Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ORCA58 válasza ricsip (#50) üzenetére


ORCA58
addikt

Az aksi ideje tényleg nagyon jó. Órákig eljátszanak vele a gyerekek gond nélkül.
Nekem eddig egy apró gondom akadt vele. Álló helyzetben nézve a jobb felső oldalán nem a legjobb az érintő képernyő érzékenysége. Nem elég ujjheggyel hozzáérni, hanem teljes ujjbeggyel kell tapizni hogy érzékeljen valamit.
Nálad is felajánl valami frissítést? Ha igen frissítetted már?

(#52) ricsip válasza ORCA58 (#51) üzenetére


ricsip
addikt

T2-A7-10F_S000040_150106_ROW

ez van nekem rajta, újabbat nem dob. Amúgy ha nem muszáj nem apdételek, mert a lenovo is ugyanolyan tróger programozni nem tudó analfabéta marhák kínai gyűjtőcége, mint minden más balf*sz IT tech cég a bolygón. Több hibát adnak a következő release-hez, mint amennyit kijavítanak. Ha valaha is kihozzák rá az 5.x-et, azt ha a heréidre autóakkut kötnek se engedd rátelepülni, mert akkor nagyjából dobhatod is kifele a kukába utána.

-

(#53) ORCA58 válasza ricsip (#52) üzenetére


ORCA58
addikt

Nekem a T2-A7-10F_S000034_141204_ROW van rajta és a T2-A7-10F_S000040_150106_ROW ajánlja frissítésként. Ezek szerint ezzel szépen megy, fel is frissíthetem?

(#54) RBJ


RBJ
addikt

Sos kell tabot vennem. E lenovo es op3n dött kozott variálok. Gondolom le növő jobb választás.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#55) RBJ


RBJ
addikt

thl telefonomom élénkebb színek vannak mint ezen. :N
Vettem egy ilyet de már az opendott nál lehurrogtak. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#56) RBJ


RBJ
addikt

[link]
ezt a fóliát találtam rá. van értelmesebb?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#57) RBJ


RBJ
addikt

root, recovery, stb? xda n van valami. [link]

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#58) RBJ


RBJ
addikt

Megjött a fólia. [link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#59) jurzsolt


jurzsolt
tag

Ha valakit érdekel, a Kingo ROOT-tal rendszergazda jogokat lehet szerezni. Ha jól emlékszem valamelyik Samsung telefonként ismerte fel.

(#60) culas25


culas25
tag

Nekem könyvolvasó helyett kellene egy tablet, hogy ha ùgy van, 1-1 filmet is megnézhessek a vonaton. Szerintetek nem zavaró ilyen kis felbontáson hosszabb távon szöveget olvasni? Amùgy tetszik a gép, plusz pont a hátlapi kamera elhagyásáért :D:D

(#61) Meridius11


Meridius11
aktív tag

Én is most keresek tabletet olvasásra/netezére mivel a 2012-es Nexus 7 közelebbi kapcsolatba került a betonnal, eközött és az A7-40 között vacilálok. Ez jóval karcsúbb és súlyra is jobb, az A7-40-nek viszont jobba felbontása.

Utálok vásárolni.

(#62) RBJ


RBJ
addikt

Úgy látom kijött a lolipopi a tabletra.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#63) jeni válasza RBJ (#62) üzenetére


jeni
félisten

lassabb és a Facebook kiakadt rajta!

lehet,hogy vissza kell tenni a 4.4.2-t !
csak tudnám hol található fent?

[ Szerkesztve ]

(#64) ricsip válasza jeni (#63) üzenetére


ricsip
addikt

Türelmesen megvárom még 4-5 ember pár havi tapasztalatát, mielőtt kib*sznék magammal és 5.x-re merek updételni. Eddig csak rossz tapasztalat van a 4.4.x --> 5.0-ra upgrédről különféle android-ot futtató telefonok és tab-ok alatt.

-

(#65) jeni válasza ricsip (#64) üzenetére


jeni
félisten

Facebook frissítésével megjavult

kérdés,hogy a Lollipop esetén elegendő az 1GB RAM? Biztosan nem a 4maggal lesz a gond.

úgy tűnik ,hogy apránként a korábbi apps törölni kell és feltenni az újakat

a Samsung ALPHA teló esetén tökéletesen működik a Lollipop,igaz a Samsung és a Lenovo más-más programozói gárdával dolgoznak.

