Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) ubyegon2 válasza Lathronos (#3) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

A unity-t viszont reggeli után közzéteszem. Jaj....

Syl burzsuj! Azért csak kíváncsi rá, mit használ a szegény nép! :DD poen, nem megsértődni

Reggel felraktam a régi Toshibára ezt a verziót és ugyanolyan jól megy, mint az előző kettő, viszont ez végre teljesen jól kezeli a proci melegedés okozta venti felpörgést, de annyira, hogy a többi disztrónál is jobban. Ráadásul ez alapból, a normál eddigi disztróknál kellett alkalmaznom tlp-t, kivéve a 18.3-as Cinnamont, az például szintén jól elvan az öreg gépen, több 18.3-at még nem próbáltam.

A mostani remastert teszteltem jó sok YT videóval egyszerre és ugyan nincs rpm-jelző, de tökéletesen lehetett hallani, ahogy felpörög a venti és ahogy kilövöm a böngészőt, azonnal reagál, nem csak percek múlva áll le a venti max pörgése. Egyszóval nagyon jó lett szerintem, gratula! :R

További tesztelést most nem csináltam, de gyanítom, ugyanolyan jó lesz minden, mint az eddigin, nekem ez a venti szabályozás volt a gondom csak. Ja igen, az előző remastereken nagyon sokáig be sem kapcsolt a venti, de aztán bekapcsolt és még 30 fokos proci mellett is ment ezerrel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.