Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) atee_13 válasza Degeczi (#148) üzenetére


atee_13
őstag

Anyumnak lesz a telefon SMS tökeletesen elég lesz, az alvás és lépésfunkciót menézegeti majd de nem hiszem, hogy fő csapásvonal lenne nála. De remélem az idő mutatásával nem lesz baj azért az csak kell neki.

(#152) dingdongkng


dingdongkng
tag

Lehet hogy ezt már valaki leírta ide (bocsi, most nem volt annyi időm átolvasni), de ami megfontolandó, hogy 2 ilyen óráról tudok (az egyik az enyém volt), és 6 hónapon belül mindkettő úgy döntött, hogy nem működik tova. Aki esetleg ilyenen gondolkodik annak kicsit buyer beware.

Nem mintha amúgy, így sem drága az óra, de úgy fest ezek nem tartanak örökké...

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#153) bbubby00 válasza dingdongkng (#152) üzenetére


bbubby00
őstag

Elemcsere, reset minden megvolt?

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#154) dingdongkng válasza bbubby00 (#153) üzenetére


dingdongkng
tag

Sajnos igen, ezzel együtt benne van a kalapban, hogy kifogtunk két rossz példányt természetesen.

Meg hát na, amikor én vettem, akkor asszem 6000 Ft volt, szóval, nem szerettem volna lebeszélni senkit a vásárlásról, csak gondoltam megírom, mint egy információmorzsát. :)

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#155) Degeczi válasza dingdongkng (#154) üzenetére


Degeczi
nagyúr

És beázás sem érhette? Nem vmi komoly a szigetelése.

(#156) dingdongkng válasza Degeczi (#155) üzenetére


dingdongkng
tag

Nem igazán érte víz, de megjegyezném az óra vízhatlan(abb)-nak van hirdetve mint a -mostmár ismét - napi használós swatchom (az csak cseppálló).

De mondom, nem igazán vagyok felháborodva a dolog miatt, lehet hogy 2 rossz pédányról beszélgetünk.

[ Szerkesztve ]

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#157) bbubby00 válasza dingdongkng (#156) üzenetére


bbubby00
őstag

En hasznaltam egy hetig, aztan beraktam az oratartoba a tobbi koze. Most masik van napi hasznalosnak. Majd visszaveszem egy het tesztuzemre.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#158) kovjoe válasza dingdongkng (#152) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Azért az elég durván hangzik :W, tekintve, hogy emlékeim szerint mintha a lenovo japán óraszerkezetet vizionált volna a termékkel kapcsolatban :Y.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#159) nagyferencv


nagyferencv
újonc

Érdeklődnék az aktív használóknál, hogy hívás esetén egyből, vagy csak 2-3 másodperc múlva rezeg?
(visszaolvasva nem találtam rá infót)
Átmenetileg használok egy MI2-t, az most egy új appal egyszerre kezd el rezegni a telefonnal.
Köszönettel:NF

(#160) dingdongkng válasza kovjoe (#158) üzenetére


dingdongkng
tag

Hát na:D. Ebből eladtak pár darabot (laza milliós nagysagrend) nekem kettővel van tapasztalatom:D. Kicsit alulreprezentált vagyok.

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#161) atee_13


atee_13
őstag

Elemcsere megoldotta a csatlakozási problémát. Viszont az isőt az istennek nem tudom beállítani :W :W Az appan beállítom a mutatókat ott jól is mutat a vizuális megjelenítés, de az órán teker kb 5 percet a pontatlan időn és annyi volt.

Próbáltam többször, bontottam kapcsolatot újra csatlakoztattam, de tök ugyan az mindig megőrít :W :W :W

Mit kell vele kezdeni, hogy a pontos időt mutassa?

(#162) Degeczi válasza atee_13 (#161) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mi az, h "ott jól is mutat", biztosan érted hogyan kell beállítani? :F
Nem az időt (azt minek is kellene, tudja a telefon), hanem a mutatók aktuális állását!

