Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-11 13:50:12

LOGOUT.hu

Ajánlott tollak (penek):
Wacom AES 2.0 Active Stylus Pen
Wacom Bamboo Ink
LG Stylo 5 / 6 pen

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Shinjike87 válasza gusthy (#691) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Betűméret nem állítható, a magassággal arányosan méretezi át. De ha a nekem kényelmes magasság megvan, lóbetűk vannak.

Továbbá szimbólumot tetszőleges betű "fölé/mögé" se lehet állítani és azt sem, mely írásjelek szerepeljenek a szóköz gomb két oldalán.

[ Szerkesztve ]

(#702) schawo válasza espi38 (#693) üzenetére


schawo
titán

Miért, melyik billentyűzetnél lehet levinni a képernyő aljára?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#703) #22743424 válasza Vjankovics82 (#700) üzenetére


#22743424
törölt tag

Nekem ugyan nincs Samsung S9 telóm de sztem abba csak egy új akksi kellene. A Velvet nem ad annyi pluszt amiért megérné lecserélni. :)

(#704) gusthy válasza espi38 (#697) üzenetére


gusthy
veterán

Ez amúgy tényleg csak itt ilyen.
Engem azért nem zavar, mert ha nagyon lent van, akkor azt az ujjaim nem szeretik, de ez gondolom, egyéni preferencia kérdése.

(#705) espi38 válasza schawo (#702) üzenetére


espi38
őstag

Az LG Velvetnél egyik billentyűzetet se lhet teljesen a kijelző aljára tenni-akadályozza az LGnek a beépített ....nem tudom milye :W Sok telefonom volt már és mindig a swiftkeyt használtam és mindegyik telon kivétel nélkül a kijelző alján volt a billenytűzet.
Egyedül a gboard ami a lehetőség szerint a kijelző aljára kerül.
Ez a velvet ilyen nem lehet mit kezdeni vele,a billentyűzet eltűntetésére levő nyilacskát nem lehet eltüntettni ez van.

(#706) Vjankovics82 válasza #22743424 (#703) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Akkor nem éri meg 😩 De csak eladom kell a pénz! A velvet meg jó lesz addig míg letörlesztem 😁
Igen az aksi gyenge ezekbe!

(#707) Vjankovics82 válasza Vjankovics82 (#706) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Megvan a teló! ☺ Sokkal gyorsabb mint az s9 de nagyobb !

(#708) Shinjike87 válasza Vjankovics82 (#707) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Használd egészséggel. Jó kis telefon ez. Amikor felhúz az LG a balfaszkodásával (most pl. a hulladék wifi), mindig eszembe jutnak az előnyei.

Hulladék a wifi: egy A71 és egy Velvet között vajon miért van akkora különbség, hogy míg az A71-en fix 50-100 pinggel fut a játék stabilan, addig a Velveten az miért ugrál 50 és 999 között folyamatosan - mindez wifi kapcsolaton keresztül tesztelve? Egymás mellett ülve! Az LG olyan jó telefonokat gyárt, mind formára, mind teljesítményre, mégis mindegyikbe rejt egy defektet... Ez szerintem már szándékos.

[ Szerkesztve ]

(#709) #22743424


#22743424
törölt tag

Kifogástalan láthatóság a verőfényes téli napsütésben. Tényleg csak azt a részt nem láttam konkrétan ahol maga a nap tükröződött.

(#710) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
Nem jönnek a gmailek automatikusan csak ha én frissitek, másnál is meg van ez a probléma?

(#711) b4rn3y válasza espi38 (#710) üzenetére


b4rn3y
csendes tag

Nekem jön automatikusan, igaz néha van, hogy 5-10 perc késéssel.

(#712) b4rn3y válasza Shinjike87 (#708) üzenetére


b4rn3y
csendes tag

Tényleg jó telefon.

Wifinél érezni is, hogy valami nem oké?
Nekem nagyon stabil, n és ac között is észrevétlenül vált, jó a hatótáv, hozza rendesen a sebességeket is. Igaz nem játszom, csak néhány rém egyszerű játékkal.

(#713) Shinjike87 válasza b4rn3y (#712) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Egyéb esetben nem tapasztaltam, de elég gáz h a játékban ledobál a szerverről emiatt. Mobil adattal nincs ilyen probléma.

(#714) espi38 válasza b4rn3y (#711) üzenetére


espi38
őstag

Sajnos nekem automatikusan nem jönnek a levelek😂
Bluetooth viszont nagyon erős benne,nem akad a zene ott sem ahol más telefonnal igen. :R

(#715) Shinjike87 válasza espi38 (#714) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Nekem a beállítás szerint jönnek, ahogy kell. Azt hiszem óránkénti, vagy két óránkénti értesítés van beállítva a céges fiókokra, a privátok meg azonnal szinkronizálnak, ahogy kapom az email-t a tárhelyre. Szerintem itt user error van sokszor, hiszen ez nem hardveres hiba - elméletileg.

