Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21201) Nunder


Nunder
őstag

Ahh, dupla...

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#21202) laci23-1 válasza Steelheart2 (#21198) üzenetére


laci23-1
tag

én is kipróbáltam az adw a luancher prot is de a go jön be a lrgjobban
bár csak annyi vele a gon hogy felébresztés után picit kótyagos és lassan tölti az ikonokat

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#21203) molbali válasza Roxxo82 (#21199) üzenetére


molbali
tag

Akkor fel kell flaselned a számítógépről egy recovery engedélyezett romot. Ezt talász joestone logout blogján. Utána a recovery menüt kell telepíteni. Ehhez az android sdk programot telepítened kell a gépedre, a telefonodat pedig fastboot módban elindítani.

Igazából ezek a dolgok részletesen le vannak írva az első hozzászólásban éj Joestone logout blogján.

Ha az nem elég részletes akkor neki se állj egyedül, nehogy tégla legyen.

Egy tuti, az egész folyamat előtt nem kell rootoni a telót. A feltelepített black rom meg úgyis rootolva lesz alapból.

(#21204) Roxxo82 válasza molbali (#21203) üzenetére


Roxxo82
csendes tag

Én is olvastam Joestone blogját meg az 1. hsz-t stb. csak nem egyértelmű számomra hogy melyik rom az amit telepítsek a gyárira, mert a legfrissebb 1.4.2.1 -est csak recovery menüből lehet telepíteni (az én olvasatom szerint)

[ Szerkesztve ]

(#21205) molbali válasza Roxxo82 (#21204) üzenetére


molbali
tag

Ez teljesen igaz, de ott van leírva a blogban az is, hogy melyik romot kell felflashelned előbb, amin engedélyezni tudod a recovery menüt, mert azt ugye a gyári romon nem tudod. Tehát előbb egy teljes romcsere egy olyan romra amin majd lehet engedélyezni a recoveryt.

Pl ezt felflashelni.

Recovery engedélyezett V20B Magyar ROM

Hogy hgyan, az az első hozzászólásban itt van a fórumon, és Joestone blogjában is a'sszem. Ügyelj, hogy minden driver rendesen fel legyen telepítve előtte. Különben gáz lesz, nagy.

A Helyedben beírnám ide a fórumba a lekhelyemet, hátha összehozol valakivel egy talit aki egy jó hangulatú beszélgetés közben egy sör (üdítő) mellett segít neked ebben. Nehogy 2 hét szervíz legyen a vége.

[ Szerkesztve ]

(#21206) Roxxo82 válasza molbali (#21205) üzenetére


Roxxo82
csendes tag

Köszönöm a helpet!

(#21208) norbi93


norbi93
senior tag

progi szerkesztve: legfrissebb hozzászólások kerülnek legfelülre=)

(#21210) norbi93 válasza #99499520 (#21209) üzenetére


norbi93
senior tag

azt látom... semmi se történik mostanság. oroszok sincsenek sehol... ezígy kezd nagyon behalni.az elmúlt kb 1 hónapban csak új felhasználók jöttek, érdemi változás a telefon terén nem történt. hajrá joe! :)

(#21212) joestone


joestone
addikt

Na sikerült eltolnom a 2.2 őt már nem indul el , nincs android felirat sem.Mivel belepiszkáltam a forrásfájlokba is így le kellett volna újra töltenem.inkább átálltam a 2.3 ra. most fut az első fordítás , úgy hogy mint eszköz létre lett hozva az lg gt540 . Ha lefut akkor elkezdem lépésről lépésre feltölteni. Remélem ma sikerül odáig eljutni , hogy felbootol a teló.

(#21213) norbi93 válasza #99499520 (#21211) üzenetére


norbi93
senior tag

ja, még régen egy csomóan voltak, akik azóta rendesen eltüntek:S

joe: hát hajrá, remélem ez a 2.3 dolog összejön=) de itt alap 2.3-al próbálkozol, vagy teis cyanogennel?

[ Szerkesztve ]

(#21214) kisspepe


kisspepe
tag

Sziasztok!

