Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Amur válasza kidd25 (#800) üzenetére


Amur
addikt

Ránézek, bár nálam nem ilyen gyakori mint itt írják, és autentikációs hibát ír mindig, de simán lehet hogy kitkat óta is ugyanaz a gond, csak máshogy jön ki már marshmallow alatt.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#802) R a y


R a y
senior tag

Sziasztok!
Van nekem egy tab3 7 essential-om, és azt szeretném kérdezni, hogy van e lehetőség downgradelni 4.4re. Egyébként ez 4.4 lett véve.
Más: van egy tab2 a10 is a családban, az 4.4 el van, viszont azt vettem észre hogy a tab3-nak mintha a felbontása rossz lenne: ezt úgy értem hogy mintha össze lenne nyomodva minden: csináltam egy képet is; jobb oldalon a tab2 bal oldalon a tab3 ”összenyomodva":

A jelenség a rendszerben mindenhol fellelhető. Tehat aminek kereknek kell latszodnia az ovális alakú .

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#803) gjoco1


gjoco1
addikt

Sziasztok!

Elnézést,hogy ide írok,de már Magam sem tudom merre van az előre.Szinte végig olvastam a témához kapcsolódó hozzászólásokat,mire rájöttem,hogy nem is jó helyen járok.Vagy igen?
Rendeltem egy ilyen(?) kütyüt,mert meguntam a telefonon a böngészgetést stb.....romlik a szemem.Miután javarész végére értem,akkor ugrott be,hogy nem Tab2-t rendeltem,hanem Tab3-at.
Kérdésem az lenne,ha van már valakinek tapasztalata,hogy alapjaiban miben van eltérés a két vas között?
Csak a leírásokra-értékelésre tudok támaszkodni,mert kézben még nem fogtam és soha nem volt még tábla gépem.Igazán nem kellene semmi extrára,csak böngészésre-Messengerre-G+ böngészésre.A többi dolgaim telón intézem.
Tehát igazán ha van valaki aki ismeri a két készülék közötti eltérést,megköszönöm a felhomályosítát. :R

üdv:gjoco

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#804) pn4hvq válasza gjoco1 (#803) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Tudomásom szerint minimális eltérés van: a tab3-ban van elő és hátlapi kamera is, a másikban csak előlapi. Kijelző, memória és processzor ugyanaz. A tab3-hoz létezik 5-ös verziójú android is, a másikhoz csak 4.4.
Nekünk tab3 van, a gyerek játszik és olvasgat rajta, szüleimnél a másik van. Designban van eltérés, teljesítményben, kijelzőben semmi eltérést nem látok. Röviden és tömören: egykutya.

(#805) kidd25 válasza pn4hvq (#804) üzenetére


kidd25
tag

Korrekt, de annyit még hozzáteszek, hogy tab2höz is van 5ös droid.

(#806) gjoco1 válasza pn4hvq (#804) üzenetére


gjoco1
addikt

Köszi a válaszod.Igen azt néztem,hogy a paramétereit tekintve ugyan az és a kék szegélyezés az eltér.
Olvasgattam róla több oldalon,de mást nem vettem Én se észre.Viszont a hátlapi kamera,mivel nincs rá szükségem,elkerülte a figyelmem.Igen,ami jönni fog állitólag Lolival lesz vértezve,
Szvl ár-érték arányban,amire Nekem kell megfelel?Mondjuk egy zavar,hogy az akkut nem lehet kivenni,ha esetleg fagyás van.

kidd25 Köszi,azt láttam. ;)

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#807) pn4hvq válasza gjoco1 (#806) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Fagyással egyik típusnál sem találkoztam. Nálunk a gyerek játékokkal nyúzza a tab3-at, néha netezés van rajta, mesenézés, youtube, facebook, de csak böngészőből (a messenger gondolom a facebook tartozéka, én nem használok ilyet, erről nem tudok nyilatkozni).
A másikat anyu használja hírolvasásra, neten barangolásra, sorozatok online megnézésére, és ha ott vagyunk, akkor azon is előfordul pluszban az előzőnél említett felhasználás.
Szerintem fogod tudni használni az elképzeléseidnek megfelelően :).

