Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22451) Met30 válasza molbali (#22448) üzenetére


Met30
tag

Nem egészen. A 3d már működik, csak a tesztprogram nem kompatibilis még a 2.3-al. Már írták, hogy egyeseknél szépen fut az NFS.

(#22452) darál0w válasza Met30 (#22451) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

elvileg már van ujabb, ami már kompatibilis.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#22453) Met30 válasza Crob (#22445) üzenetére


Met30
tag

Én is ilyet használok s nem panaszkodhatok rá. Még egyszer nem volt sd eldobásom.

(#22454) molbali


molbali
tag

Met30, darál0w köszi a válaszokat. :)

Egyébként ez jó hír.

[ Szerkesztve ]

(#22455) Crob válasza Met30 (#22453) üzenetére


Crob
tag

na ez jó hír, meg is rendeltem :DD

(#22456) Met30 válasza darál0w (#22452) üzenetére


Met30
tag

A quadrant advancedre gondolsz? Nekem az 1.1.6 van fent s az még nem tudja újabbat meg nem jelez. A standardból találtam 1.1.7-et most nézem azzal.

Meg is néztem s ezzel szépen lefut a teszt :))

[ Szerkesztve ]

(#22457) darál0w válasza Met30 (#22456) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nemtudom. én nem probáltam. csak olvastam. vagy itt vagy xdan.

na akkor megvan. :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#22458) lggt540user válasza matrai93 (#22450) üzenetére


lggt540user
csendes tag

Sziasztok!
@matrai93
Az SDK-nál ügy műxik,hogy az recoveryswift.img fájlt a Tools mappába kell másolni.Amikor elindítod a cmd-t cd parancsokkal oda (...\android-sdk-windows\tools) kell lépkedni és ott kell futtatni a fastboot flash recovery recoveryswift.img parancsot,de ez a recovery menüt teszi egy recovery engedélyezett ROM-ra.És valóban igazad van az AdbWinApi.dll-t (és a többi szükséges fájlokat) átrakja az új sdk a platform-tools mappába.Onnan átrakhatod a tools mappába,de tetszés szerint elindíthatod az adb.exe-t az eredeti helyén is,mindegy.A 2.3-at más módszerrel tettem fel.Letöltöttem a Swift2.3fix.zip fájlt és kitömörítettem az SD-re ami csak FAT32-re formázott,a clockworkmod\backup\ mappába és recovery-ből toltam egy restore-t.Remélem segítettem... :K
Ja a kihangotítás nálam sem ér semmit és sajna nem tudom PC Suite-el felrakni a névjegyeimet sem,ezeket leszámítva nagyon tetszik!Remélem JoeStone farag rajta... ;]

[ Szerkesztve ]

"The quieter you become, the more you are able to hear..."

(#22459) kisspepe válasza Crob (#22445) üzenetére


kisspepe
tag

Jó ár, de sajnos nekem vidékre még rájönne 2500 postaköltség, így már nem érné meg.

(#22461) molbali válasza #99499520 (#22460) üzenetére


molbali
tag

Köszi Belu....

Sajna csak holnap jutok hozzá a kártyaolvasómhoz. Anélkül nem nagyon szeretek a microsd-n garázdálkodni. Most meg ext2 is van rajta a 2.1-es rendszer miatt. Ami egyébként az utóbbi időkhöz képest elég jól megy, de ha hívnak azért így is sokat gondolkodik míg kiírja hogy ki a fene hív. Csomó ideig csak fekete képernyő.

(#22462) Birki válasza Exelsior (#22411) üzenetére


Birki
tag

Innen van a link. (Azóta javították, újra tölthető.)

Szerintem...

(#22463) kruci09


kruci09
csendes tag

Sziasztok!
Tanácsokat szeretnék kérni.
Ekellett vinnem szervizbe a telom mert az app2sd felrakása és egy rendszervisszaállítás után nem tudtam marketről letölteni és nem votlak prgik a telon csak az alapok. elvittem hát szervizbe felküldték pestre az lg márkaszervízbe és pénteken meg is jött a telóm új alaplappal nagy örömömre met 2.1 került a telómra. hát hamar lelankadt a lelkesedésem mert ahogy elkezdtem felfedezni a telóm nagyon osk minden nem tetszett. felkerült egy facebook for lg program ami nem épp a legjobb facebbokos alkalmazás, értesítéseket nem mutat és ahányszor fellépek vele a 2. kezdőképernyőre kikerül egy widget még akkor is ha vann ott más. ami elég idegesítő. felkerült a sims 3 ami elinditás után és miután megjelenik az" EA" logo kilép, így nem nyújt túl sok élméyt. marketom az eredeti verzio ami sajna (nem ugy mint 1.6nál) nem akarja frissiteni magát az ujra. ezekel még azt mondom megbékélnék de a LEGNAGYOBB GONDOM AZ: h amiért elcsestem a telóm(h memo karira menjenek a progik) az ugye 2.1en alapnak kéne lennie...na de pufff. nincs ilyen lehetőségem.igazából nem nagyon akarok beleturni a teloba mert nem is értek hozá anyira és most is megcsinálták garira a telot annak ellenére h ez gari vesztéssel jár.(következő álmokgutásom alkalmával nem hinném h ujra ingyen meguszom) így megoldást keresek ezekre a problémákra:
- sd-re telepítés. -
"facebook for lg" törlése esetleg frissitése.
-market frissitése
-sims 3 játszhatóság megoldás

