Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) Viszlát válasza lezso6 (#18) üzenetére


Viszlát
addikt

Továbbra is folyamatosan hozzákapcsolod minden mondatodban a saját beleolvasott agyszüleményedet. Legalábbis a képen amit betűztél mindössze egy szimpla információközlés látható, egy szó sem arról, hogy naprakész adatlap kell, meg "posztoljál már", "írjál már valamit". Teljesen száraz, tényszerű információközlésről van szó, semmi többről, minden más csak belemagyarázás.

A hasznosságról meg csak annyit, hogy biztosan van kismillió céges account, egyéni vállalkozó, művész, de akár egyszerű ember is aki meg még simán örülhet is egy ilyen emlékeztetőnek, mindenesetre az biztos, hogy attól nem lesz értelmetlen, mert téged nem hat meg. Nekem például a minap megjelent egy értesítés, hogy van két elmentett de meg nem nézett videóm. Ennyi, semmi körítés, hogy nézzed már meg őket vagy ilyesmi, csak szimpla információ, aminek speciel én örültem is, mert már totál elfelejtettem, hogy elmentettem őket x hónappal ezelőtt, hogy majd később meg tudjam nézni.

Ha ilyen stílusban jönnének az értesítők, hogy írjál már valamit, azon nyilván meglepődnék, de ahogy már fent említettem, ezt csak te látod bele a facebook értesítőjébe is. Ha szimpla információként küldenétek mint a Facebook teszi, akkor azzal semmi gond, látod, DigitXT máris hozott egy példát ami számára hasznos lett volna.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.