Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) d@vee


d@vee
őstag

Valószínüleg az igényeiteket kiszolgálja, használjátok egészségge, de ha lefelé jár a gari szerintem adjátok tovább ;]
Hamarosan jönnek a "használt üzletit" vallás fanatikus térítői. De addig is...
...március elején megyek ki dolgozni németbe és az első fizuig kell valami alapszintű gép, jó üzemidővel. Filmezésre és teamspeak-ra lesz csak használva kb. ennyit pedig bármelyik megoldja. Én is egy ilyen 14" körüli kínai csodára gondoltam, a szép kijelző és a hosszú üzemidő miatt (használtan meg sokszor látok 30 körül is szinte ugyanilyen tudásút).
Bőven el lehet lenni ezzel is, oké szar az anyaghasználat, gyenge is, de aki helyén tudja kezelni, az nem fog csalódni.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#2) atike


atike
nagyúr

Csak egy picit erősebb proci kellene bele... :)

(#3) TheLázs válasza atike (#2) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Szép ez, jó ez, csak a 6540-em is ennyiért vettem másfél év garival, karcmentesen... Ja, és a 7890M-2GB-os kártyával. Jó, oké, az nehéz.

Akkor itt a lakótársam, aki egy X230-at hoott el ennél olcsóbban, dobozos, új állapotban...

Szóval, nem lennék a célközönsége ilyen gépnek :)

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#4) Degeczi


Degeczi
nagyúr

"Az akkumulátor 7,4V 40000 mAH"

Az 40 Ah lenne, amekkora pl. egy kisebb autóban van :D

(#5) MineFox54


MineFox54
őstag

Kétszer annyiba kerül mint egy használt X230, ugyanolyan nehéz, harmatgyenge a procija. 4 órát az X230T-m is bír. Egyedül a FHD az előnye ennek.

(#6) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

Külcsín-belbecs téma ez is. A felhasználók 70-80%-a az előbbit részesíti előnyben. Igaz, ennek a rétegnek az utóbbiból is elég annyi, ami ebben a notiban van (kérdés, hogy a sok lapra forrasztott komponens meddig bírja majd). Nekem is elég lenne, de itthon egy EliteBook és egy ThinkPad mellett nem érzem szükségét. Ha majd elhaláloznak, akkor veszek én is ilyet - na erre várhatok :O :DDD Mindenesetre nekem is tetszik a Kiano. Gratulálok hozzá, használjátok hosszú ideig. :)

[iTX-or-GtfO!]

(#7) Armagedown


Armagedown
őstag

Az eMAGon nem dícsérik ezt a laptopot.
Frissen kicsomagolva malware volt rajta, a leírásban szereplő Pro helyett Windows 10 Home van előtelepítve, lassúnak találják, most éppen 14!!! darab újracsomagolt van belőle, vajon miért? :DD

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#8) anorche1


anorche1
őstag

”A laptop súlya 1,3 kg, a szélessége 13 mm
Inkabb vastagsag lesz az :)

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#9) Zsoleszhun válasza Armagedown (#7) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ezt hol látod? Erre a laptopra még nem is érkezett értékelés [link]

#8 anorche1 jogos :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#10) Doki42


Doki42
őstag

Nekem tetszik a felhasználás leírása alapján.... 😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#11) Armagedown válasza Zsoleszhun (#9) üzenetére


Armagedown
őstag

Itt vannak a vélemények, ott láthatod az újracsomagoltakat is.
Az akció pedig kamu, sosem került az 100ezerbe.

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#12) TheFeni


TheFeni
csendes tag

A leírás alapján bejön. Egy jobb procit azért elfogadnék bele

Üdv, Levente

(#13) Zsoleszhun válasza Armagedown (#11) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Aha, tényleg nagy szakik lehetnek, rátelepítenek egy 32bites win 10 home-ot és még reklamálnak, hogy csak 3GB ram van a gépben :DDD

Nálam így néz ki:

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#14) mg1992mg válasza Zsoleszhun (#13) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Mi az az Eszközs pecifikációk? ;]

(#15) Peter13


Peter13
senior tag

Egy kérdés: írtad hogy a 1080p youtube már akadozik rajta. Ez hogy lehet? Nem gyorsítja az integrát grafika? Vagy gyorsítja de az is kevés? (ami azért elég fura lenne)
Csak azért kérdezem mert értem hogy a kétmagos proci nem erőmű, de azt hittem a modern felépítés miatt az ilyesmi nem lehet gond :U

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#16) pengwin válasza atike (#2) üzenetére


pengwin
addikt

Igen, egy négymagos Pentiummal lenne igazán vonzó, az már elég jól használható.

