lolkicsek (#1391) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Pedig nekem is LM-G910EMW a típusszáma. Viszont kb. egy hónapja (de pár hete biztosan) már frissített V20a-EEA-XX szoftver verzióra. Itt vettem HA-n a telefont, nem tudom mondjuk, honnan származik, mert hiába volt új, bélyegezve nincs a garipapírra.

(#1402) Shinjike87 válasza petWar97 (#1375) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Nekem nem kell a 4K, csak a FHD 60 fps, gondolom a minőségen a kamera korlátai miatt nem tud emelni ez a szoftver sem. Továbbá te látsz kameramozgatás során "szaggatást" 30 fps-en, amennyiben visszanézed PC-n / TV-n? Ha már ezen javít, már jó.

(#1403) lolkicsek válasza Quqesz (#1400) üzenetére


lolkicsek
csendes újonc

Nincs a dobozon semmi fura felirat. :)

SIM nélkül lett kipróbálva, de tegnap, amikor nyomtam egy gyári visszaállítást, már benne volt.

(#1404) Quqesz válasza lolkicsek (#1403) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Volt olyan, hogy sim nélkül nem frissített, de ahogy írod újrahúzás után mennie kellet volna. Várj 1-2 napot, addig ha benne vagy az elállásban még. Lehet meg fog addig jönni.

A telefonon hátlapjá szokott egy: "not for sale" felirat lenni, az nem boltba kiadható verzió. Volt aki már ilyen telefonba futott bele.

Shinjike87
A dobozon van egy adatlap(mobil hálózat, típus, stb kollega nemrég belinkelte a sajátját) neked milyen kód van?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1405) lolkicsek válasza Quqesz (#1404) üzenetére


lolkicsek
csendes újonc

Köszönöm mindenkinek a segítséget, aki nem akart félrevezetni.
Végül felvettem a kapcsolatot az LG-vel, tőlük várom a megoldást.

(#1407) gabcsi777


gabcsi777
csendes tag

Sziasztok!Jártatok már úgy,hogy elflejtette a telefon az ujjlenyomatot?Már másodszor csinálja nálam,az első után kapott gyári visszát,de megint előjött.Az összeset újra kellett regisztrálnom,törlődtek...És ami a legérdekesebb,hogy a smart doctor hardver teszt után történt mindez.Persze kiírta,hogy az ujjlenyomat érzékelő tökéletesen műxik Utána rögtön kakukk,volt nincs.Valakinek valami ötlet?

(#1408) Quqesz válasza gabcsi777 (#1407) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem volt ilyen még. Lehézkes felnyitás néha előjön, de ritkán.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1409) Shinjike87 válasza Quqesz (#1408) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

#1407gabcsi777
Nálam valamikor 3x is próbálkozni kell, hogy felfogja az ujjlenyomatot...

#1404Quqesz
Küldöm este, ha nem felejtem el. Ami más a dobozon, az a 3 betűs kód, nekem "DEA" felirat szerepel.

#1405lolkicsek
Amúgy miért remegsz ennyire a 11-es frissítésért? Nem nagy durranás, voltaképpen már a dizájnváltás sem tetszik az értesítési sáv lehúzásakor...

[ Szerkesztve ]

(#1410) lolkicsek


lolkicsek
csendes újonc

Azért, mert bogarat tettek a fülembe a "kedves" fórumozók, hogy hamisítvány a telefon...

Megosztom a tapasztalatom azokkal, akik olcsón veszik kis GSM-üzletben a készüléket, mert egyeztettem az LG szervízzel: európai piacra szánt modellt vettem, várható rá frissítés is. Ha nem jön meg és nagyon szeretném rá, bevihetem a szervízbe és rápattintják.

(#1411) Quqesz válasza lolkicsek (#1410) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Korrekt az LG szervíz, tényleg megcsinálják. Ne parázz miatta sztem.