1. Ma harmadik napja, hogy egy feltöltéssel megy a telefonom, és még mindig 70 %-on van. Három napja ugye írtam, hogy 1 napot bír csak a 2.2-vel. Akkor tanácsoltátok, hogy állítsam be, hogy a képernyő ne kapcsoljon ki töltés alatt, valamint csináljak egy battery wipe-ot. Igaz alig használtam a telefon, pár hívás volt, meg néha néha ránézek, hogy épp hogy áll az akku. Most így ezzel nagyon meg vagyok elégedve, kíváncsi leszek majd hogy ha netezek is rajta kicsit, esetleg játszok, akkor meddig fogja bírni.

2. Az ADW Launcher amikor felélesztem a telefont alvó állapotból szinte mindig nyom egy Force Close-t. Nem tudom ez esetleg azért van-e, mert amikor feltettem a 2.2-őt, akkor előtte nyomtam egy wipe-ot, de utána nem. most ki akarom próbálni a Go Launchert, hátha az nem csinálja ezt. Viszont nálam legalább is ennél nem lehet lehúzni a status bart. Így csak menüből tudom bekapcsolni a wifit pl.

Beluudj a te képernyőképeden láttam még múltkorába olyan widgetet, amin egybe rajta van a wifi, GPS, Bluetooth, Hang ki/be kapcsolás. Annak mi a neve?

(#21215) netmesterke válasza norbi93 (#21210) üzenetére


netmesterke
aktív tag

Azért köszönöm..én mint új felhasználó örömmel olvasom mindezt... :(

(#21216) norbi93 válasza netmesterke (#21215) üzenetére


norbi93
senior tag

nem a felhasználókra értettem, félre ne érts=) hanem magára a telefonra fejlesztésre=) egy szóval se mondtam semmi rosszat az új felhasználókra=)

(#21217) Blokkolnam0 válasza joestone (#21212) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

sok sikert a 2.3-ashoz!

esett meg már veletek olyan, hogy egy házibuliban képszakadásig ittátok magatokat? Ma meg meséli az egyik srác skype-on, hogy miket csináltam...picsába, a francnak iszik az ember annyit, hogy lemegy kutyába? sikerült jól bemutatkoznom ennek a társaságnak, és a leggázabb hogy totál filmszakadás, arra emlékszem, hogy kártyázunk, aztán meg gyalogolok az utcán...(elküldtek persze a francba)...francnak iszunk ha tudjuk hogy az állat jön ki belőlünk??? francba, ég a pofám

Motorola Moto x

(#21218) norbi93 válasza Blokkolnam0 (#21217) üzenetére


norbi93
senior tag

igen, velem ez pénteken esett meg:D mármint a képszakadás. haverok szerint hazáig az egész várost sugárba végigokádtam. :D remélem ettől neked is jobbXD

[ Szerkesztve ]

(#21219) Blokkolnam0 válasza norbi93 (#21218) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

kösz, ez egy kicsit segített :)
Holnap legalább 4 embertől kell bocsánatot kérnem, és nem biztos egyáltalán hogy nem küldenek el a francba...és hogy még durvább legyen a dolog, ez egy külföldi társaság, szóval kissé alacsonyabban van az érzékenységi küszöbszintjük a régi jól "bevált" magyarországi haverokkal összehasonlítva...egy szó mint száz, jó kis botrányt csináltam részeg óbégatással meg lökdöséssel egybekötve. Ja, a lakást két csaj bérli, most biztos megvan a véleményük a részeges magyarokról...picsába, azt hittem kinövöm az ilyen dolgokat 30 éves koromra, de nem, időnkét ugyanolyan hülye meg felelőtlen tudok lenni mint 16 éves koromban...pffff

hányni nem hánytam, csak valami biztonságiakba kötöttem bele, az a csoda hogy nem verték cipóra a fejem...bár lehet látták hogy nekem már ez se használna...
fél liter portoricói rum + 8 kis üveg sör 2 óra alatt...

