Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48551) apaszka válasza wwenigma (#48549) üzenetére


apaszka
veterán

[ZTE ATLAS 3.5W] ra is gondoltam! 20 alatt van még mind 3 ! A Tiporól elég jókat olvastam,és 17000 ret megér újan! Atlas meg 15 alatt?! Feltöltő kártyás Combo csomagban olcsók a telők! Asszonynak az a legjobb csomag! És készüléket nem vettünk annó csak SIM - eket!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#48552) apaszka válasza quailstorm (#48550) üzenetére


apaszka
veterán

ACE Még van mindig! 23600 ért!?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#48553) wwenigma válasza apaszka (#48551) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

ZTE atlas... Ez is ARMv6 proci. Július óta 65 hozzaszolas a topikjaban. [link] A teszt topikjaban 300... [link]

Igazabol nehez ajanlani, itthon nekem OT995, páromnak Tipo van (bár ő samsungot szeretne még ha xarabb is, maig visszasirja a Mini-t)

ZTE is képviselteti magát a forumon, csak az arcbol nem vett vissza: [link] :) Válaszom: [link]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#48554) apaszka válasza wwenigma (#48553) üzenetére


apaszka
veterán

TIPO akkor szerinted megér 17 et? Feleséged miért nem szereti? Valami vacak? :W

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#48555) wwenigma válasza apaszka (#48554) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szereti de ő Samsung fan. :) Tudod hogy a nőknél a legfontosabb hogy milyen szinu a telefon...

Szerintem megér 17-et. Egyeduli negativum a kameraja. Nyomkodjatok meg valahol.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#48556) quailstorm válasza apaszka (#48552) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Attól hogy nem írták át fogadok hogy nem az. Függetlenül most 50k HUF az Ace-i! Kell a halálnak...
2012-ben már csak a raktárat ürítették ki. Így év végén nem hinném hogy maradt még. De nem mi fogunk vele szívni...
A Tipo-ról annyit hogy közepesen jó hardcore játszásra, gyors mint a villám. Nem lesz rá hivatalos JB, nem hivatalos meg már van.
Sima Ace megállt a GB-nél, alig jobb mint a GT540, és igencsak elavult.
Ace-i meg egy hulladék. Telefonálni meg zenét hallgatni lehet vele. Nagy kompromisszumokkal netezni is.
Igen a Tipo kamerája elég vacak, de a Miro-t meg nem erőltetik a szolgáltatók...

(#48557) _seth_ válasza quailstorm (#48556) üzenetére


_seth_
veterán

"Sima Ace megállt a GB-nél, alig jobb mint a GT540, és igencsak elavult."

Mindkettőből van "készleten" és azért ez nagyon nagy hülyeség.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#48558) quailstorm válasza _seth_ (#48557) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mert Te djuice-nál dolgozol? Vagy hol van készleten? 11 hónapja nem jött szállítmány, előbb utóbb majd elfogy az S5830...
Legtöbb helyen már újat i-set kapsz csak.
GT540 meg 2.3.7-tel értve. A főzött ROM-tól nem riadok vissza. Ha kapnék egy Ace-t arra is repülne azonnal. A gyári Ace ROM-ok teljesítménye elég szánalmas. Sokszor alatta van egy 2.1-es X8-nak is (mértem), de a 2.3.7-es MSM7227-nek feltétlen.
Figyelj, rezisztív képernyő, -200MHz, gyengébb DSP, és -2 megapixel. Ez nem biztos hogy megéri... Főleg amiatt, mert Ace árban vastagon lehet ARMv7-es telefonokat kapni.
Nem lenne olyan gigant, egyértelmű előrelépés minden téren egy Ace neki. Túl azon hogy ha újat vesz, tényleg 80% felett az esély hogy kap egy -i vel jelzett vackot, és szív vele. Mert az minden téren gyengébb mint a GT540, ha nem vesszük a kétujjas nagyítást és az állóképet.

