Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

Köszi, zsákoltam őket! :R

(#2) bakter24


bakter24
őstag

Köszi. Az Epic store kezd télleg epic lenni ilyen dobásokkal. Jövő hét se lesz semmi!

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#3) Samus


Samus
addikt

Ha így folytatják, nem kell megvennem a Quantic Dreams játékait, megkapom ingyen :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) alcsa válasza Samus (#3) üzenetére


alcsa
senior tag

Majd fizetsz a lelkeddel ;].

(#5) Dilikutya válasza Samus (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ettől nem tartanék. A Batman Arkham játékokat már gombokért dobálják évek óta, sokszor még az Arkham Knight Premium is fillérekért beszerezhető zöld úton is, mostanra már tényleg csak annak nincs meg, akit nem is érdekel, mert ha valami <5€ áron sem kell, az nem érdekel valószínűleg. A Quantic Dreams játékai húzónevek, inkább azért adják a Batmant, hogy regisztrálj, és megvedd őket. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) Dilikutya válasza alcsa (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

De most őszintén, mi a para tárgya? Ha csak az ingyen játékok kellenek, akkor egy emailcím, és kész. Ha nem vásárolsz, bankkártyaadatot sem kell megosztani, de szerintem a PayPal-t is elfogadják, azoknak meg már úgyis megadtad. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) alcsa válasza Dilikutya (#6) üzenetére


alcsa
senior tag

Én nem parázom, már eladtam a lelkem rég az Epicnek :)). Szerintem az összes ingyen játékot behúztam.

Azért tettem a ;] végére, ha valami ingyen van, akkor általában te magad vagy a fizetség.

(#8) rosejbli válasza Dilikutya (#6) üzenetére


rosejbli
senior tag

Én pl. még nem vettem tőlük semmit (időhiányban amúgy is kb 2 játékot összesen az utóbbi 1 évben), viszont az ingyen cuccoknak örülünk. Megromlani úgysem fog.

(#9) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Szívesen fórumtársak! :) Megmondom őszintén, hogy az eheti akcióból a LEGO Batman széria érdekelt, ezek a játékok "igen adják". :))

(#10) Lord Myn válasza Dilikutya (#5) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Húzónevek? Ehhez képest a két (azóta már megjelent) QD játék volt 10€ alatt is elővételben (nekem pl. az adta meg a lökést az Epic regisztációhoz...). Tényleg, nincs még valami pletyka a Detroit PC-s konkrét megjelenéséről...?

"War does not determine who is right - only who is left."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.