(#716) espi38 válasza Shinjike87 (#715) üzenetére


espi38
őstag

lehetséges,hogy az én hibám.
Letöröltem a fiókot majd ismét hozzáadtam de a hiba továbbra is fennmarad-ha frissitek akkor megérkezik de értesítési hangot se ad.
Amikor megvettem müködött nem volt vele probléma,nem tudom mi történhetett vele :(

(#717) storm4


storm4
aktív tag

Sziasztok!

Vásároltam egy ilyen készüléket és most szembesültem vele, hogy egy kicsit hibás a kijelző :


Szeretném kérdezni, hogy ez mennyire garanciális probléma?
Leejtve, megütve nem volt, külsérelmi nyom nem látszik a készüléken.

A válaszokat előre is köszönöm.

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#718) Shinjike87 válasza espi38 (#716) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Fiókbeállításokban az értesítések is be vannak kapcsolva/automatikus? Mi a helyzet a fiók szinkronizalassal, be van kapcsolva?

#Storm4

Véleményem szerint ami nem sérülésből eredő hiba, az mind az első éves teljes gariba beletartozik. Nyugodtan fordulj hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

(#719) espi38 válasza Shinjike87 (#718) üzenetére


espi38
őstag

Köszönöm a tanácsaidat,de sajnos ezeken túl vagyok.
Lehet csinálok egy hard resetet :R

(#720) Shinjike87 válasza espi38 (#719) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Nem értem. Önálló életet élnek ezek a szarok. Nekem az összes LG-m szenvedett valami defekttől. Ez a márka elátkozott.

(#721) espi38 válasza Shinjike87 (#720) üzenetére


espi38
őstag

Nekem nem sok LG telefonom volt,ezt is azért vettem meg mert részletre eltudtam hozni és nem volt drágán.
Gondolkodom az eladásán csak azt tart vissza,hogy nincs ilyen ár értékű készülék a piacon ami bejönne külsőleg és belsőleg egyaránt. :Y

(#722) gusthy válasza storm4 (#717) üzenetére


gusthy
veterán

Garanciális szerviz szerintem, sérültnek tűnik az OLED panel.

(#723) Remekelek28 válasza espi38 (#719) üzenetére


Remekelek28
őstag

Valami user error lehet,mert nekem megjön mindig dupla rezgéssel. Vagy a szinkronizálásod v értesitéseid gmailen belül v a telon belül ki vannak kapcsolva.
Messenger vsgy egyéb netes üzeneteket megkapod időben,jelzi is felül?

[ Szerkesztve ]

(#724) OPiiPO válasza espi38 (#721) üzenetére


OPiiPO
addikt

bátor ember lesz aki megvesz egy még futó részletfizetéses mobilt

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#725) storm4


storm4
aktív tag

Köszönöm a válaszokat.
Tegnap este felvettem a kapcsolatot az LG-vel emailben és ma hívtam a szervízt is.
Összekészítem és holnap postázom.
Remélem a legjobbakat (kijelző csere, készülék csere)

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#726) gusthy válasza storm4 (#725) üzenetére


gusthy
veterán

Amúgy lehet, hogy csak valami retek ment közé gyártáskor.

(#727) storm4 válasza gusthy (#726) üzenetére


storm4
aktív tag

Attól az még hiba és egy ilyen kategóriájú készüléknél nálam ez azonnali garanciás ügyintézést von maga után.

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#728) Black_Raven válasza espi38 (#719) üzenetére


Black_Raven
veterán

A GMAIL, már vagy 3 éve akkor jön email, amikor kedve van, és tökmindegy milyen telefonom van éppen. 1-2 hónapig jó aztán frissül és xar egy darabig, utána megint jó. Ha várok fontos emailt, ráfrissitek manual, nem hiszem hogy az LG a hunyó, főleg hogy nem régen jött rá update. :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#729) jimmedly


jimmedly
senior tag

Plusz van több jó alternatív email app, pl a K9. De az app kezelőben meg kelk nézni a gmail beállításait. Az akkunál a háttérkorlátozásokból ki kell venni a pipát ha ott van, az energiatakarékos üzemmód kivételeknél is kik kell venni (kizárva) és az adatforgalomnál is engedni kell a háttér adatforgalmat neki

(#730) espi38 válasza OPiiPO (#724) üzenetére


espi38
őstag

ez egyébként érhető,viszont sok telefonomat eladtam már úgy hogy részlet volt rajta.
Jelenleg is van egy s10+ amit eladtam és van még rajta részlet,ez ember függő ki hogy áll ehhez a kérdéshez-nem véletlen van kitalálva az értéklés rendszere a hardveren.
"remekelek28" minden más megérkezik azonnal whatsapp-viber-messenger-egyedül a gmail szarozik és sajnos más email kliensel se frissül magától és hiába van beállítva a hangjelzés az se szólal meg :W

(#731) espi38 válasza Black_Raven (#728) üzenetére


espi38
őstag

Igen ezt már tapasztaltam,hogy hol jó a gmail hol nem. :R

(#732) Midway


Midway
senior tag

Nekem nincs ilyen bajom vele.

