Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) t_godfather válasza r.endruu (#500) üzenetére


t_godfather
csendes tag

És ez?
Én ilyet vettem:

https://www.aqua.hu/lenovo-ideatab3-andy-lite-a7-10f-tablet-pc-7-ips-8gb-android-50-fekete-za0r0018bg-424052.html

Tuti van benne GPS chip.

Újabb (5.01 android).

[ Szerkesztve ]

(#502) ricsip válasza keszo (#493) üzenetére


ricsip
addikt

Detto ez van nekem is. GPS tökéletes és gyors volt, wifi nálam nem szarakodott: kőkorszaki G-s AP-m van, ezekkel a mai modern csicsás N / AC wifikkel nincs tapasztalatom (AC-t ez a tab amugy sem tud)

-

(#503) RBJ


RBJ
addikt

Amúgy sokan dicsérik de nem tudom mit ezen a tab on. Én csak azért tűröm meg mert ár érték arányba jó volt és ritkán használom. Max böngészésre mikor nem vagyok itthon meló ügyben és nem akarom, hogy a telefonon folyon ki a szemem akkor használom a tab ot.
De rendszer nagyon lassú, képernyő amit dicsértek egy értékelhetetlen, és a fő atrakció mikor google alkalmazások összegyűlnek egy marékra, hogy frissíteni kellene az egy fél nap.
:C :W

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#504) chris-v válasza RBJ (#503) üzenetére


chris-v
senior tag

Az árához mérten dicsérjük. Nyilván lehet venni jobbat, gyorsabbat, de minimum dupla áron. Ez a 25 ezer körüli kategóriában a Huawei MediaPad T1 tabja van még és ennyi. Minden más ami olcsóbb gyakorlatilag használhatatlan kategória, vagy olyan fátyolos színtelen pixeles kijelzővel szerelik, aminek már vagy 5 éve nem szabadna léteznie.
Egyébként meg a rendszer szerintem nem lassú, megfelelő sebességgel nyílnak az appok, és a menüben mászkálva sincs különösebb laggolás. A kijelző amit te értékelhetetlennek tartasz, nem tudom mihez hasonlítod. Nyilván nem egy iphone 6 vagy egy galaxy s7 kijelző, de simán pariban van jóval drágább tabokkal.
A frissítés valóban sokáig tart, de a háttérben történik, szóval kit zavar?

[ Szerkesztve ]

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#505) keszo válasza RBJ (#503) üzenetére


keszo
őstag

Anno akciós áron vettem 18k-ért 2év garival. Hát, ha tudsz még egy ilyet mutatni megemelem előted a kalapom.

Attila

(#506) pn4hvq válasza t_godfather (#501) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Azt szeretném megkérdezni, hogy ennél a típusnál a play áruházból letöltött alkalmazásnál van lehetőség az sd kártyára telepíteni vagy csak magára a tab belső háttértárára?

(#507) t_godfather válasza pn4hvq (#506) üzenetére


t_godfather
csendes tag

Belsőre telepíti, de utána át lehet tenni az SD kártyára.

[ Szerkesztve ]

(#508) pn4hvq válasza t_godfather (#507) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Köszönöm az infot :R .

(#509) kispe82


kispe82
tag

Nekem a7-30 van. Ez kezeli a 64 GB-os SD kártyát?

(#510) odipapa


odipapa
senior tag

Sziasztok!

Szerviz tapasztalata van valakinek? Kinek meddig ültek rajta?
Az enyém Emagos rendelés volt, egy hete vitték el, de azt sem tudom hogy hol javítják.

(#511) ORCA58 válasza RBJ (#503) üzenetére


ORCA58
addikt

Amit leírtál, az nem igaz az tab-omra. Nem lassú, szép a képernyő képe, pillanaok alatt frissít. A kedvenc játék rajta az Asphalt 8. :K

[ Szerkesztve ]

(#512) kidd25


kidd25
tag

Valaki szétszedte már? Merre találom a wifi antennát benne? Aksit tudok rendelni bele nagyobb kapacitással?

(#513) kispe82


kispe82
tag

A Gmail app nekem nem frissül, mi lehet a gond? Mármint a leveleket nem frissíti automatikusan. Még mindig érdekelne hogy kezeli e a tab a 64-gb-os SD kártyát.

(#514) kidd25


kidd25
tag

A 64et kezeli Kingston 64gb sdhc használom.

(#515) kispe82 válasza kidd25 (#514) üzenetére


kispe82
tag

Köszi, akkor rendelek egyet. :K

(#516) Siffredi


Siffredi
senior tag

Sziasztok!

Blokk nélkül, csak a garilevél birtokában, tudom később gariztatni a készüléket?

