Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) refrigerator


refrigerator
csendes tag

Azért annak idején, 92/94 tájékán egy vagyon volt a Megadrive / Super nintendo kazetta. Több, mint fél havi fizetés...

(#2) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

"mert hát mit csinál előbb-utóbb egy stabil kapcsolatban élő harmincas fickó?": építkezik :P :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) Lenry válasza bambano (#2) üzenetére


Lenry
félisten

az vótmá :P

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) bitpork válasza Lenry (#3) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Esetleg őzet gázol ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5) bambano válasza bitpork (#4) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

fákat kerülget trükkösen :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) twollah1976


twollah1976
őstag

Nem a geppel jatszik hanem azzal ami vele egy idos.

Protipp: lehet probalkozni a masik kezzel is, fogas valtasok, nehezitett palya, pl.: horgasz videokra.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) Lenry válasza twollah1976 (#6) üzenetére


Lenry
félisten

Nem én játszok vele, van kezelőszemélyzet

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) freeknight


freeknight
őstag

És a következő generáción lesz még áremelés, 80 eurós játékok lesznek. Az azért már elég kemény.
Mondjuk a lyukas garast nem érő forint, meg a világbajnok áfa sem használ itthon.

Nekem jó ideig az utolsó játékom, amit megjelnéskor vettem, a Last of Us 2 volt, az is 20ezren indított a tavaszi forintösszeomlás után, szerencsére beindult az árverseny, és 18-ért hozzá lehetett jutni előrendelve. A Cyberpunkot még én is biztos beszerzem startkor, aztán egy időre ennyi nálam a friss vásárlásoknak.

Én azért asszony meg ház mellett is szoktam találni napi 2-3 órát este, amikor tudok játszani, na nyilván nem minden nap, de azért el lehet szórakozni lájtosan.

[ Szerkesztve ]

(#9) janeszgol válasza freeknight (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

10 ezer forintos jatekok a kilencvenes evekben is voltak. Mai arfolyamon es inflacioval 50 ezret szamolt a pc guru ra.
Akkoriban egy uj nagyobb jatek minimum egy heti ber volt. Nem veletlen tartozott akkor a gamerkedes a luxus kategoriaba.

(#10) bitpork válasza janeszgol (#9) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

MOndjuk ez nem változott még ha nem is a szoftver miatt feltétlenül.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#11) D1Rect válasza bitpork (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Mi nem változott meg, hogy a gamerkedés luxus vagy az, hogy egy heti bér 1 játék?

(#12) Lenry válasza D1Rect (#11) üzenetére


Lenry
félisten

Egy heti minimálbér kb egy játék ára, aki ennyit keres, annak tényleg luxus

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) D1Rect válasza Lenry (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Oké, csak az átlag valahol 300 körül van.

Mindemellett 1-2 évesen fillérekért hozzád vágják, ha nem elégíti ki az igényeid a millió kiváló minőségű ingyenes játék.

(#14) bitpork válasza D1Rect (#13) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Az átlagot nem mindenki kapja, felesleges vele számolni - no meg a gamerkedés még mindig luxus és nem progi oldalról. Mennyi is egy top vga? Átlag x1,5?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15) D1Rect válasza bitpork (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

Persze, ha 4k-ban szeretnél játszani.

(#16) janeszgol válasza bitpork (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez nem feltetlen igaz. En 2005-ben a 6600GT-t 43 ezer forintert vettem. Akkor az atlagber br 158 ezer volt, de ez sokaknak nem volt jellemzo (ahogy a mai kb 350k sem). [link]
Ma a minimalber 161k br. Egy GT1050 Ti 50-60k. De 80 ezerert jobb vga-t lehet venni.

(#17) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Steames Red Dead 2 40 euroert nem lett volna jobb amugy?:D (vagy mindenkepp specialos verzio kellett?)

Amugy hja draga mulatsag mar a gaming jo ideje. Nalunk konzolon a megosztas meg segitseg, de mar itt is elszallnak nagyon.

Live-Die-Respawn

(#18) janeszgol válasza oriic (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Pont ellenkezokeg. Ma jatszunk a legolcsobban. (Hw, sw.)
Errol irt cikket Stöki is, illetve pc guru is. De lehet a GS is mar.

(#19) Lenry válasza oriic (#17) üzenetére


Lenry
félisten

nem tudtam mennyire must-have-ek a DLC-k, aztán ez így csak pár euróval volt drágább

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.