(#163) atee_13 válasza Degeczi (#162) üzenetére


atee_13
őstag

Azt állítom (elvileg), a beállításnál van egy óra "animáció" amin a mutatók odamozognak ahogy beírom az időt első a nagymutató majd kismutató majd mp. Az animáción be is áll a helyes állásba. Maj az órán totáll máshová áll be.

Ha nem így kell akkor rosszul tudom/értem.

(#164) Degeczi válasza atee_13 (#163) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mit értesz "helyes állás" alatt? :Y

(#165) atee_13 válasza Degeczi (#164) üzenetére


atee_13
őstag

:DD Beállítom mondjuk a 20:00 órát akkor az animáción az órán a mutatók a megfelelő állásban vannak és ha az órán is úgy állnának akkor a pontos időt mutatná

(#166) Degeczi válasza atee_13 (#165) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Akkor most olvasd el újra, és értelmezd is végre a #162-t! Nem tudom még jobban kiemelni mit kell csinálni.
Nem véletlenül nem "időbeállítás", hanem "kalibrálás" a funkció neve.

(#167) dingdongkng válasza atee_13 (#165) üzenetére


dingdongkng
tag

Rosszul csinálod, ezzel én is szívtam. Mint ahogy a kollega is emliítette, nem azt kell beírni az appba, hogy hány óra, van. (Ezt az infót a telefonodról fogja behúzni). Ez egy kalibrációs fázis, le kell olvasnod az órát (ami akkor éppen áll), és azt az értéket beírni amit éppen mutat. Az a segédábra azért van, hogy segítsen jól leolvasni az órát. Ha a segédábrán, és a fizikai órán, ugyanazt mutatja az óra, akkor jól csináltad.

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#168) atee_13 válasza dingdongkng (#167) üzenetére


atee_13
őstag

:R :R :R

Végre egy olyan válasz ami értelmesen segít is. Köszi akkor majd így próbálom.

(#169) Degeczi válasza atee_13 (#168) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mégis mi nem volt érthető azon, h nem az időt, hanem a mutatók aktuális állását kell megadnod? :F

És már a múlt hétvégén itt tartottunk... (még az sem kizárt, h az elemcsere sem kellett volna ha olvasol is, nem csak írsz)

(#170) atee_13 válasza Degeczi (#169) üzenetére


atee_13
őstag

Kolléga ugyan azt olvasta mint te és előrse úgy írta, hogy érthető volt .. de gondolom a következő kommented is arról fog szólni, hogy én vagyok a hülye

(#171) Degeczi válasza atee_13 (#170) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Vagyis a "mutatók állását kell beírni" még nem volt világos mit jelent, de az, h "le kell olvasnod az órát és azt beírni amit mutat" már igen? :F
Aligha... egyszerűen átsiklottál ezen, és a figyelmetlenséged (senki nem hülyézett) palástolandó magyarázat, h mert nem volt érthető.

(#172) kovjoe válasza Degeczi (#169) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Hagyjad, az ilyen típusú embert simán el kell engedni, az ilyen mindig azt hiszi, hogy ő az okos:W ! Ahogy leírtad teljesen érthető volt :C.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#173) atee_13 válasza kovjoe (#172) üzenetére


atee_13
őstag

(#174) bbubby00


bbubby00
őstag

Én nem tudom... Minden termékem vásárlása előtt elolvasok LEGALÁBB egy tesztet róla.
Így mikor megjött, egyértelmű volt, h is kell beállítani az órát...
Mind1, ne szapuljuk egymást, nem vagyunk egyformák. Mostmár érti mindenki és ez a lényeg.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#175) kovjoe válasza bbubby00 (#174) üzenetére


kovjoe
aktív tag

:C :R . Ennyi :)) .