(#15) Peter13
Ez tényleg fura, HTML5-ös tecsőt nagyon is jól kéne tudnia gyorsítani a korszerű Intel IGP-nek.
Lelekesen nyesegetik a gyártók a funkcionalitást az alsó kategóriában, de arra azért oda szoktak figyelni, hogy az ilyen alap dolgokra maradjon elég kraft.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#17) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

prime95-öt futtatva throttlongol a gép? Ha lesz időd és kedved majd nézd meg.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#18) TheLázs válasza Snowy_owl (#17) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Szerintem nem throttlingolni fog, hanem a lapra forasztott chipek egy része szedi a sátorfáját, és elköltözik. Nem leválik, hanem feláll, fogja a kis kézitáskáját, és sikítva elszalad.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#19) Chaser válasza TheLázs (#3) üzenetére


Chaser
titán

csak abban nem ips panel van
x230 már lehet ips, csak az meg max hd, és nem egy nagy eresztés az a panel

én sűrűn szoktam használt üzletit ajánlani, de ez az az eset mikor jó választás volt az új gép, a kijelző miatt - mondjuk jól is néz ki a gép -
legalább az ssd-t lehet cserélni, az is valami

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20) #93794560


#93794560
törölt tag

Ha már eMMC, akkor minimum 64GB-os legyen. Azon már egész jól el lehet lenni. A 32GB-os igazi hátránya, hogy teljes rendszer update-et nem lehet rajta csinálni a helyszűke miatt, csak tiszta telepítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#21) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nyugodt szívvel nem tudnék ilyet vásárolni sajnos.

Lehet eljön az idő, amikor ezek uralják a piacot, de ezzel a harmatos procival nem Kiano-znék senkit se..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) Snowy_owl válasza TheLázs (#18) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Ez tetszett. Minap hasonló paraméterekkel rendelkező asus márkájú gépet bűvöltem, de annak aktív ventilátoros gűtési megoldása volt.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#23) Silenzio válasza Zsoleszhun (#13) üzenetére


Silenzio
addikt

Ja, és 3 *-nál kevesebbet senki sem adott neki.

Szerintem ez egy jó kis gép, pláne 70-ért. Azt azért elég nehéz elhinni, hogy a full HD Youtube akadozik, amikor már egy 4-5 éves mobil proci is simán viszi (oké, ARM). X230-nál biztosan nem szaggat a Full HD. Egy h264 v. 265 kódolású filmet is nézhetett volna a tisztelt szerző, meg hogy az pl. mennyire meríti az akkut.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#24) Chaser válasza Silenzio (#23) üzenetére


Chaser
titán

Elvileg igp-nek vinnie kellene, ha ez nem.megy neki nalam nem johetne szoba, pont mert egy telefon is rohogve viszi

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25) Hieronymus válasza Peter13 (#15) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"írtad hogy a 1080p youtube már akadozik rajta. Ez hogy lehet? Nem gyorsítja ..... de azt hittem a modern felépítés miatt az ilyesmi nem lehet gond"

Nem kellene gondnak lennie. Nekem egy kicsit korosabb processzoros táblagépem van ebben a kategóriában.
A 4K-s videókat is gond nélkül tolja, FullHD felbontásban.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#26) #93794560 válasza Hieronymus (#25) üzenetére


#93794560
törölt tag

Nekem is van egy kis gépem, Celeron N3450-es procival. A Full HD videót is simán viszi.

(#27) Chaser válasza #93794560 (#26) üzenetére


Chaser
titán

fhd mkv-t v fhd yt-ot?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28) TheLázs válasza Chaser (#27) üzenetére


TheLázs
csendes tag

Translate into human please?

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#29) Snowy_owl válasza TheLázs (#28) üzenetére


Snowy_owl
őstag

FullHD Matroska Videót vagy FullHD Youtube videót?

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#30) #93794560 válasza Chaser (#27) üzenetére


#93794560
törölt tag

Mindkettőt simán viszi.