(#808) gjoco1 válasza pn4hvq (#807) üzenetére


gjoco1
addikt

Köszi a kimerítő válaszod.Egyébként valóban a fagyástól tartok egy picit,ugyanis ha jól tudom sajnos az akku nem kivehető.Ezt mondjuk megoldhatták volna........
Igen,igazándiból a Messengerre kell és a G+-ra.Ott szoktam rengeteget lógni,ugyanis 3 csoportban vagyok Moderátor és HS-eket is készítek rengeteget telón.És ilyenkor kell nagyon a posztolás-moderálás.....

Szóval majd valószínű néha teszek fel lüke kérdéseket itt. :D
Még valami,elbír még a tárhely egy SmartKeyboard-ot+emoji-t?Ugyanis ezt az appot csak a belső mem.-ről kezeli,illetve van egy kedvenc időjárás appom.
[link]
Ahogy néztem gyárilag telepítve van a Face.,viszont azt nem szoktam használni,hanem külön csak a Messengert szoktam telepíteni.Ezt így meg tudom oldani?

Lehet majd meg is untok az első belakás alkalmával.De gondolom lesz Help. :B

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#809) ORCA58 válasza gjoco1 (#808) üzenetére


ORCA58
addikt

Több mint egy év használat alatt nem volt fagyás. Ha lenne elméletileg a bekapcsoló gombot kell nyomni 10 vagy több másodpercig, akkor újra indul. Tudtommal ez minden nem szétszerelhető készülékre (telefonokra is) igaz.

(#810) gjoco1 válasza ORCA58 (#809) üzenetére


gjoco1
addikt

Köszi a válaszod.
A héten kapom meg,ha igaz.Most töltöttem le a kezelési útmutatót és igen olvastam,a 10mp-es restartot. :K

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#811) Amur válasza kidd25 (#800) üzenetére


Amur
addikt

Nem használt semmi. Így ma felküldtem szervízbe. Remélem újrarakják a rendszert, amit én nem tehetek garanciavesztés nélkül, nem csak bámulják majd 2 hétig.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#812) gjoco1


gjoco1
addikt

Sziasztok!

Két kérdésem volna hirtelen Tab3 ügyben:
1. Hol tudom kikapcsolni a hangját a szövegbevitelnél?
2. A bekapcsolás után ez a hajós háttér borzasztóan zavar.Valahogy azt le tudnám a saját galériából cserélni?

Ja bocsi 5.1-en van a rendszer.

Küszi szépen a választ. :R
Még biztos jövök valami láma kérdéssel. ;)

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#813) gjoco1 válasza gjoco1 (#812) üzenetére


gjoco1
addikt

Nos nagy küzdelmek árán sikerült levennem a hangot a szövegbevitelnél.Botrányosan eldugták.
Az előző HSZ-ben rosszul írtam:5.0.1 az SW.
Hát az első benyomásom,hogy szerintem katasztrófális a beállítások menürendszere.Sokkal nagyobb köröket kell véghezvinni,ahhoz,hogy valamit,amit egy "normál" Samu-LG telefonon vakon beállítok.
A 2. pontban írt probléma fennt áll.Megtaláltam nagy nehezen a lehetőséget,hogy az LS háttérképet hogy kell(ene)beállítani.Viszont a gyáriak Nekem nem tetszenek(túl színesek).Viszont,ha galériából szeretnék képet,azt "körbevágja"és borzasztó pixelesen teszi ki az adott lehetőségen belül.Aki próbálta,biztos tudja miről beszélek.Nem az egész képet teszi ki,hanem csak egy részét.