(#517) kidd25 válasza kispe82 (#515) üzenetére


kidd25
tag

Ne vedd készpénznek, hogy nekem megy vele.

(#518) kispe82 válasza kidd25 (#517) üzenetére


kispe82
tag

Olvastam olyat hogy ha nem viszi valami a 64-gb-os SD kártyát akkor át kell formázni fat32-re és úgy már felismeri.

(#519) RBJ válasza ORCA58 (#511) üzenetére


RBJ
addikt

:Y mihez képest egy pentium 386 lehet.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#520) chris-v válasza RBJ (#519) üzenetére


chris-v
senior tag

Érdekes, hogy mindenféle készüléknél van egy ilyen emberke mint te. Elégedetlen a megvásárolt dologgal/eszközzel és ezért hirdeti a számára negatív, de egyébként nem valós tulajdonságokat. Úgy mint te most itt.
Lassú? Mihez képest? Én, és szerintem rajtad kívül akik itt vannak senki nem érzi lassúnak. A kijelző is rendben van, ez nem egy 200 ezer Ft-os retina kijelzős tab, így nyilván ha 2 cm-ről nagyítóval megnézed, akkor lesznek pixelek, ennyiért ez van. De ettől függetlenül a színek és a fényerő nagyon rendben van.
Egyébként meg ha nem tetszik, akkor add el, és vegyél egy iPad pro-t vagy egy Samsung Galaxy Tab S2-öt,ezek talán nem fognak lassúnak tűnni. Bár az ilyen negatív embereknél sose lehet tudni.
Amúgy ha meggondolom, lehet nincs is ilyen tabod és csak trollkodni jöttél.

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#521) RBJ válasza chris-v (#520) üzenetére


RBJ
addikt

Jól vagy egyelek meg. Én meg vagyok vele elégedve, semmi bajom csak túl van hájpolva ami miatt valaki esetleg többet vár tőle ha megveszi és utána sírás van. Ár értékben bajnok és nincs itt gond csak annyira áradoznak egyesek mintha valami több százezres gépről lenne szó.
Maradjunk a realitások talaján
Hidd el nem az én stílusom mindenből májerségből a drágát venni. Összekeversz valami takony gyerekkel.
Ne tedd és ha látnád a telefonom se hiper super apumegvette hanem a reális ár érték arányú.
Te meg vegyél vissza kiskomám ne személyeskedj. Inkább menj ki hűtsd le magad. Ülj le egyes.
Menj ki a játszótérre ott éld ki magad.
Tényleg nincs ilyen tabom, hmm én jeleztem először az utolsó frissítésnél a problémát.
De sokat olvasol itt ez az bizonyítja kiskomám. Bezony. :C

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#522) chris-v válasza RBJ (#521) üzenetére


chris-v
senior tag

Messze van még innen a személyeskedés, "kiskomám"! És igen jól vagyok, de ha mód van rá ne egyél meg, mert nagy falat vagyok! :DDD
Egyébként nem kell bizonygatnod, hogy nem apu vette a telefonod, nem érdekel itt senkit, ez nem a telefonos topik.
Arra meg nem emlékszek, hogy valaki annyira áradozott volna, mintha egy sokkal drágább tab lenne. Sőt, ha valaki kérdezte, szerintem mindig le volt írva, hogy árában nagyon jó. De ha olvasnál mást is, nem csak a megnyilvánulásaidra kapott válaszokat akkor tudnád.
Az meg, hogy "májerségből" vagy pénzhiányból nem veszel drágát, szintén nem ide tartozik, viszont ha veszel valami olcsót, akkor ne várj egy magasabb termék szintet.
És az is érdekes, hogy eddig elégedetlenkedtél, most meg leírod, hogy "Én meg vagyok vele elégedve". Jó lenne ezt a kis anomáliát fejben rendbe tenni, utána okoskodni.

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#523) RBJ válasza chris-v (#522) üzenetére


RBJ
addikt

Látom szöveg értelmezési problémád van. Nem vártam magasabb szintet, tudom mit mennyiért vásároltam nem is várok el többet tőle csak egyesek túl öltöztetik a terméket olyan tulajdonságokkal ami nem igaz. Kicsit értelmezd a fejeddel amit leírok ne csak nézd, még ha fáj is.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#524) chris-v válasza RBJ (#523) üzenetére


chris-v
senior tag

Mi az a tulajdonság, amivel szerinted "túl van öltöztetve a termék"?

[ Szerkesztve ]

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#525) Gaben01


Gaben01
őstag

Sziasztok!

