Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-31 20:13:45

LOGOUT.hu

Tisztelettel megkérünk mindenkit, hogy először az összefoglalót olvassa el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) WOT-H-A-C válasza Sir Riccio (#7650) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Az a bak ezekkel a hibákkal, hogy nem látványosak. Tudom, hogy macera meg probléma, de én csinálnék egy teljes újra húzást. Sdfuse vagy qfil rád van bízva. Aztán mehet a tesztüzem, ha megint elő jönne a hiba, akkor valószínü hardveres gond. Be kell adni a szervízbe. Ha más hibajelenség nem jön elő, akkor talán egy kijelző csere is megoldhatja akár.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7652) Sir Riccio válasza WOT-H-A-C (#7651) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Az a baj, hogy két hónapja már egyszer eljátszottam ezt és baromira nem tartom korrektnek, hogy két havonta nulláról újra kelljen húzni egy ilyen kategóriás készüléket. Mindegy, egyelőre várok, hogy mi lesz a sorsa aztán legfeljebb megy a szervizbe. Ha én is visszakapom az árát akkor meg benevezek egy Moto X Stylera és akkor még házon belül is maradtam. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#7653) kk831228


kk831228
addikt

gyors help kellene... Twrp install nyomtam és kérdezi hogy formázzon -e valami e meghajtót ,ez ugye nem a belső tár...?? :F :F

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7654) kk831228


kk831228
addikt

Na ez a köcsög twrp nem akar fölmenni... :O :W Fastboot van már de az xda-n leirtakat ha végig csinálom és beakarok lépni recoverybe vagy fastboot modba lép és csak kék led világít vagy pedig vlami service menübe ahol tesztelni lehet pl érzékelőket stb... :F :F Kellene egy kis segítség. Annyit műár elértem hogy a gyári recovery képernyő csak bevillan de már nincs... :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7655) Blizzardking válasza kk831228 (#7654) üzenetére


Blizzardking
őstag

Elolvasod ezt, letöltöd amit a második sorban ír. Összekötöd a telefont a PC-vel, és rákattintasz arra hogy flash twrp recovery bat.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#7656) kk831228 válasza Blizzardking (#7655) üzenetére


kk831228
addikt

na kiír a windows egy csomó meghajtót (7db-ot) és kérdezi hogy formázza -e mindegyiket , erre mit nyomjak??

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7657) Blizzardking válasza kk831228 (#7656) üzenetére


Blizzardking
őstag

Nem.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#7658) kk831228 válasza Blizzardking (#7657) üzenetére


kk831228
addikt

Nem megy föl... :(

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7659) dome008


dome008
csendes tag

Sziasztok!

Kamera megadta magát múlt hónapban, 25 cm-nél távolabbra nem volt képes fókuszálni (leejtettem). 04.29-én leadtam, bíztam benne, hogy nem tudják orvosolni a problémát, az itt olvasottak után. Viszont meglepetésre tegnap értesítettek, hogy megcsinálták, ma átvettem. Kameramodul csere volt. Szóval mostanában erre lehet számítani. Pedig már pályáztam egy S7-re :U Így legalább nem kell költeni :) '14.12.12. óta van meg, lekopogom nekem nem jöttek elő nagy hibák, párszor újraindult ez idő alatt, de ez elnézhető.

(#7660) zsozsoooooo


zsozsoooooo
tag

Sziasztok!

Jól látom lollipop alatt nincs külön FM rádió hangerő és media hangerő? Kitkat alatt volt.
Elindítom a rádiót, játszok egy game-val mellette.
Elindítok egy filmet (hangosítani kell mert a szinkron néha halk, rendszerint többsávos hang streamnél, mikor az 5.1-et stereo-ra konvertálja), nézem, majd visszaváltok a játékra, kicsit azt is tolni.

Ekkor üvölt ugyebár a rádió, mert a media hangerőt használja. Kitkat alatt, mivel külön lehetett állítani, ez kényelmes volt, itt használhatatlan számomra. Megerősítést kérnék hogy lehet-e külön fm rádió hangerőt állítani vagy sem. Ha nem , húzok vissza kitkatre.

Köszi,

Zsozso

(#7661) Blizzardking válasza dome008 (#7659) üzenetére


Blizzardking
őstag

2 hét? Kamera modul csere? lol... ;]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#7662) Vinie66


Vinie66
újonc

Sziasztok!