(#48559) _seth_ válasza quailstorm (#48558) üzenetére


_seth_
veterán

Az elejét szerintem nem nekem akartad írni :) Pontosítok: félreértettél: itthon van belőlük :)
Gt540-en itt is a 2.3.7 van rajta, javult valamicskét de azért csoda nem történt. Acem volt, most egy másik is van a közelben és sokkal gördülékenyebben fut. Pl az 540-en bejövő híváskor hamarabb megszólal és rezeg mint, hogy a képernyő bekapcsolna, acen ilyen nincs pl. Az, hogy a kijelző kapacitív és jelentősen nagyobb már önmagában hatalmas előrelépés. A gt540 kamerája a régmultat idézi, vacak minőség minden téren. Az Ace képei még az optimus 2x-em 8mp-es kamerájához képest is nagyon jónak számítanak. (Ez pl ace-val készült és itt már tömörítve van pluszban)

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#48560) apaszka válasza quailstorm (#48558) üzenetére


apaszka
veterán

Telefonom megkérdeztem a készletről,és azt mondták, a központiban Fehérváron van belőlük még! Holnap rohanok valahogyan venni,mert a fiam nevén van a telószám! DJUICE !! :C Érted! Szóval ő meg 12 órázik a 4 napban! :W :F

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#48561) quailstorm válasza _seth_ (#48559) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én inkább azt mondanám hogy az optimus 2x kamerája kritikán aluli a 8megapixelesek közt. De jó alapot választottál ;]
Vágom miről beszélsz, a GT540 sajna nem kapott elég jó fejlesztőt. Egy Abu ROM-os X8+nAa-14 kernel után mást mondanál. Ráadásul az kapacitív, havernak meg cypress is tehát dual touchos. Na az ronggyá alázza a gyári ROM-os Ace-t. Menüanimáció, sebesség meg minden terén.
Az Ace az egy jól összerakott, minőséginek mondható alsó középkategóriás telefon VOLT.
De tessék már elismerni hogy nem ARMv6-ban kell gondolkozni 2012-ben.
A Gt540 meg az Ace közt pl játékteljesítményben kicsi a különbség. Bár igaz, az Ace a legerősebb ARMv6-os droid, kis OC-vel a GTA3 is bőven 20FPS felett mutogatható, mármint annak a butított verziója.
De gyári ROMmal a fruit ninja is akad rajta...
Nem kell bemutatni egyik telefont se. De Ace nálam csak használtan játszik, függetlenbe, jó állapotban 20-22k körül max. Egy LG meg 14ért az enyém akár ma.
Kinek mi a fontos. mellesleg nekem a rezisztív kijelző inkább előny, nem szeretem elkapkodni a kezem, vagy inkább nem szoktam meg, most is rezisztív 800x480as telóm van
Úgy gondolom hogy apaszka kérdése, mely szerint ace vagy tipo egyértelműen eldönthető. Az Ace a múlt letűnt csillaga, amit még visz a név lendülete, és eladatja vele azt ami már nem is az eredeti belsőt tartalmazza...
A Tipo meg az új X8, igaz rosszabb kijelzővel(bravia engine kimaradt), és maradt a kamera is, de 2-3szor erősebb mint az eredeti ace, komolyabb alkalmazások, flash, játék nem akasztja meg, és nagyon jó a gyári rendszere. Ami szerintem fontos.
Nem akarom fikázni az Ace-t, de számomra mindig is túlárazott volt, hiába a 2.3.6, azon se jó a gyári ROM, és nem nyújt annyival többet mint egy X8 amennyivel többe kerül. Inkább egy Huawei Y200, az legalább ARMv7 és halad.
A Djuice-nál meg már tuti S5830i-t osztanak, az meg tényleg elvérzik még 2D-ben is...
(#48560) apaszka: már S5830 van? Azért nézd körül 3-szor is, bootképernyő, névjegy. Ne hozd haza az i-st mert megbánod.

[ Szerkesztve ]