[ Szerkesztve ]

(#66) RBJ


RBJ
addikt

Loli elvileg jobb memoria kihasználtsággal dolgozik. Ha otthon leszek en tolom is rá. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#67) ricsip válasza RBJ (#66) üzenetére


ricsip
addikt

LOL én meg inkább hiszek a saját szemem által tapasztalt eredménynek, elmúltak a naív idők amikor minden gyártói marketing bullshit-et benyeltem bemondásra. Nexus4-en az 5.0.0 lollipop vagy 5-6 hónapig memory leakelt, mire a g kihozta az 5.1.1-et amiben végre helyrerakták. De még így is vannak fagyásai meg lerohadásai, bár szerencsére már ritkábban. Kitkat-tal közel 1 év alatt kb. csak a HDR-mód reboot jött elő, más gondja nem volt, stabilan működött a napi intenzív nyúzás ellenére is. És ez egy 2 gigás telefon, kiemelt figyelemmel a gyártójától! Akkor erre az 1 gigás tucat-lenovo kiadom-és-elfelejtem-supportolni kacatra vajon merje az ember felrakni? Vajon a legutolsó 5.1.1-et portolta a lenovi, v. valamelyik közel 1 éves foshalom 5.0.x-et?

-

(#68) RBJ válasza ricsip (#67) üzenetére


RBJ
addikt

[L:/dl/upc/2015-08/19/101231_nl1vqgxltq5weu0y_img_20150819_171030.jpg](IMG:/dl/upc/2015-08/19/101231_nl1vqgxltq5weu0y_img_20150819_171030.thumb.jpg)(/IMG)[/L]Én tapasztalatból beszélek, legalább is a thl telefonomnak jót tett a lolli. semmi gond vele.
Na pont hazaértem, most nyomom rá a frissitést.
Kedden jött meg a tok a tabira. aug. 03. rendelés. 18 befutott. [link]



ajándék pent is kaptam hozzá. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#69) RBJ


RBJ
addikt

Feltettem semmi gond. a play, hogy induljon az alkalmazás kezelőben ki kell lőni és törölni az adataid majd indul ezek után. Mc afee vel bővült a program lista, új ikonok lettek stb.
tab nem telefon így itt kevesebb az elrontani való. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#70) tyba7


tyba7
tag

Sziasztok. Azoktól kérdem akik feltették a lolit hogy teljesítmény ben mit tapasztaltak? Játékok jobban vagy rosszabul futnak?

(#71) jeni válasza tyba7 (#70) üzenetére


jeni
félisten

Hello

Elsőre mikor frissítettem Lollira OTA-n keresztül akkor működésileg voltak gondok.
A Facebook nem ment sehogy,le lett szedve Google Play oldalról a frissítés és azzal jó lett.
Mivel a gyereknél van,így csak azt tudom leírni amit használat során észrevett,s elmondott nekem.
A multimédiás részéről nem kaptam tájékoztatást.
Játék alatt nem érzékelt lassulást. Amiben más lett,hogy mások az IKONOK formája és más a menüje,másképp vannak elrendezve,s annak használata új ismeretet kíván.

(#72) Trooper82 válasza jeni (#71) üzenetére


Trooper82
senior tag

Sziasztok.
Én frissités után, mivel leálltak az applikációk csináltam egy gyári visszaállítást. Utána jó lett. Azt hittem kevesebb lett a tárhely, de cache ürítés után torlodott a 800 megabyteos frissitési csomag, lett tárhely. Kellett egy-két óra míg újra belaktam.. :) Stabil, gyors. Lehet állítani az applikációk engedélyeit (ez nekem nagyon tetszik), két lépcsős menü lett. Lett fényerő csuszka végre. Megkaptuk a fejlettebb lollipoppos értesítés kezelést végre.Szebbek az ikonok, menűk. Amit hiányolok továbbra is az, hogy nem lehet jobban testreszabbni a gyorsbeállítások menüt.Teljesítmény nem rosszabb. Játékok, antutu ugyanazt produkálja mint eddig. Szerintem érdemes telepíteni!

[ Szerkesztve ]

(#73) ricsip válasza Trooper82 (#72) üzenetére


ricsip
addikt

Akkor lecci meg 1 screenshotot a build number es system verziokrol!