Teljesen új vagyok itt is és a telefonokhoz sem értek, mondhatni egyáltalán.
Azonban ma kaptam egy Lenovo Vibe Z2 Pro telefont és nem nagyon boldogulok vele, ezért gondoltam, megkérdezlek Benneteket.
Ott kezdődik, hogy a SIM kártyákat nem ismeri fel. Első alkalommal még igen, kérte a PIN kódot, hálózatot is talált, majd fogta magát és újraindult, azóta bármit csinálok, azt írja, hogy sim is not ready és ennyi.

Valamint folyton újraindul, de ennél is rosszabb az, hogy mikor megpróbáltam egy DELL laptophoz csatlakoztatni, akkor a laptop sorra dobálta fel az üziket, hogy a meghajtót formázni kell, a telefon meg fogta magát, folyamatosan világított a kék LED és lefagyott, csak a hangerő+ki-bekapcsoló gomb egyszerre nyomásával tudtam bele újra életet lehelni.

Most feltetettem hálózati töltőre, ott is ugyanaz a műsor, töltés közben kirakja a kék LED-et és viszontlátásra. Ha újraindítom is ez van, csak akkor indul rendesen újra, ha leveszem a töltőről.

Tud valaki segíteni, hogy merre tovább? Küldjem vissza? Tudtommal netes boltból jött, hozzájuk Kínából, se időm, se kedvem több hetes ide-odaküldözgetési procedúrákat végigcsinálni. Viszont, amikor működött, akkor meg - az én felhasználói szintemnek - egy szuper kis készüléknek tűnt.

Köszönök előre is minden választ.

(#7663) westz válasza Vinie66 (#7662) üzenetére


westz
tag

Szia!
Leírásod alapján ez hardveres probléma, az enyém hasonló problémákkal 3 hete szervizben van és valószínűleg ott sem tudják javítani, mert nem kapnak alkatrészt. :O

üdv...westz............................................................................................................................... Hardware a számítógép azon része amibe bele lehet rúgni.

(#7664) honda130


honda130
tag

Sziasztok srácok!

Légyszi segítsen nekem valaki!
Szeretném a barátomnak letölteni a CM 12-t, de nem találok olyan linket, ahonnan le tudom simán tölteni.

Tehát nem a 12.1-es kell, hanem a 12.

Köszönöm!

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#7665) Blizzardking válasza honda130 (#7664) üzenetére


Blizzardking
őstag

Mert nincs is. 12.1-et fejlesztett a srác. Link

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#7666) tysonn198810


tysonn198810
tag

sziasztok!
az lenne a kerdesem, h ezen a telefonon hol tudom beallitani azt h a hivoszamomat kijelezze?mert egyszeruen nem talalom azt a menu pontot!elore is koszonom a segitseget!

iPhone 14pro max

(#7667) berek21 válasza tysonn198810 (#7666) üzenetére


berek21
senior tag

Hívásbeállítások-Hanghívás-Kártya választás. Ott lesz lehetőség állítani.

LG Velvet eladó!

(#7668) tysonn198810 válasza berek21 (#7667) üzenetére


tysonn198810
tag

Nagyon koszonom!

iPhone 14pro max

(#7669) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Srácok, nektek mennyi szokott lenni a kijelzőidő? Az enyém 4 óra körüli, picit harmatosnak találom..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#7670) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#7669) üzenetére


rdt89
addikt

Ha erőigényes játékkal tolom 3-4 óra, vegyesbe 4.5-5, tartalom fogyasztáskor 7-10. ;)

(#7671) kk831228 válasza Ferenczi Áko (#7669) üzenetére


kk831228
addikt

4 óránál, nem sokkal több... :( Nem vagyok elájulva az akksi időtől én se... :(

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7672) rdt89 válasza kk831228 (#7671) üzenetére


rdt89
addikt

Snapi 801 - 2k kombó azért bele tud harapni rendesen. :)

(#7673) kicsisanyi


kicsisanyi
csendes tag

Sziasztok,
Nem tudja valaki, hogy a hotspot bekapcsolását hogy lehet gyorsmenübe kitenni (gyorsmenü elemeit hogy lehet szerkeszteni)? vagy ha azt nem lehet, akkor hogy lehet ikonként kitenni?
Köszi

(#7674) zizol válasza kicsisanyi (#7673) üzenetére


zizol
aktív tag

gyorsmenübe nem tudod betenni.
ikonba igen. Úgy kell mint egy widgetet. (csak modulnak hívja, legalábbis Loli alatt)
Utána beállításokat választod és ott a hotspotot.

