Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi az infót, kíváncsi voltam, mivel várom már a folytatást. :R Ebben a posztban az volt az idegesítő, hogy folyamatosan megszakítottad a spoileres felhívással. Elég lett volna egyszer az elején.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2) Ofanaht


Ofanaht
csendes tag

Én emlékszem erre a beszélgetésre még korábbról. (Ja, most nézem a forrást...)

Mivel már így is más irányba viszik a sorozatot mint a könyvet és nagy eséllyel a legérdekesebb/látványosabb végkifejletet akarják a sorozatnak nagy eséllyel Azor Ahai lesz belőle, de lepjenek meg. :)

(#3) LendvaiFeri1 válasza Ofanaht (#2) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Más nem is lehetne AA. Danyre max. ráillik, de nem valószinű, hogy ő legyen az. A könyvben is valószinűleg Joni lesz.

(#1) petipetya

Fő az elővigyázatosság. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#4) Ofanaht válasza LendvaiFeri1 (#3) üzenetére


Ofanaht
csendes tag

Az a gond, hogy a "könyvben is valószínűleg" nálam azóta nem él, mióta a sorozat irányt váltott és Martin kijelentette, hogy ez lehet vissza fog hatni a könyvre. (Akár jó, akár rossz értelemben, majd kiderül.)

(#5) LendvaiFeri1 válasza Ofanaht (#4) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ha vissza is hat, nem hiszem, hogy ilyen nagyvonalakban fog. Viszont ha egy ilyen miatt "bedurcizik", és ezért nem lesz igaz sok Jonnal kapcsolatos teória, akkor elég pipa leszek. De szerintem más is.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.