Más:itt ahogy próbáltam végigolvasni a régebbi hozzászólásokat,valaki azt ítra az akku kijelzésről:
Beállitások --> Akkumlátor ---> Akkumlátor százalék oda rakj egy pipát.

Nos Én akár merről nézem-nyomogatom,nincs ilyen lehetőség.Csak egy hanyatt lökött "elem" van és azt lecserélni nem lehet %-os kijelzésre.
Szóval nem rossz kis masina,de ez a menürendszer.........Nálam csak 2 pontot kap egy 10-es skálán.
Egy normális Fájlkezelő nincs?Vicc.Van egy ősrégi DSP Dual-om még azt is egyszerűbb kezelni-beállítgatni.
Félre ne értsétek nem fikázni akarom a vasat.Nagyon jól pörög-szép a kép stb.......,csak ez a menü...... :(

Ja még egy,az első számítógépre dugás alkalmával(előtte megcsináltam a Fejlesztői mód beállítását)sikertelen volt az illesztő program telepítése.Az első két driver az települt,de a 3.(nevére ár nem emlékszem)az nem.Kiírta,hogy az illesztő szoftwer telepítése sikertelen és ez most is fennt áll.Igaz hozzáférek a tárhelyhez,de ezt ejátsza minden alkalommal.

Bocs a hosszú gondolat menetért,de így hirtelen az első benyomásaim szerettem volna leírni.

Köszi az esetleges tanácsokért és még biztos jövök. :D

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#814) gjoco1


gjoco1
addikt

Hol találom a rátöltött APK-t?

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#815) kidd25 válasza Amur (#811) üzenetére


kidd25
tag

Ez tév hit.Te is újra tudod rakni a rendszert a gyártó által közzétett rendszerrel.

(#816) kidd25 válasza gjoco1 (#813) üzenetére


kidd25
tag

Szerintem nálad az értesítések, vagy kijelző menüpontban lesz. Ha jól emlékszem.

(#817) gjoco1 válasza kidd25 (#816) üzenetére


gjoco1
addikt

:(
Már írtam a Lenovo Helpdesk oldalra,de Ők is csak sötétben tapogatóznak. :D
KÉRDÉS:
Tisztelt Lenovo csapat! Köszönöm a válaszukat,de ez sem jött be.:) Egyébként a készülék tipusa:LenovoPad TB3-710F Android verzió 5.0.1 Az akku %-os kijelzését nem oldotta meg a "fogaskerék"hosszan nyomása,nem írt ki semmit és nem lett újabb menüpontom.:) Azért köszi a választ. Üdv:Görbe József

VÁLASZ:
Kedves József! Ez a videó (angol) sem segít esetleg? Üdv, a Lenovo csapata

Persze ez sem oldotta meg a %-os kijelzést,de már nagyon nem is rugózok rajta. ;)

Viszont egy újabb tanács........Megnéztem a rendszer frissítések menüt és van egy 29MB frissítési lehetőségem,ami a következő:
"A belső vezérlőprogram frissítése hibajavításokat tartalmaz és fokozza az eszköz stabilitását"

Érdemes ezt feltenni?

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#818) gjoco1


gjoco1
addikt

No,hogy lássátok lőttem 2 képet:
[link]

[link]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#819) harry3


harry3
őstag

A multitasking bugot javították már?
Amikor minden alkalmazás be van zárva és megnyitjuk az alkalmazásváltót és bedob egy random alkalmazást, majd újra megnyitjuk és megjelenít egy másikat és így tovább vagy pár alkalmazásig, mire tényleg bezár mindent.

(#820) Imike20 válasza gjoco1 (#818) üzenetére


Imike20
senior tag

Szia! Nem lett lassú az eszköz a rendszerrel? Lagolàs..?

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#821) gjoco1 válasza Imike20 (#820) üzenetére


gjoco1
addikt

Szia!

