Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#275) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#267) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

December

Eddigi pontjaim: -10 pont

Vásárolt játékok: -1 pont
- Among Us (Switch)

Befejezett játékok:
- Astro's Playroom (PS5) (Nem pontozom, mert ingyen jött a konzollal.)

Befejeztem illetve platináztam az Astro's Playroomot, annak ellenére, hogy nem vagyok egy platformer fan, ez egész jó (meg kedves meg aranyos) volt, és tényleg szépen szemlélteti, mire képes a DualSense kontroller. Imádom. Remélem a fejlesztők ki fogják használni a benne rejlő lehetőségeket.
Jelenleg Switchen megy az Animal Crossing: New Horizons, néha pár kör Among Us, PS-en pedig még mindig a Ghost of Tsushima, de elkezdtem mellette az Assassin's Creed Valhallát is.

Egyébként jó ez a New Game Blitz játék. Bár sokkal több játékot idén sem játszottam végig, a felesleges vásárlások visszaszorításában azért úgy érzem elég nagy szerepet játszott. Már nem figyelem az akciókat, és nem nagyon veszek meg úgy játékot, ha nem kezdek bele hamarosan. Szóval kicsit talán tudatosabb vásárló is lettem. A 2018-as -45 pontos évzárást tavaly -18-ra, idén -11-re redukáltam. :)

Éves eredmény: -11 pont

Túl sok játék tényleg nem fordult meg idén a "kezeim közt", de még ebből a mezőnyből is toronymagasan kiemelkedik nálam két cím: az Animal Crossing: New Horizons és a The Last of Us Part II. Míg az előbbi valamiféle kiutat jelentett ebben az évben a valóságból, tényleg olyan volt, mint a béke szigete ahová bármikor elmenekülhettem kicsit (valami 210 óra játékidőnél tartok, ami nálam elég nagy szó), addig az utóbbi a minden részletre kiterjedő minőségével és igazán tökös bevállalósságával érte ezt el. Nálam megosztva ők kapják az Év Játéka címet. :C

Jövőre igyekszem tovább ezen az úton, kevesebb, megfontoltabb vásárlás, talán több befejezett játék, bár már így is elég impozáns lista kerekedett a felírt címekből.

Kívánok Nektek én is az idei évtől mindenképp jobb, játékélményekben gazdag boldog új évet! A következő topicban találkozunk, addig is pacsi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.