Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lauda


Lauda
félisten

Hirdetni csak a hw apron szabad es a lokal topikokban.

(#2) LaptopSystem válasza Lauda (#1) üzenetére

Szerintem meg ez nem minősül hirdetésnek, szimplán jó tanács laptop vásárláshoz,aki megfogadja megfogadja, aki nem az nem!(nem kötelező tőlünk vásárolni,mindenki maga dönt!)
Ha már itt tartunk akkor az is hirdetésnek minősül ami az aláírásodba virít minden hozzászólásnál!
"No comment"
Ha meg ezek után törlik a cikket igazságtalanul, akkor más hirdetési portált fogok a hirdetés kiemelésekkel gazdagítani!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#3) Lauda válasza LaptopSystem (#2) üzenetére


Lauda
félisten

Alairasban szabad hirdetni.

En nem fogom jelezni emiatt ne aggodj.

[ Szerkesztve ]

(#4) Kalandor válasza LaptopSystem (#2) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sajnos ez egy reklám, ami a Logouton nem maradhat. Ezeket kell kitörölni belőle (nem olvastam értelmezve végig, csak átfutottam) vagy magát a cikket:

[link]

Laptopsystem.hu

Nálunk a laptopsystem.hu -nál segítünk átvizsgálni a kijelzőt.

Nálunk a laptopsystem.hu -nál figyelünk arra, hogy megfelelő hűtéssel ellátott gépet válasszon.

Általunk a www.laptopsystem.hu oldalon kínált gépek esetében nem titok az akkumulátor állapota, és pontos adatot tudunk adni az általános üzemelésről.

Mi a www.laptopsystem.hu oldalnál garantáljuk, hogy nem fog csalódni a garanciális ügyintézések menetében. Amennyiben a meghibásodás mégis a garanciaidőn túl esne, akkor is kedvezményes javítási költségekkel állunk rendelkezésre vevőink részére.

Ezek a kiegészítők mind beszerezhetőek nálunk. Látogasson el oldalunkra.

Hogy tudjunk segíteni a választásban, keressen meg minket, a weboldalunkon feltüntetett telefonszámok egyikén, vagy írjon facebookon!

[ Szerkesztve ]

(#5) LaptopSystem válasza Kalandor (#4) üzenetére

ha minden igaz sikerült javítani a nem oda való dolgokat,ha lenne még valami,akkor kérem jelezd felém javítom:K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#6) zsopu


zsopu
tag

Pár éve még úgy voltam, hogy nem vennék tablettet!
Van egy asztali gép, laptop, minek mellé még egy gép...
Most, hogy van tablet, már nem vennék laptopot! :D
Internetezni jobb, játékra meg ott az asztali...

(#7) LaptopSystem válasza zsopu (#6) üzenetére

Ez pedig teljesen szubjektív megítélés,éppen tegnap panaszkodtak arról,hogy mennyire fél megoldás egy tablet a laptophoz képest,ne keljen kifejtenem a miértjét,gondolom egyértelmű,ha mégsem akkor olvasd végig a cikket :)

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#8) sebi888 válasza LaptopSystem (#7) üzenetére


sebi888
újonc

Sziasztok!

Kicsit feleleveníteném ezt a topikot. Igen rendesek és segítőkészek a LaptopSystemnél. 24 órán belül megkaptam az EliteBook 2170p-t, amely teljesen újszerű volt, és esztétikusabban csomagolva, mint az újak. Mindamellett, hogy a mai új gépeken nem megy már a jól bevált és aerós Windows 7 és valakinek honvágya van, mindenképp a használt gép az optimális megoldás, lehetőleg minél hosszabb garanciával. Saját tapasztalat, úgy éreztem, nem baj, hogyha megosztom, talán másnak is hasznára lehet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.