Ma vettem egy ilyen tabletet a kisebbik gyerkőcömnek (miután a wayteq 700dc végleg feladta a küzdelmet) az edigitalban egy korrekt tokkal, viszont kijelzővédő fóliát nem sikerült találnom hozzá. Tudtok ajánlani beszerzési forrást? Előre is köszönöm. :R

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#526) kidd25 válasza Gaben01 (#525) üzenetére


kidd25
tag

http://www.ebay.com/itm/221891130719?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT en ezt vettem hozza.

(#527) Grecky


Grecky
senior tag

Üdv!
Jött ugye nemrég egy új frissítés: A7-10F_S000057_160701_ROW néven.
Érdekelne, hogy valóban igaz-e, hogy visszatért ezzel a frissítéssel a multi user opció lollipop alatt?
Megnézné valaki? Mert ha igen már frissítek is kitkatről. :)

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#528) kidd25 válasza Grecky (#527) üzenetére


kidd25
tag

Én úgy tapasztaltam hogy eddig is volt benne, de nem akarok hülyeséget állítani. Most megnéztem, és van benne. A legfressebb 5.0 van benne. csak kicsit idegesít, hogy nem 5.0.1, mert így pár app nem támogatja Freedom GameCIH stb...

(#529) kidd25


kidd25
tag

FIGYELEM SZAKIK!!!!
Szétkaptam a kicsikét, megnéztem mi van belül. Kicsit meglepődtem az arányokon. Valaki tud ehez a típushoz nagyobb aksit, ami kompatibilis? kicsit keveslem a 3k mAh-t. Viszont... Gondolom sokan találkoztak mér azzal a hibájával, hogy irdatlanul gyenge a WiFi ez azért van, mert egy hangyadákót is megszégyenítően kicsi "WiFi "antennácskát-cskeeet-cskét"" kapott. alább lesznek a képek. Ezt én úgydöntöttem, hogy orvosolom, és kicsit megnövelem az antenna nagyságát. megfelelő kompatibilitású alkatrészek hiányában megoldottam egy kis forrasztó felszereléssel+ kábelekkel. Az előzetes tesztek nem voltak annyira jók, de hozzáteszem hogy nem volt forrasztva. Most ebéd után fogok a műveletnek nekilátni, meg teszek fel képeket még ez alá a poszt alá hogy és mit csináltam. remélem nem baszok el semmit :D Maga a tablet egész jó, én a Ráfázol banktól kaptam 1éves MM garival hitelkártya mellé ajándékba. Maga a gép kellemes nem nehéz, csak az idegesít benne hogy minimális a káva rajta, és az is az alján meg a tetején található. SW/HW semmi baj nincs, ez a cucc ennyit tud és kész. Jó pont hogy a cég nyilvánossá tette a forrásfájlokat a rom-hoz. Nem mindenki teszi meg :)

Mint már említettem csináltam képeket, itt vannak a linkek :)

[KATT a képekért]

(#530) starr válasza kidd25 (#529) üzenetére


starr
őstag

Várom a fejleményeket. :C
A Wifit tényleg gyakran eldobja, pedig közel van. Tartok tőle, hogy ez nem a kicsi antenna miatt van.

(#531) kidd25 válasza starr (#530) üzenetére


kidd25
tag

fent vannak a képek kész van, vetexik a sony xperia z1c wifi teljesítményével. pedig az gyári stock :) kicsi cinezés azt kész is lett. viszont nekem a gps is baszaxik. múltkor az m7-esen 80m-el hátrébb pozicionált, és ez miatt elmentem majdnem felcsútra....

[Képek újból]

1. ott van a gps szalagkábel mellett az a 2 kis pöcök.
4. kép az a stock wifi antenna.
12. egy régi screen a wifiről, ugyan onnan mértem akkor is. bentről a szobából a ruterrel 1 szobában.
a többi meg magáért beszél :)

[ Szerkesztve ]

(#532) chris-v válasza kidd25 (#531) üzenetére


chris-v
senior tag

Jó kis wifi tuning, ha lejár a garancia, akkor megcsinálom! :C

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#533) kidd25 válasza chris-v (#532) üzenetére


kidd25
tag

Ez még garis xD de nem nagyon izgat ilyen árkategóriában a garancia. Ez ha kifingik akkor javítom, ha nem tudom, akkor quka.

(#534) odipapa válasza kidd25 (#533) üzenetére


odipapa
senior tag

Biztos vagy benne hogy garis?
Abba a törött kijelzőbe sok mindent belemagyarázhatna a szerviz. ;] ;)

[ Szerkesztve ]

(#535) starr válasza kidd25 (#531) üzenetére


starr
őstag

Mi az a nagy fémlemez a hátlapon? Hűtés?