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#176) RBJ


RBJ
addikt

Hát ez az óra beállítás sokaknak bekavar az biztos. a google play nél a szoftverénél majd mindenki csak rosszat óbégat, hogy nem tudja beállítani az időt.
Más, mindenkinek hibátlan eddig a műküdése?
Sok helyen olvasva sokan panaszkodnak, hogy egy idő után elveszti végleg a kapcsolatot a telefonnal.
Ma rám ijesztett rendesen. Nekem se akarta látni végül újratelepítés óra reset meggyógyította.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#177) Gery1987 válasza RBJ (#176) üzenetére


Gery1987
őstag

Nekem most a elem lemerülése okozta a galibát, de csere után teljesen hibátlan. Szerintem beállítás függő, hogy mennyi ideig bírja a kapcsolatot, ezt Android-on belül kell egyezkedni mert nekem sosem dobta el. Vagy verzió függő is.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#178) FragMaster válasza RBJ (#176) üzenetére


FragMaster
addikt

Olvasva a gondokat az új firmware-rel nem telepítettem a felkínált frissítést, maradt 0.2.0. Eddig minden működik, azonnal visszakapcsolódik, ha lekapcsolt, mert pl túl messzire került a telefontól. Működik minden, pontos az óra is. Annyi, hogy ezen a verzión még nincs alvásfigyelés, de szerintem ez egy élhető kompromisszum, amíg meg nem csinálják rendesen.
Majd meglátom mit művel gyengülő elem esetén, mert júniusi gyártmány és ugye folyamatosan járt a dobozában addig is, szóval hamarosan elvileg merülnie kell.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#179) bbubby00 válasza FragMaster (#178) üzenetére


bbubby00
őstag

Nekem elem csere utan nem volt gondom a 4.0val sem.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#180) FragMaster válasza bbubby00 (#179) üzenetére


FragMaster
addikt

Most már kivárok a frissítéssel, amíg le nem mertül a mostani elem.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#181) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok.
Eléggé elkeseredtem a kezdeti poblémák után, (nem rezeg, nem kapcsolódik) de az elemcsere sokat dobott az én helyzetemen, így már használható, bár számomra kompromisszumos.
A gyári sw elég gagyi, közel nem egy MI Band 2 szint.
Bízom benne, hogy megoldják ugyan úgy a hozzáadható appokat mint a már említett MI Fit-nél.

(#182) Degeczi válasza eldiablo (#181) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Erre szerintem ne nagyon számíts: még vmikor az ősszel jött ki a 0.4 (!) verzió, szóval nem úgy tűnik, h komolyan venné a Lenovo a témát

(#183) agressor12


agressor12
senior tag

Eltünt az app a Play store-ból?

(#184) Degeczi válasza agressor12 (#183) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Tényleg... kicsit erős önkritika a Lenovo részéről...
De hátha vmi más alkalmazást raktak össze, ami végre jól értelmezné az alvásadatokat, amik nálam teljesen használhatatlanok voltak. Mivel nemrég még a csuklóm is viszketni kezdett a (hipoallergén, persze) szíj alatt visszatértem a MiBand2-höz, a Lenovo alkalmazást le is szedtem a telefonról - és így már ha ismét lenne kedvem kipróbálni egyszer se tudnám visszarakni amíg nem hozzák helyre (az Apkmirror vagy Apkmonk oldalán sem látom, bár nem tudom, korábban fönn volt-e ott)

(#185) agressor12 válasza Degeczi (#184) üzenetére


agressor12
senior tag

Azért vettem észre mert ma frissült az alkalmazás ,de csak belépve láttam,külső forrásból szedtele és telepítette a frissítést,akkor néztem rá Play store-on ,és nem volt fenn.

(#186) szimeonov válasza Degeczi (#184) üzenetére


szimeonov
tag

Hát lehet, hogy a Google dobta ki a store-ból, minden oka megvolt rá.
Nekem nem nagyon van kedvem azt az apk-t felrakni, jelenleg tesztelés alatt van a Gadgetbridge.