-

(#74) Mephistoone


Mephistoone
senior tag

Feltettem én is a Lollit az egyikre. 2 ilyenem van a 2 gyerek miatt.
Volt asus (memopad 7) is 1 napig, de melegedett és ehhez képest csiga volt. Nem bántam meg, nem annyira csúszós mint az asus. Százszor jobb a kijelzője. Pl szemből nézve az asuson nem látszott az alja csak kicsit megdöntve... kössz nem
Szal asus memopadrol lebeszélnék mindenkit
A lolli jó, gyors, jó akksi idő. persze volt hard reset, ilyenkor mindig kell!

(#75) ORCA58 válasza Mephistoone (#74) üzenetére


ORCA58
addikt

Van valami lehetőség a hard reset előtt adatok elmentésére?

Úgy láttam, hogy a SincIt Hd program az SD-re csak az app-okat menti el, a hozzájuk tartozó adatokat már nem. Magyarul akkor semmi haszna, hiszem a programokat könnyű újra telepíteni. A hozzájuk tartozó adatok is kellenének. A gyerekek sírva fakadnának, ha a több hónap alatt megszerzett pontok, pályák játékosok stb elvesznének a kedvenc játékaikban.
Eddig csak Huawei telefonon találkoztam olyan mentés programmal, ami képes visszaállítani az előző állapotot.

Ez ok miatt nem merem elindítani a frissítést!

[ Szerkesztve ]

(#76) ricsip válasza ricsip (#73) üzenetére


ricsip
addikt

Légyszíves... tényleg érdekelne!

-

(#77) ORCA58


ORCA58
addikt

Találtam egy lehetőséget a programok és azok adatainak mentésre.
A Totalcommander ADB pluginnel lehet mentést csinálni. Igaz ha ha mindent, csak egy -egy app-ot szeretnénk menteni akkor azok beazonosítása nehezebb, mert ikon nélkül az android neve szerepel a listában.
A visszaállításnál mindig a teljes mentést teszi vissza.
Az öreg Alcatel volt a kísérleti nyúl. Root nélkül is tökéletes.
A Lenovo tabról is készítettem különféle (Rendszer ill. egyéb és összes app) mentéseket. Még nem frissítettem, de nagy a kísértés!

Azt hiszem a névjegyzék és naptár nincs a mentésben, de az máshogyan megoldható (Google)

Érdekes módon a Huawei Asend G6 L11 telefonról nem tudtam eddig mentést készíteni vele. A telefonon a mentés megerősítése ablak nem is jelenik meg (ami egyébként magyar). Mentségére legyen, hogy van benn egy tisztességes mentés app, ami SD kártyára teszi amit akarok (Kivéve a Google névjegyeket)

Csak óvatosan bánni vele, mert a fájlokat is át lehet vele írni [link]

(#78) ORCA58


ORCA58
addikt

Feltettem a Lolipop frissítést. Nagyon gyorsan lejött, és elég hamar települt is.
Feltelepülés után semmit sem tudott frissíteni, mert nem maradt hely, bár próbálta. Sok a program, és kicsi a az SD kártyám benne. Kellett a gyári beállítás. Gondolom ekkor eltűnt a letöltött fájl , vagy annak maradványa.
A korábban említett módon kétféle mentésem volt. Egy a frissítés előtt, egy utána.
Mindkettővel megpróbáltam a visszaállítást. Az eredmény ugyan az. Azokat a programokat ami nincs az újban nem is engedi visszatenni. (Biztos nem kompatibilis)
Pl. a rendszer kezelő nincs. E miatt sajna sok a reklám akkor is ha nem vagyok fent a neten.

Eddig sebességben nem találta kivetni valót. Sajna nem néztem meg előtte, mennyi volt a szabad belső és SD
memória, így nem tudom mennyi a helyfoglalása. A szabad memóriával nincs gond.

A launcher nagyon nem tetszik. Ronda a kör alakú mappa. Reméltem, hogy a menü gombok eltüntethetők lesznek, de sajna szinte mindenhol ott virít a képernyő alján.
Már megszoktam és megszerettem a telefon és a tab-on az AppDrawer nélkülit. Sajna nem tudok arról, hogy lenne Tab-hoz való MIUI launcher. A Telefonra való a méret miatt nem az igazi rajta, bár működik. Talán találok megfelelőt, nagy a kínálat .