[ Szerkesztve ]

Motorola Moto x

(#21220) molbali válasza #99499520 (#21207) üzenetére


molbali
tag

Hát ami fontos, azok közül a gtalk kiírja, hogy nem enged kapcsolódni a rendszerhez, mert nem jó a jelszó. Ezért a market sem enged letölteni. De a gmail simán kapcsolódik azzal a címmel. De nem gond amíg van a marketnek "alternatívája". :)

Blokkolnam: Te tényleg elszoktál a magyarságtól. A Porto-i rum csak 62%-os. Fél liter ennyitől + 2,5 litersörtől berúgtál. Gyere haza gyorsan. Egy falusi kocsmában ettől még kislánynak neveznek csak. :))

[ Szerkesztve ]

(#21221) Blokkolnam0 válasza molbali (#21220) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

lehet hogy igazad van, nem való nekem az a túlcivilizált társaság, otthon ha hülye vagyok, max kapok egy fülest a kocsmában, és el van intézve, itt meg elvárják az embertől hogy viselkedjen :)
a piáról meg le kell szoknom, végül is a cigit már letettem...bár lehet ez a gond, ugye cigivel nem bírsz annyit piálni elvileg...

Motorola Moto x

(#21222) Asmodeus01 válasza molbali (#21220) üzenetére


Asmodeus01
tag

Hüle! Ennyi piátol engem már temetni lehetne,, :DDD :DD

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

(#21223) Blokkolnam0 válasza Asmodeus01 (#21222) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

egy dolgot sajnálok még azon kívül hogy paraszt voltam tegnap este: nem kapcsoltam be a GPS-t a MyTrack-ben, hogy felvegyem hogy jöttem haza...érdekes lett volna tanulmányozni az oszcillációim amplitúdóját, illetve egy teljes számítógépes szimulációt lehetett volna velem helyettesíteni, a bolyongás témakörében...szerintem nem volt olyan utca hajnalban, amin ne mentem volna végig....pffff :)

Motorola Moto x

(#21224) molbali válasza Asmodeus01 (#21222) üzenetére


molbali
tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Csak az első pár alkalommal. Utána már szinte kívánnád. ;]

Blokkolnam0: Még van az a lehetőség, hogy a külföldieket aljasítod le még egy két ilyen bulival a Te szintedre. :)

Aztán már fel sem fog tűnni nekik.

[ Szerkesztve ]

(#21225) Asmodeus01 válasza molbali (#21224) üzenetére


Asmodeus01
tag

A piát,vagy a temetésemet? :DDD

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

(#21226) molbali válasza Asmodeus01 (#21225) üzenetére


molbali
tag

Eleinte mindenképpen a temetésedet. Azután............. Nem segítek, találd ki! :K

(#21227) Asmodeus01 válasza Blokkolnam0 (#21223) üzenetére


Asmodeus01
tag

Jol emlékszem hogy a németeknél vagy?

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

(#21228) Blokkolnam0 válasza Asmodeus01 (#21227) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

jaja, külföldi kutatómunka, néhány kolléga előtt sikerült tegnap este bemutatkoznom...pfff...nem vagyok normális :)

mondjuk vannak jó oldalai a dolognak, ha Mo-on kötözködtem volna úgy biztonságiakkal mint itt, akkor beztos hogy lefejeltem volna a bakancsukat párszor a fejemmel...

apropó, tudtátok azt, hogy bizonyos német tartományokban nincs olyan hogy alkohol fogyasztás tilalma közterületen? nekem tegnap mondták, fura...

[ Szerkesztve ]

Motorola Moto x

(#21229) Asmodeus01 válasza Blokkolnam0 (#21228) üzenetére


Asmodeus01
tag

Nyugi,én is melóztam Berlinben"anno",,hát mit mondjak, a Németek is letudnak részegedni aljas módon,,,sose bánd hogy felborultál, :C

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

(#21231) Blokkolnam0 válasza Asmodeus01 (#21229) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

basszus , de akkor is szar, hogy nem emlékszem egy pár órás időtartamra...egyik percben részegen ülök egy székben, és kezemben kártyalapok, a következő pillanat amire emlékszem, hogy egy szórakozóhely előtt valamit magyarázok egy kidobónak az utcán...teleportálósra piáltam magam!