A szoftververzió: 2.1-update1

(#22464) darál0w válasza kruci09 (#22463) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

2.1en nem alap az SDre telepítés...ugyan ugy app2sd kell.

market majd frissül magátol idővel...

Sims3ra joe blogjában ott a megoldás. 1.HSZ.

facebook for LG törlésére is meg van a lehetőség...rootolni kell elsősorban. majd root explorer fel. és a progi cuccait letörölgetni szépen adott mappákbol.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#22465) virion


virion
csendes tag

Sziasztok!
Nektek megy 2.3 v1.3ban avi lejatszas?
Nekem nem akar se vital sem pedig rockplayerrel.

2.3.4 RC2

(#22466) kruci09 válasza darál0w (#22464) üzenetére


kruci09
csendes tag

Köszönöm. és app2sd-t ha felrakom ugynan ugy particionálni kell a memokarit? mert 1.6nál is elkurodott tőle a szoftver és nem akarom ujra szervizba vinni.
meg ha rootolom és leszedem a facebook for lg-t az nem jár esetleg gari vezstéssel meg nem megy szét tőle a szoftver?

(#22467) sanyirigo válasza kruci09 (#22466) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Üdv!

Igen particionálnod kell, és szerintem tölts le egy másik Facebook progit a marketből, a régit meg nem bántsd.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7

(#22468) darál0w válasza kruci09 (#22466) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

1. HSZ alapján meg tudod csinálni az app2dt. szépen le van írva midnen lépésről lépésre...

de joe blogján egyszerűbb eligazodni.

nem...nem jár garivesztéssel.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#22469) csegu


csegu
csendes tag

Helló!
Kaptam egy szivargyújtó töltőt, noname kínai, a felirata szrint LG GD900-hoz tervezték.
Modellszám: KMEM88
Input: 12/24VDC
Output: 5.0V-500mA

Ez elég az Optimusnak (navigáláshoz kéne), vagy kevés lesz, használhatom-e, vagy inkább csak árt az akksinak?

Köszi

(#22470) darál0w válasza csegu (#22469) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

baja nem lesz tőle...max az fordulhat elő, h gyorsabban merül, mint tölt , ha megy a GPS :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#22471) csegu válasza darál0w (#22470) üzenetére


csegu
csendes tag

Mekkorát lenne érdemes beszerezni, hogy valóban töltsön?

(#22472) zsohu válasza csegu (#22469) üzenetére


zsohu
tag

hali!

én használtam egy töltőt noname olyan amin usb csatlakozó van bedugtam a kábelt én 500ma-sra becsültem és mig 10 perc alatt beértem az egyetemre merített a telón! :S szal érdemes odafigyelni!

(#22473) darál0w válasza zsohu (#22472) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

és mi ment a telon addig?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#22474) zsohu válasza darál0w (#22473) üzenetére


zsohu
tag

semmi! csak este elfelejtettem töltőre rakni mondom amíg beérek rakjon bele 1 kis dzsúszt... kb 40-50%-on volt amikor beültem a kocsiba amikor kivettem meg pirosat mutatott (nem tom hol kezdődik ?20%?)

(#22475) virion


virion
csendes tag

2.3 alatt megy nektek a video lejátszás vital playerrel vagy rock playerrel?

2.3.4 RC2

(#22476) darál0w válasza zsohu (#22474) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az nem fordulhat elő...
hacsak vmi nem merítette a háttérben az aksit. leszívni nem tudja a töltő :N

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#22477) GazVezir


GazVezir
csendes tag

A 2.3-at nyüstölő fórumozóktól kérdezném, hogy mi a helyzet a játékokkal? Gondolok itt pl. az Angry Birds-re, ami köztudatottan nem fut reccenésmentesen az Optimuson a korábbi Android szoftverek alatt.