Nem tudom ki hogy látja, de szerintem a 4.4 beállítása könnyebben átlátható. Az igaz, ez többet tud, csak meg kell találni benne. Ez tanulás és megszokás dolga.

A fentről legördülő menü nevetségesen kicsi, és több lépésben használható csak. A kamera eddig sem volt jó semmire, most sem lett jobb.

Az 4.4-ben voltak indító ikonok, amik ebben nincsenek. pl. közvetlen tárcsázás. Tudom ez nem telefon, lehet csak azért nincs benne?

Egy kérdés: Mi a "Mirage" app. Ha rábökök nem történik semmi, csak egy időre lebénul a tab.

[ Szerkesztve ]

(#79) ORCA58


ORCA58
addikt

Nincs fájlkezelő a 5.0-ba? Mert a frissítésben nincs.
A Totalkommandert használom, pontosabban használnám ha menne.
Nem tudok az SD kártyán és az OTG-n kapcsolt kártyán fájl műveleteket végezni.
Kimásolni lehet, de törölni újat bevinni könyvtárat létrehozni nem.
Egy másaik fájlkezelővel is próbáltam, de hiába. :W
PC-ről természetesen megy.
Azt nem tudtam elérni vele, hogy az Asphalt 8 obb fájlt az SD-re tegye.

Úgy néz ki, hogy az alapértelmezett tárhely SD re állításának annyi az előnye, hogy a fényképeket oda teszi (már ha használja valaki fényképezésre), és oda telepít néhány kisebb programot. Viszont a játék obb fájl megy mindenképpen a belső memóriába, így semmit sem nyer vele az ember sőt!

Ha van rá megoldás szívesen örülnék neki.

Magyarul szép jó gyorsa a Lolipop, de sok sebből vérzik.

(#80) ORCA58


ORCA58
addikt

A totalcommanderre rákérdeztem és az alábbi választ kaptam Ghisler-től.

"You need to give Total Commander the permission to write to the external SD card. This is done via a (confusing) Android dialog."

Nem sokat segít! Főleg, hogy angolul csak a fordító segítségével kommunikálok.

Újabb hiba:
Az akkunál nem jelzi, mennyi ideig futott az alkalmazás. A szöveg ott van Bekapcsolva töltött idő de mellette semmi (vagy ott van fehér betűvel?)
Újra telepítettem. Alapértelmezett memória SD beállítással. Ennek ellenére mindent a belső memóriába pakolt!

(#81) odipapa válasza ORCA58 (#80) üzenetére


odipapa
senior tag

Engedélyezned kell az írást, valszeg a felugró ablakban tudod megtenni.

(#82) ORCA58 válasza odipapa (#81) üzenetére


ORCA58
addikt

Ha lenne felugró ablak, de nincs sehol! Próbáltam újra telepíteni a TC-t, akkor sem történt semmi. Máshol pedig nem találok engedélyezést SD eléréshez.

[ Szerkesztve ]

(#83) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Holnap hozz nekem a futár egy ilyen tabletet. Az lenne a kérdésem érdemes feltenni rá a lollipopot ?

(#84) ORCA58 válasza jenei1994 (#83) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem biztos. Pár bejegyzéssel feljebb írtam mi a bajom vele. Panaszkodni nem tudom hol lehet.
Sajna van amit nem tudok összehasonlítani 4.4 hiányában. Pl. most sírt, hogy nem tud egy újabb programot telepíteni, kevés a hely. Ezt még tudtam néhány program SD-re helyezésével orvosolni. Nem tudom mit szólt volna a KitKat ilyen esetben.
Fontos, hogy frissítés után legyen visszaállítás gyari adatokra. (valahol benn hagy egyébként elég sok szemetet)

A TotalCommander problémával kapcsolatban levelezgetek a fejlesztővel, talán megleli a hibát. Más Lolipop-os gépen megy csak ezen nem az SD-re másolás TC-vel.

