Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-11 13:50:12

LOGOUT.hu

Ajánlott tollak (penek):
Wacom AES 2.0 Active Stylus Pen
Wacom Bamboo Ink
LG Stylo 5 / 6 pen

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Alfred88 válasza Szocsi88 (#1999) üzenetére


Alfred88
tag

nekem nincs semmi problémám, jelenleg x3 prot nyuzok

(#2002) ollie válasza Szocsi88 (#1999) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, az S20FE-t csak kezdetben árulták Exynossal, aztán áttértek Snapdragonra. Ha veszel újat, az biztos, hogy Snapdragonos lesz.

***

(#2003) telefonmágus válasza Szocsi88 (#1995) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Velvet 5G még beszerezhető bontatlan dobozos elfekvő de nem olcsó, 95000

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#2004) Szocsi88 válasza telefonmágus (#2003) üzenetére


Szocsi88
csendes tag

Ohh, és ez merre található?
Ha bontatlan és új, szerintem gyanúsan olcsó, már az alapján amit az internetes keresések alapján látok ár.

(#2005) telefonmágus válasza Szocsi88 (#2004) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Írj privátot és mondom kinél lesz még 2-3db

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#2006) RetepNyaraB válasza Szocsi88 (#2004) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

hardveraprón szinte mindig van. Ilyen anno "teherautóról leesett" darabok lehetnek, no garancia, de valóban új. Nekem is ilyen van. Én nem venném újra, de ez bármilyen Velvetre igaz. Nyugodjék békében a cég.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#2007) berek21 válasza Szocsi88 (#1999) üzenetére


berek21
senior tag

Lehet kapok majd hideget - meleget, de én ha letérdel majd a Velvet, a Sony modelljei közül fogok választani.

LG Velvet eladó!

(#2008) RetepNyaraB válasza berek21 (#2007) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ha van pénzed rá, az utóbbi csúcs sonyk szép kis gépek. De mocskosul tartják az árukat.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#2009) berek21 válasza RetepNyaraB (#2008) üzenetére


berek21
senior tag

Nem gondolkozom mindíg a csúcskészülékben. Nem használom ki a teljesítményét, tehát nekem felesleges.

LG Velvet eladó!

(#2010) Szocsi88 válasza Alfred88 (#2001) üzenetére


Szocsi88
csendes tag

Megkérdezhetem mióta nyúzod?

(#2011) Szocsi88 válasza berek21 (#2007) üzenetére


Szocsi88
csendes tag

Fú ezeknek a Sonyknak van ám ára. Másfél éve a Velvetet 140 000 ért vettem. Nálam ez a nagyon max ár telefonnál. Most nem is akarok ennyit költeni, és azért elég jól felszerelt. Úgyhogy most egy két feature-től, pl vezetéknélküli töltés meg kell válnom.

[ Szerkesztve ]

(#2012) Degeczi válasza Szocsi88 (#2011) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Az csak a (szintén gyengélkedő) EUR-hoz képesti másfél év forintromlását nézve mai értéken már 165e lenne...

(#2013) Szocsi88 válasza Degeczi (#2012) üzenetére


Szocsi88
csendes tag

Na erről meg inkább ne is beszéljünk. Csoda hogy még 100 000 alatt kapok egész jó telefonokat ( én igényeimet nézve persze.)

(#2014) Alfred88 válasza Szocsi88 (#2010) üzenetére


Alfred88
tag

lassan 1 éve , .hála égnek hibátlanul teszi a dolgát, bár anno azért kötöttem rá plusz egy év garit mert a poco m3 egy szoftverfrissítés után elhasalt végleg

(#2015) berek21 válasza Szocsi88 (#2011) üzenetére


berek21
senior tag

Nos igen. Sajnos mindennek IS jó ára van, vagy lesz.
Az én backup telefonom egy Lenovo Vibe Z2Pro, ami jópár főzött rommal még ma is használható. Szoktam is. :) Pedig már mindent újra csaréltem rajta (mainboard, kijelző, váz, akku, kamera, stb....).

LG Velvet eladó!

