Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dogab93


dogab93
tag

Érdekes,hogy a GTA V-ben az fx rx470-es kártya mellett jobb minimum fps-t produkált mint az i5 6500 viszont az rx480 mellett már gyengébb volt mint az i5 magyarul valszeg karcsú volt a nagyobb kártyához az fx.Az i7 pedig minimum fps-ek tekintetében szépen elkeni az i5-t és az fx-et is mondjuk az annyira nem meglepő.Tetszett az írás köszi ! :)

"Jó, ha az embert emlékeztetik rá, hogy a legerősebb is elgyöngülhet, és a legbölcsebb is tévedhet" Mahatma Gandhi

(#2) knajf


knajf
senior tag

Én őszintén nem gondoltam volna, hogy ennyit számít a proci... azt hittem, hogy egy i5 nél egyátalán nem érhető a különbség egy i7 javára. Érdemesebb a pénzt a VGA-ra fordítani. Lehet, hogy jövőre csinálok egy picit nagyobb tesztet, de még meglátom, hogy milyen VGA-kat tudok magamhoz szedni addig. A másik, hogy kivesézik a témát már előttem és hát azt látom, hogy profibban is megszerkesztik a cikket :) . FX8300 alá ez az RX470 bőven elég, nem igaz?

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#3) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Jo iras!
Esetleg ha a kozeljovoben osszeraksz valakinek egy gepet, letesztelhetned. Aztan ha sok adat osszegyulik, akkor irni egy atfogo cikket. Nekem tetszett, foleg az, h sok generacionyi hw van mogotted!
Tobb ilyen cikket, es akkor finomodik az osszeszedettsege is (bar ezzel sem volt olyan "na ezt nem olvasom tovabb" erzes, talan egy kicsit kapkodos helyenkent).

-

(#4) Yutani válasza knajf (#2) üzenetére


Yutani
nagyúr

Mi a tapasztalat az egy ventis XFX 470-nel? Hangos? Sokáig olyat szerettem volna, de kiskerben nem találtam, így lett Giga G1 470, amit nem bántam meg.

#tarcsad

(#5) GoldhandRent válasza Yutani (#4) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Szvsz giganak vannak a legjobb hutesei.
Jol is hutik a rendszer + a ventillatorok sem hangosak.
Nekem 1070 xtreme van, full load alatt sem melegszik annyira a vga, hogy hangja legyen a ventillatoroknak. Ocsem 970 xtreme is hasonlo.

-

(#6) knajf válasza Yutani (#4) üzenetére


knajf
senior tag

semmi hangja nincs az egyventis xfx rx470 nek... ha nem játszol akkor le is áll a venti...

az új generációs kártyáknál azt tapasztalom(mindkét gyártó termékeinél), hogy nem hangos egyiknek se a hűtése. talán az rx480 amnak van érezhetően nagyobb hangja játék alatt de ezt se mondanám hangosnak, a 470hez képest hangosabb.

a cikket általában éjjel írtam, amikor a kicsifiam (10hónapos) aludt... én már fáradt voltam minden esetben :) sok gondolat, több különböző időben jutott az eszembe, ezért is sikeredett az írás úgy, ahogy.

Régen szinte csak a 3dmarkra fektettünk hangsúlyt, az volt a mindenható dolog :) 3dmark 2001 el kezdtem. utána jött a 03 és a 05. ekkor volt egy kisebb szünet, majd mostanság kezdtem megint belefolyni a témába ilyen szinten

[ Szerkesztve ]

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.