[ Szerkesztve ]

(#31) nullpoint válasza Snowy_owl (#29) üzenetére


nullpoint
senior tag

Chasert olvasni tudni kell ;] Ha élt volna a 2.VH alatt akkor ma Enigma-kód helyett Chaser-kód lenne :DD

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#32) Chaser válasza TheLázs (#28) üzenetére


Chaser
titán

Egy informatikai forimon meg kell magyarazni a fhd, mkv, es yt roviditesek jelenteset?:)

Szerk:
gb4400
Koszi

nullpoint
Ha a telefonon felre megy valami oke, va 12,5-es notebook billzeten, de ezesetben nem volt ilyen :N
Egyebkent jah, elozo eletemben egy enigma kod lehettem ( :

Szerk2:
Tenyleg, a v=vagy:) ha nem lenne egyertelmu

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33) nullpoint válasza Chaser (#32) üzenetére


nullpoint
senior tag

Nekem is másodjára ment csak, a szövegkörnyezet nem adta ki elsőre :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#34) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

YouTube fhd teszt videót néztem de rápróbálok mégegyszer egy másik vga driverrel is.

¯\_(ツ)_/¯

(#35) kaito83 válasza d@vee (#1) üzenetére


kaito83
csendes tag

A leragasztott webcam-on jót röhögtem :W

[ Szerkesztve ]

(#36) MineFox54 válasza Chaser (#32) üzenetére


MineFox54
őstag

Az örök kedvencem a ( : tőled :D

(#37) Chaser válasza MineFox54 (#36) üzenetére


Chaser
titán

Annak nagy tortenete van, a sima : ) szmajli' tukorkepe ((( : es van aki szomijelnek' detektalta, pedig csak a pontok helye szamit a homoru reszhez kepest, es nem buta ber nezte be, lett is ebbol sok felreertes

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#38) anorche1 válasza Zsoleszhun (#34) üzenetére


anorche1
őstag

Probald meg edge -dzsel vagy ie -vel is.
Youtube chrome, firefox alatt valami hulye formatumot hasznal, talan vp9, amit asszem az intel provik apollo laketol tudnak hardveresn dekodolni.
Edge, ie viszont ezt a vp9et nem tamogatja, ott h264 van.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#39) Zsoleszhun válasza anorche1 (#38) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ezt nem gondoltam volna :R
edge alatt gyönyörűen lejátsza a COSTA RICA IN 4K 60fps HDR videót is.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#40) UnA válasza Zsoleszhun (#39) üzenetére


UnA
Korrektor

Van erre is megoldás: h264ify bővítmény Chrome-hoz

(#41) Chaser válasza Zsoleszhun (#39) üzenetére


Chaser
titán

No igy mar masabb:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42) nullpoint válasza UnA (#40) üzenetére


nullpoint
senior tag

Ez a bővítmény van firefoxra is, de ott valamiért csak 1080p/60-ig engedi a felbontást, 4k-t már nem.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#43) Hieronymus válasza nullpoint (#42) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Az SD felbontás fölött, a fullhd-ig, az AVC (h.264) tömörítés használatos. Fölötte, talán 8K-ig, a HEVC (h.265) tömörítés használatos. Ezért ér véget 1080p-nél a plugin támogatás.
Függetlenül attól, hogy át szokták lépni az AVC felbontás határát, nem kell támogatni a HD feletti felbontásokat.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#44) nullpoint válasza Hieronymus (#43) üzenetére


nullpoint
senior tag

Végre értem :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#45) szegedilaci


szegedilaci
tag

Nem csak a proci de a 4Gb ram is szerintem manapság kevés, egy chrome-on megnyitsz 5 oldalt és fossa össze magát.

[ Szerkesztve ]

(#46) Chaser válasza szegedilaci (#45) üzenetére


Chaser
titán

Mivel ssd van benne a pagefile azert gyorsabb, persze.keves a 4gb, de ilyen kijelzovel ennyiert minden nem johet ossze
Ha jol remlik ezek a cpu-k ennyit esznek, nem is lehetne tobb a gepben
Az is remlik a kinaiak valamelyiket meghackeltek:) de lehet csak 2 vs 4 upgrade volt

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#47) pengwin válasza Chaser (#46) üzenetére


pengwin
addikt

2-ről 4-re és 4-ről 8-ra is "hekkeltek" a kínaiak ilyen Atomokat/Pentiumokat.

