Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

:D jó.

(#2) Jhonny06 válasza gamek!ller (#1) üzenetére


Jhonny06
veterán

mi ez a homár avatar? ;]

(#3) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

OMFG ROTF LMAO
soroljam meg? :D

(#4) Иван


Иван
őstag

Collect all your little toys and I still curush that - iPhone iPad, iPwn iSmack

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#5) Lenry válasza Dr. Oid (#3) üzenetére


Lenry
félisten

egész nyugodtan :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

:DDD

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#7) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ez olyan, mint amikor notebookon nem megy a wifi, pedig tegnap mielőtt letörölgettem még működött :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

(#9) Lenry válasza KaiotEch (#8) üzenetére


Lenry
félisten

:C

erre az analógiára építve viszont azt kell, hogy mondjam, hogy a tisztelt júzer nem volt képes megtalálni azt a nagy ON/OFF gombot sem :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) JoeYi


JoeYi
őstag

ezért kérdezi minden helpdesk alapból, hogy "Ellenőrizte hogy bevan-e dugva a konnektorba?"

(#11) Thunderzolee válasza JoeYi (#10) üzenetére

És a kapcsoló (monitor) be van-e kapcsolva. :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) Иван válasza KaiotEch (#8) üzenetére


Иван
őstag

Ezért kell kockás papírra, ceruzával dolgozni. :DDD

Sok esetben megjegyzem tényleg nyerő ötlet. Jegyzetelni hatezerszer jobb papíron, mint bármilyen gépen.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#13) DeltaPower válasza KaiotEch (#8) üzenetére


DeltaPower
őstag


és elképzelhető, hogy tényleg vett volna egy másik ipadot, mert az elsőnek nincs hangja :D

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#14) blokad


blokad
senior tag

Főleg, hogy az iPad oldalán nem a némító kapcsoló van, hanem a screen rotator...

(#15) Lenry válasza blokad (#14) üzenetére


Lenry
félisten

akkor biztos a Mobilarénás srácok is hülyeséget írtak

Oldalsó részekről a szó klasszikus értelmében nem beszélhetünk, mivel a 8,8 milliméteres vastagság és a lekerekítés miatt az oldalt lévő területek olyan hatást keltenek, mintha a hátlaphoz tartoznának. Viszont ettől függetlenül vannak rajtuk cuccok, felül például a bekapcsológomb és a 3,5 milliméteres fülhallgató kimenet, jobbra a készülék némítására szolgáló pöcök és a hangerőszabályzó gombpáros, alul pedig az Apple saját szabványú adatcsatlakozója, a Dock Connector.

és csak kozmikus egybeesés volt, hogy utána lett hangja

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) blokad válasza Lenry (#15) üzenetére


blokad
senior tag

My bad...

Nem tudtam, hogy állítható :R

(#17) Lenry válasza blokad (#16) üzenetére


Lenry
félisten

mindketten tanultunk valamit, mert ezt én se tudtam.
bár azóta se volt a kezemben iPad, szóval egyébként is kevés tapasztalatom van vele :)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.