(#2016) Alfred88 válasza berek21 (#2015) üzenetére


Alfred88
tag

Nálam egy amcsi Galaxy note9 ilyen :D 8/512es verzió ráadásul :))

(#2017) OMG9547 válasza Szocsi88 (#1995) üzenetére


OMG9547
csendes tag

Én redmi note 10 pro-ról váltottam Velvetre és ég és föld a külonbség. Gyorsabb, szebb kijelző, megbízhatóbb, mutatósabb, vezeték nélkül lehet tölteni stb.. ( valamelyik iphone, vagy az emlitett s20 FE jó alternatíva ) :)

[ Szerkesztve ]

(#2018) IQfályter


IQfályter
tag

Én Velvetről váltottam Note 10 Pro- ra .Az akkuidő szenzációs (3 nap amíg a velvet csak egy )a hangja sokkal jobb a 120Hz magáért beszél. Persze megvan még a Velvet csak már nincs benne sim. Itthon a fűrdőben netezek vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#2019) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Van itthon Velvet 2db, i13 és most egy S21Ultrát használok. A kamera gyengébb, de ezen kívül semmi hátránya nincsen a Velvetnek. Remek telefon a mai napig sztem.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#2020) kenguru99


kenguru99
aktív tag

Tokra valakinek valami javaslata lenne? Spigen Slim Armor Essential S-t vettem. 9 hónapja használom. A crystal clear-ség nem tartott sokáig, mára nagyon csúnyán bebarnult. Pedig a tesztelő szerint: "I especially like the crystal clear case. It really is clear and Spigen says that it will not yellow over time. This is nice to know since most clear cases start yellowing very quickly. "
A velvet viszon teljesen jó a mai napig is. Pedig eleinte nagyon zavart a mérete. Szép, egyedi, szerethető telefon.

[ Szerkesztve ]

(#2021) RetepNyaraB válasza kenguru99 (#2020) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

imak, pl.

Liquid gel fóliával használom, alul hajlamos zavarni kicsit, mert passzos a tok.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#2022) Shinjike87 válasza IQfályter (#2018) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Azért a dobozból kibontva nekem is bírta a 2-3 napot ez az aksi. Az se mindegy, hogyan töltöd. Ne az új Redmi akkuidőt hasonlítsd a már 1 éve használt Velvetével.

(#2023) IQfályter válasza Shinjike87 (#2022) üzenetére


IQfályter
tag

Ez így van természetesen de egy 5020 mAh-ás akkumulátor azért csak tovább bírja mint a Velvet 4300 mAh-ás akkumulátora. :)

(#2024) Shinjike87 válasza IQfályter (#2023) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Lehet, de kompenzál a fos rendszere.

(#2025) Degeczi válasza Shinjike87 (#2024) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A MIUI szerintem egyáltalán nem rossz, szépen testreszabható, jó a témakezelője, míg a Velvetre még betűtípust sem tudsz telepíteni :(
Az említett Note 10 Pro is jó típus, nálam csak a vezeték nélküli töltés hiánya miatt esne ki, Samsungról Velvetre váltásnál is fontos szempontom volt.

(#2026) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

5G-re befutott egy frissítés, július 1. Biztipeccsel. 2xx MB volt.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#2027) Venemo


Venemo
tag

Sziasztok,

Másnak is elkezdte összef**ni magát a Velvet akkuja? Az enyém még nincs két éves, az elején tök okés volt, most pedig brutálisan merül akkor is ha nem használom.

A legtöbb háttéralkalmazás le van tiltva, stb.

(#2028) RetepNyaraB válasza Venemo (#2027) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Változó, frissítésfüggő erősen. De alapjában egy éves korától volt egy erős bezuhanás, amely néha felível, ha épp nem kúrják el a google appot (alapvetően ennek működése befolyásolja legjobban szerintem az általános munkabírást).

A legutolsó droid11 nagy patch óta rossz. Vagy mert azt elrontották és szartak bele, vagy odáig bírta. Inkább az elsőre tippelek, mert akksi ritkán romlik sávosan. Inkább lineáris a gyengülés.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#2029) Venemo válasza RetepNyaraB (#2028) üzenetére


Venemo
tag

A google appot sosem használom és a háttérkorlátozásokban le van tiltva.

Lehet, hogy valóban a 11 rontotta el, nem tudom, közvetlenül a frissítés után nem tűnt fel.