Nem,suhan,mit a kis angyal.Sőt az érdekessége,hogy a frissítés előtt volt 3,5 GB-om és mos a frissítés után 3,66 lett. :Y :DDD 5.0.1 maradt,de nagyobb tárhely lett és tényleg semmi lassulás akadozás.....
Abban viszont titkon reménykedtem,hogy az akku %-os kijelzést is becserkészik a frissítésbe,de sajna nem.
Szóval így ránézésre-használva semmi változás.Kivéve a picit nagyobb hely.
Mondjuk először besz@rtam,mert amikor feltolta a 29 MB frissítést vagy negyed óra kellett,hogy feláljon a rendszer és utána még jött egy 5MB,amivel szintén elmojolt egy negyed óráig.Már azt hittem tégla lett. :D
De szépen felállt a rendszer és semmi nem veszett el.A beállítások sem.Pedig biztonsági mentést nem is csináltam. :B

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#822) harry3 válasza gjoco1 (#821) üzenetére


harry3
őstag

Amúgy meglepő, hogy még jött hozzá frissítés, főleg, hogy nem minden hibát javított. Legalább a multitasking buggal eddig nem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#823) gjoco1 válasza harry3 (#822) üzenetére


gjoco1
addikt

Ezt látod nem tudom,hogy jön-e még majd más,de ha feljebb elolvastad Nekem a Tab3 vasam van.
Na ja,ez az akku %-os kijelzés......Ez nagyon hiányzik. :F
Látni,hogy nem lehet beállítani:

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#824) keszo válasza gjoco1 (#823) üzenetére


keszo
őstag

Azért nincs %-os akku kijelzésed mert 5.0.1-ed van.
5.0-ban még benne volt.

Attila

(#825) gjoco1 válasza keszo (#824) üzenetére


gjoco1
addikt

Hát ez az,már tapasztaltam a telcsiken is,hogy minél nagyobb verzió szám,annál inkább hiányzik valami.Azért ez gáz,hogy egy bagatell apróságot kihagynak. :F Sajna,mint írtam fentebb még a frissítés sem hozott %-ot,pedig......No mindegy ezzel kell élni.Kicsit zavaró,hogy le kell húzni a "redőnyt",hogy lássam mennyi az annyi.Szóvá is tettem a Lenovo Helpdesknél.Ez van,de addig még garis nem nyúlkálok hozzá.Addigra meg megszokom. :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#826) keszo válasza gjoco1 (#825) üzenetére


keszo
őstag

nálam meg van a %-os kijelzés, kiraktam egy widget-et és ezen is be van állítva az akku kijelzés
tudom ajánlani

Attila

(#827) gjoco1 válasza keszo (#826) üzenetére


gjoco1
addikt

Igen ilyen Nekem is van. Lásd a "818" HSZ-t. ;)
Viszont most nagyobb segítségre van szükségem.A tegnapi napig látta a gép a Tabot,de az este kikapcsoltam és most rádugtam a gépre,hogy megmutassam a képet és nem csatlakozik a laptophoz. :W
Hol lehet azt megnézni,hogy MTP-ben van-e.Illetve mi történhetett?Kábel stb minden ugyan az és mégsem csatlakozik sehogy.. :Y

No egy másik kábellel összejött.De azért csak nem értem,hogy az előző kábel(új az is és azzal használtam),most miért nem vitte át?

Itt a kép:

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#828) kidd25


kidd25
tag

Üdvözlehelletem!
Megbetegedett a tabim, a 7-10f. Olyan tünetei vannak mint a boot loop, de azért került ioyen állapotba, mert szerintem túlmerült. Bekapcsol rezzen 1et, lenovonfelirat, oszt kikapcsol. És ezt ismétli végtelenazer. Valaki valami 5let, hogy tudnám feléleszteni? Vagy az akksija quka?