(#187) agressor12 válasza szimeonov (#186) üzenetére


agressor12
senior tag

Az új verzióban már az elején el kell fogadni az új adatvdelni dolgokat,ami eddig nem volt.

(#188) FragMaster válasza szimeonov (#186) üzenetére


FragMaster
addikt

A Gadgetbridge tudja frissíteni az óra firmware-ét?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#189) szimeonov válasza FragMaster (#188) üzenetére


szimeonov
tag

Nem találtam benne ilyet.
Ezek a funkciók vannak benne:
-Kalibrálás
-Ébresztő
-Értesítések kezelése teljes mértékben testre szabható
-Beállításokban van időszinkronizálás

Igen az aktivitások (lépésszámláló és alvásfigyelés) nincs implementálva.
Mivel githubon fent van a forrás, ezért megnézegettem:
-nincs benne internet elérés jogosultság, azaz nem kommunikál senkivel, így teljesen biztonságos
-sikerült beütnöm, hogy az aktivitások menüpont megjelenjen és be is jön, csak üres
Ha sikerülne a napi lépés szinkronhoz szükséges bt karakterisztikát kiderítenem és beütnöm akkor boldog lennék, mert akkor teljes egészében kiváltaná a Lenovo appját.

(#190) FragMaster válasza szimeonov (#189) üzenetére


FragMaster
addikt

Ránéztem, szimpatikus eddig. Értesítések jönnek mindenről rendesen, ebben már jobb a Lenovo appjánál. Úgyis még fejlesztik erre az órára további funkciók hozzáadásával később, gondolom.
Amit viszont észrevettem, hogy ha távol kerültem a telefontól és lekapcsolódik, akkor valamiért nem csatlakozik újra automatikusan, ha újra hatótávban vagyok, pedig be van kapcsolva a funkció.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#191) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Üdv! Ti hogy álltok az elemcserékkel?
Nekem eddig 2 alkalommal kellett cserélnem, az első gyári elem kb. 1 hónapot bírt.
A második Panasonic elem lemerült 2 hét alatt hívásértesítések mellett, és az óra a bluetooth részt nem volt hajlandó bekapcsolni.
Megint cseréltem elemet, már nem aktiváltam értesítést, hogy meglessem meddig bírja. Nos, 2 hét alatt lemerült megint, megint nem kapcsolja be a bluetooth-t, csak sima óraként megy.
Legalább 2-3 hónap működést vártam volna el értesítések nélkül, úgy, hogy kapcsolódni is tudjak hozzá, de ez kiábrándító.

(#192) Gery1987 válasza kriszpontaz (#191) üzenetére


Gery1987
őstag

Nekem az első elemmel elment 4 hónap majd még 1 hetet sima óraként. Most Maxell van benne de telefoncsere óta nem lőttem össze telefonnal. Hétvégén megteszem.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#193) agressor12 válasza kriszpontaz (#191) üzenetére


agressor12
senior tag

Első elem ,nekem is hónapokig ment,most a második van benne Aug- óta.
Lehet amit vettél az is már 3 éve állt a boltban.

(#194) kriszpontaz válasza agressor12 (#193) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem kizárt, legközelebb meglesem a gyártási dátumot is. Valószínű Duracellt kap, hátha.

(#195) stigma


stigma
addikt

Szasiztok valakinek van ötlete arra hogy a pontos időt ha a calibration-el nem tudmo beállytani akkor hogyan csináljam?

Páromnak 1,5 hete vettem az órát, 2 napot ment, majd picit késett, próblta beállítani a pontos időt de lehalt minden.
Vettem Varta elemet, kicseréltem, Lenovo Wathc appal összelőttem, ls próbáltam kalibrálni de sajnos nem jó mert egyet pörög a másodperc mutató majd folytatja onnan ahonnan kezdte...

Ezenkívül messenger,t face-t próbáltam értesítéseknél rezed, illetve hívásnál is,...csak épp a pontos időt nem mutatja ami a lényeg.

fiwmware-ben a legújabb 0.4.0 van fenn.