(#48562) _seth_ válasza quailstorm (#48561) üzenetére


_seth_
veterán

Ez is tud egész jó képet gyártani, ellenben szoftveresen mintha elátkoznák a kameráját... minél újabb romot rakok fel annál gyengébb képeket gyárt.
Ph-n elterjedt összehasonlítás, hogy adott egy gyárilag gyenge készülék amire ráteszek egy herélt romot majd kijelentem, hogy gyorsabb mint egy másik gyári romos :D Akkor miért nem egy szintén tuningolt ace-val hasonlítod össze? :) Xperia Activot is ismerem mindenféle rommal, nem rossz és kb az már acehoz hasonló sebességű ics-vel.
Ace múltidőben, de a gt540-en a csúcs :D Értelek, vagy mégsem? :D Hozzátéve, hogy míg a gt540 a legolcsóbb széria volt az ace a középbe volt benne, az 540-et már rég elejeltették gyártani, az ace még 50 körül van függetlenül pl :) A kettő messze nem hasonlítható össze szerintem, semmilyen téren.
Kijelző: inkább nem szoktad meg, tableten, telókon a kapacitív sokkal egyszerűbben használható, párom 540-ét pl nyomkodom 10x mire érzékel és az sem elég pontos. 27-be sikerült fehér acet venni páromnak pár napja tmobilos dominosat (vatera) újonnan, annyit megért és neki emailhez jó lesz a nagyobb kijelző, a jobb érintő és az, hogy a kameráját valóban használhatja a kompakt gépe helyett.
Activot pl pont a lassúsága miatt adta el öcsém, nyomkodtam én is de a mikroszkopikus kijelzőn sem volt teljesen akadásmentes pedig minden xda-s rom fent volt már rajta.

Huawei Y200: na én erre mondom, ogy bestbuy, neten már 11e forinttól lehet venni új darabokat, gyors, szép, jó kijelzővel, és olcsó, a kamerája is egész jó képet gyárt, az összes korábban felsorolt készüléknél jobbnak tartom csak sokakat a neve elriaszt pedig az egyik legnagyobb gsm cég. Páromnak is ajánlottam a gt540 helyett... de mondanom sem kell, hogy a fehér ace volt a csúcs, most egy darabig ace lesz neki (elvileg nem I-s de majd élőben kiderül, amennyiért vettem ennyiért ha gond lenne el lehet passzolni) és ha találok jó áron fehér lg 2x-et akkor arra lesz lecserélve. A gt540-ese pedig kb 13 körül mozog ami nem is rossz pláne, hogy ingyen hoztam ki a vodától, majd a mobiladóval még a vodát is felmondtam így rajtam sokat nem kerestek :D

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#48563) quailstorm válasza _seth_ (#48562) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Értem én a dolgot, főzött ROMmal elvileg rendesen halad az Ace, de még nem volt alkalmam sajnos kipróbálni. Csak gyárival. Na az meg nem tetszik.
Haveromnak van egy nagyon újszerű GT540-e, azt élvezet nyomkodni(CM7.1), de amiket mostanában böködtem, azok megnyúlt fóliával küzdenek, úgy nem jó.
Egyébként Nokiám van, messze nem kell úgy erőlködni mint egy LG-nél, vagy Samsungnál. Vajpuha, akár a Mio PDA-k.
Én meg valahogy leragadok a belsőnél, az Ace-szel annyi a bajom hogy elavult. Az más kérdés hogy nem mindenki akar tőle egy PC-nyi teljesítményt... ;]
Viszont nyomhatod akármeddig az Ace-t tuninggal, ha mellérakod a legalapabb Cortex-A5 telót, lealázza. Ez van. Viszont mostanában 50k alatt nem kapsz olyan kamerát ami az Ace-ben van csak használtan...
Meg az Ace-nek van egy olyan előnye hogy ritkán van vele gond.

Viszont a Tipo-ról tényleg csak pozitívumot tudok mondani a kijelzőt leszámítva. Repül rajta az ICS.
Igazából a GTA Vice City már csak 15FPS rajta, de azt elrontották, mert megakasztja a csúcstabletet is...

(#48564) apaszka válasza quailstorm (#48561) üzenetére


apaszka
veterán

Köszönöm a sok segítséget tőletek! Sajna a GT540 már régi kicsit,és szerettem volna kicsit újabbat a feleségemnek! Tegnap előtt ,még én sem gondoltam a cserén! Aztán a fiamnak megvettem dec elején a Samu G3 mat! Aztán gondoltam,neki is le kellene cserélni már! Aztán felraktam a faceere! Erre 10 perc alatt már jelentkeztek is rá,sőt már mást is érdekelt volna! Na mondom,gyors ezért a pézért nézünk valami jobbat,max 10 et dobok rá! Így gyors ezeket nézegettem! Árban olcsót,de ne legyen vissza lépés! A Tipo-ról sok jót olvastunk! ICS.-gyors.... Azt hiszem ezt választotta a feleségem! Neten nézegettük őket! Már az LG kicsit lassú volt,igaz tavasszal lett ROM rakva rá utoljára! SDSL ! Megint az ment rá! :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#48565) Miksa64


Miksa64
tag

A mai nap ment vissza a dobozába a GT540-esem!
Nehéz szívvel, de nyugdíjaztam!
Bő két évig nyúztam s minden elismerésem neki! :C

Ha nem is voltam valami aktív topik tag, de folyamatosan figyelemmel kísértem az itt közzétetteket!

