Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21951) Stevee83 válasza darál0w (#21947) üzenetére


Stevee83
aktív tag

Dánke shör!! :D

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#21953) wwenigma válasza joestone (#21949) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

igen. :)

jo lenne ha 2 uton haladna a fejlesztes, cyanogenmod az oroszok es a "sima" , persze egymast segitve valahogy.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#21954) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

[link]
De királyan néz ki ez a widget,de sajna nálam nem müködik.Letöltöttem az oldalrol,de nem tudom az astroval feltenni,mert nem látja az apk.-t. :((( Azt irja hogy probléma adodott a fájl elemzésekor.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#21955) Birki válasza Stevee83 (#21945) üzenetére


Birki
tag

Úgy látom már belinkelték. Én már nem tudom, hogy honnan szedtem le. (talán Applanet :) )

Szerintem...

(#21956) Stevee83 válasza Steelheart2 (#21954) üzenetére


Stevee83
aktív tag

én most töltöm, ebben mi 23 mega???

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#21957) darál0w válasza Stevee83 (#21951) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nm :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#21958) darál0w válasza Steelheart2 (#21954) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

kicsomagoltad? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#21959) Met30 válasza Steelheart2 (#21954) üzenetére


Met30
tag

Szerintem nem fog menni. ADB-n keresztül próbáltam feltenni s a hibaüzi alapján 2.1-en nem fog menni

(#21960) Steelheart2 válasza darál0w (#21958) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Persze.Kicsomagoltam.Olvastam hogy spicán is csak 2.2 vel megy.Sajna.Addig amig nem fog müködni az mms a 2.2 ben,nem rakom fel,mert nekem arra szükségem lenne.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#21961) darál0w válasza Steelheart2 (#21960) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

igen...keresgéltem most. 2.2+

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#21962) yoee


yoee
csendes tag

Helló szakértők!

Egy ilyen telót tervezek venni, DE sajnos a legfontosabb kérdésemre még nem tudom a választ, esetleg tudtok segíteni:
A 3g internetet hogyan tudom megosztani a laptoppal? Működik valahogy kábellel, usb-n keresztül mindenféle hekkelés nélkül? Esetleg bluetoothon...? Vagy csak telepített alkalmazással megy (pdanet vagy easytether) és wifi-ként osztja meg a netet? Ha csak így megy, akkor nem zabálja az aksit?

Egyébként a tethering -már ha ól értettem amiket olvastam- az tényleg úgy "működik" mintha egy kis wlan router lenne a telefon?

Segítsetek pls, egy régi nokiáról váltanék egy ilyen telefonra, olvasgattam is fórumokat a neten (angolt is) de egy egyszerű. régi s40 platformos telefon után eléggé mellbevágóak ezek az új oprenceres telefonok (kb. többet tudnak és bonyolultabbak, mint a régi win95)

Lehet, hogy csak én gondolom tök egyszerűnek, de a fenti régi nokiám (ami nem csúcsmodell) simán konnektol bluetoothon a laptopomhoz és úgy netezek a laptoppal. Csak sajnos maximum edge-t tud és az ma már kevés.

Előre is kösz a segtséget!

(#21963) laci23-1 válasza Steelheart2 (#21954) üzenetére


laci23-1
tag

tényleg szép ez a widget nekem megy 2.2 alatt és jól néz ki
köszi

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#21964) zsohu válasza joestone (#21925) üzenetére


zsohu
tag

Joe!

Szerintem kéne inditani XDA-s topikot mert az elismert és ott látják hogy te csináltad és az csak a fejlesztésről szólna! Ott elég penge srácok vannak, biztos lenne segítséged és nem tudnák lenyulni az eredményeidet!

(#21965) pincehely


pincehely
addikt

Egyik percről a másikra a telefonom megszűnt hangot kibocsátani magából.
Híváskor nem csörög, telefonáláskor nem szól a hangszóró, az alkalmazások sem tudják megszólaltatni.

Hardveres lehet a probléma?
A legfrissebb T 2.1-es szoftware van rajta.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#21966) Tyer válasza miselin (#21690) üzenetére


Tyer
őstag

320x400? nekem valahogy mindig fekvő képet akar hjáttérnek, nem értem...

a másik kérdésem arra vonatkozott, hogy:
Full Screen Caller miért nem megy a 4.7es verzio után?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#21967) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Mur4ik 2.3-ban mukodik a BT, kamera (valasztható 3gp vagy m4v formatum)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#21969) darál0w válasza wwenigma (#21967) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

látom haladnak ők is.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#21970) Naras válasza yoee (#21962) üzenetére


Naras
őstag

Hi,

Igen, a Tethering azt jelenti, hogy egy kis Wifi ROutert csinálsz a telefonodból.