Szerintem 4GB nagyon sok mindenre elég, főleg, hogy egy ilyen gépet nem főgépnek vesz az ember, és az eleve korlátozott felhasználáshoz mondjuk bőven elég egy linux is. MS Office Online van, Chrome/Firefox van, TS, Spotify, Skype, Slack van, Skype for Business (Lync) megoldható, médialejátszók vannak, és valami alap fejlesztőeszköz is felrakható rá. És a linux többnyire beéri ~500MB RAM-mal.. azért a mellett marad elég felahsználható RAM. Én még olyat nem láttam, hogy a Chrome 5 lappal megenne akár csak 1GB RAM-ot

Üdv, pengwin

(#48) Chaser válasza pengwin (#47) üzenetére


Chaser
titán

En lattam olyat ( : oldaltol fugg
Ez ennyiert ennyit ad, es ennyiert korrekt, vilagot megvaltani "kicsit" dragabb gep kell, es ott is lesznek hianyossagok

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Amire vettétek szerintem jó lesz, bár annak ellenére, hogy nem vagyok híve a használt üzletiknek, ebben az esetben inkább vásároltam volna azt. Persze böngészésre, némi tartalomfogyasztásra elvileg elég, bár a gyenge CPU, a RAM bővíthetőség hiánya számomra nem teszi vonzóvá a gépet dacára az IPS, FULLHD kijelzőnek meg az SSD-nek.

Annyit hozzátennék, mint aki ismeri a Lengyel piacot, hogy ezt a márkát még a Lengyelek sem veszik előszeretettel, mert annyira gagyi minőségűek és gyakran Ő maguk (Kiano) sincsenek tisztában, hogy mi a pontos specifikációja az adott eszköznek. Itt az ugyancsak "Lengyel" Krüger & Matz a nyerő, ami relatíve olcsón kínál jó minőséget, és a terméktámogatás (főleg mobil eszközökre) is rendben van.

Az itteni Mediamarktban, RTV-ben meg lehet tapicskolni a Kiano eszközöket (főleg Windowsos tabokat meg néhány laptopot) de a gagyi műanyag borítástól egészen a benyomódó kijelzőig minden előfordul.Legutóbb három tabletet árultak azonos áron úgy jelölve, hogy HD, HD+ és FHD. Mint utólag kiderült a gyártó ezt a termékspecifikációt küldte a fekete, szürke és "fehér" jelölésére (bár ők a terméklapon a kijelző felbontását jelölték). Ez persze nem azt jelenti, hogy a Te általad vásárolt gép rossz, bár ugye a terméktámogatás az mindig kétes (ugyanez igaz a Krüger & Matz-ra is) és sokszor a minőség is kifogásolható.

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#50) Secretknight válasza Chaser (#27) üzenetére


Secretknight
aktív tag

Az enyém 3450 procis, 6gb RAM és a letöltött 4K filmeket gond nélkül viszi a 2,7 K ips kijelzőn.Sőt ,hálózatban a laptopról küldöm át az 5gHz-s wifijén az oled tévémre és így nézem.Én kínából rendeltem kb. ugyanennyi volt.
Nem bántam meg ,és nem is kellene másik.Persze lehet mondani hogy hol a gari,meg gagyi stb. ,ugyan már.8 hónapja hibátlanul megy kb. 6-7 óra akkuidővel.Ha kinyiffan rendelek másikat,még olcsóbban.Itthon nem találtam olyan gépet ami nekem megfelelt volna - szempont: IPS nagy felbontású kijelző,teljes fémburkolat legalább 4gb ram, ssd, előretelepített windows, ac-s 5gHz wifi. Nos,ez mindezt tudja 70-ért.
Jó ez a gép amit vettél ,használd egészséggel,a 2 év gari bónusz :)

(#51) Chaser válasza Secretknight (#50) üzenetére


Chaser
titán

én nem vettem ilyet :N

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52) Secretknight válasza Chaser (#51) üzenetére


Secretknight
aktív tag

bocsi,rossz helyre címeztem,ne haragudj :)

(#53) Polllen válasza MineFox54 (#5) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az x230 egy 12,5"-s hd kijelzős noti. Az ips panel sem túl acélos, ahogy másik is említették.
Ez meg 14", fullhd. A további összehasonlítás felesleges is. Ha 12"-s gépet akart volna, olyat vesz.