(#829) keszo válasza kidd25 (#828) üzenetére


keszo
őstag

ilyennel már találkoztam

ha van 2A töltőd csatlakoztasd, és hagyd rajta egy éjszakán át

(#827) gjoco1

az is érdekes hogy a rendszer időd és a widget időd nem egy szerre jár

[ Szerkesztve ]

Attila

(#830) gjoco1 válasza keszo (#829) üzenetére


gjoco1
addikt

:U Ezt hol látod,mert Én 16:21-et látok mindkét részen.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#831) kidd25 válasza keszo (#829) üzenetére


kidd25
tag

Sajnos annyira túlmerült az akksija, hogy a vibrimotor, meg a kijelző annyira elvette a 2A töltő áramát, hogy csak rezgett és ki-be kapcsolt. Megoldás, szétszedtem, kikötöttem a kijelzőt, és töltöttem negyed órán keresztül. Utána kijelzőkábel vissza, azt voálá, máris 8% ot mutatott a töltésjelző. Remélem ez a kis gixer nem vágta hanyatt az akksit...

(#832) gjoco1


gjoco1
addikt

Látom Mindenki elégedett a vassal. :DDD
Nekem is jól bírja a strapát a Tab3,viszont tegnap csinált egy olyan trükköt,aminek nem nagyon nem örülök.
Egyik pillanatról a másikra a fényerő felugrott a maximumra és hiába húzigálom a fényerő beállítót nem reagál.Maximumon ketyeg a legalacsonyabb fényerő beállításnál is.

Ötlet-tanács.... :R

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#833) gjoco1 válasza gjoco1 (#832) üzenetére


gjoco1
addikt

Probléma megoldva.
Huncut egy megoldás........A hangerő gombbal sikerült lejjebb venni. :Y

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#834) kidd25 válasza gjoco1 (#833) üzenetére


kidd25
tag

tudnál a tab3-adról bővebb infót adni? gondolok build szám, modell szám, "Szotver verzió", HW verzió. Mert nem nagyon ugrik be, hogy mi a felépítése, vagy éppen miben különbözik az A7-10Ftől.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#835) gjoco1 válasza kidd25 (#834) üzenetére


gjoco1
addikt

Szia!

Nem sok az eltérés,mondhatnám elenyésző. :K
[link]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#836) kidd25


kidd25
tag

Most akarom felvarázsolni a kis tabira az xda csávók által készített cm12es romot, de valahogy nem akar menni.. lehet hogy a twrp-vel nem stimmel valami, de lassan lejön a friss 5.0, és akkor gyári rommal próbálom.

(#837) kidd25 válasza kidd25 (#836) üzenetére


kidd25
tag

Sikerült feltennem a romot a tabletre. A végeredmény bámulatos, sokkal gyorsabb lett a tablet. Mellékelek képeket is, több új funkcióval bővült a cumó. A rom-ot, meg a hozzávaló dolgokat innen szedtem: [CM12.1] Nem volt 1xü, mivel nem sikerült nekem elsőre. Tiszta 5.0 kell hozzá, és telje, recoveryben végzett partíció törlés(system, dalvik, cache,meg min1mást) miután ezt elvégeztem, már fent is volt a rom. 2-3 nap múlva tudok akku időről mondani valamit, meg pár 7 múlva a stabilitásról.
Közben telepítgetem fel a dolgaimat rá, és azt tapasztaltam, hogy az újraindításnál volt valami gubanc. Nme tudom hogy miért, de beakadt.

Képek ebben a drive mappában: [Cm12.1_lenovo]

(#838) gjoco1 válasza kidd25 (#837) üzenetére


gjoco1
addikt

:C
Én nem mókolom,amire kell,így is jó. ;)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#839) kidd25 válasza gjoco1 (#838) üzenetére


kidd25
tag

Nem mókolásról van szó, csak megpróbálom a legtöbbet kifacsarni belőle :)

(#840) kidd25


kidd25
tag

Az akksi idő elég baráti ahoz képest, hogy nem kíméltem. https://drive.google.com/folderview?id=0B_PWQdUxyBJgQjBRMldXSDFJSUk