Lehet, hogy létezik olyan app, mely megy root nélkül is, én a Barnacle - t használom, ahhoz kell root, de az is két kattintás kb, az első hozzászólásban meg is találod hozzá az instrukciókat.

Az aksit nyilván jobban zabálja, de ha mondjuk rádugod a gépre USB - n, akkor az majd tölti neked közben. Mellesleg, ha jól emléxem, USB - n is lehetett netet osztani, s tán Bluetoothon is, de nem nagyon érdekelt, hiszen Wifi router készült a kicsikéből... :C

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#21971) Blokkolnam0 válasza Tyer (#21966) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

nem olvastál elég figyelmesen, már írtam ott neked néhány HSZ-el később, hogy milyen háttérképeket fogad el a teló:
[link]
640X480-asak a gyári háttérképek, azért más felbontás kell, mint a kijelző mérete, mivel a desktop kiterjesztett Tehát igen, fekvő háttérkép kell!

Motorola Moto x

(#21972) Tyer


Tyer
őstag

Hogy lehet megoldani, hogy névjegyzékben elöl legyen a vezetéknév?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#21973) Blokkolnam0 válasza Tyer (#21972) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

Én így csinálnám:

1., exportáld ki a névjegyzékedet pl. vcard formátumban (*.vcf) a telódon. Ez létrehoz egy file-t az SD- karin. Másold ezt a file-t a PC-re.
2., Menj fel a contacts.google.com -ra, és lépj be az oldaladra.
3., Hozz létre egy pl. "mobilszámaim" mappát, csoportot.
4., Importáld be ebbe a csoportba a vcf file-t. Így megjelennek a kontaktjaid a google-n. (ez azért is jó, mert legközelebb nem kell backup-olni a telószámokat egy új telónál pl., elég ha a mobilodon beállítod hogy a "Mobilszamaim" csoportra szinkronizáljon. Ekkor ha viszel be új neveket a telódon, akkor az felszinkronizálódik a google címtáradba is)
5., Ha már fent vannak a kontaktok a google-n, akkor exportáld ki cvs formátumba, és mentsd le a Pc-dre. Innentől kezdve csoportos rendezéssel pl. Excel-ben már gyorsan meg tudod cserélgetni a névsorrendet.

Biztos van egyszerűbb módja is a dolognak, de ennek működnie kell, és legalább kihasználod a google címtár szolgáltatást, ami igen kényelmes...

[ Szerkesztve ]

Motorola Moto x

(#21974) Tyer válasza Blokkolnam0 (#21973) üzenetére


Tyer
őstag

Na, ez jol hangzik:)
De igy nem a keresztnév mezőben lesz a vezetéknév?
Köszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#21975) Tyer


Tyer
őstag

Valakiiiiii!!!
A naptáram nem szinkronizálja
1. a pc-n google naptárba beirt eseményeket. (telorol pc-re igen.
2. A párom naptárát. (mondjuk ezt is csak pc-röl telora nem)

Mit tegyek?

Köszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#21976) pincehely válasza #99499520 (#21968) üzenetére


pincehely
addikt

Igazad van.
De hiába húzkodom ki-be, feszegetem-rángatom, semmi sem segít.
Asszem gari lesz belőle.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#21977) Kriza válasza bagyusz (#21699) üzenetére


Kriza
őstag

Class6 (Kingmax, 8GB) kártyám van mégis csinálja. Most leszedtem az app2sd-t és unrootoltam, egyelőre jó egy napja.

