Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-31 20:13:45

LOGOUT.hu

Tisztelettel megkérünk mindenkit, hogy először az összefoglalót olvassa el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2348) zed juron válasza csubííí (#2319) üzenetére


zed juron
aktív tag

Egy fehér Note 4 910c lett végül belőle: külcsínre nagy visszalépés a Lenovohoz képest, én amoled párti vagyok tetszésindex szerint, de mivel a Z2 pro 6" így az jobban tetszett az IPS panel ellenére is. Tehát aki szintén amoled párti emiatt egy másodpercig se hezitáljon.

Viszont minden másban nekem a Note 4 jobban bejön. A kamerája precízebben fókuszál, sokkal pontosabban és gyorsabban mind manuális mind intelligens módban, nem melegszik 39 fokban sem forróra 4k videózás során illetve GPS - Here használat során sem.

És még van egy rakat dolog ami jobb a Note 4-n, lehet érezni hogy sokat foglalkoztak vele hogy hasznos telefon legyen.

Ami nagyon-nagyon nem tetszik a Note 4-n: az ára. A Lenovo gyári 2 év garival 110.900, a Note 4 meg ... :o

Rohadtul sajnálom a Lenovot, tojnék a melegedésére is ha nem venné vissza a procit, habár gondolom akkor meg leolvadna ... A hűtését konkrétan mondhatom hogy elbaxták. :W

Habár ez már ősszel nem fog senkinek sem problémát okozni. Mondjuk nem értem hogy pölö Indiában hogyan használhatják ahol 35 fok a sztenderd, attól csak magasabb a hőmérséklet...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.