Amúgy gyors nem fagy, de a nagyon gagyi alap launcher van rajta, szinte semmit sem lehet testre szabni, ráadásul nem is olyan mint a többi Lenovo kütyün. E miatt haragszom rájuk.
Nincs memória tisztítója sem, (ami nem katasztrófa) ill. amit nagyon vártam egy tisztesség mentő program, ami az app-okkal együtt a hozzájuk tartozó adatokat is menti Root nélkül. Ezt most csak PC-n Totatlcommanderrel tudom megtenni.
Eddig nem találtam meg a számomra megfelelő Launchert. Telefonon a MiHom 3.8-at használja az egész család, de erre kevés, a max 5x4 ikon, kicsik rajta az ikonok, és nem is fekszik el a Launcher képe. (ez a kisebbik hiba)
Már teljesen átszoktam az AppDrawer nélkülire.

Amúgy imádja az egész család, mindenki ezen akar játszani. A 3 éves kis unokám is, aki meg is jegyezte:
"Miért nem vettél még egyet vagy kettőt Papa?"

[ Szerkesztve ]

(#85) ricsip válasza jenei1994 (#83) üzenetére


ricsip
addikt

Csak magamat tudom ismételni (52. hsz. utolsó mondata): autóakkut a herédre mintsem lollipop-ot egy kifutó szériás lenovo eszközre.

-

(#86) ORCA58 válasza ricsip (#85) üzenetére


ORCA58
addikt

Ha annyira trógerek, akkor már alapból sz.. lenne rajta a szoftver, és korában is használhatatlan lenne.
Másrészt annyira nem öreg a cucc. Egy biztos eddig atom stabil rajta a Lolipop.

(#87) jenei1994


jenei1994
addikt

Felraktam a lollipopot a tabletra. :D A lenovo időjárás widgetet sehol nem találom. :(

[ Szerkesztve ]

(#88) ORCA58 válasza jenei1994 (#87) üzenetére


ORCA58
addikt

Ha jól rémlik, bazi nagy helyet foglalt, ahhoz képest, hogy mekkora volt az értelmes adat, így nem használtam, nem is tudom milyen volt.
Az biztos, hogy valamilyen oknál fogva több Lenovónál ismert dolog eltűnt a frissítéssel ennél a tabnál.

(#89) ORCA58


ORCA58
addikt

Totalcommanderre nemsokára jön a javítás. Nálam már jól működik SD-n is egy teszt példány. (nem végleges, mert ez folyamatosan írja a log fájlt.)
Christian Ghisler -rel leveleztem, és kiderült a hiba. Ez a Lenovo Lolipoppal nem teljesen úgy kezeli az SD-t, mint más Lolipopos kütyük, ezért nem érzékelte a TC.

Most a Lenovo magyar képviseletének kell írnom ( röhej a 21. században papír alapon, mert nincs e-mail címük megadva), hogy próbálják már javítani memória kezelést.
Hiába van SD megadva alapértelmezettnek, akkor is mindent a belső memóriába ír. Egy Alcatel Pop C1 telóra 10-szer több, nagyobb program telepíthető (4GB-os), mert ott a nagy obb fájlok az SD-re kerülnek, mint az összes olyan Androidos kütyün ami eddig a kezembe került.

(#90) ricsip válasza ORCA58 (#89) üzenetére


ricsip
addikt

Ghisler jó arc, a Total Commander pedig a leghasznosabb szoftver a Winamp és az Irfanview mellett, amiket az elmúlt 20 évben használtam. Brrrr leírni is dúrva h. 20 éve használom ezeket a programokat, és a mai napig is ugyanolyan gyorsak mint az elején, nem lett belőlük olyan bloatware szar mint pl. a Nero-ból.

Sok sikert a Lenovo elleni harchoz, de én az amcsiknak írnék közvetlenül, a magyaroknak sztem semmi közük a problémához, és csak +1 felesleges tény-torzító és reagálás-lassító állomást teszel az amúgyis rossz hatékonyságú kommunikációs csatornába.

[ Szerkesztve ]

-

(#91) ORCA58 válasza ricsip (#90) üzenetére


ORCA58
addikt

A z utolsó mondatod igaszán szép kerek lett. :C

Mióta létezik és is használom a Total Commander-t. Nem tudok élni nélküle. Mindig nálam van egy példány, mert bizony van olyan ügyfél aki még mindig intézővel végzi a fájl műveleteket. Rossz nézni is.