Nagyon jó kis közösség alakult itt ki és még mindíg jól tartja magát! :C
Igaz az aranykor már leáldozott, akár a GT540-né!

Mindenesetre biztos, hogy imádni való kis teló ez amin keresztül meg lehetett ismerkedni az ANDROIDDAL.
(Most is csodálkozom, hogy mit kibírt!) :Y

Nagy köszönet az idejüket nem kímélő ROM fejlesztőknek és lelkes amatőröknek és segítőknek! :R :R :R

Azért még biztos, hogy vissza fogok nézni időnként!

További sikeres mókolást mindenkinek! :K

BUÉK! :DD

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

(#48566) Latza


Latza
aktív tag

Valaki tudna ajánlani egy jó ad blocker appot? Az Ad-Free úgy látszik bemondta az unalmast. :O

Meg érdekelne, hogy a wwenigma-féle SDSL-ből hogy lehetne eltávolítani a beleintegrált Ad-Free-t. Mert a System\App mappából kitöröltem az apk-t, de nem szedte le mint a többi rendszerappot, hanem ugyanúgy megmaradt és el is indul. Viszont nem találtam máshol amit el lehetne távolítani. :F

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#48567) apaszka


apaszka
veterán

HUAWEI ASCEND G300 lett az asszonynak! Ez tetszett neki! Gt540 elment! :W

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#48568) quailstorm válasza apaszka (#48567) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Jobban döntött mintha Ace-t vesz ;]
Szerintem 2 évig elég is lesz.

(#48569) apaszka válasza quailstorm (#48568) üzenetére


apaszka
veterán

Szerintem is! Marhára tetszik! Gondoltam rá,hogy eladom az N8 amat 12 hónaposan és veszek rajta 2 tőt! Bár a Kameráját sajnálnám nagyon! A fiam S3 asa sem veri meg itthon sem,nem csak tesztben! Ez tuti jó!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#48570) bradam


bradam
aktív tag

Sziasztok!

Elnézést a lustaságomért,utolsó oldalakat gyorsan átfutottam de nem találtam meggyőző választ. Kérdezném,hogy mi a legstabilabb akár gyári rom,most az Optimusra? A lényeg csak annyi,hogy 1.6-nál újabb legyen, és tényleg a lehető legközelebbi/stabilabb legyen, igazából a mostani gyári 1.6-al sincs nagy baj, csak a Viber miatt kell a 2.0+

(#48571) retesz147 válasza bradam (#48570) üzenetére


retesz147
addikt

root, kdz,egyedi ROM-ok??....gondolom nem volt ilyesmi, ha még 1.6 van rajta....hosszú téma lesz....nem irigyellek....
Ha tényleg gyári 1.6 van semmi mókálással, akkor fel kell készülnöd sajnos arra, hogy akár papírnehezék is vállhat belőle....persze kicsi az esélye....de sokaknál sajnos előjött...
Javaslom Joestone írását végigolvasni és drivereket mindenképp feltenni, anélkül tégla lesz....aztán fastboot engedélyezett v20b ROM-ot feltenni KDZ-vel, aztán fastbootból egy recoveryt wwenigma írásából vagy samus leírásából feltenni...onnantól recoveryn keresztül már nincs para...fastboot után már nehéz a telót elrontani....de sajnos akkora lángész nem vagyok....wwenigma és quailstorm és még páran akik ebbena témában benne vannak jobban.....ez tőlem csak nagyvonalakban indításnak elég....
[link],[link],[link],
sztem ez egy jó ROM:[link]
de mások ezekre is esküsznek:[link],[link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#48572) bradam válasza retesz147 (#48571) üzenetére


bradam
aktív tag

Sima 2.1-es T-mobilos Rom lesz szerintem,nem akarok annyit vacakolni vele. Tényleg brickelheti az update a telefont,vagy csak elővigyázatosságképp mondtad?