(#841) gjoco1 válasza kidd25 (#839) üzenetére


gjoco1
addikt

Bocsánat,nem jól fejezetem ki magam. :R Én már egy ROM cserét is mókolásnak nevezek. ;)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#842) Imike20 válasza kidd25 (#837) üzenetére


Imike20
senior tag

Jól néz ki rajta a rendszer! NEm tudom miért de nekem a 4.4.4 valamiért most belassult! Akadozik! Annó kipróbáltam az 5.0 még rosszabb volt! :(( :((

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#843) kidd25 válasza Imike20 (#842) üzenetére


kidd25
tag

1 próbát megér, de óvatosan kell csinálni. Recovery twrp legfrissebb, le kell frissíteni 5.0ra, és egy teljes törlés recoveryből. Utána install a memcardra helyezett cm12.1zipet, meg a gapps csomagot ami a pico méretű.

(#844) Imike20 válasza kidd25 (#843) üzenetére


Imike20
senior tag

Erről tudnál adni egy részletes leírás! AKár privibe is! Köszönöm! :)

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#845) kidd25 válasza Imike20 (#844) üzenetére


kidd25
tag

Holnap ha időm engedi, akkor teszek fel egy vidit yt-ra. Romcserével kapcs. Azóta a cm12-ről világos lett, hogy nem teljesen úgy szuperál ahogy kellene, késszenléti idôvel, gapps battery drain folyamat ébren van kijelzőkikapcsnál stb... Szal amit 1hete tesztelek OrionLP 5.1.1 rom preinstalled su stb minden van benne ami szem-szájnak ingere, egész jó. Ha minden jól megy akkor megcsinálom még ma a videót, de erre kevés esélyt látok.

(#846) DearMan


DearMan
tag

Üdv! Kérdésem a következő: kislányom tabletje az alábbi tünetet produkálja: bekapcsol szépen, ahogy kell, viszont az képernyő érintésre nem reagál. Próbálom power+hangerő le+hangerő fel, erre fekete képernyő fogad, "fastboot starting..." felirattal. Ez megy kb. 3-4 percig aztán kikapcsol.... Mi lehet a megoldás? Köszönöm!

(#847) BOBAKILL válasza DearMan (#846) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Szia. Ezt próbáld meg: [link]
Ha így sem megy akkor szervíz.

[ Szerkesztve ]

(#848) Egri75


Egri75
csendes tag

Hello olyan gondom volna hogy végre Lenovo frissítette a rendszert 6.0-ra .de most már a Pc-re kötve aTC nem látja külön meghajtó ként. a SD kártyát. Az előző 5.01 -gyen pedig látta simán látta. Most csak a fájlkezelőből tudok másolni. Ami elég macerás . Ha valaki tud valami megoldást ne tartsa vissza.

(#849) gjoco1 válasza Egri75 (#848) üzenetére


gjoco1
addikt

Bocsi igaz a választ nem tudom,viszont Én anno itt érdeklődtem(hátha tudnak valamit):
[link]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#850) dejo60


dejo60
csendes tag

Nekem egy Lenovo Tab2 A7-10F-em van.
Kicsit zavar az Android 4.4.2 verziószáma.
A neten keresgélve ha jól értelmezem, erre fel lehet varázsolni az Android 7.1.1-et is.
Ez nagyon jó lenne, de nem igazán tudom, hogy kezdjek hozzá? Csinált már valaki ilyet?

Ilyen forrásokat találtam, ha valaki még érdeklődne a téma iránt. És ezek 2016 évvégi vagy 2017-es írások.

https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-Android-based-Tablets-and/Android-7-1-1-Nougat-for-ALL-tablets/td-p/3510754

https://www.change.org/p/android-nougat-for-lenovo-devices?source_location=minibar

Ha valaki már sikerrel járt, írhatna egy step by step ismertetőt!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.