Illetve 35k-ból nem veszel ips paneles x230-t ssd-vel.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#54) MineFox54 válasza Polllen (#53) üzenetére


MineFox54
őstag

Igazad van, az SSD pluszban volt a 36-hoz :P

Csak azért X230-at említettem, mert azt konkrétan vásároltam most (36+SSD, és ráadásul T verzió...) Írhattam volna 430-at, de nem szeretek ismeretlen dolgokkal példálózni :)

(#55) Polllen válasza MineFox54 (#54) üzenetére


Polllen
nagyúr

430-hoz szerintem nincs IPS.
Nekem is volt x230, jó gép, de ettől még nem lesz nagyobb és az IPS sem túl acélos.
Nyilván ha 2-t egymás melle teszel, akkor már igen, de úgy nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#56) Tim82 válasza Polllen (#55) üzenetére


Tim82
nagyúr

430-hoz szerintem nincs IPS.

Gyárilag nincs, megfelelő adapter boarddal van.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#57) pengwin válasza Tim82 (#56) üzenetére


pengwin
addikt

Az meg már nagyon nem az a kategória, hogy lyúzer bemegy boltba, megveszi és öröm bódottá'!

Szóval nem igazán lehet a laikusnak ajánlani: rohangáljon adapterért, 3rd party panelért, vagy rendelje meg, természetesen a jó ár érdekében külföldről, várjon rá (legalább) 1-1,5 hónapot, és aztán még laikusként álljon is neki panelt cserélni, vagy egy megbízható szakit vadászni hozzá.

Remélem érzitek, hogy rohadtul nem ugyanannyi vesződség a két gép beszerzése és beüzemelése.

Ja, és az TP akkor is csak 12"-es lesz, garancia nélkül, lehet szétbarmolva, az akksiideje nem lesz ennyi, nehezebb lesz, és a plusz hardveres erőforrásokat is csak ugyanarra fogja használni a lyúzer, mint ezt a Kianót.

Jó dolog a használt üzleti gép, de abba kéne hagyni a téritést minden topikban, főleg, hogy a mostani üzleti modellek már a vicc kategóriába tartoznak, és a ténylegesen ajánlható darabok már kezdenek nagyon túlkorosak lenni.

Van most egy használt Precision 7510-em, de édesanyám Latitude E6440-e sokkal minőségibb darabnak tűnik, az E6440 billentyűzete klasszisokkal jobb, és az építési minőség is ugyanolyan jó, ha nem jobb, pedig a Precision egy elvileg jóval magasabb kategóriába tartozó gép.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#58) Polllen válasza pengwin (#57) üzenetére


Polllen
nagyúr

A 430 14”-s.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#59) Chaser válasza pengwin (#57) üzenetére


Chaser
titán

430 mar 14", de laikusnak ilyen moka nem valo, sokat latott is lukra futhat, eleve talalni kell egy ertelmes, hibatlan panelt, mar en se szorakoznek ilyennel

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#60) Tim82 válasza pengwin (#57) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kérlek, mutass rá arra, hogy hol írtam bármi olyasmit, amit most nagy vehemenciával egyrészt a számba akarsz adni, másrészt cáfolni.

Tényt közöltem, tájékoztatásul, plusz infónak. Téríteni sem szokásom, szóval lehet visszavenni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#61) forgonati válasza Polllen (#58) üzenetére


forgonati
őstag

Nekem volt 430, és bár szerettem, a panel katasztrófa volt. Űbergagyi TN, a legkissebb fejmozdításra torzult, azonkívül fakó volt és bárhogy állítottam, nem tudott hozni olyan szintet amire azt mondtam volna higy együtt tudok élni vele. A mostani FHD IPS panelekkel szemben sehol nincs. Pedig amúgy szerettem.

Keelah Se'lai!

(#62) Polllen válasza forgonati (#61) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én anno ezért vettem x230-t, de végül a 14”-s céges mellett nem használtam.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#63) Sanya


Sanya
nagyúr

A tulajtól kérdezem, hogy sikerült-e erre a gépre 32 bites windows10-et installálni? (ugye az kevesebb ramot használ, ergó akár gyorsabb lehet a gép böngészésre, amit arra, mit a gép tud futtatni.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#64) Zsoleszhun válasza Sanya (#63) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nem próbálkoztam vele.

¯\_(ツ)_/¯

(#65) Noukoum


Noukoum
veterán

Sziasztok!
Ezt a gépet meg lehet még vásárolni valahol Magyarországon?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#66) Zsoleszhun válasza Noukoum (#65) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Van 1db újracsomagolt 64900Ft-ért.

¯\_(ツ)_/¯

(#67) Noukoum válasza Zsoleszhun (#66) üzenetére


Noukoum
veterán

Köszi, jónak tűnik:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.