(#733) petWar97


petWar97
csendes tag

Nekem is szinkronizál rendesen (Gmail, Facebook, Messenger stb...). :)

(#734) espi38


espi38
őstag

Letöröltem a fiókot,majd újra hozzáadtam most megy-nem értem mi történt,mert ezt már többször megcsináltam és szintén nem ment :Y

(#735) gusthy válasza storm4 (#727) üzenetére


gusthy
veterán

Természetesen, ez nem is kérdés.

(#736) storm4 válasza gusthy (#735) üzenetére


storm4
aktív tag

Rendben :R
Esetleg tapasztalat a szervizzel kapcsolatban?
A mai napon megkapták,kíváncsi leszek mi lesz a reakció és mit fognak vele csinálni...
LG-garanciával még nincs tapasztalatom, Samsung annak idején nagyon korrekt volt és még házhoz is jöttek.

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#737) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok!!
Nos csatlakoznék ehez a csoporthoz,vettem én is egy ilyen szép teléefont :C :K :D

NAGYPAPA

(#738) Remekelek28 válasza storm4 (#736) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ingyen vissza is postázzák.

(#739) Midway válasza petWar97 (#733) üzenetére


Midway
senior tag

Egyedül a viber nem jó,
Csak akkor mutatja ,ha jött üzenet mikor megnyitom. :U

(#740) Nira


Nira
csendes tag

Sziasztok én is megvettem a Velvetet magamnak, illetve rögtön a nejemnek is egyet. A telefont nagyon szeretnük?, viszont annyi bajom van nekem vele hogy a Samsung Galaxy Gear-em nem csatlakozik hozzá... :F

Üdv. Dani :)

(#741) b4rn3y válasza Midway (#739) üzenetére


b4rn3y
csendes tag

A vibernek telefontól függetlenül van baja, legalábbis a környezetemben levő összes telefonon (10+) össze vissza jönnek az üzenetek (samsung, honor, xiaomi, lg, ...)

(#742) Indian74 válasza Midway (#739) üzenetére


Indian74
senior tag

Nekem tökéletessen müködik a viber is,meg a messenger is...eddig :D

NAGYPAPA

(#743) Vjankovics82 válasza espi38 (#721) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Én is gondolkoztam rajta! De utána néztem tényleg nincs ilyen ebbe az árba ami ilyen mint a Velvet!

(#744) gusthy válasza Nira (#740) üzenetére


gusthy
veterán

Milyems Gear? Ha a klasszikus, eredeti Gear, az nem is fog és semmilyen mai Androidos készülékhez, a Samsung nem támogatja már egy ideje.

(#745) gusthy válasza storm4 (#736) üzenetére


gusthy
veterán

A Samsungnak régen tényleg volt egy ilyen prémium szolgáltatása, de már jó ideje nincs, amúgy neccesnek találtam már akkor is, egy lakásban nem feltétlenül van meg az a steril környezet, ami pl egy kijelzőcseréhez kell. Arról nem is beszélve, hogy a mai kijelzőket nem csak úgy lecsavarozzák, komolyabb gépek kellenek hozzá.
Az LG szervizt eddig teljesen korrektnek találtam, bár pont telefont még sose vittem hozzájuk.

(#746) Shinjike87 válasza gusthy (#745) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Ezt akkor hinném el, ha nem hirdetné minden ilyen Kanalas Márkó féle ember azt hogy kijelző csere egy óra alatt.

(#747) Nira válasza gusthy (#744) üzenetére


Nira
csendes tag

Az sajna, az eredeti legelső Gear aminek SM-V700 a típus száma. A nejem Gear Fit-je megy vele igaz csak az Open fit nevű app-al de megy.
Egyébként a Galaxy S8-am gond nélkül ment vele, de tény hogy basztatott a Wearable app h cseréljem le. Szót fogadtam...:C

[ Szerkesztve ]

Üdv. Dani :)

(#748) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Sziasztok, úgy nézz ki ma csatlakozom hozzatok :DD nincs valakinek egy kepernyovédo folia, uveg… ha nincs milyet ajanlotok honnan erdemes beszerezni?

(#749) espi38 válasza Zozo0525 (#748) üzenetére


espi38
őstag

szia!
Szerintem nincs hozzá normális fólia.
Én a Polusban rakattam fel rá 4 ezer ftért,amit a Media MNarktban 10 ezerért akartak felrakni röhej :R

(#750) Zozo0525 válasza espi38 (#749) üzenetére


Zozo0525
őstag

De ez jo rá? Gondolom nem jott fel a szelei sem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.