Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) joey04


joey04
titán

Szerintem egy kicsit sok lesz már ez az érintős mizéria.hülyeség hogy a kijelző csak így érintésérzékeny, vagy legyen sima vagy legyen nagyobb és teljesen "hétköznapi" érintés vezérelt.A navigációs részt majd ki kell próbálni nem biztos hogy olyan rossz az, bár rossz előjel hogy 2 tesztben is ezt írták.
a kamera szerintem jobb mint ami a viewtyban volt.azt a kamerát a K850nel lehetett egy szinten emlegetni ezt pedig a G600 N82 szinthez lehet mérni.nem azt mondom hogy jobb vagy eléri de ahhoz lehet mérni.szerintem ez elég.mondanám hogy hiányzik a xenon vaku de az ami a viewtyban volt minden csak nem vaku így inkább azt mondom hiányzik egy jó xenon vaku belőle. videó ha viewty szinten van az fantasztikus megint.a játékok amik a beépített "giroszkópot" használják érdekes próbálkozások lehetnek, és mivel szép, elfogadható méretű kijelző van a telóban biztos jóval inkább gamer telefon mint a SE új F305 készüléke.
A viewtyban számomra nagy hiba volt hogy a rádiót nem lehetett kihangosítani.itt megoldották már ezt?valamint ott volt RDS funkció is. ugye ezt nem spórolták ki belőle?
az akkumulátor harmatgyenge sajnos.ez kevés.

már megint szerepel a G810... várom már azt a tesztet. ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.