[ Szerkesztve ]

Motorola Moto x

(#21232) molbali válasza Asmodeus01 (#21229) üzenetére


molbali
tag

Hááát mondasz valamit. Itt a Balatonon is úgy el szoktak durvulni a németek, hogy az csak na.....

Ők sem törődnek vele, hogy vendégségben vannak.

Legalább most visszaadtad nekik. :) (Az is lehet, hogy egyben adtad vissza az összeset) :DD

(#21233) Asmodeus01 válasza Blokkolnam0 (#21231) üzenetére


Asmodeus01
tag

Nézd a jó oldalát,,örülj hogy nem egy meleg bárban ébredtél! :))

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

(#21234) felixo válasza joestone (#21212) üzenetére


felixo
őstag

:Y Ez az Mester ! :R :K :C :)) :DD :D

2.3-at a népnek ! :R

Remélem ma még lesz screenshot !? :D

Redmi Note 9

(#21235) darál0w válasza joestone (#21212) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

kétes érzelmeket kelt bennem ez a HSZ...

ha a 2.2 nem megy, akkor a 2.3 fog? :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#21236) joestone válasza felixo (#21234) üzenetére


joestone
addikt

most fordul a v6 procis módosításokkal , Ha lefut akkor jön a grafikus driverek kiegészítése , és így tovább.mindegyik résznek külön makefile csinálok így talán átlátom a történetet. Ha van grafikus rész akkor talán már lehet screenshot.

(#21237) Blokkolnam0 válasza Asmodeus01 (#21233) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

hát egyszer volt egy ilyen "affér" is...jópár éve Pesten jártam...sikerült egy kiskocsma teljes piakészletét kiinni... rég látott haver megjelent, és kitaláltuk, hogy akkor most nekünk csajozni kéne, menjünk táncolni és szedjünk fel valami luvnyákat.

Taxisnak mondjuk, hogy olyan helyre vigyen, ahol sok a csaj! Kitesz egy helyen, alagsori szórakozóhely, lent bárpult a lépcsőnél, belépőt befizettük meg vettünk két sört. Be a küzdőtérbe:
a következő kép fogadott: a tánctéren végig asztalok, és csak faszik. A porondon meg egy nyilvánvaló módon transzvesztitának látszódó faszi énekel kitömött mellel.
Elképedve állunk, és isszuk a sört...Erre érzem, hogy valaki megfogja a seggemet. Nem tudtam mit csinálni, odahajolok haverhoz, és ennyit mondok neki: " bocs, de ezt meg kell tennem!" ás átkaroltam :D...
Annyira fostam, hogy muszáj volt buzinak tetetni magamat, féltem hogy ezek itt a helyszínen megdugnak...mondanom se kell, a WC-re nem mertünk kimenni, bevertük a sört, és húztunk haza a rákba, valahogy elszállt a buli-kedv...

Nos a taxis gyerek vicces kedvében volt...

Motorola Moto x

(#21238) 56k válasza darál0w (#21235) üzenetére


56k
tag

Hát ha már "killódik" az emeber akkor a legújabbal tegye. (szerintem)

LG:GT540,P990,G2,G3,G4 Nokia Lumia 900,920,1520,930 Samsung: S1,S2,S3,S5,S8 Huawei: Mate 8,9,10,P8,P9P iPhone: 3gs,4s,5s,6s,6sp,7,7p,8p,X,11,12 mini, 12 Pro MAX, 12 Pro MAX, 13 Pro MAX

(#21239) pepe62 válasza Blokkolnam0 (#21231) üzenetére


pepe62
aktív tag

Egyszer volt eddig életemben filmszakadás az egyik saját házibulimon. Nem durva a sztori de jópofa.
Épp karaokee volt, és én szaxofonnal kísértem az énekeseket. Mondta valaki, hogy hozzak még egy széket a tárolóból. csak arra emlékszem, hogy elindultam a szoba másik végébe, pár másodperccel később azután meg megint fújom a szaximat...