(#2030) RetepNyaraB válasza Venemo (#2029) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Elnézést nem az appra gondoltam. A keretrendszert (google llc) nem tudod tiltani és folyamatosan frissül.
Az utolsó 11-es ápdétet mondtam, azóta már 12 is frissült kétszer. Hol majdnem hozza a régi formát (70+óra, 7-8 óra kijelző), hol a 24\5 is nehezen van meg. Persze wifiben, aod off.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#2031) Venemo válasza RetepNyaraB (#2030) üzenetére


Venemo
tag

Az enyémre még nem jelent meg a 12 sem :(

(#2032) davenport válasza Venemo (#2027) üzenetére


davenport
aktív tag

Igen. Újra is húztam emiatt. de nem sokat használt. (4G verzió).

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#2033) Shinjike87 válasza Venemo (#2027) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Nekem is összefosta már, fél nap alatt lemerül... Jó drágán és jó sokáig van a szervizben is a csere (mivel vidéki vagyok, a központi szervizbe postázni kell).

(#2034) RetepNyaraB válasza davenport (#2032) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Lg uppal, vagy flashtoollal; nulláról? Minden más kamu.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#2035) IQfályter


IQfályter
tag

A 4G modellre is megérkezett a frissítő csomag.

(#2036) Quqesz válasza IQfályter (#2035) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez csak android biztonsági, de hol az android 12..... :U

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#2037) davenport válasza RetepNyaraB (#2034) üzenetére


davenport
aktív tag

Sima újrahúzás volt, arra gondoltam, hogy valamelyik program akadt be.

No money, no honey.

(#2038) RetepNyaraB válasza davenport (#2037) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Az a gond, hogy sok összefosás valahol olyan mélyen gyökerezik, hogy csak egy tényleges reflash oldja meg, a gyári reset nem.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#2039) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Sziasztok!

Van-e lehetőség 2 kékfog fülest egyszerre csatlakoztatni? Elvileg felmegy mindkettő, de aztán csak az egyik szól. Nem sikerült olyan konfigurációt találnom eddig, amellyel egyszerre szólnának. Két kékfog eszközt tud függetlenül kiszolgálni gond nélkül, de egy típusút nem tudom...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#2040) Grecky


Grecky
senior tag

Velvet telegram csoportban irták, hogy valakinek LG bridge alkalmazással megjött 4G-re a 12-es droid.
Csekkolná ezt vki pls?

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#2041) IQfályter válasza Grecky (#2040) üzenetére


IQfályter
tag

Megnéztem. Semmi. Telefonja naprakész.

(#2042) Grecky válasza IQfályter (#2041) üzenetére


Grecky
senior tag

Pedig evileg KDZ-vel is fel lehet tolni.
https://lgrom.com/firmware/LMG910EMW/NLD/G910EMW30A_00/10191

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#2043) Shinjike87 válasza Grecky (#2040) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Nekem jött ma egy 1463 MB-os frissítés, de még nem futtattam le. Inkább várok még. A verzió V30a-AUG-16-2022

(#2044) RetepNyaraB válasza Shinjike87 (#2043) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Mire? Ez a tizenkettes. Később is az lesz.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#2045) Shinjike87 válasza RetepNyaraB (#2044) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Tapsra. Meg arra, hogy mennyire gáz. Mert nem gáz? Xiaomi-ból kiindulva én már inkább várok. Ott vigyázni kellett még egy biztonsági frissítésre is, olyan szar.

[ Szerkesztve ]

(#2046) RetepNyaraB válasza Shinjike87 (#2045) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Az 5G-n nem gáz. Nem mondom, hogy jobb a tizenegyesnél, de rosszabb se.
Már a clean install miatt (kdz) megérte. Az OTA eléggé rosszul futott, főverziót nem szerencsés dirty flashelni...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#2047) Grecky válasza Shinjike87 (#2043) üzenetére


Grecky
senior tag

Nálam semmi, de gondolom pár nap és jön a 12-es.
A legutolsó biztonsági frissítés óta amúgy is egy nagy szar a teló, nem fog ártani neki.

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#2048) Shinjike87 válasza Grecky (#2047) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Frissítettem. Nekem sincs változás (akkuidőt értve ezalatt), csak esztétikailag valamelyest (google billentyűzet pl, meg egyes helyeken a numerikus számsor). Megváltozott a lezárt képernyőn megjelenő értesítési kártya, kevesebb rajta az olvasható szöveg, továbbá gusztustalan az új gyári gmail alkalmazás widget-e. Ennyit tudok elsőre mondani.

(#2049) kenguru99


kenguru99
aktív tag

Próbálta már valaki?

(#2050) Grecky


Grecky
senior tag

Most próbálom. 😀

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.