(#48573) quailstorm válasza bradam (#48570) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Egyébként jaja, 1.6-ról 2.1-re a legveszélyesebb frissíteni. És eszedbe ne jusson 1.6-ra fastboot engedélyezett ROM-mal rámenni. Inkább több lépés mint tégla.
Tapasztalataim szerint a GT540-es fastboot ROM flashelése mindent érintetlenül hagy, csak felrakja a fastbootot.
Persze nálam mindig már 2.1-es tella járt.
Havernek sikerült anno még a Magyar megjelenéskor az update a hivatalos frissítővel, azóta meg Mur4ik ASIS nevű műve figyel rajta. Sok sikert.
Rengeteg teló tönkrement a nem körültekintő 1.6-2.1 update-ben. ;]

[ Szerkesztve ]

(#48574) retesz147 válasza bradam (#48572) üzenetére


retesz147
addikt

elővigyázatosságból is mondtam meg sajnos valóságalapja is van....annó pár emberke elfüstölte a telót....nekem sikerült annó(kb 2 éve) 3 telót zökkenőmentesen 1.6-ról 2.1-re frissítenem, de nem kicsit dobogott a szívem, mikor csináltam....főleg mikor 2 haverét csináltam.....
nagyon alaposan olvass utána, légy tisztába a dolgokkal, driverekből egy sem hiányozhat!

Xiaomi 13 eu dev...

(#48575) retesz147 válasza quailstorm (#48573) üzenetére


retesz147
addikt

igen a fastbootos ROM érintetlenül hagy mindent, csak feltelepíti a fastbootot...
először hivatalos ROM-ot tegyél fel utána a fastbootosat, ha van kedved....

Xiaomi 13 eu dev...

(#48576) bradam válasza quailstorm (#48573) üzenetére


bradam
aktív tag

Az első oldalon található T-mobile/Vodafone 2.1 romok jók kezdésnek? Illetve Vodafüggő a telefon,akkor csak a Vodás romot rakhatom fel,vagy nem számít?

(#48577) quailstorm válasza bradam (#48576) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A ROM designja nem függ a telefon hardverétől. Akármelyiket felrakhatod. Szerintem akkor 2.1 Magyarország. Én francia ROM-ot használok, de csak mert azzal lehet unbrickelni(van mellé egy másik .kdz ami bootloadert tartalmaz).
Aztán megy fel a fastboot, recovery, 2.3.7. Kb fél óra után már lehet elkezdeni belakni a 2.3.7-et. Igaz, iparszerűen csinálom az ilyesmit. De én 2.2 alatt csak akkor foglalkozok droiddal ha 2.2+ felrakása a cél.

(#48578) bradam válasza quailstorm (#48577) üzenetére


bradam
aktív tag

:R Köszöntem

Ha bármi komplikáció merül fel,holnap még benézek :K

[ Szerkesztve ]

(#48579) apaszka válasza apaszka (#48569) üzenetére


apaszka
veterán

Tényleg eladó a telóm! Ha valakit érdekel írjon ! :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#48580) Naras


Naras
őstag

Üdv!

Jó Rég jártam erre, mi a helyzet?

Van valami gyors és stabil custom ROM a telóra, vagy jobb a gyári.
Olyan embernek kell, aki biztos, hogy semmit nem vacakolna vele, csak használni akarja, és jó legyen.

Másik, ha valaki esetleg tudja, hogy ADW launcherből hogy lehet kiszedni a Google keresési sávot fentről...?
Vagy milyen jó launcher van még? Go mostanában egyre rosszabb, azt mondják.

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#48581) quailstorm válasza Naras (#48580) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Igen a Go-t azt nem ajánlom(fagyogat meg sokat eszik, pedig szép meg smooth lenne...). ASIS, ha stabilitásra vágysz. [link]
2.1-nél meg bármi jobb...
Én Xperia active launchert rakok rá, vagy arc launchert. Esetleg ott a launcherpro. Arra a telóra ezek javasoltak, mert kell a RAM másra.
[link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#48582) coyote55 válasza quailstorm (#48581) üzenetére


coyote55
őstag

A Next Launchert próbáltátok?

Memento Mori!