Másnap azon röhögtek, hogy ezalatt az történt, hogy elindultam a székért. Ki is vettem, azután úgy ahogy a szék a kezemben volt, 15percig a falnak dőlve meredten bámultam a szemközti falat mozdulatlanul szaxofonnal a nyakamban. Szólongattak hívogattak, semmi. Azóta nem emlékszem erre... :F

Imádok borral főzni, néha még az ételbe is teszek.

(#21240) felixo válasza joestone (#21236) üzenetére


felixo
őstag

Ez aaaaaz! :))

Redmi Note 9

(#21241) darál0w válasza 56k (#21238) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez is 1 felfogás :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#21242) joestone válasza darál0w (#21235) üzenetére


joestone
addikt

Mindegy melyiket piszkálgatom , időben ugyanannyit kell elb...ni .
A 2.2 esetében elkövettem azt a hibát , hogy megpiszkáltam a framework részeit is és nem csak a 2.1 ből kinyert libekkel játszottam. Mivel az alap frameworkot sikerült eltolnom , így le kellett volna töltenem újra és előröl kezdeni a beállításokat. Ezért döntöttem a 2.3 mellett. Aztán kiderül vagy sikerül vagy nem.

(#21243) molbali válasza joestone (#21242) üzenetére


molbali
tag

Én eléggé nem látom át ezt az egészet, de a 2.2-höz könnyebben találsz integrálható "eszközmeghajtókat" windowson így mondanám. (Pl gps, bluetooth) a telefonhoz, hiszen hasonló eszközöket tartalmazó telefonokra jelent már meg 2.2 de 2.3 elég új még nem?

Bár gondolom rosszul látom a dolgot

(#21244) felixo válasza joestone (#21242) üzenetére


felixo
őstag

Ha sikerül,akkor te leszel az Istenünk! :C

Redmi Note 9

(#21246) darál0w válasza joestone (#21242) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát te tudod jobban. csak nekem így furcsa volt :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#21247) 56k


56k
tag

Nos kicsit visszakanyarodva a gt540-re. Megosztom veletek az én teszt eredményeimet.
Frimware: Gyári T-Mobilos V20B
Kernel: joestone@joe-virtualbox #15
Proci:806,4 MHz-n (2 napja nyüstölöm ennyin teljesen stabil)
Memcard: 4GB Class 4 (2-es app2sd-vel).




LG:GT540,P990,G2,G3,G4 Nokia Lumia 900,920,1520,930 Samsung: S1,S2,S3,S5,S8 Huawei: Mate 8,9,10,P8,P9P iPhone: 3gs,4s,5s,6s,6sp,7,7p,8p,X,11,12 mini, 12 Pro MAX, 12 Pro MAX, 13 Pro MAX

(#21248) joestone válasza darál0w (#21246) üzenetére


joestone
addikt

Ne most el is dölt a dolog :( .

A 2.3 alatt nem használhatóak a v6 proci mk fájlok v5 re fordítva meg ugye a 2.2 sem indult . Illetve az mk fájlok jók , csak a dalvik/vm alattiak nem használhatóak.Mindig hibára fut a fordítás.
Úgyhogy töltöm lefele a 2.2.2 őt.

Viszont az új felállásban szépen megcsinálja a boot imaget is. v7 procira állítva.

[ Szerkesztve ]

(#21249) pepe62


pepe62
aktív tag

Hogyan kell battery wipe-ot csinálni? Csak recoveryzett telefon tudja ezt, a gyári vodás rom nem?
És hol is van az a menüpont, hogy a töltés alatt ne kapcsoljon ki a képernyő? Mintha találkoztam volna ezzel régebben, de nyomogatom 15perce és sehol! szétb*sz az ideg... :W

Imádok borral főzni, néha még az ételbe is teszek.

(#21250) felixo válasza joestone (#21248) üzenetére


felixo
őstag

Akkor most mi van !? :F

A 2.2.2-t (van ilyen is ? azt hittem csak 2.2.1 van !?) próbálod meg ? :F

Redmi Note 9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.