[ Szerkesztve ]

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#196) RBJ


RBJ
addikt

Megnézetem a play en az appot, hát nem tűnt el a lenovo alkalmazás. :Y :Y
Gadgetbridge nekem olyan szétszórtnak tűnik. Elsőre nem fekszik.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#197) Degeczi válasza RBJ (#196) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Még reggel sem volt, nemrég rakhatták vissza.

(#198) Degeczi válasza stigma (#195) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem az időt kell beállítania, hanem a mutatók pillanatnyi helyzetét kell beírnia: ezért kalibrálás, és nem időbeállítás a menüpont neve.

(#199) bbubby00 válasza Degeczi (#198) üzenetére


bbubby00
őstag

Pedig nincs is sok hozzászólás, h ne lehetne végigolvasni :O :(

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#200) stigma válasza Degeczi (#198) üzenetére


stigma
addikt

Hali igen rosszul írtam, mint általában szoktam ha gyorsan szeretnék fogalmazni.

Idő beállítását megtaláltam, és igen az általad írt Calibration néven fut.
Délután 3-at mutatott az óra, rányomtam a kalibárlásra beírtam hogy 19:20:00 és kb 2 percet pörgött előre a mutató és ennyi volt...

Ezt úgy oldottam meg hogy kb az óra által mutatott idő + 1 órát állítottam be jó párszor és így nagyjából be tudtam állítani a pontos időt...igaz nem mindig sikerült.

Ilyesmi volt már valakinek?

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#201) Degeczi válasza stigma (#200) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mégegyszer: nem az időt kell beállítani!
(miért is kellene, azt ismeri a telefon...)
Azt írod be, mit mutat az óra (hiszen ezt nem tudja a telefon): ha 3-at akkor pontosan azt. Így már tudja a program mi a helyzet, hová kell tekernie a mutatókat

[ Szerkesztve ]

(#202) Degeczi


Degeczi
nagyúr

Pár hónapja nem használtam már az órát, és látom, márciusban több új verzió is kijött az Androidos alkalmazásából, gondoltam hát itt az idő egy újabb próbára. Ebben a változó világban szép dolog az állandóság, ez még mindig ugyanolyan: a tegnap esti alvás kezdetét másfél-, az ébredést háromnegyed órával tette későbbre a ténylegesnél... Ismét vissza a MiBand2.

(#203) keszo


keszo
őstag

Sziasztok
Segítenétek.
Az appban nem tudom beállítani, hogy az időjárást is mutassa.

Attila

(#204) RBJ


RBJ
addikt

Nekem is elkezdett hülyéskedni. Hiába látja az app mégse tud csatlakozni az órához.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#205) keszo válasza RBJ (#204) üzenetére


keszo
őstag

akksi csere első körben

Attila

(#206) agressor12 válasza keszo (#205) üzenetére


agressor12
senior tag

"elem" :)

(#207) RBJ válasza agressor12 (#206) üzenetére


RBJ
addikt

2 hetes elem. Igaz kik es. :DDD Úton van már valami márkás úgyis.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#208) keszo válasza agressor12 (#206) üzenetére


keszo
őstag

igaz :R

Attila

(#209) RBJ


RBJ
addikt

Elem csere megvolt. Probléma ugyanaz. Gondolkodtam app látja, mutatja mégse kapcsolódik.
Így gondolva egyet a telefon bluetooth kapcsolatnál löktem le a kapcsolatot majd újra és voalla kész.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#210) adamhun94 válasza RBJ (#209) üzenetére


adamhun94
tag

Nálam olyan van, hogy app azt mutatja, hogy kapcsolódva, de valójában mégse, mert a elem töltöttséget sem jelzi. Kell egy force close az appra, és utána megint megy egy darabig.

Remélem csak azért jött elő mert régi a mobil és kevés a ram. Ma vettem egy újat, így indul a teszt.