Üdv, zizol

(#7675) Blizzardking válasza rdt89 (#7672) üzenetére


Blizzardking
őstag

Közben figyelemmel kísérem az XDA-n történteket, és a május 13-i cyántól mindenki el van ájulva aksi időben. Azt nem tudni hogy viszonyul a Vibe romokhoz, de az előző verzióra köröket ver. Sajnos még nem volt időm kipróbálni, illetve mostanában hardcore munkaeszköz a teló, most nem nyúlok hozzá. :)

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#7676) rdt89 válasza Blizzardking (#7675) üzenetére


rdt89
addikt

Én tökéletesen elégedett vagyok ezzel a kijelzőidővel, bár a több mindig jobb, és elég nehéz elhinni, hogy ezt még lehet fokozni, így is 3-5 napok kijönnek simán, erősebb nyüstöléssel is meg van a 2. Azért felkeltetted az érdeklődésem az új romra most nagyon. :D

(#7677) honda130 válasza Blizzardking (#7665) üzenetére


honda130
tag

Nagyon köszönöm! Valójában ez volt nekünk is a sejtésünk. Köszi!

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#7678) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Sziasztok!Folyamatban a leírás, hogyan csináljunk a kínaiból ROW-os készüléket.

Nagyjából így fog kinézni...

1. A telefon legyen feltöltve és legyen wifi elérés.
2. QUFIL módszerrel flash-elnünk kell a ROW-os firmware-t a készülékre.
- ehhez a leírást itt találjátok: [link]
3. Fenn a ROW-os ROM, frissítsük fel OTA 5.0-ás verzióig.
4. ROOT-oljuk a telefont
- ehhez a leírást itt találjátok: [link]
5. Bootloader Unlock
- ehhez itt a leírás angolul: [link]
- illetve oroszul: [link]
FONTOS! : figyeljünk oda, hogy row-os, lollipop-os bootloaderunlock zip-et töltsünk le, különben kezdhetjük előről!
6. Szükségünk lesz egy custom recovery-re, esetünkben TWRP-re, hogy csak bootolunk vagy flasheljük a TWRP-t a mi döntésünk.
- ehhez a leírást itt találjátok angolul: [link]
7. Megvan a custom recovery, mostmár csak a kellő modem file-okat kell installálnuk TWRP-ből.
ehhez már nem írok leírást feltételezem aki idáig eljut a TWRP használata nem jelent gondot!
- link a modem file-okhoz: [link]

Fontos! Amennyiben frissítjük a telefont OTA, ne felejtsük utána vissza rakni a TWRP-t és a megfelelő modemfile-okat.

Akinek kínai készüléke van számítanék a segítségére, hogy leellenőrzi a leírást, jó-e vagy kell-e még valamivel kiegészíteni. Illetve , ha megvannak a modem file-ok, esetleg egy direkt link is hasznos lenne. :R :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7679) ZoleeWolf válasza Blizzardking (#7675) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Én most hétvégén raktam fel az általad említett cyánt, jónak tűnik, a héten tesztelem.
Ja és sokaknak fontos lehet, van dupla kopp is ;)

(#7680) zizol válasza WOT-H-A-C (#7678) üzenetére


zizol
aktív tag

De a b20-at gondolom így sem fogja tudni, igaz?

Üdv, zizol

(#7681) WOT-H-A-C válasza zizol (#7680) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nem, sajnos... :(

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7682) honda130 válasza ZoleeWolf (#7679) üzenetére


honda130
tag

Esetleg megkérhetlek, hogy juttass hozzá engem egy működőképes letöltő linkhez? Barátomnak szeretném ajánlani Nincs otthon internetje, ezért én viszem neki el a romot.
Egyébként ez a legfrissebb CM ehhez a típushoz?

Köszönöm!