[ Szerkesztve ]

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#21978) tzimash


tzimash
őstag

Sziasztok!
Tegnap vettem egy ilyen telót, 2.1-es android van rajta. Szép és jó meg minden, de nem sikerül rábírnom sehogy sem az USB-s kommunikációra. A PC-n Win7 32bit-es op. rendszer van.
Ezeket telepítettem, először balga módon rádugott telóval, majd uninstall és teló nélkül is:
LGUSBModemDrivers_WHQL_ML_Ver_4.9.7_All_Win7.msi
LGBluetoothDrivers_WHQL_Ver_1.1.msi
LGAndroidPlatformDrivers_WHQL_ML_Ver_1.2_All_Win7.msi
látszólag minden passzol:

Total Commanderben néha megjelenik egy plusz meghajtó, de ráklikkelve a "nincs ilyen meghajtó" üzit kapom, sajátgépben még ennyi sem történik.
USB hibakeresési módban is próbáltam, meg csak adattárolás ki-bekapcs, restartok mindkét oldalon, de semmi.
Bluetooth is elég nyögve-nyelős, de az megyeget. Wifin érem el egyedül MyPhoneExplorer segítségével, USB-n ott sem mutat semmit, néhány hibaüzitől eltekintve, mint pl: no device attached on usb, vagy most a legújabb a SocketError:10061 connection is forcefully rejected, ami nem hangzik valami jól.
Akinek van, bombázhat ötletekkel :)

Ja és még valami, ha állapotsávon, megjelenik a rendszerfigyelmeztetésre utaló felkiáltójel, akkor azt hol tudom csekkolni, hogy tulajdonképpen mi fáj éppen neki?

(#21979) Blokkolnam0 válasza Tyer (#21975) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

menj fel a netre a telóval, és akkor szinkronizálnia kéne...Egyébként be van állítva hogy mely naptárral szinkronizáljon a telefonon belül?

Én amúgy ezt használom, és meg vagyok vele elégedve (elég jól testre szabható, amúgy egyből ez se szinkronizál, kell neki néhány perc míg update-eli a PC-ről megcsinált új naptárbejegyzésemet...):
[link]

Motorola Moto x

(#21980) Blokkolnam0 válasza tzimash (#21978) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

1., rádugod a telefonodat a PC-re USB-n át.
2., Lehúzod a felső értesítő sávot az ujjaddal.
3., Bejelölöd, hogy adattármód (ha jól emlékszem, nekem már hál'istennek 2.2.1 van, ezen kissé profibb az interfész a gyári szarokhoz képes).
4., Vígan használod mint egy pendrive-ot...
5., Ha végeztél, fontos, hogy total commander-el navigálj más meghajtóra, aztán biztonságos leválasztás, és a telón ezután kikapcsolhatod a felső értesítési sávon az adattár módot. Így elvileg nem tud sérülni az SD kari...

[ Szerkesztve ]

Motorola Moto x

(#21981) majkel válasza yoee (#21962) üzenetére


majkel
tag

Rootolással bármelyik Androidos telefon képes a tetheringre. Ez csak szoftveres beavatkozás, sok esetben különösebb szakértelmet sem igényel. A garanciavesztés viszont kérdéses, mert sok hülye szervizes képes visszaküldeni a telefont, mondván, hogy nem kívánt beavatkozást végeztél rajta, de ez csak apró kellemetlenség, csak lehet hogy kicsit jobban rá kell járnod a szervizes nyakára, mert vannak ravasz egyedek köztük. Pedig ez olyan, mintha a Windows 7 felett rendszergazdai jogokat szereznél... semmi különös.

De ha azt akarod, hogy ténylegesen alapból gyárilag tudja ezt a telefonod akkor Android 2.2 vagy annál újabb rendszerre van szükséged, az pedig csak az Optimus One-ban van (illetve már egy ideje a 2.3-ra is ígéretet kaptunk). Én várnék még pár napot/hetet a vásárlással, mert az Optimus One is most kerül majd be szolgáltatói kínálatba még februárban.

(#21982) quasimidi válasza tzimash (#21978) üzenetére


quasimidi
aktív tag

Ez egy hasonló probléma az enyémhez: az USB csatlakozó elég hulladék a laptomon és a gyári kábelen, mert ha megmozdítom egy picit (miközben be van dugva a telefon a notebookba), máris eldobja az USB-s kapcsolatot.

Nekem egy másik USB kábel alkalmazása segített, a gyári egy hulladék, csak töltésre használom.