Shinjike87
Nem kell fotó, a lényeget leírtad. :R

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1413) OPiiPO válasza lolkicsek (#1410) üzenetére


OPiiPO
addikt

Azt senki nem mondta hogy hamisítvány lenne, hanem olyan régiókódos amelyet nem frissítenek az EU-ban. De rendes az LG szervíztől hogy bevállalja, mondjuk általában korrekt a hozzáállásuk.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1415) Remekelek28 válasza Quqesz (#1411) üzenetére


Remekelek28
őstag

Messze a legkorrektebb Nekem garanciaidőn tul is javitottak már szériahibás telot ingyen. Ráadásul gsm boltos volt.
Kár hogy pont az ilyenek szűnnek meg.

A kémkedő xiaomi huawei meg talpon vannak.

(#1416) Quqesz válasza Remekelek28 (#1415) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hát szerencsére egyik szervizet sem ismerem, bár lg szervízben vettem bordó hárlapot a G4-re. Pedig van itthon G2,G4 Honor8, S8, P30....mind hibátlan.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1417) Remekelek28 válasza Quqesz (#1416) üzenetére


Remekelek28
őstag

Te csak felszámoltad a mobilrészlegeket. :)

(#1418) Vazil


Vazil
tag

Témát váltani a gyári pár darabon kívül lehet?

(#1419) Shinjike87 válasza Vazil (#1418) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Eddig volt valami LG app, amiben lehetett válogatni témák között (háttérképeken kívül nagyon nem volt változatos), de most nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#1420) jimmedly válasza Vazil (#1418) üzenetére


jimmedly
senior tag

A beállítások keresőbe beírod h témák, ott listáz párat szeintem a velvet is.

(#1421) RetepNyaraB válasza Shinjike87 (#1419) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

LG Smart World.
Szolgáltatások mappában keresd, ill. beállítások-> téma&háttér
Kevés lehetőség, Egyik bénább, mint a másik

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#1422) Vazil


Vazil
tag

Köszi az infókat Srácok! :R

(#1423) Quqesz válasza Vazil (#1418) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az LG Smart World, amiben lehet témákat, képeket, ikonokat letölteni. Sajnos az LG(én :DDD ) által bejelentett mobilrészleg felszámolás óta megcsappant a kínálat és csak az az 5 db ingyenes maradt témában. Elötte volt sokkal több fizetős is. :O
De a play áruházban lehet még talász párat.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1424) Vazil


Vazil
tag

Köszi! :R

(#1426) RetepNyaraB válasza Ferrorr (#1425) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

4G európai modell, magyar lokációval.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#1428) Vazil


Vazil
tag

Random megfanyást tapasztalt már valaki?

Nem érzékel semmit a kijelző csak ha lezárom, majd újra feloldom a telót.

(#1430) telefonmágus válasza Ferrorr (#1429) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Ez valami zugbolt,kintit ad

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#1432) telefonmágus válasza Ferrorr (#1431) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Simán kinti teló,csak a majmok odaírják hogy magyar,de nem az

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#1434) telefonmágus válasza Ferrorr (#1433) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Ez simán szürke kinti,nem magyar lokalizációval

Értelmezd lelkes újonc

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#1436) Indian74 válasza Vazil (#1428) üzenetére


Indian74
senior tag

Sajnos elöfordult már nálam is,hála az égnek ritkán...és ahogy modtad ha lezárom,felnyitom megszünik a probléma.
Nekem úgy ez a telefon megfelelö,bár jobb lenne más de ez van majd használom ameddig lehet.. :K :C

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#1437) Remekelek28 válasza Vazil (#1428) üzenetére


Remekelek28
őstag

Nrkrm a chrome szokott néha igy csinálni. De elég ha csak az slsó körtel lehúzom. Mikor visdzamegy már nincs gond.