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#7683) honda130 válasza WOT-H-A-C (#7678) üzenetére


honda130
tag

Nagyon frankó leírás.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#7684) ZoleeWolf válasza honda130 (#7682) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Itt megtalálod,CM13

(#7685) Blizzardking válasza WOT-H-A-C (#7678) üzenetére


Blizzardking
őstag

:R :R :R

ZoleeWolf - Akkuidőt, újraindulási hajlamot kérlek figyeld. Valamint azt, hogy ha újraindítod akkor kikapcsolva marad-e vagy újraindul. Azt olvastam, hogy ha felteszed a kernel auditort, és a governort átállítod Ondemand-ra, még lag-mentesebb és kitartóbb lesz az üzem. XDA-n próbálják (kezdetlegesen :DDD ) alulfeszelni, ha érdekel ez a dolog, használhatod mankónak a fesz táblázatomat. Így, hogy belefeljesztették a kernel buzerálást, igazán izgalmas a dolog. :K

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#7686) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Köszönöm uraim :R, de én most csak formába öntöm és összeszedem az adatokat. A nagyját crixtm kollégának és az oroszoknak köszönhetjük. :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7687) Blizzardking válasza WOT-H-A-C (#7686) üzenetére


Blizzardking
őstag

Akkor nekik is jár!

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#7688) rdt89


rdt89
addikt

Valakinek volt már szerencséje összehasonlítani a kijelző minőségét egy LG G5-el?
Ha igen, melyik a szebb?

(#7689) ZoleeWolf válasza Blizzardking (#7685) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Egyenlőre minden rendben, nincsen újraindulás.
Ha újraindítom a kikapcsolási menüben akkor rendesen újraindul.
Az akku idővel kapcsolatban, szerintem elfogadható, nálam éjjel-nappal be van kapcsolta a készülék, a wifi, adatkapcsolat, és a gps állandóan bekapcsolva, napközben a bluetooth bekapcsolva mert fülessel használom a telót, és persze több mail fiók szinkronizálása is megy folyamatosan.

(#7690) westz


westz
tag

Sziasztok!
Ápr. 20-án vitték szervizbe a K920-am kék halálal, a hétvégén már egy hónapja lesz ott.
Szerintetek várjam, hogy jelentkezzenek, vagy írjak nekik?
Mi ilyenkor az eljárás? Mert nagyon úgy látszik, hogy nem tudják javítani.

üdv...westz............................................................................................................................... Hardware a számítógép azon része amibe bele lehet rúgni.

(#7691) WOT-H-A-C válasza westz (#7690) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ha a TMX ről van szó, akkor keressed meg őket, ha lejár a 30 nap.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7692) westz válasza WOT-H-A-C (#7691) üzenetére


westz
tag

Köszönöm, igen TMX.
És hogy működik?
Postáznak valami igazolást, hogy nem javítható és arra az igazolásra fizeti vissza a cég ahol vásároltam az eredeti vételárat?
Simán visszafizetik vagy harcolni kell érte? :W

üdv...westz............................................................................................................................... Hardware a számítógép azon része amibe bele lehet rúgni.

(#7693) Blizzardking válasza ZoleeWolf (#7689) üzenetére


Blizzardking
őstag

A kijelzőidők mennyik átlagosan kb?

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#7694) kiszu válasza westz (#7690) üzenetére


kiszu
senior tag

30 munkanap után kapsz cserepapírt. Esetedben ez még csak 30 naptári nap

(#7695) FOX888 válasza kiszu (#7694) üzenetére


FOX888
tag

Az én készülékem is szervizben van.
Nekem 30 naptári napot mondtak, ami után kérhetem a készülék cseréjét!

[ Szerkesztve ]

(#7696) westz válasza FOX888 (#7695) üzenetére


westz
tag

Köszönöm, akkor rákérdezek.
Van valamilyen jogszabály amire lehet hivatkozni a pénzvisszafizetésre, ha nem tudják cserélni?
Mert már nem tuják cserélni. Hozzáteszem sajnos. :U

üdv...westz............................................................................................................................... Hardware a számítógép azon része amibe bele lehet rúgni.

(#7697) Ferenczi Áko válasza kiszu (#7694) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Görgess az oldalon, kb 10 hozzászólással előtted volt róla szó..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#7698) ZoleeWolf válasza Blizzardking (#7693) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Amikor feltettem a képet 43%-nál volt 2,5 óra, a végén nem néztem meg...

(#7699) WOT-H-A-C válasza FOX888 (#7695) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nekem is..bár, amikor kérdeztem a srácot erről, nem voltam benne biztos , hogy tudja mi a külömbség a kettő között. :D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7700) Blizzardking válasza WOT-H-A-C (#7699) üzenetére


Blizzardking
őstag

Jamaikában semmi... :DDD

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.