Más: szétszedtem a napokban az órát, és meglepődtem, hogy magán az eszközön van további 2 nyomógomb :Y Próbáltam nyomkodni őket, de nem történt semmi. Google nem adott ki ilyesmi találatot, pedig reménykedtem, hogy valaki ügyködött már a dologgal kapcsolatban.

(#211) RBJ válasza adamhun94 (#210) üzenetére


RBJ
addikt

De belül van egy rst /reset gomb. És működik is.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#212) adamhun94 válasza RBJ (#211) üzenetére


adamhun94
tag

Félreértesz, a "fő"gomb mellett van még kettő másik:

(#213) agressor12


agressor12
senior tag

Sziasztok

Valaki talált már valami megoldást,hogy android 10-en fusson az app?
Sajnos nem indul el,mióta a telefonon frissűlt a rendszer.

(#214) gabe_ válasza agressor12 (#213) üzenetére


gabe_
őstag

A play áruházban jelezni kell a fejlesztőnek

Sovány szakácsban sose bízz!

(#215) agressor12 válasza gabe_ (#214) üzenetére


agressor12
senior tag

Elég nagy mértékben le.... sajnos.

(#216) agressor12


agressor12
senior tag

Gyakorlatilag másfél hónapja használhatatlan az órám,mert nem megy az app Android 10-en.Semmi reakció a fejlesztőktől..
Ez asztán a support!

(#217) FragMaster válasza agressor12 (#216) üzenetére


FragMaster
addikt

Gadgetbridge-et próbáltad? Azzal is be tudod állítani az időt.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#218) agressor12 válasza FragMaster (#217) üzenetére


agressor12
senior tag

Sajnos azzal nem sikerült párosítanom,nem látja az órát!

(#219) FragMaster válasza agressor12 (#218) üzenetére


FragMaster
addikt

Nálam ilyet akkor csinált, ha túl gyenge volt már az elem.
Esetleg próbáld meg letörölni a telefon ismert bluetooth eszközei közül az órát, kerestesd újra és ezután a gb-nek látnia kell. Legalább is ez már segített nekem.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#220) agressor12 válasza FragMaster (#219) üzenetére


agressor12
senior tag

Elem kicserélve,én is erre gyanakodtam.
Bluetooth eszközökből az óra eltávolítva,leírás szerint.
Sajnos így sem látja.Pedig telefonon a bluetooth keresésnél látszik.

(#221) Gery1987


Gery1987
őstag

Sziasztok!

Adott eme óra. Váltottam egy másikra és tovább adtam. Az új tulaj sehogysem tudja a telefonjával párosítani. Friss elem ment bele. Nálam működött. A telefon egy Samsung Galaxy A7 2018. A BT szabvány támogatott. Az óra nem viselkedik jól mert nem akar a BT bekapcsolni rajta a leírás alapján. Állandóan csak 1et villant a kis led rajta. Nincs a sok gyors villogás.

Szerintetek? Mi lehet a megoldás?

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#222) adamhun94 válasza Gery1987 (#221) üzenetére


adamhun94
tag

Szia,
nekem akkor volt ilyen, amikor az elem már merülőben volt, így nem engedte, hogy bekapcsoljam a bluetooth-t. Duracell elemet raktam bele, utána egyből működött faszán. Ezután 5 hónapig ment gond nélkül.

Sajnos az app nem annyira fasza, hogy időben jelezzen, hogy merül az óra, sőt nekem sosem jelzett, csak kezdetben, korábbi firmware-el. :(

(#223) Gery1987


Gery1987
őstag

Elvileg újat rakott bele. Órással ráadásul. Az óra megy de a BT nem akar menni a telefon se veszi észre. Nem értem a dolgot.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#224) adamhun94


adamhun94
tag

Ha egyet villan, akkor tuti nem fogja látni a telefon, valahogy ki kéne varázsolni belőle a sok villogást. Esetleg még hosszabb ideig nyomni, hogy kikapcsoljon, majd újra be. De más ötletem sajnos nincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.