(#48583) quailstorm válasza coyote55 (#48582) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Neeem, nekem ez már sok(kk). SPB shellnél leragadtam, az is max Symbianra. Jó látványos meg minden, csak nem natív, ezért zabál mint állat. Maradok az egyszerű, átlátható viszonylag fapados megoldásnál(amíg nem sikerül mobil téren nagyobbat lépni előre).

(#48584) retesz147 válasza Naras (#48580) üzenetére


retesz147
addikt

Főképernyő->menügomb->ADW Beállítások->Képernyő beállítások->Actionbar Design->Disabled

remélem jóra gondoltam..... :D

Xiaomi 13 eu dev...

(#48585) SüdiLaller


SüdiLaller
aktív tag

eladó GT540 Optimus :K

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#48586) kois21


kois21
tag

Nem működik a market, csak egy pillanatra ugrik fel azután eltűnik. 2.1-es, v20b (2010 dec 30) rootolt szoftver van fent. Mi lehet a megoldás?

(#48587) quailstorm válasza kois21 (#48586) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Frissítés 2.3.7-re. (mi az a market, már play áruháznak hívják...)
A 2.1 terméktámogatása meg megszűnt.
Emiatt hozták be a szervizbe is az egyik ilyen telefont, 2.3.7-tel adtam vissza, franc akar kínlódni még a 2.1-gyel. Persze az ügyfél beleegyezésével történt.

(#48588) 5150head


5150head
senior tag

Sziasztok!
Hol érdemes aksit venni a telóba? A gyári aksija van benne, de ha már wifit nyomok azonnal lemerül :D
Azt nem kell mondanom, h jó legyen meg olcsó :D Kösz előre is!

(#48589) rmartin94 válasza 5150head (#48588) üzenetére


rmartin94
aktív tag

Esetleg itt: [link]

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#48590) pekka93 válasza 5150head (#48588) üzenetére


pekka93
csendes tag

Ha esetleg garis a teló akkor vidd vissza kicserélik nekem is 3 hete lett gariztatva aksi miatt!
Ha nem akkor nézz körbe elég nagy skálán mozog az áruk 2500-6000ig mindenfélét mondtak nekem mindenhol gyárira és utángyártottra is!

(#48591) Miksa64 válasza 5150head (#48588) üzenetére


Miksa64
tag

Ezt is megnézheted: link

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

(#48592) 5150head


5150head
senior tag

Sajna augusztusban járt le a 2 év, uh sztem nem garis már.
Köszi! Jó ez a két oldal, de inkább Pesten kellene egy bolt ahova be tudok menni.

(#48593) lazlo16


lazlo16
aktív tag

BUÉK midnenkinek.

(#48594) pekka93 válasza 5150head (#48592) üzenetére


pekka93
csendes tag

Helyben szerintem sehol nem lesz, egyszerűbb ha rendelsz valahonnan. T-nél tudsz rendelni 3-4 ezerért.

(#48595) SüdiLaller válasza 5150head (#48588) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Ha találsz ennél olcsóbbat, akkor kifizetem helyettetek

2-3 hét is lehet mire ideér, nekem 3 hét alatt megjött, de megérte várni rá. Mastercardal tudod fizetni biztonságosan. Én mielőtt eladtam a GT540-emet előtte rendeltem innen, és 3 napot simán tud a teló terhelés alatt. Érdemes! A gyári akksinál is jobb.

elvitték

[ Szerkesztve ]

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#48596) pikszel


pikszel
őstag

BUÉK!

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#48597) Naras


Naras
őstag

Próbálom feltenni a SwiftDroid v2.0 ASIS - t CWM - ből, de épphogy elindul, kiugrik a telepítő... gyári 2.1 van fenn...ötlet?

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#48598) pikszel válasza Naras (#48597) üzenetére


pikszel
őstag

Ha gyári 2.1 van a telefonon, akkor hogy van recovery? Ha mégis úgy van ahogy mondod, akkor lehet, hogy sérült a zip. Esetleg töltsd le mégegyszer.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#48599) quailstorm válasza Naras (#48597) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ír valamit a recovery? Meg melyik verzió? Rakd fel az 5-öset ha netán még a 2.5-tel próbálkozol.

(#48600) Naras válasza pikszel (#48598) üzenetére


Naras
őstag

Anno felflasheltem talán... 5.0.2.0 van fenn elvileg... leszedem a zip - et még1x, aztán meglátjuk... :U

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.