(#92) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! Régebben vettem már egy ilyen tabot és most vennék megint egyet az lenne a kérdésem hogy hivatalos 5.0 rendszer kijött rá ? Még annyit kérdeznék hogy két féle ilyen tabot árulnak létezik az az eggyiketLenovo IdeaPad A7-10 ADAM tablet néven a másikat Lenovo IdeaTab TAB2 A7-10 59-434734 8GB Tablet ? Ez elirás vagy ilyen néven két féle tablet van ?

(#93) jeni válasza kliszi (#92) üzenetére


jeni
félisten

hello
jaaaaaaaaa kijött rá :K
a második ismerős csak

(#94) ORCA58


ORCA58
addikt

Érdekes választ kaptam a Lenovo facebook oldalán.
Kérdés:
Hiába van beállítva elsődleges tárhelynek az SD kártya, mindent a belső memóriába ment, így pillanatok alatt megtelik a memória, és használhatatlan lesz. Elég egy játékot letölteni, amihez egy nagyobb *.obb fájl tartozik, máris megtelik a memória.
Válasz
Köszönjük a visszajelzését. A Lollipop frissítése során sajnos a Google egyik korlátozása az, hogy micro SD kártyára nem települnek alkalmazások, ez okozza a kellemetlenséget, hogy hamar megtelhet sok alkalmazás esetén a memóriakártya.

Valami nagyon sántít. Akkor minek lehet Alapértelmezett az SD ? (csak a használhatatlan képek amik ez után az SD-re kerülhetnek)
A 4.4 után azt lehetett olvasni, hogy a KitKat SD-re írás szigorításon enged a Google a Lolipopnál. A Lenovo ennek ellenkezőjét álltja. Az igaz, hogy több alkalmazás is megkérdezi első alkalommal, hogy írhat-e SD re, de igen után ez nem akadály.

(#95) kliszi válasza ORCA58 (#94) üzenetére


kliszi
senior tag

Szia ! Most jött meg a tabom ma , régebben már volt egy ilyen tabom de most megint egy új tulajdonosa lettem . Frissitettem lollira . Igen tény hogy sdre nem lehet menteni az apokat de ha lenne egy jó root lolira azt meg köszönném . Valaki tudja hogyan kel rootolni az 5.0-át ezen a tabon ?

(#96) ORCA58 válasza kliszi (#95) üzenetére


ORCA58
addikt

Ezen már én is elgondolkodtam. Eddig csak ezt találtam. [link] Bár egy kukkot sem értek belőle, a videó érthető, és látszik, hogy Lolipop van a tableten.

(#97) kliszi válasza ORCA58 (#96) üzenetére


kliszi
senior tag

Kiprobáltam a kingroot-tal rootolni és látszolag sikerült is de a FolderMount programmal valamiért nem engedi az sd-re mountolni a programokat !

(#98) ORCA58 válasza kliszi (#97) üzenetére


ORCA58
addikt

És a Link2SD?
Valamit nagyon hülyén csináltak a Lenovonál a memória kezelés terén. A TotalCommander is működik az6 SD írás Lolipopon, de a ezen a Tabon nem. (Fentebb írtam róla). Christian Ghisler -nek több levélváltás után sikerült kitalálnia mi a hiba oka. Most nekem van egy teszt példányom ami jó, csak folyamatosan írja a log fájlt.
Nem tudom mikor kerül fel egy újabb javítás Play-re.
Lehet hasonló ok miatt nem tudja melyik az SD. Root nélkül több programmal is próbálkoztam, már nem tudom melyik volt. Azt írta ki, nem szükséges áthelyezni a programot, mert minden az SD-n van :F

Előtte azért kellene mentés. Ezt olvastam más telónál: Bár lehet ez gyári Loliporól szól. [link]

[ Szerkesztve ]

(#99) ORCA58 válasza ORCA58 (#98) üzenetére


ORCA58
addikt

Kiegészítés az előzőhöz. Azt akartam írni:
Bár lehet ez NEM gyári Loliporól szól. Nem olvastam végig a topikot.

[ Szerkesztve ]

(#100) kliszi válasza ORCA58 (#98) üzenetére


kliszi
senior tag

Kiprobáltam a Link2SD rootolva de áthelyezésnél azt i9rja áthelyezve de valojában csak látszolag van ott , de nem helyezte át a programokat !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.