[ Szerkesztve ]

(#21983) tzimash válasza Blokkolnam0 (#21980) üzenetére


tzimash
őstag

OMFG :DDD :W Én meg már gondolkoztam, hogy visszaviszem...
Köszi! :R
Ja fogalmam sem volt róla, hiába na, nehéz a váltás egy 8 éves siemens MC60-ról :DDD :B

[ Szerkesztve ]

(#21984) Blokkolnam0 válasza quasimidi (#21982) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

nem hiszem hogy ez a problémája, szerintem egyszerűen nem kapcsolja be az adattár módot, mikor kéri a teló... (aka nem tudta eddig a srác, hogy le lehet húzni a felső taskbar-t :) )

Motorola Moto x

(#21985) Blokkolnam0 válasza tzimash (#21983) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

ne haragudj magadra, nekem ez az első okostelóm, mikor megvettem párnapig én is vakartam a fejem, míg rájöttem hogy le lehet húzni a felső "csíkot" :))

Motorola Moto x

(#21986) Blokkolnam0 válasza Blokkolnam0 (#21984) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

rájöttem hogy nem ismerem az aka kifejezés jelentését :D hehe, "also known as"; szóval az ékeskedjen idegen kifejezéssel, aki tudja is hogy mit jelent :D lol

Motorola Moto x

(#21987) yoee válasza majkel (#21981) üzenetére


yoee
csendes tag

Naras és majkel,

Köszönöm a válaszokat!

(#21988) atti1848 válasza manoarc (#21923) üzenetére


atti1848
senior tag

Én ugyan így vagyok vele.Nekem is független a telo és én is djuice számlával élek csak én nem csináltam vele még semmit,minden a gyári rajta.Én már azon vagyok,hogy tovább adok a telon ha nem sikerül kijavítani.

[ Szerkesztve ]

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#21989) Chuck Norris válasza quasimidi (#21982) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Ezt én is tapasztaltam, egy fogóval kicsit lapítsd össze annyira, hogy éppen szoruljon amikor rádugod a telefonra és mindjárt jó lesz.

(#21990) csl1982


csl1982
tag

Üdv,

2.2.1 alatt hogy lehet megoldani, hogy ne legyen írásvédett az SD ha kábellel csatlakozom? TC látja, de minden írásvédett.

Köszi

(#21991) Blokkolnam0 válasza csl1982 (#21990) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

milyen 2.2.1 van fent? Nekem semmi ilyen problémám nem volt még vele, naponta másolok ide-oda file-okat...

Motorola Moto x

(#21992) Nunder


Nunder
őstag

Aki esetleg komolyabban beleásta magát a platformba, attól szeretnék kérdezni egyet s mást. Mikrovezérlő kezelést kellene megvalósítani Androidos telefon segítségével, ami vagy bluetooth-on vagy USB-n keresztül kommunikál az ezközzel. Valakinek van valamilyen ötlete arra, hogy milyen külső ezköz vezérlését lehetne egyszerűen megvalósítani a telefonnal? Leginkább a gyorsulásmérő és a kijelzőt kihasználva. Bármilyen ötletet szívesen fogadok.

Valszeg LED panel lesz, de még képlékeny.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#21993) Blokkolnam0 válasza Nunder (#21992) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

annyira nem vagyok benne a témában, de google-el sok minden félét találsz:
[link]
[link]
[link]
[link]

De gondolom idáig te is eljutottál, bocs ha specifikus kérdésekre keresel választ, én nem vagyok benne a témában...

[ Szerkesztve ]

Motorola Moto x

(#21994) csl1982 válasza Blokkolnam0 (#21991) üzenetére


csl1982
tag

4.3 van fent, Commander látja az egész struktórát, de törölni/írni nem lehet.

(#21995) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Beluudj oldalán nem müködik a link a clockworkmod_Full_Sense_no_audio_update Romhoz.Fel tudná nekem valaki rakni még 1xer?Kiprobálnám hátha az mms müködik.:DReménykedem benne.:DKöszi szépen.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#21996) ozeus


ozeus
csendes tag

Sziasztok!

Ha valakit esetleg érdekel a dolog, én is belefutottam a marketes "invalid package file" / "installation unsuccessful" problémába. Fél órányi netes keresgélés után sem találtam egyértelmű megoldást a problémára, így kipróbáltam a recovery menü->advanced->wipe dalvik cache javaslatot, és tökéletesen működött! Azóta minden gond nélkül tudok ismét appokat telepíteni a marketről. Egyébként Joe féle 1.4.2.1 romot használok, patch3-mal.

Üdv: oZeus

(#21998) Stevee83


Stevee83
aktív tag

Android 2.4.

[link]

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#21999) Steelheart2 válasza #99499520 (#21997) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Igen,már megy nekem is.Ezt a romot recoveryböl toljam fel?

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.