(#22478) neorow1 válasza GazVezir (#22477) üzenetére


neorow1
senior tag

FIFA 10, MX Moto megy faxán, a többiről nem nyilatkozom.

(#22479) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Szerintetek melyik mobil lesz jobb ? A Samsung Galaxy 2 vagy az LG Optimus 2x ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#22480) darál0w válasza Dyrtyho (#22479) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

majd kdierül, ha kintlesz mind a kettő.

de szvsz a galaxy.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#22481) zsohu válasza GazVezir (#22477) üzenetére


zsohu
tag

AngryBirds teljesen frankó még a fruit ninja-át próbáltam azzal se volt semmi baj.

(#22482) Exelsior válasza Birki (#22462) üzenetére


Exelsior
senior tag

köszi szépen :)

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#22483) neorow1


neorow1
senior tag

Feltettem az 1.3as kiadást a 2.3ból. Azon kívül, hogy a kamera csak fehér képet ad és eltûnt a market, nem sok változást láttam, így visszamentem az 1.2re, várom a további javításokat.

(#22484) darál0w válasza neorow1 (#22483) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

gondolom a fixet nem dobtad fel :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#22485) Menthirist


Menthirist
veterán

"érdemesre lett már csinálva" a 2.3? úgy értem elérte azt a szintet, amikor már úgy korrektül használható? sajna munka mellett nem marad időm olvasgatni mostanában a fórumot :( Ellenben a 2.2.1 4.3 szépen futkároz :)
illetve ugyanúgy visszatérhető gondolom 2.3 után az előbb említettre...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#22486) darál0w válasza Menthirist (#22485) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

2.2nél jobb állapotban van már most :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#22487) neorow1 válasza darál0w (#22484) üzenetére


neorow1
senior tag

Azt nem. Csak akkor azt mondja el valaki miért lett elcseszve ami már mûködött egyszer? Kaphatok linket a fixhez?

(#22488) Menthirist válasza darál0w (#22486) üzenetére


Menthirist
veterán

Az nice... akkor Joestone mester nem sokat unatkozik :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#22489) kisspepe


kisspepe
tag

Ma én is feltettem a 2.3-at. Eddig nem tapasztaltam semmi hibát.

Lenne viszont egy kérdésem azokhoz, akik használják a Power Control Plus widgetet. Ha a Power Control Plus widgettel kiteszem az asztalra a 2g/3g kapcsolót, majd ráklikkelek, akkor odaugrik a beállításokba. Míg ha a sima Power Controll widgetbe beteszem ugyan ezt a menüpontot, akkor simán váltogatja anélkül, hogy beléptetne a megfelelő beállítás menübe. Mi lehet a gond, a Plus verzió az miért nem váltogatja simán?

(#22490) Menthirist


Menthirist
veterán

jah, a 22361-es verzió mehet fel? vagy kihagytam egy linket az újabbról?

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#22491) darál0w válasza neorow1 (#22487) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

[link]

#22488) Menthirist ez cyanogen.

joe clean romja még alpha.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#22492) darál0w válasza Menthirist (#22490) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

1. HSZ

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#22493) laci23-1 válasza GazVezir (#22477) üzenetére


laci23-1
tag

nekem eddig minden játék megy 2.3 alatt. :)) :))

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#22494) Met30 válasza Menthirist (#22490) üzenetére


Met30
tag

22359 Ebben a fixek is benne vannak. nekem korrektül megy.

(#22495) neorow1 válasza kisspepe (#22489) üzenetére


neorow1
senior tag

Miért nem használod a gyári widgetet? Annyi féle kapcsolót tehetsz bele amennyit nem szégyelsz.

Darál0w: thx a linket

(#22496) darál0w válasza neorow1 (#22495) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nm ;)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#22497) kisspepe válasza neorow1 (#22495) üzenetére


kisspepe
tag

A Power Controll Plus jobban tetszik, de amúgy a gyárit fogom használni, ha erre nem tud senki megoldást.

(#22498) Menthirist


Menthirist
veterán

nah fent van a 2.3.2, rajta applanettől gmail-en át Evangelion clock-ig és gentle alarmig minden :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#22499) neorow1 válasza kisspepe (#22497) üzenetére


neorow1
senior tag

Értem.

Bugreport: dolphin browser crashel mikor elindítok egy letöltést, applanet nem megy.

Viszont aki a dsp cuccot beletette az vendégem egy pacsira, winampal megy a shoutcasten a dupstep.fm és nem gyenge a hangzás :)

[ Szerkesztve ]

(#22500) Menthirist válasza neorow1 (#22499) üzenetére


Menthirist
veterán

applanethez 2.7.3-as verzió kell (enélkül nálam sem ment, de azzal perpill megy)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.