(#1438) Quqesz válasza Ferrorr (#1429) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A best markt tényleg nem mai cég. Azért, mert kinti telefon még nem számít. Nekem van egy G4-em, ami VDH(holland) és a híres Mobilkereskedésből vettem 2015-ben, a mai napig hibátlan!
A két év gari az kérdés hogy bolt vagy márkaszervíz, az LG 2 éves garija volt már itt szó(asszem 1 év teljes, aztán csak a készülék). Euhs telefon, rajta minden eu-s nyelv, a többi nem számít. Nem az itteni forgalmazó árulta, ennyi(LG Magyarország Kft). Amúgy az LG márkeszerviz foglalkozik a javításával.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1439) telefonmágus válasza Quqesz (#1438) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Mivel kinti telo,így 1év LG gari lehet csak

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#1441) RetepNyaraB válasza Ferrorr (#1440) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Azért az egy év "bótigari" az többnyire szoftvergarancia néven fut ha megkapargatod és az a nesze semmifogdmegjól kategória. Ettől még használd egészséggel! Nem jellemző, hogy beadná a kulcsot.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#1443) Quqesz válasza RetepNyaraB (#1441) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem, az eu-s modellekre 1 év garit vállalnak itthon is. Ha baj van beviheti a márkaszervízbe. LG régóta, más gyártó immel ámmal csinálja ezt.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1444) Shinjike87 válasza Quqesz (#1443) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Ebben nagy + pont az LG szerviznek, bárhol veszed, egy vásárlási igazolással egy év gari van.

(#1445) jimmedly válasza Ferrorr (#1429) üzenetére


jimmedly
senior tag

Használd egészséggel! Nem lesz azzal semmi gond, feletében szép lehet! Én személy szerint nagyon sajnálom hogy az lg befejezte a mobil üzletágat. Nekem csak pozitív tapasztalatom van a témában.

(#1446) OPiiPO válasza jimmedly (#1445) üzenetére


OPiiPO
addikt

+1

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1447) Vazil válasza jimmedly (#1445) üzenetére


Vazil
tag

Abszolút! Volt pár telóm, de ezidáig ez benne van a top 2-be. Sőt! Ha ár-érték arányát veszem figyelembe, akkor ez a legjobb!

(#1448) Degeczi válasza Vazil (#1447) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A testreszabhatóság hiánya az, ami eléggé lehúzza nálam az összképet :(

Már a használható témák hiánya is kellően lehangoló, de főként a betűtípus tesz be, ahol ha jól látom, csak rootolás után lehetne sajátot hozzáadni, gyárilag meg lényegében 3 van (az első 3 ugyanaz, csak a széthúzása picit más, a "Friend" és a "Travel" szintén, van még a "Yoyo", oszt' kalap... A "Betűkészlet hozzáadása"-ra elindul az LG Smartworld, majd "a szolgáltatás bezárult"... gondolom a 11-es Androiddal romolhatott el vmi, eredetileg mintha ment volna, de úgyis csak az LG-től tudott volna letölteni, hasonlóan értelmetlenül, mint a témáknál.

(#1449) petWar97 válasza gabcsi777 (#1407) üzenetére


petWar97
csendes tag

Most ugyan így jártam. Újraraktam a telót, átpörgetem a beállításokat és a Smart Doctort megnyitva eszembe jutott, hogy mintha olvastam volna itt a fórumon, hogy valami gondot okozott. Áh mondom csak nem lesz baj, lefuttatom a hardver tesztet.

Nálam is eltűntek az ujjlenyomatok. 😂 Ez amúgy nem is lenne baj, mert tudom újra regisztrálni. Valamint logikát is látok benne, mert ilyenkor gondolom "újraindítja" a hardvereket ami így az eltárolt infók törlését eredményezi.

Nekem inkább az nem tetszett, hogy nem is tudtam újra beállítani, mert amint elindítottam kiírta, hogy az idő lejárt és kilépett. :F Most újraindítottam a telót, és engedi az ujjlenyomat regisztrálását, csak éppen nem csinál semmit... bízok benne, hogy megoldódik a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#1450) stingray válasza Ferrorr (#1442) üzenetére


stingray
junior tag

Már régóta nem tiltanak le telefont a szolgáltatók. Ha valaki nem fizeti a részleteket, a tartozást átveszi egy behajtó cég, de az új tulaj nem szopja be.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.