Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) Tüzi válasza ddekany (#40) üzenetére

Sehol.
De te azt hol láttad, hogy a jelenlegi hálózat elbírná azt, hogy százezer lakosra nem 5, hanem 50.000 villanyverda jut?
Láttál te már német szénerőművet? Láttad már a szénhegyeket mellettük?
[link]
Mert mondjuk lehet el kellene gondolkodni, hogy mi lesz itt, ha már most ez van, és ennek a java része elavult, 30-50 éves erőművek (mondjuk pont nem DE-ben)
[link]

Mondom, én nem a villany ellen vagyok, de át kellene gondolni azt, hogy biztosan a villanykocsikázás-e a legjobb módja a mobilitás megtartásának, nem-e mondjuk a villanyvasút... de ugye akkor meg mi lenne a Szent Tehénnel... hát összeomlana. Azt meg egy politikus sem fogja bevállalni.
Érted?

szerk:
Az a baj, hogy ez mögött a villany-hype mögött én azt látom, hogy a gazdaságot, és az ipart még jobban tolják, hogy a közgazdászok, és a "tőzsdei befektetők" örüljenek, hogy a tőzsdei pontszámok emelkedjenek, mindenki boldog legyen, hogy "húdefasza", közben pedig be lehet állni a zöld zászló alá a sok tehetségtelen, semmihez sem értő politikusnak, akik ezáltal megnyerhetik az időszakonként megrendezett népszerűségi versenyt, amit választásnak hívnak.
Nincs ez mögött semmilyen környezetvédelmi szándék.
Csak a lóvé.
És annak a szándéka, hogy ezt a lóvét kihúzzák a zsebedből... minél hatékonyabban...
Ez a fő csapásirány, nem az, hogy neked egészségesebb legyen a levegőd amit beszívsz... az ku.vára nem érdekli a "döntéshozókat".

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.