(#536) odipapa


odipapa
senior tag

Más.
Az enyém most jött vissza garis javításból, a töltéssel vagy az akuval lehetett probléma (semmi dokumentumot nem kaptam róla).
Azt megtudom nézni szoftveresen hogy cseréltek-e benne akut?

(#537) kidd25 válasza odipapa (#536) üzenetére


kidd25
tag

Sajna nem xD. Kellett volna adniuk. Tmx-el kapcs semmi tapasztalatom nincs, nem gondoltam volna h ilyen trehány munkát végeznek...

(#538) kidd25 válasza starr (#535) üzenetére


kidd25
tag

Gondolom hogy szigetelés, hogy ha az aksi melegazik, ne melegedjen át a hátlap.

Wifi jó, mostmár látok ooyan hálózatokat a környéken, amiketneddig nem is láttam vele.

(#539) keszo válasza starr (#535) üzenetére


keszo
őstag

az árnyékolás lesz

(#531) kidd25

ha jól látom a képek alapján az árnyékolás alá raktad a feltekerést?
és a két érintkezőhöz tartozó lemezekre forrasztottál, lehet elég lett volna ha az érinkezöket egy kicsit kijeb hajtod mert nem értek az antannához

Attila

(#540) kidd25 válasza keszo (#539) üzenetére


kidd25
tag

Akkor azt erdemes lenne leszednem onnan O.o erre nem gondoltam sry. Viszont nem akartam zarni a kort, mert az eredeti antennanal sincs zart kor. De ha hazaertem leszedem hatha megjobb lesz. Viszont erre majd raknom kell sony billentyuzetet mert igy nincsenek ekezetek normalisan.

(#541) kidd25 válasza kidd25 (#540) üzenetére


kidd25
tag

Azon agyalok meg, hogy nem-e erdemesebb ami az 1. Kepen lathato kis standard antennacsatora varazsolnom egy kis csatit kabellel, es azt korbevinnem a tabi oldalan. Kivsit korulmenyesebb lenne, mert nem tudok hozzajutni, de akkor a garinal nem ugatnanak be xD de mar mind1 mivel nem tudom a cint levakarni rola nyommentesen.

(#542) keszo válasza kidd25 (#541) üzenetére


keszo
őstag

Ha szétbontod forraszd le a vezetéket. Hagyj rajta egy kis foraszt az érintkezőn, legyen fémtiszta és úgy rakd vissza, lehet úgyis jó lesz.

Attila

(#543) kidd25 válasza keszo (#542) üzenetére


kidd25
tag

Köszi a tanácsot :) Majd meglátom.

Azóta leszedtem a fémfóliacuccot, kicsivel jobb lett a wifi,de nem számottevően. a lényeg az hogy már azokat a hálókat is látom, amik eddig messze voltak.

(#544) starr válasza kidd25 (#543) üzenetére


starr
őstag

Az a fémfólia nem akar valami melegedős alkatrészhez hozzáérni?
Nem lehet, hogy "hűtőborda"?

(#545) Grecky válasza kidd25 (#528) üzenetére


Grecky
senior tag

Az alap 4.4.2-ben benne volt, az első 5.0-ból kivették, most az új verzióban visszatették, de már fel is raktam, szal örömbódottá van. :)

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#546) chris-v válasza chris-v (#532) üzenetére


chris-v
senior tag

Én azért inkább várok, a 25 ezer, az 25 ezer, ha behal a cucc :)
De azt hiszem már csak pár hónap.
Mondjuk annyi, hogy van egy bontott laptopom és annak az antennáját fogom felhasználni.

[ Szerkesztve ]

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#547) kidd25 válasza odipapa (#534) üzenetére


kidd25
tag

Bocsika a törött kéoernyő egy valami ebayes szar screenprotector :) sokan bedőltek már neki, de lusta vagyok rá újat venni. Ha levenném róla akkor meg nagyon gyorsan karcos lenne magamat ismerve :)

(#548) kidd25 válasza starr (#544) üzenetére


kidd25
tag

Az aksit tartotta tisztes távolságba a műanyag hátlaptól.

(#549) chris-v válasza kidd25 (#529) üzenetére


chris-v
senior tag

Ha jól nézem, akkor a Lenovo l13d1p32 (4290mAh) akkumulátor jó lehet ebbe is.
Az aksi csatlakozója ugyan olyannak tűnik, csak fejtetőn, de talán valahogy belehajtogatható, hogy jó legyen.

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#550) chris-v


chris-v
senior tag

Mégsem jó, más a méret :O

Lenovo A7 (l13d1p31) -> 101.60 x 86.88 x 3.50 mm
Lenovo A8 (l13d1p32) -> 121.00 x 99.85 x 2.90 mm

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.